abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Riegal Faer   Postava není přítomna 17.5.2016, 22:17:30
Najím se, mezitím probíhá další seznamování, kterého se ani moc neúčastním, chci se po práci najíst. Pak ale promluví Rhunön a to uż mě zajímá. A hůl by nešla? Meč nenosím... No, zeptám se pak.

Pokud chce začít hned, počkám si a ve volné chvíli též přistoupím a řeknu: ,, Promiňte, já meč nepoužívám, nejobvykleji hůl, tuhle... , ukážu svou hůl a mluvím dál.,, a nejradši bych, abyste vylepšila ji. Šlo by to?" Pokud ano, nechám ji u ní a počkám, popřípadě odejdu po domluvě, kam si pro ni přijdu a kdy.
 
  Icarium   Postava není přítomna 17.5.2016, 18:55:46
Merysol na můj dotaz pohotově odpoví, avšak z její odpovědi jsem ještě víc zmaten než předtím. Naštěstí se slova ujme jakási lady Aribeth.

Při jejím proslovu přemýšlím o tom, proč vlastně tu minci rovnou nezničili, ale radši nic nebudu říkat, určitě se o takovouto jednoduchou věc už pokusili. Také se dozvím, že jsem byl přidělen k Žiře a Riegalovi.

"Taky mě mohli šopunout k někomu na koho se dá koukat..."

Jakmile Aribeth domluví, slova se ujme Hazzarda. A řekněme, že v podstatě vůbec nevnímám o čem to mluví, neboť se věnuji sledování jejího hrudníku.

Dále promluví Rhunön a nabídne nám, že nám vytvoří lepší zbraně. Což se mi zamlouvá, protože můj meč už je na tom vážně špatně.

Už to vypadá, že proslovům je pro dnešek konec, ale vzápětí Attylloe dodá jednu podstatnou informaci - budeme mít svoje vlastní dračí vejce. Nevěřícně na ní zírám s pootevřenou pusou, když vtom Lótiel přijde se svojí vtipnou poznámkou a já, stále lehce omámen lihovinou, již jsem popíjel v hospodě, musím se chtě nechtě začít smát.

Okamžitě se uklidním, ale koutky úst mi stále cukají a jen doufám, že to ostatní přejdou.

Attylloe definitivně domluví a vyzve nás, abychom se bavili.

Chvíli na to se s námi rozloučí Merysol, že prý se musí připravit na výpravu.

"Tak šťastnou cestu" popřeji jí "a na chudáka lišáka se nezlob, vždyť on z toho jednou vyroste." dodám s úsměvem.

Chvíli na to se s ostatními také rozloučím a jdu za Rhunön, abych si s ní domluvil, jestli by byla ochotná pro mne vykovat meč.

"Zdravím, jsem Icarium, my se ještě asi neznáme." představím se, když se k ní dostanu "Měl bych, takový dotaz, teda spíše prosbu. Potřeboval bych nový meč, optimální by byl bastard, takže kdyby si někdy měla čas, mohla by si se na to podívat? Klidně ti mužu přinést ten, který jsem používal doteď, protože by bylo dobré, kdyby byl podobný, přece jenom jsem si na něj vcelku zvykl."

Počkám na její odpověď a poté se odeberu do svého pokoje.
 
  Lótiel   Postava není přítomna 16.5.2016, 17:22:32
Bart se vydá na svou žebravou cestu o kus masa. Win pošlu s ním. I on se potřebuje nažrat a ve dvou budou mít větší šanci. Hlavně lišče, že na něj někdo nešlápne.

Rozhlédnu se po stole a ledech u něj. Je to jako v úle. Projedu pohledem zpět a zarazím se na konci stolu. Přísahala bych, že na tom tácu byl velikej kus masa. Učíš se rychle Wine. Jen tak dál. Pochválím tygra v duchu.

Náš nový přírůstek, Icarium, se potkal s Bartem. Bavím se tím, že se moc nechytá, která bije. Ale jen do chvíle, než si uvědomím, že na tom sama nejsem o moc lépe.

Poslouchám příběh o Relikvii a když se Aribeth zmíní o Icariovi, zbystřím. Dobrý nápad. Mohl by jít s náma...aha...Žira. Hm. Bezva. Tak si to užij. Nikoho dalšího znát nemusíš. Srát na to. Fakt. Otráveně od sebe odstrčím tác s pikantním masem a kupou salátu.

Chvíli na to podmračeně zírám a pak si tác přisunu zpět. “Až půjdeš do stájí, stav se pro mě.“ Řeknu tiše Merysol, která se má už k odchodu.

Pak si ještě vyslechnu cosi o záchranné výpravě, ale to se z naší družinky týká pouze Karolíny. Samozřejmě. Kdo jiný. Před pár hodinama mě Karolína žádala o baladu. Něco mě napadlo, ale zatím na to nepřišel čas. A vím určitě, že jí by se to nelíbilo.

Zaujmou mě ale slova Hazzardy. Potrénovat si s šavlí a dýkou by rozhodně nebylo na škodu. A jestli se tu dá dostat k nějaké úžasné zbrani, jak nabízí Rhunön, proč ne. Trochu netrpělivě čekám, až proslov skončí a já se budu moci zeptat na pár drobností. Strčím do úst další kousek masa a pálivost uhasím salátem a medovou vodou.

A pak přijde šok. Dračí vejce??? jako že budeme mít každý vlastního draka?! Zešílel jsi?! V prvotním šoku se mi rozšíří oči, ale pak zvítězí vrozená hravost a praštěnost.

“Bylo by možné, aby byl nějak hezky barevný? Nepříliš ostnatý. Nepříliš kostnatý. Zkrátka takový elegantní. Zkrátka...aby jsme spolu pěkně ladili. Půlelfí bardka a její drak.“ Jsem hrdá sama na sebe, jak jsem to řekla. Ani jednou mi nezacukaly koutky úst, i když oči se smály určitě. A poslední větu zasněně vydechnu.
 
  Merysol   Postava není přítomna 16.5.2016, 14:42:31

Ještě než stihnu odejít, dojde na pár proslovů. Zprávy o dračích jezdcích mě trochu rozhodí, takže jsem nejspíš chvilku stála jen jako solný sloup, nejspíš i s pusou dokořán. A kdyby se mi býval v náručí nezavrtěl mokrý Bart, patrně bych si sedla a spustila lavinu otázek.


Ale To by tu nesmělo být to malé, drzé, zrzavé mládě.


“Musím říct, že vzhledem k novinkám bych ráda zůstala a položila pár otázek, ale potřebuji se připravit na cestu a ještě se postarat o toho mokrého „vetřelce“. Takže se omlouvám, ale vážně už půjdu.“


Pak jsem se ztratila pryč. Bart se mi hrdě vysušil do polštáře a já nad ním jen s kyselým úšklebkem mávla rukou. S námi rozhodně pryč nejedeš.


Svého otravného společníka jsem pustila z hlavy, převlékla se do suchého, protože díky Bartovi jsem byla snad všechno možné, jen je suchá a čistá. Vlastně jsem byla zralá dát si znovu koupel, ale na to tolik času nebylo.


Jakmile jsem si překontrolovala věci na cestu – jídlo, pití, plášť a jiné věci, rozběhla jsem se ke stáji, připravit koně na cestu a přemýšlela, kam „uklidit“ Barta, aby nenapáchal moc škod, po dobu, co budu pryč.


Možná bych mohla zkusit nechat ho u Aribeth. S ní je klidný a nezlobí. Nechala bych ho u Tala, ale nevím, jestli bychom se neminuli. A aby tahal toho lumpa s sebou? To mu vážně udělat nemůžu. Jak se má vlastně vychovat lišče?
 
  Alzan   Postava není přítomna 16.5.2016, 13:49:10
"To zní zajímavě," odpovím, zatímco se zvedám od stolu a chystám se následovat Anglina, "Jak jsem říkal, nechám to tvém odborném úsudku."

Ještě se otočím na ostatní a rozloučím se. "Děkuji za společnost a večeři. S Anglinem něco vyřešíme a pak budu u sebe, kdyby mě někdo sháněl. Přeji hezký večer a dobrou noc." Poté vyjdu ven a nechám se vést.
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 16.5.2016, 9:00:48
Jak to vypadá, budu cestovat s Anglinem. Mít po boku dobrého bojovníka se vždy hodí. Naše schopnosti se budou dobře doplňovat. Budu si však muset dávat pozor, aby v nějakém nebezpečí neztratil hlavu a nevybouchl do zuřivosti berserkera.

Když se s Alzanem chystá k odchodu zvednu k němu hlavu.
"Zítra se sejdeme u Paula. Dáme si něco k jídlu a zkusíme přijít na to kam mince schovat. Než potom odjedeme musíme si pořídit zásoby na pár dní. Pokud vím o vodu nouze nebude. Ve svém měchu jí máš více než dost."

Potom jsem se znovu trochu nahrbil nad stolem. Když Merysol odcházela také jsem po ní hodil pohledem.
"Dávej na sebe pozor."

Věci kolem dračího vejce bylo více než zajímavé. Oni z nás chtějí udělat dračí jezdce. Dát nám vejce, vyrobit zbraně a podrobit nás bojovému výcviku. Alespoň se trochu zlepší můj boj s mečem.

Pomalu jsem ukusoval ze svého talíře. Ani jsem neměl moc tušení, co nás může v příštích dnech čekat.
"Raději bych dostal nějakou hraničářskou skupinu pod svá křídla. Být dračím jezdcem bude zatraceně těžší."
 
  Zar´farro   Postava není přítomna 16.5.2016, 7:27:01
Poslouchám rozhovory, nohy mám nahoře a potlačuji zívnutí.

Ono je to vše pěkné a skvělé, ale prakticky nic se mne netýká.
He, už se na tebe těším kovářko, to by mne zajímalo co vymyslíš léčiteli.

Když se zmíní, že budou dračí vejce, nejdříve nechápu.

Dračí vejce, hmm to by byla dobrá omeleta, je to celkem velký ... počkat vážně říkal dračí.

Při této myšlence se prudce otočím a díky tomu málem spadnu z mého provizorního trůnu.

Koukám na zdroj této informace, a přemýšlím zda si ńedělá srandu. A přemýšlím co za ně po nás bude chtít.

Poté co se uklidním začnu znovu přemýšlet nad ideálním místem pro minci. Ideální by byla hodně hluboká studna zakončená podzemní řekou, nebo poklad ve sluji nějaké mocné příšery ... to by bylo vážně lepší, ona by to strážila a navíc by se ta mince schovala mezi ostatní mince.
 
  Anglino   Postava není přítomna 16.5.2016, 7:10:01
Alzan navrhl, že si ještě vyslechneme co nám bude řečeno po večeři a pak teprve vyrazíme. Ještě mne upozornil, že potřebuje upravit kroužkovou zbroj a né pancíř.

Vyslechnu si vše co bylo ještě po večeři řečeno. Pak oslovím Alzana.

"Rozumím Kroužková zbroj je velmi flexibilní a proto bych ten můj nápad jen doplnil vykovyl bych dvě lamely s polokruhy a ty bych spojil zámky tak jako by to byl pancíř jen pokračování nebude plech, ale ale kroužky vsazené do dírek v lamelách. Tak jako se dělaly kroužkové límce které byly připojeny k přilbě.
Mám s tím zkušenosti pletl sem drátěné košile."


Pokud bude souhlasit vyrazíme do kovárny.
 
  Alzan   Postava není přítomna 16.5.2016, 0:04:56
"Asi jsem se špatně vyjádřil," odpovím Anglinovi. "Mám pro něj kroužkovou zbroj. Proto upravit pár kroužků. Jestli tě napadne podobné řešení i pro ní, budu jen rád. Mě nic jiného nenapadlo.

A chceš jít hned? Attyloe říkal, že další věci budeme probírat po jídle. Radši bych vyrazil, až nám sdělí, co nám chtěl říct.


Pak se slova opravdu ujmou ti mocnější. Aribeth a Hazarda neřeknou nic, co by se mě přímo týkalo. Už to vypadá, že ani Rhunönina řeč nebude pro mě. O bojovníky nebude nouze. Ještě že mám Simplicův deník.

Pak se ale otočí i na mě, že zvládne vyrobit slušný základ pro nekromantskou dýku. "Děkuji. Rád se stavím. až budete mít chvíli. Pak ale stejně budu muset ještě požádat Mayu, jestli bude mít čas ji očarovat." S těmi slovy se na ní podívám.

Následně se slova ujme Attyloe. " Možná by ještě stálo za zvážení, pokusit se natrvalo zničit Simplicovy kostěje. To, kde jsou teď, je jistě zdrží, ale ne napořád."
Pak mi dojde, co říkal o dračích vejcích a jen nevěřícně vyválím oči. On nám jako vážně shání dračí vejce? Všem? Chvíli tuto informaci vstřebávám, zatímco se pravděpodobně rozpovídají se další a rozjede další zábava.

Pokud po mně nebude nikdo nic chtít a Anglino nebude nic řešit, tak na něj promluvím. "Teď už se asi nic podstatného řešit nebude. Můžeme zajít do té kovárny?
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 15.5.2016, 21:38:00
Mistři vás nechají, abyste se seznámili a dohodli si plány s mincí, až když máte vše dořešeno a Kája se chystá k odchodu, povstane Aribeth. Nejprve se otočí na Icaria. "Jak již bylo řečeno, já jsem lady Aribeth. Měli jsme ti nejprve vysvětlit, co tvá nová skupina prožila předtím, než nastala tato večeře. Takže začnu od začátku. Merysol sice něco málo řekla, ale ty vlastně ani nic nevíš o relikvii.

V nitru Šedého vrchu se našla zvláštní mince, náhodou ji našla právě trato skupina a Nysilo, to je byl čaroděj, který naneštěstí tragicky zemřel, měl dost rozumu, aby ji ukázal mistru Onyxovi. Onyx bohužel také nedávno zemřel. Ale předtím zjistil, že se jedná a prastarý a velmi mocný artefakt, který se v žádném případě nesmí dostat do rukou našim nepřátelům.

Bylo potřeba relikvii uschovat a ten úkol jsme svěřili právě těmto mladým dobrodruhům. Důvod k tomu byl jasný, jsou mladí, velice schopní a přesto jejich jména nejsou známá, kdybych relikvii vezla já, přitáhla bych na sebe mnoho pozornosti, to samé platí o Attylloeovi nebo Maye. Kdybychom ji uschovali magicky, dala by se dohledat, proto jsme zvolili tyto mladé lidi.

Abychom skutečnou relikvii ochránili, vytvořili jsme několik kopií, které se měly schovat na jiných místech, než skutečná relikvie, každý člen skupiny vezl jednu minci, originál měla tady Kája.

Nicméně, jakmile byla relikvie uschována, vše se seběhlo hrozně rychle a na kopie mincí si nikdo nevzpomněl, až na Merysol a Lótiel. I my jsme na ně zapomněli. Takže teď je potřeba ty kopie uschovat. A já bych doporučovala, aby ses k jedné dvojici přidal. Abyste se lépe poznali. Z toho důvodu bych navrhovala, aby ses přifařil k Žiře a Riegalovi, ať poznáš vaši velitelku. Navíc si jsem jistá, že Žira má i minci po Nysilovi, takže byste mohl nést každý jednu."
Stručně vypoví příběh, pak svůj pohled stočí k Merysol.

"Kája nesla jen originál, neměla kopii, to se Žira spletla, když ji jmenovala. Takže nemusí nic schovávat, alespoň bude mít čas věnovat se své práci. Brzy ráno, spíše ještě v noci vyráží se mnou na jednu záchranou výpravu, to se vrátíme ještě téhož dne, pak ale odjede na tři až čtyři dny s Mayou.

Takže přesně jak řekla Merysol, Maya s vámi vyráží také ještě v noci, aby se stihla vrátit a vyrazit s Kájou."


Poté si Aribeth sedne a povstane žena, která vám byla představena jako Hazzarda. "Nazdar, my se ještě moc neznáme, jsem Hazzarda. To jen, abyste to nezapomněli. Jen bych chtěla informovat, že já a Glaert zaujmem místo Theodora a budeme učit bojovníky." Řekne a významně koukne na Anglina a Žiru, ale i na Stopaře, Icaria, Alexandera a dokonce i na Lótiel. "Každý máme jiný styl boje a určitě se zvládnem přizpůsobit vám všem, co nějak bojujete. Takže není problém, abysme učili i hraničáře a klidně i bojovníci, kteří dávají přednost rychlosti před sílou, se u nás něčemu zvládnou přiučit. Samozřejmě nejsme tak dobří mistři, jako Hugh Ruka, ale než se vrátí, rádi ho zastoupíme."

Když hazarda stojí a mluví, při každém nádechu se jí dmou její ňadra, schovaná pouze pod ocelovou podprsenkou, každý muž a i některé ženy v místnosti jsou právě v sedmém nebi. A když říkám každý, tak i Alexander.

Jakmile Hazzarda domluví a zase si sedne, povstane Rhunön. "I já bych vám ráda něco řekla. Jakožto kovářka dračích jezdců bych vás ráda všechny viděla a vyrobila pro vás meče. Vím, že mnozí z vás máte meče, se kterými jste spokojeni, ale potřebujete zbraň dračích jezdců. Takže kdo si svou zbraň bude chtít nechat, kouknu na ni a pokud usoudím,l že splňuje jisté podmínky, pouze ji mírně upravím, aby to byla skutečně zbraň dračích jezdců. Není nutné, aby to byl přímo meč, už jsem vyráběla i kladivo nebo třeba řemdich, ale nesmí to být luk nebo něco jiného na dálku, to dračí jezdci samozřejmě mohou také používat, ale není to přímo jejich odznak." Pak se koukne na Alzana. "I pro nekromanta bych něco vytvořila, vyrobila bych ti dýku, která by se dala využít jako nekromantská. Hlavně že nikdo z vás není druid, pro ty vyrábět zbraň je děs."

I Rhunön domluví. Attylloe se rozhlédne, jestli někdo chce ještě něco říct a pokud zjistí, že ne, promluví on. "Schovat mince je samozřejmě důležité, ale vy všichni si ještě rozmyslete jednu věc. A to je váš další úkol. Již jste dostatečně zkušení, abyste se sami rozhodli, co chcete dělat. Zatím jsem slyšel jeden návrh. A to je vykování meče Ellesar. Tento nápad mohu jen schválit, je to dobrý nápad a velmi by to pomohlo v boji proti Simplicovi, ale tak trošku je to běh na dlouhou trať, bude to od vás chtít pevnou vůli a odhodlání. A také velkou trpělivost. Já vám samozřejmě pomohu, jak jen to půjde, něco málo o tom meči vím a samozřejmě vám to sdělím, ale vše vám říct nemohu, protože to ani já nevím.

Pokud byste ale přišli s jiným nápadem, já nemám nic proti. Stačí za mnou přijít a můžem si o čemkoliv promluvit.

Dále.... pokud jde o to, že budete dračími jezdci, mám dračí vejce pro dva z vás, ale chtěl bych vám je předat, až budu mít všechna, snad to bude brzy.

A nyní je opět vše na vás, bavte se, jezte, pijte či jděte spát, každopádně vám přeji dobrou náladu."


Poté, co Attylloe domluví, sáhne po korbelu s pivem a na jeden nádech ho vypije, rovnou přiběhne sluha s další korbelem.
 
  Merysol   Postava není přítomna 15.5.2016, 12:58:50

Mám pocit, že už nevím, co kdo řeší. Jen tak mimochodem se dozvím, že Anglino má kovárnu, Lótiel je zase zmatená z výletu Karolíny a mrňous zase zaskočil našeho nováčka, který se teď zase vyptává na ty naše mince.

Je tohle jídelna nebo včelín?!

Trochu zmateně se po všech ohlédnu a nevím kde začít, nakonec začnu tím, že sáhnu po Bartovi, aby zase neloudila vezmu si ho do náruče, byť je ještě mokrý.

”Ehm, ty mince jsme dostali, když jsme jeli schovat relikvii. Byly to její napodobeniny. A měli jsme za úkol, jakmile relikvii ukryjeme, ty mince někam schovat. Což jsme neudělali, takže to musíme napravit teď. Doufám, že ti to jako odpověď stačí, byť je trochu strohá..” odpovím Icariovi a otočím se na Lótiel…

”Karolína jede s Mayou, Maya nám to přece říkala. Vyrážet mají zítra, pokud se nepletu. Což je jeden z důvodů, proč my dvě vyrážíme ještě dnes. Aby nám Maya mohla pomoci. A Karolína nesla Sekáčovu relikvii i tu svou minci.” dodám ještě a pak ucítím, jak mě Bartův mokrý kožich pořádně zamáčel.

”No, pokud ode mě někdo něco nepotřebuje, asi bude lepší, když se pokusím vysušit toho neřáda a dochystat si věci na cestu. Hlavně připravit Lisu.”
Pak jsem se ještě ohlédla po Aribeth a Talovi a vzápětí zmizela i s drzým lišákem pryč.

Divím se, že Maya vezme Káju pryč, když jí není pořád dobře, vždyť…v tomhle stavu přece nejsou nějaké dlouhé vyjížďky dobré, vždyť by mohla…ježiš, pusť to z hlavy, obě snad ví, co dělají.
 
  Icarium   Postava není přítomna 15.5.2016, 11:55:58
Merysol začne mluvit o jakýchsi mincích.

"O čem to mluví, jaké zas mince? Pak se někoho budu muset zeptat o co jde..." Vtom se mi cosi otře o nohu. Podívám se co to bylo a zpod stolu na mě koukají dvě tmavé oči krásného, tedy momentálně trochu promočeného, lišáka.

"Čípak ty jsi?" řeknu potichu a podám mu při tom ze stolu kousek masa. Rozhlédnu se po místnosti a podle toho, jak se na mě Merysol nervózně podívala usoudím, že lišče patří jí. Usměji se, podrbu lišku za uchem a dál už se musím věnovat ostatním, kteří se se mnou přišli seznámit.

Zanedlouho nato se spustí vášnivá debata znovu o těch záhadných mincích.

"Omlouvám se, že vám skáču do řeči, ale o co jde s těmi mincemi, mohl by mi to někdo aspoň ve stručnosti sdělit? Tedy pokud to samozřejmě není nijak přísně tajné."

Zeptám se trochu nervózně a čekám, jestli někdo zareaguje.
 
  Anglino   Postava není přítomna 13.5.2016, 19:46:06
Alzan mi vysvětlil co ode mne potřebuje a jelikož Karolinka šla spát. Oslovil sem jej a pozval jej do kovárny hned.

"Alzane Karolinka šla odpočívat ale já se ještě na kutě nechystám. Můžeme do kovárny hned. Mrknu na to a možná bych měl nápad. Říkáš, že potřebuješ do plátu zadního brnění udělat otvory pro křídla. Já bych navrhoval ten pancíř rozdělit horizontálně na dva díly a spojit je čepy tím by se dal lehce nasadit a i sundat při případné opravě.
Rozpálím výheň a po tobě bych pak chtěl abys mi trochu zapumpoval s měchy, když budu potřebovat.
Po cestě se ještě stavím pro soudek piva ať nám to jde od ruky."
 
  Lótiel   Postava není přítomna 13.5.2016, 11:12:45
Zvědavě poslouchám. Hodně mi toho sice uteče, protože v místnosti je docela šrumec. Ale i tak nepřeslechnu, že si Anglino pořídil kovárnu a že se Karolína chystá na dlouhou cestu. To mě zaujme.

Ale než se jí stihnu na něco zeptat je to pár tichých slov Anglinovi a Žiře a je pryč. Lhostejně pokrčím rameny.

“Zajímavé. Všichni se musíme držet pohromadě a nebo po skupinkách, abychom byli v bezpečí, ale Karolína jede někam pryč. Nejspíš sama. Na čtyři dny. Zajímavé.“ Zamumlám zamyšleně a kroužím při tom sklenicí s moštem. Pak se zarazím a vytřeštím oči, jakoby mi právě došlo něco velmi důležitého.

“U Bohů! Kdo nás zachrání, když tu nebude Karolína?!“ Zní to opravdu zoufale.

“Attylloe?! Jak je to vlastně s těma mincema? Já myslela, že Karolína dostala originál a my ostatní napodobeniny. Takže mi nejsou moc jasné dvě věci. K čemu by komu byla napodobenina, že se to musí schovat. A co chce Karolína schovávat. Ona měla dvě?“ Zeptám se nahlas. Možná až moc nahlas. Ale snažím se překřičet ten dav.

Náhodným směrem Žiro? Vím přesně kam budou směřovat mé náhodné kroky. K hrobce.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.