abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  
 

John
6.8.2018
22:08:11
Pomaly som sa k nemu vyhražne pohol a začal „spievať“. Pozorne som ho vypočul, viac menej mi povedal všetko čo som potreboval vedieť až na pár detailov. Nevšimam si jeho prozbi a ani premočené nohavice. Namiesto toho zahlasim do pojitka. “Mám tu niečo zaujmavé ak ma slečna Lada čas tak by sa sem mohla zastaviť.“

Znovu sa zastavím priamo pred neho.“S kým si prehral poker, koľky ťa tam budu čakať a ako sa sem dostali, po prípade ako sa s tade chcu dostať?“

Hneď ako mu dam všetky otázky sa začnem pripravovať prejdem k nedalekej „ninja“ figuríne ktorá stoji pri stene a začnem ju „vyzliekať“. Oblečiem si tenku čiernu hebkú tkaninu ktorá je prievzdučna a slúži ako druhá koža, v závislosti od tepla sa pory tkaniny otváraju a zatvaraju a tak reguluje teplotu. Na trup si dam tričko toho isteho materialu, dlhé rukávy, vyzerá to ako hebký rolak. Na nohy si ako ďalšie vrstvu oblečiem čiene nohavice ušité z materialu ktorý aj pri treny vidáva minimalne množstvo zvuku ak vobec nejaký vidá. Od stehnieň cez kolená až po pištale je našitý kevral a na nom hrubšia koža, na kolene je to samozrejme preružené a koleno tvorí samostatnu jednotku aby neobmädzovalo pohyb, pod kolenom to pokračuje rovnakým sposobom. Na trup si oblečiem tričko s dlhými rukávmi v rovnakej farbe ako nohavice a z rovnakeho materialu. Taktiež to vyzerá ako rolak, Kevralove výšivky s tvrdšou kožou su pokrívajú celú hruď, miesta kĎe mam kľučnú kosť, triceps a lakeť. Citim mierne zvyšenie tepla ale vďaka regulačnej látke to nie je až také hrozné. Pripnem si aj opasok s kapsičkami. Prejdem k vedľajšej zamknutej kovovej skrini, Vyberiem zopar kunaiov a shurikenov a dam si ich do puzdier. Katanu aj z pošvou si pripnem na chrbat. Zopar dimovníc si dam do kapsišky ktoré su na opasku zo zadu, mam ich dve lava je už zaplnená a jej obsah tvoria veci použivane pri prvej pomoci. Zo skrine vyberiem tak tiež topanky s gumenou podrážkou a penovou vložkou aby tlmili zvuk, kulku si schovam do kapsičky zatiaľ ju nepotrebujem.

Keď sa prichstám znovu sa postavim pred neho, je mi jedno či celý čas zo seba sipe informacie alebo len na rychlo odpovie na moje otázky a ďalej je ticho. Som zvedavý či medzi tym dojde slečna Lada alebo si na ňu ešte spoločne počkáme.

Pán Jeskyně
6.8.2018
18:05:09
John

Svázal jsi ho v tělocvičně a jakmile se probere vykulí oči a začne řvát o pomoc než mu dojde, že od tebe se pomoci nedočká. Je ti jasné že je to rozmazlený fracek co se schovává za moc svého otce a myslí si, že si může vše dovolit.

Když vyhrůžky otcem nepomohly najednou je strachy bez sebe. na kalhotách se mu objevuje nepěkná mokrá skvrna a panicky poulí oči.
Hrůza mu sevřela hrdlo a když si se k němu výhrůžně pohnul vrátila se mu řeč a začal blábolit.

"Já to nechtěl, já musel, oni mi vyhrožovali, prohrál jsem velkou částku v pokeru a oni chtějí buď peníze a nebo udělám co mi řekli.
Měl jsem některým holkám dát ty pilulky, po kterých měly být povolné a pak je odvést kousek po proudu vody co vytéká z rybníka. Tam na mne budou až se setmí čekat a holky si přeberou.
Kdybych jim tak přivedl tři, tak by mi odpustili dluh.

Já jsem ale zapomněl , že mi říkal ten hlavní, že to nesmí míchat s alkoholem. Ony pily a tak, že by stejně nebyly schopné jít se mnou v tom stavu v jakém sou.
Víte jak sem si oddech, že je tam nebudu schopen dovést. To snad musí pochopit, že to nešlo. Řeknu jim, že ty prášky byly moc silné a peníze seženu jen potřebuji čas. Je to jejich vina , že ty prášky sou tak silné já za to nemůžu. Když mně pustíš bohatě se ti odměním, řekni co za to chceš.
Prodám auťák mám zbrusu nové ferrari prachy budou.
Jenom mi prosím neubližuj"


A dá se do hysterického pláče, aby tě obměkčil.

Pán Jeskyně
30.7.2018
11:22:17
Carol Anne Winchester

Dívky po injekci upadly do hlubokého spánku dech se jim pomalu vrací do normálu a srdce již přestává zrychleně bušit. To že injekce zabrala je patrné i z toho že sebou přestávají dívky nekontrolovaně zmítat uklidnily se a začaly dostávat normální barvu z bledé a posléze rudé barvy.

Už se začínají probírat a najednou máš plné ruce práce. Kbelíky jsou v permanenci. Díky tvému výbornému nápadu s gumičkami jim vlasy nepřekážejí a zbytečně se neurousají ve zvratcích.
po tomto nepříjemném výkonu jsou všechny vyčerpány a dávají zavděk vlhké houbě, kterou jim omýváš ústa a obličej.

Jsi sama a přemýšlíš jak jim pomoci překonat ten stav po rauši a detoxikaci injekcí od Jory.

Carol Anne Winchester
29.7.2018
12:36:47

Rozebírám s ladou dívkya žádám ji o souromí, dyž přijde Jora s tím že ví, co bylo v lécích a něco jim píchla. Jsem rozhodně překvapená z jejich vědomostí a z její pohotové reakce.

Pak padne otázka, jestli je zvládnu pohlídat. "Budu se snažit. Kdyby to bylo zlé, zavolám si o pomoc. Ano? odpovím a přisunu i nějakou malou sesli, na kterou se k dívkám posadím. "A jestli mohu poprosit, abych tu měla pár lahví vody...jednak pro sebe a jednak pro ty dívky, až se probudí. Myslím, že bude potřeba. A kbelíky. A gumičky fo vlasů...

To o gumičkách spíš jen suše konstatuji, protože je mi jasné, co přijde při takovém předávkovaní. Nejspíš je čeká krásných pár chvil v objetí s milence panem Kyblíkem. Co se dostalo dovnitř, musí jít i nějak ven...

John
28.7.2018
20:21:34
Slečna Lada chce aby som si ho zobral do telocvične.

“Nie je problem, možem si ho zobrať a skusiť z neho niečo dostať.“

Odvediem si toho „dealara“. Lavou rukou ho držim za rameno a pravu mu drčim za chrbtom. Čim viac sa bude mrviť tym viac mu budem tlačiť ruku k lopatke a tym bolestivejšie to bude. Keď už dôjdem k telocvični tak ho priškrtím aby som mu na par minut obmädzil prisun kysliku do mozgu. To mi dá par minut aby som ho zviazal bez toho aby sa nejak bránil.

Otvorím telocvicnu, otvorim skrinku z ktorej vyberiem 15 m lano. Ruky mu zviažem k telu keď keď ruky budu dostatočné obmotané tak častou lana ktoré sa mi zvýšilo mu obmotám aj členkytak že jeho noha bude v kolene zvierať 90° uhol. Zvsím boxovaci mech ktorí vysí nedaleko na retazi z karabinkou a o karabinku prichytim kus lana ktorý prechádza od zviazanéo trupu k zviazanim noham. To že sa na lano preniesla vaha chlapca sposobilo že sa lano stiahlo a uzli su ešte pevnejšie.

Chlapec nema takmer žiadny priestor na pohnutie rukou, tie su pevne zviazane pri trupe a nohami moože hybaťtakmer do všetkych smerov okrem smeru dole. Ďalej čakám kym sa preberie snaď začne rozpravať sám od seba keď nie budem sa musieť pýtať.

Antonín Stárek
27.7.2018
11:27:57
Brunetka se z čista jasna chová jako Maruna a ignoruje moji otázku na kentaury. A jelikož je pro mě bezpečnost práce na prvním místě, nadechnu se k odmítavé odpovědi. Jenže pak mě napadne, že dovědět se o minulým životě by nebylo k zahození.
Alespoň bych věděl, jestli jsem vážně Leonardo Da Vinci...
"Tak jo."

Pán Jeskyně
26.7.2018
21:08:28
Frederik Jobber, Jacob Black

Dvojčata zrzavých kluků se snažila po anglicky zmizet, ale zapomněli, že Frederik není tak nalitý jako farář a hned zareagoval.
Dostali jasnou otázku a zjistili , že jsou nenápadně obklíčeni.

I když neradi začínají jeden přes druhého drmolit.

"S tím darebákem my nemáme nic společného je to libový frajer. Jeho bohatý tatínek ho vyseká z každého průseru. Jeho kapesné je takové, že naši rodiče tolik nevydělají za celý rok. Ten se s námi nebaví, pokud po nás něco nevyžaduje a nebo nás nechce ponížit, aby se předvedl.

Co máme v těch brašnách? To je překvapení pro slečnu Ladu. podívejte se máme tam vše pro malý ohňostroj.
Máme oficiální zkoušky na provozování zábavní pyrotechniky.
Prosím vás nezkazte nám to překvapení.
Jestli chcete tak si někde bokem vše prohlédněte, ať máte jistotu, že tam není nic nebezpečného.
Už jsme se dost zdrželi tak by se nám pomoc hodila. Chtěli jsme to postavit na lodičce ale nepůjčili nám ji tak jsme se rozhodli přichystat to na louce.
Hned jak se setmí tak to chceme odpálit."


Beze všeho vám dobrovolně ukazují oba vaky.
Když se podíváte kolem tak vidíte tázavé pohledy personálu co se nenápadně stahoval okolo vás. od kavárničky na vás hledí i Jora.

Frederik Jobber
26.7.2018
10:35:24
Slyším a taky vidím, že hošani se rozhodli zmizet po anglicku. Dělám nejdříve jakoby nic, ale jakmile se zvednou, zvednu se taky.

" Ale ale, kam si myslíte že půjdete? Nebo snad máte něco společného s tím Rudánkem? "

A jen tak jakoby mimoděk položím ruku na jeden vak. Pak v periferním vidění zahlédnu jednoho z kluků, kteří tady obsluhují, jak zamířil rychle k nám a druhý to obchází z druhé strany.

" Pánové, zdá se, že jen tak nepůjdete. Copak máte v těch báglech, jen se pochlubte."

Snažím se sundat vak tomu co je u mě nejblíže a zdá se, že obsluha se tedy zaměřuje na toho druhého.

Pán Jeskyně
24.7.2018
17:55:12
Jacob Black

Jacob vypadá, že je tak podroušený, že kolem sebe nevnímá, ale chyba jej podceňovat.

Dvojčata chlapců zrzků začala jedno do druhého strkat a posunky naznačovat , že by mohli po anglicku zmizet, když všechnu pozornost upoutal incident s hezounem a farář je na mol.

Jeden šeptem hovoří.

"Teď je vhodná doba, abychom to připravili nezapomeň vak s těma zápalnýma šňůrami já vezmu ten druhý. To bude bomba až to zapálíme."

Druhý mu odpoví.

"Půjdeme pomalu, tak se nenápadně dostaneme na tu louku. Tam se můžeme povalovat a chystat nenápadně vše než to odpálíme."

Jak si usmysleli tak i činí a doufají, že si jejich odchodu nikdo nevšiml.


Jora Clark
24.7.2018
11:19:23
" Vezmeme je do kavárny. Mám tam dvě lehátka. Pak vám povím víc."

Není moc času a tak požádám kluky, aby dívky vzaly do kavárny. Jdu první a vyndám ze skladu dvě skládací lehátka. Nechám je tam položit a začnu mluvit a u toho i jednat. Navléknu si tenké, gumové rukavice a připravím si injekci.

" Mám tady antidotum, Naloxon. Doufám, že jim nikdo nic jiného nepodal, myslím žádné jídlo nebo pití, ani vodu. Tak raději asi do stehna, co?"

Otázka je to pouze řečnická, protože už jsem první dívce potřela místo na stehně, pak trochu zmáčkla a pomalu aplikovala antidotum. Nakonec místo přikryju čtverečkem gázy a přilípnu. Otočím se ke druhému lehátku a stejným postupem ošetřím i druhou dívku.

"Musíme je hlídat, nikdo k nim prozatím nesmí. Tak a k těm pilulkám. Ten, kdo je namíchal a vytvořil, je pěkný sráč. Je to hodně silná dávka v jedné dávce. Pro někoho, kdo není zvyklý je to skoro zabiják. Nejspíš to zapily alkoholem. Zjistila jsem, že jedna dávka obsahuje herák, morfium a opium. Nemám tady laborku, takže ostatní látky jsem nezjistila, protože jsou v malém množství. Možná by nebylo od věci zjistit od toho Rudly, jestli má protilátky a kdo to míchal, hlavně. Určitě bych to nenechala jen tak, protože pokud to míchá někdo tady..."

Chvilku obě dívky pozoruji a pak se ještě otočím k Ladě.

" Poslyš, chtělo by to doktora, nevím jak se budou chovat, až to antidotum zabere. Nebo ty, Carol, bys uměla pomoci, až se proberou?"

Poslední slova už směřuju ke Carol, která taky nabízela pomoc, jak mi došlo až teď a tak se zatvářím trochu omluvně.

NPC slečna LADA
24.7.2018
11:01:51
John

Slečna lada když slyší od Jory slova o tom že jim krasaveček lže se naštve a drsně promluví.

"Johne prokážeš nám službu když jej odvedeš do svého soukromí a tam se ho zeptáš kdo mu vyrobil a dodal drogu a jakou mu doporučil dávku a jestli ho upozornil na následky které to může vyvolat.
Jak to řekl jeden král v pohádce nebo to byl Sam Hawkens ve Vinetuovi: My si to myslíme, ale my to nevíme. Prosím tě ať to na něm není moc vidět, jeho papínek až se doví co udělal, tak ho nechá svými gorilami zpráskat do modra jestli ho rovnou nevydědí."


Kdyby mohl pohled který vrhla na toho prominentního darebáka zabíjet, tak už by byl jen minulostí.

NPC slečna LADA
24.7.2018
10:44:53
Jora a Carol

Ve chvíli, kdy Carol nabídne svou pomoc a žádá ladu o soukromí pro ní a sjeté dívky přichází Jora, aby ladě zdělila své poznatky.
Slečna Lada je osloví.

"To je perfektní. co myslíte stačilo by, kdyby jste dívky přestěhovali dozadu do kavárny. Joro je tam místo? Nebo by bylo lepší požádat kolegu, aby jim poskytl azyl ve svém hausbótu. Je to odtud nejblíž.

Joro co jsi zjistila rozborem té látky? Mohly by jste spolu s Carol spolupracovat pokud by jste se navzájem domluvily."


Podívá se na vás obě a čeká zda přistoupíte na spolupráci.

Jora Clark
16.7.2018
10:24:18
Podívám se na toho Rudlu a řeknu:

" Vůbec nevěřte tomu, co se vám tady snaží pověsit na nos. On moc dobře ví, že je to silná tlumící látka. Johne, jen ho pěkně zpracuj, ať víme kde to sebral." Otočím se na Ladu " Kde jsou ty holky, které si to od něj vzaly? Je potřeba nedávat jim nic jíst ani pít. Hlídejte jejich dýchání, pokud by se zjistilo, že dýchají nepravidelně nebo skoro vůbec, je třeba provést umělé dýchání. Samozřejmost je, uvolnit jim dýchací cesty od žvýkaček, zbytků jídla nebo zvratků. Vezmu si dvě pilule, abych se mrkla co je to zač. Pokusím se tady být co nejdřív s výsledkem."

Vezmu si pilule, strčím je, zabalené do papírového kapesníčku, do kapsičky, zapnu zip a kývnu na Ladu. Pak mě ještě něco napadne a zeptám se Carol:

" Myslíš, že ty dívky zmáknete pohlídat? Bylo by strašné, kdyby se jim něco mělo stát jen proto, že jsou příliš důvěřivé."

Počkám na reakce a pak hned vyběhnu k sobě do bungalovu. Naštěstí to není zase až tak daleko a tak už za chvilku může případný pozorovatel vidět, že za sebou pečlivě zavírám a zamykám. Vzápětí jdou všechny žaluzie dolů, takže není vidět žádný pohyb uvnitř.

Pán Jeskyně
5.7.2018
19:59:24
Rudánek jak uslyšel o mučeníčku přešel od arogantního chování k pokornému vysvětlování.
Zkroušeným hlasem začal vysvětlovat.

"Já jsem dal tu marihuanu do vodní dýmky Panterů oni už všichni trávu někdy hulili tak v tom nevidím nic špatného.
Ty pilulky mi dal kamarád a řekl, že jsou pro dobrou náladu. Nevěděl jsem, že jsou tak silné.
Moc mě to mrzí slečno Lado já nechtěl nikomu ublížit.!"Pán Jeskyně
3.7.2018
13:09:28
Antonín Stárek

Na otázku na Ladu dostaneš odpověď.

"Slečna Lada je příjemná, vzdělaná bohatá mladá dáma která se stala terčem útoku pomateného šíleného vědce, který si pohrává s genetikou.
A vytváří různá monstra mutace lidí a zvířat.

Aby jí její otec, majitel a pán tohoto ostrova, před ním ochránil, vyhledal pomocí mne, starých písemností a vědomostí starých civilizací. Osoby, které mají skryté schopnosti, aby vytvořil tým, který by ji před tím zloduchem ochránil.
První útok byl takový.
Slečně podstrčili drogy a pak ji unesli. Byla zachráněna a musela prodělat detoxikaci. Proto její otec dělá vše pro to, aby se nikdo cizí k ní nepřiblížil a ani nikdo s drogama nedostal."


Pak se ještě zamyslí a dodá.
Proto vynakládá nemalé prostředky, aby získal vyhlédnuté lidi do svých služeb.
Pokud máš takový strach, že nejsi ten pravý, tak mi to řekni ať už nemarníme vzácný čas. Teď kdy pořád zdržuješ své rozhodnutí, se již ocitla slečna v ohrožení a ti, kteří přibyli do týmu před tebou ji ochránili.
Chci od tebe slyšet poslední slovo podstoupíš rituál a nebo to vzdáš?
Bez toho rituálu jsi nám k ničemu.

Jora Clark
1.7.2018
20:59:22
Zarazím, div že se mi sklenice nerozletí kolem. Poslechnu si Ladu i toho Rudlu. Chvíli se na něj zadívám, tak nějak hodně soustředěně. Mezitím se Lada domlouvá s Johnem a ten si chce toho pacholka odvést k sobě. Přikývnu, super. Pak si vzpomenu na ty dva a podívám se, jestli je u nich ještě Jacob. Je tam a s ním i Riki.

" Odnesu ty sklenice a pak bych s tebou, Lado, chtěla mluvit."

Odejdu dovnitř, předám co jsem donesla dívkám a jdu do kanceláře. Zapnu mikrofon jenom na moje lidi.

" Tak jste to slyšeli. Je to průser až na půdu. Dýmky jste doufám taky stáhli a veškeré použité sklo i načaté lahve jsou tady u nás. Všechno vylít, OPRAVDU všechny načaté lahve, ať už alkohol nebo nealko, všechno vylít. Dnes večer se už nebude, až do odvolání, obsluhovat. Tady to dejte pořádně dohromady, pouštějte jim hudbu. Dívky budou tady, prosím pohlídejte, aby se nikdo nedostal k našim zásobám a ani nic neschovával tady uvnitř. Kluci potřebuju, abyste mrkli a když říkám mrkli, tak myslím pohlídali, ty dva floutky, kteří sedí u stolku s farářem a Rikim. Ať neudělají ani krok bez vašeho dohledu, kdyby něco zneškodnit a zavolat. Pozor, nezabíjet, jasný? "

Zasměju se tomu, ale říct jsem to musela. Tak, pro jistotu. Pak si zapálím cigárko a jdu ven za Ladou. Pokud nebude s někým v hovoru, vezmu si ji kousek stranou a něco ji tiše povídám.

Antonín Stárek
1.7.2018
15:44:23
Wow. Položím jen rozehřívací otázku a dostanu odpověď, hodnou kapitole pro encyklopedii ostrovních států. Vlastně mi připadá, jako by mi četla myšlenky, což mě trochu děsí.
"Hmm, takže Lada... Jaká je?" Zajímám se.
To, že musím podstoupit nějaký trans, abych nahlédl do minulých životů, mě bude zajímat, až se dovím personálie mé pravděpodobné zapoměstnavatelky.
"Kolik jí je? Nemá náhodou snoubence?
Když už jsme u toho, jak často někoho z nich napadne kentaur?"
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
Liraell


 

Liraell


 


 


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.