abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  
 

Meibilo
29.8.2018
19:52:52
Když se dostanu ke městu, tak uslyším zvuk rohů. Vmáčknu se ještě hlouběji do stínu. Ne že bych se bál, že mě zrovna lidi uvidí, ale je to už zvyk. Hlavou mi prolítnou myšlenky na to, co udělám mým společníkům, pokud to udělali oni. Pak pokrcim rameny a začnu šplhat po hradbách nahoru.

Když zase spocinu nohama na pevné zemi na druhé straně hradeb, tak si protáhnu ruce a zacicham. Ucitim Abaddona a Isabel docela nedaleko, Graze a Létavici trochu dál. Po chvilce rozhodování si to namirim za Isabel a Abaddonem.

Objevím je za chvíli. Musím se sice proplizit kolem docela dost lidskejch stráži. Když Isabel a Abaddona spatřim, tak zjistím,ze si na sebe návleky lidskou kůži. Je pravda, že se není čemu divit. Mezitím, co se baví, tak se k nim přiblížím a každému přiložím dýku do oblasti ledvin. Pak se usměju a zašeptám ,, Trochu víc pozornosti vy dva. Ale co už. Co se tu děje? Kosta něco pokazil, nebo to s nama nemá nic společného? "

Svět
29.8.2018
19:00:01
Abaddon

Isabel zasmušile kývne "To není...O tomhle chlapovi mi vyprávěla Mara....ta servírka...Je to velitel, nějakého speciálního oddílu stráží....místního z něj mají pěkně nahnáno....Danis nebo tak nějak.."

Démonka si s povzdechem prohrábne vlasy a pohodí hlavou "Pokud to byl někdo z našich...tak je to amatér...stráže teď budou zbytečně na jehlách...Na druhou stranu....aspoň víme, že s ochranou tu rozhodně nezahálejí.." Kývne směrem k Danisovi, který skončil s prohlížením těla a začal štěkat rozkazy na všechny strany..

Netrvá dlouho a velitel se rozhodne opustit místo činu a vydá se ještě dvěma muži vstříc ulicím města. Isabel kývne hlavou k tělu, u kterého zůstalo pouze pár stráží.."Budem ho sledovat nebo prohlédneme tělo? Nebo obojí?" nakloní hlavu s úsměvem a nechá tě si vybrat.

Svět
29.8.2018
18:32:04
Meibilo

Po té co jsi opustil Lilith s princeznou a vydal se napřed vystopovat skřety jsi již démonku ani princeznou nepotkal. Jako by se po nich slehla zem. Jediná racionální možnost tak byla se po splnění svého úkolu vydat do hlavní ho města za svými ostatními spojenci.

Po několika hodinovém cestování, kdy už se měsíc stihl vyhoupnout vysoko na oblohu a hvězdná uskupení ti z výšky začali vyprávět své příběhy jsi konečně stanul před Hardůkem. Brány jsou zavřené a nikde ani živáčka, stojíš stranou schovaný ve stínu. Změříš si pohledem vysoké hradby a usoudíš, že by pro tebe neměl být problém je překonat.

Zvuk rohu, který před chvílí zazněl z poza hradeb tě ale nabádá k opatrnosti, zdá se, že noční klid města něco nebo někdo narušili...

Grazhosyluthar
26.8.2018
21:37:01
Nemám nejmenší důvod se neodvážit. Ovšem pokud se odvážíš ty příliš daleko do mé mysli, tak tvrdě narazíš. Mám totiž připravené překvapení pro všechny příliš zvědavé démony.

“Co víme o té postavě v pozadí? Nemusíš ho šetřit, už je stejně náš.“ a abych dokázal pravdivost svých slov, vyhledám svojí myslí Gwyllion, protože ona nám dokáže snadno obstarat vše, co pro naše princátko potřebujeme, aby bylo dostatečně silnou hračkou v našich rukou.

“Až princ skončí zde, mohli bychom ho poslat, aby převzal trůn po svém otci. Hodilo by se mít k dispozici celou armádu. Takže bude velmi důležité, aby princ dokázal přežít všemožná zranění.“ je důležité se dívat dopředu. To mladí démoni neumí a proto jsme minule prohráli. Navíc nejlepším způsobem je tahat za nitky a ne abychom byli hlavními hybateli děje.

Mefistoteles
23.8.2018
12:27:23
"Co nevíš? Tak schválně...co třeba to, že nejsi první, kdo chtěl manipulovat se skřety..."

Jak mám ve zvyku, dotvářím své vyprávění vysíláním, které lidé neslyší...pokud se Graz odváží, moje slova budou dotvořená střípky vzpomínek ze samotného zdroje...střípky atmosféry a významů, které by slovům mohly uniknout.

"Kvarské království...už zřejmě prosperuje moc dlouho. Tady gentleman měl v záměru přinést princeznu jako tribut, jak už jsem říkal. Přímo do ležení skřetů."

Jestli je Graz pozorný vůči mému "vysílání", může vidět tábor ve skalách. Lidé by se tu asi neusadili...špičaté, kamenité podloží ale skřetům stačí, pakliže jim poskytuje výhodu vyššího terénu. Princ ostatně několikrát klopýtne na cestě, a jeho doprovod, skřeti skoro tak vysocí a rozhodně mohutnější než já, na něj zavrčí.

"Skřetí velitel, s nímž jednal, mu sliboval, že se vyhne jeho zemi a místo toho zaútočí na Kvar. Co ovšem princátku asi nedošlo...kdo ten skřetí velitel byl."

Pod slovy "skřetí velitel" si lze představit jednoduše většího a svalnatějšího skřeta, vyššího než já...někoho, kdo vládne silou. Tak jej viděl i princ sám. Nicméně Graz má příležitost vidět někoho dalšího...figuru ve stínu, se zahalenou tváří, která stojí hned vedle náčelníka. Důležitý, ačkoli nevyčnívá. Někdo, kdo vládne jiným druhem moci než fyzickou silou.

Grazhosyluthar
22.8.2018
8:19:06
"A to je důvod, proč se s ním sem táhnu." odpovím rovnou Mephistovi.

"Snad mi nechceš tvrdit, že to nedokážeš i tak?" jestli tohle nedokáže zároveň, tak už Azmakovi vůbec nerozumím, proč ho potřebuje.

"To už zní trochu podobněji. A teď zkus vyšťourat něco, co už dávno nevím." bohužel nejednáš s člověkem ale s démonem, který si evidentně nedá pokoje dokud se nedozví něco navíc... Třeba o té armádě, či kdo ji vede...

Mefistoteles
21.8.2018
21:51:55
OT: ten kdo si neprostudoval úkol jsem já, bavili jsme se tam tak dlouho že si z toho asi budu muset udělat poznámky abych tomu porozuměl...

Protočím panenky.
"Přirozeně že ne. Ale až s ním budeme hotovi, někdo jako on...je prostě ideální pro další infiltraci. Já totiž hledím za náš současný úkol.", odtuším.

"Bylo by rychlejší, kdyby ses trochu otevřel...ale to bys dřív uložil své kosti k poslednímu odpočinku, že?", vrátím Grazovi jeho úšklebek. Ono by to tedy bylo i pro Graze nejlepší, kdyby mě nechal promítnout mu to do hlavy, ale docela ho chápu. Jeho mínus je, že uslyší jen to, co mu řeknu.

"Pán před námi je odmalička zvyklý dostávat co chce...nebo si to brát. Viděl jsem jej s Lilith...a další dívkou. Až by s ní skončil...ne s Lilith, pochopitelně...předal by tu nevinnou princeznu z Kvaru jako dar pro pána armády nestvůr.", dokončím pateticky, skoro by člověk věřil že mi i slza ukápla.

Abaddon
21.8.2018
12:45:23
"Proč ne obojí naráz?" ušklíbnu se krátce na její poznámku k informacím. "Jestli to byl někdo z našich tak se možná činí, ale ostatní na to přišli.. To je to poslední co teď potřebujeme.." povídám na půl úst, jelikož už jdeme a já si musím hrát na dítě.

Po nějaké době musíme na střechy. To se mi nelíbí. Dvou a půl metrový démon na střeše je stejně nápadný jako malé dítě. Navíc dokážu změnit svůj vzhled, ale váhu již moc ne takže i když jsem se zmenšil na polovinu, mám stále poloviční váhu. To znamená váhu dospělého statného muže. Takže si musím dávat pozor kam vlastně šlapu, abych se nepropadl.

No nakonec se nám něco zjsitit podaří. Ovšem u případu nejsme sami, což se dalo očekávat když jsme sem byli prakticky přivoláni. Zamračím se když si prohlédnu toho muže. "Tohle není obyčejná stráž.. Ale kdo to potom je?" povídám šeptem směrem k Isabel. Otázka je pak směřována spíše mně samotnému než jí.

Svět
20.8.2018
22:58:10
Abaddon, Isabel

Potom co se spolu potkáte před hospodou se roh ozve ještě jednou a naposledy se zvuk ozve, když jste v půli své cesty k jeho zdroji. Opatrnost je na místě a i přesto, že je cesta krátká musíte volit moudře pokud nechce vzbudit pozornost mezi strážnými, kteří pobíhají kolem a zahání zvědavce zpátky do domovů.

S trochou štěstí, stínů, postupující noci a střech se vám podaří vyhnout se teď už všude přítomným strážím. Kdy dorazíte na dohled místa činu tak vám nezbude než využít vyvýšených prostorů neboť okolí je plné ozbrojenců. Ze střech se vám oběma naskytne výhled na skupinu stráží s pochodněmi obstupujíc v kruhu tři mrtvá těla. U těl se sklání muž, který už je v tuhle chvíli již Isabel velmi povědomí, především znak bílé hole na jeho rameni."Valiku....vzbuď zbytek regimentu...u každé brány chci jednoho z našich...Zbytek ať se ve dvojicích rozptýlí do ulic...Lévaie pošli sem"Zhaříme mohutným hlasem. Starší muž ve vyleštěné zbroji poslušně kývne svému veliteli a odběhne pryč.

Muže, který vydal rozkazy se opět shýbne k tělům mrtvých stráží a pečlivě je zkoumá...

Dle spoušti je očividné, že tohle není práce jen tak někoho, je pouze na vás co se rozhodnete podniknout..ale je otázkou jak moc je moudré se na místě činu zdržovat...v každém případě se zdá, že stráže tento prostor jen tak neopustí.

Isabel
6.8.2018
13:53:43
Mara mě varuje před strážemi.
“Díky. Budu opatrná.“ Zamknu pokoj a jen doufám, že zbytek nebude chtít jít teď spát. Ale stejně mám pocit, že jsou někde venku. Mara na mě ještě něco křikne.
“Určitě dám vědět. Díky.“ Odpovím ji. Docela jsem se něco dozvěděla a doufám, že zítra se toho dozvím víc. Sejdu níže, kde už se nikdo z mých kumpánů nenachází. A tak opustím hostinec.

Venku nacházím Abaddona a nad jeho připomínkou se jen ušklíbnu.
“Nevím jak ty, ale já raději ze smrtelníků tahám informace než životní energii.“ Snažím se pochytit, odkud ten zvuk mohl přijít, když Abaddon něco zabrblá.
“No jestli to byl někdo z našich, tak se činí a to je jenom dobře. Musíme si dávat pozor na stráže. Ale porozhlédnout se tu neuškodí.“ Vyrazím s Abaddonem se projít po městě a zjistit, co se tam venku děje.
“Schválně, kdo se teď venku potuluje.“ Jsem nadšená z noční procházky.

Grazhosyluthar
26.7.2018
8:35:34
Mephisto se tváří, jako kdyby ode mě dostal dárek. Kdyby tohle udělala nějaká mladá succuba, pak bych to chápal jako její přirozenost, ale takhle jenom nechápavě zakroutím hlavou.

”Opravdu si myslíš, že jsem ho sem nesl přes celé království jen abych ti přinesl večerzi?” teprve, když si budu jistý, že to pochopí i bez toho, abych musel sáhnout k násilí, tak pokračuji dál.

”Zdá se, že se zde strážní příliš běžně nezabíjejí.” zareaguji na zvuky rohu. Ovšem není to nic, co by mě v tuhle chvíli zajímalo. Stejně málo pozornosti věnuji i zdravotnímu stavu prince. ”Nemá nic prasklého a nic z něj neteče. Takže bude živý a to nám stačí.”

”Pokud stále ještě nevíš, jak probíhá náš úkol se skřety, pak si jej neprostudoval pořádně a nebo mi něco tajíš. Očekávám, že se jedná o první možnost. Potřebujeme z něj dostat vše. Udělej z něj poloprázdnou nádobu, kterou pak naplníš našimi úkoly. S pomocí Gwyllion z něj nepochybně uděláme skvělou nedémonickou zbraň, která nás poslechne na slovo a přinese vše, co potřebujeme… Navíc díky jeho identitě nebudeme v podezření, když ho chytí.”

”Určitě ti nebude vadit, když nahlas přetlumočíš, co si po mé malé nápovědě od něj zjistil.” docela se bavím, což je doprovázeno zaskřípáním zubů.

Abaddon
20.7.2018
11:49:35
Venku před hospodou se najde pár opilců. "Ale to není ono... Víc práce než požitku... " netrvá to dlouho a vedle mě se objeví Isabel.

"To bylo nějaký rychlý.. Zdá se že sukuba z tebe asi nebude.." ušklíbnu se, ale pak se ozve ten zvuk. Zvuk rohu. Zvuk problémů.

Kouknu se na svojí společnici. "Proč mám ten špatný pocit že za to může někdo z nás? Tolik k nenápadnosti.." povím naštvaně a zavrtím hlavou. "Asi bychom je měli navštívit, a zjistit co se stalo.." povím jí, a vyrazím se svým skvělým převlekem za oním zvukem.

Mefistoteles
15.7.2018
16:58:39
"Je delikátní...můžu si ho nechat?", otážu se Graze, když mi princ zhasne v náručí. Tedy...pořád žije, ale je jaksi v přenosnějším stavu. Je mi jasné, že Graz samotný s ním plánoval něco trochu jiného, ale šlechtic, kterému navíc prochází chování ne nepodobné démonu (a tedy by u něj nebylo divné, kdyby se takhle choval v našich službách)...to už není vůbec špatná kořist.

Rozhlédnu se kolem, zda není dostupný nějaký čumil či ožrala, který by vyplnil princovo místo v Grazově plánu. Který, upřímně, stojí celý na mě a nestojí za moc.

"Že by grázlík jako on v opilosti vrazil strážnýmu meč do žeber, prosím...ale třem? Koukni na něj, je tuhej...", neodolám a zvednu jeho ruku, která vzápětí bezvládně spadne k zemi.

Že sladce spí není pro manipulaci s jeho myslí překážka, protože jsem ještě neviděl člověka, který by byť v těch nejhlubších mdlobách neměl v hlavě aspoň stopu aktivity...když se dostanu dovnitř, chytnu co je zrovna zapnuté a nasypu tam posledních pár "vzpomínek", bude to stačit...ale stejně bych si ho radši nechal.

Svět
15.7.2018
12:53:34
Zvuk rohu se ozve ještě párkrát a pak navzdory hluboké noci začne hemžení strážných.....přeci jen tři mrtvý strážní to už je dost velký důvod aby se začalo něco dít.

Netrvá dlouho a městem se začínají pohybovat skupiny ozbrojenců. Zvědavci začínají vylézat do ulic a zpovídat strážné. A v neposlední řadě všudy přítomný klid noci je tak nějak narušen. Ruch se Zatím vyhýbá chudinské čtvrti takže jak Mefisto s Grazem tak Isabel s Abaddonem můžou v klidu....zatím....

* * * *
Isabel

"Hmmm..Jakoukoliv...ale podle toho kdo to je bude rozruch..."Ušklíbne se servírka...Když se rozhodneš vydat ven, tak trochu překvapeně zastříhá ušima..."Jak myslíš.....ale být tebou budu opatrná...stráže si neberou v takových situacích servítky...".

Je vidět, že je trochu překvapená ale v odchodu ti nebrání a opustí tvůj pokoj. Než zamkneš dveře je už na konci chodby "Nezapomeň pak říc.....ještě jsme se nedohodli co uděláme s těma tvejma šatama...."naposled si tě prohlídne, pobaveně za švihá ocasem a zmizí v jednom z pokojů.

* * * *
Abaddon, Isabel

Abaddon a Isabel na sebe nakonec narazí před hospodou a jak to vypadá oba jste na pochybách co s načatou nocí. V tuhle chvíli už sice zvuk rohu ustal a tady v chudinské čtvrti je zatím stále klid... Nemusíte tedy dvakrát přemýšlet aby jste si dali dohromady, že ruch bude v těch vyšších kruzích města.....

Mefistoteles
1.7.2018
11:35:39
"Hezký vidět, že se taky nenudíš. A co vůbec vaše část úkolu-vyzbyl na ni čas?"

Graz se jako obvykle objevil uprostřed mé jemné práce a hrubou silou se vláme do dveří, jejichž zámek jsem poslední půlhodinku pozoroval a užuž jsem chápal, jak do něj cvrnknout. Ale což. Přinesl mi občerstvení, a to se neodmítá.

"Vůbec, kdes ho splašil?", nadhodím konverzačním tónem, zatímco se k zemdlenému skláním. Divadlo před Grazem...ze všech tvorů pekelných a nebeských zrovna on mi fakt neskočí na to, že se potřebuju člověka dotknout, abych si ho "vyfouknul", ale i to semínko nejistoty se občas hodí...

A beztak, ono je to takové osobnější...z očí do očí, fixace vizuálem, který zdálky pořád vypadá trochu jako stařík, ale kdyby tenhle chasník byl schopný ve svém stavu zaostřit, skutečně by ho neutěšila přívětivá stará tvář pohádkového dědečka.

Prohrabávám se dostupnými zdroji, občas si pro sebe zabroukám něco nepodstatného typu "první sex v patnácti...se sestřenicí" nebo "bohové vědí proč, ale ví přesně, kdy měl první půllitr". Po cestě skrz cizincovu mysl si taky musím udělat obrázek o tom, o koho vlastně jde, neboť Graz nebyl-překvapivě-v tomto ohledu příliš sdílný.

A abych se u toho nenudil, tu a tam přehodím vzpomínku dvě, ať má mladík pořádnej guláš v hlavě, až ho tu někdo objeví. Což mi taky připomíná...
"To hledají jeho, ti s tím rohem? Nějak rychle...", podotknu, očekávaje další informace. Ne že bych je tedy už touhle dobou neměl...ale Grazova verze příběhu bude poněkud méně zamlžená...

Grazhosyluthar
29.6.2018
8:37:37
Celkem mě pobaví Mefistotelovo mlčení. Je to ve své podstatě umění ho něčím překvapit. A to se možná stane teď, protože jakmile zazní roh, tak se dotknu Mephista a přemístím se spolu s ním i s mečem, kterým jsem zabil strážné, k onomu chudákovi, kterého jsem si předem připravil.

Vzhledem k tomu, že je v chudinské čtvrti - nebude tam takové horko. "Tady máš práci Mephisto. Potřebuju vědět všechno, co tenhle chudák ví. A pak ho musíš přesvědčit, že to byl on, kdo spolu s několika svými kumpány zabil ty strážné. Ale napřed potřebuju ty informace." nechám Mephista, aby si to celé přebral jak potřebuje...

Abaddon
25.6.2018
11:34:26
A puf.. Děda je pryč. "Doháje.. Jeden horší jak druhej.. Kdyby se uměli trochu soustředit.. " myslím si naštvaně, když vycházím ven.

"Klisna taky nikde.." zavrtím hlavou, ale moje myšlenky přeruší zatroubení. Chtělo by to ještě nějakou tu duši, ale na to, zdá se, není čas. A tak se radši rozhodnu vydat k onomu zvuku.

"Tam snad bude pár lepších duší, než obyčejní opilci.." snažím se sám sebe trochu uklidnit.

Isabel
20.6.2018
12:38:11
Pozorně poslouchám Mařina slova a dělám si obrázek o tom, jak by mohl turnaj vypadat. Zní to krásně, vraždy a peníze. Mara upozorní na můj zevnějšek.
“To máš zřejmě pravdu. Ale kde tady seženu něco použitelného a levného?“ Vyzvídám. Informace o Danisovi se mi hodí. Pak ale Mara zpozorní a neodpoví mi pravdu. Mile se na ni usměji.
“Promiň. Myslela jsem, jestli občas něco nezaslechneš. Ale nebudu tě tím už zatěžovat.“ Mařiny informace jsou zajímavé, ale začíná být najednou nějaká opatrná.
“Musím si tě nějak naklonit.“ Z myšlenek mě vytrhne zvuk rohu a tak se se zájmem otočím k oknu. Než se stihnu ale zeptat, Mara mi to vysvětlí. Docela mě to překvapí.
“Vážně? A to nějakého šlechtice nebo jakoukoliv?“ Dělám si obrázek o tom, co je tu v městě nebezpečné. Pak se otočím na Maru.
“Nechtěla bys mi třeba pomoct vybrat nějaké ty šaty?“ Zkouším nadhodit nějaký způsob, kterým bych si ji mohla opět přiklonit na svoji stranu. Vyčkávám na odpověď. Jen co ji dostanu, začnu se tvářit překvapeně.
“Proboha, co když ta mrtvola je ten můj stařík, co byl se mnou. Měla bych se po něm jít podívat. Děkuji ti za rozhovor.“ Mile se rozloučím s Marou a mám v plánu vyrazit do ulic.

Svět
12.6.2018
18:12:08
Isabel

Mara zakroutí hlavou "Při takovýhle slavnosti jsou stráže všude.....ne tak ani kvůli lapkům jako spíš kvůli nájemným vrahům...Každý rok se při slavnostech stane několik vražd a nespočet pokusů...hodnostáři, nepohodlní svědci či šlechtici...všechno tu je jen o penězích...."

Mara se šibalsky ušklíbne a pokyne hlavou"Pokud by ses chtěla místnímu šlechtici vetřít...tak budeš potřebovat lepší garderóbu má milá.."

Nad Danisem se Mara chvíli zamyslí "Těžko ho popsat.....Velký, ramenatý...zarostlý chlap ve zbroji....černé vlasy tmavě modré oči...Ale poznáš ho podle zbroje...jako velitel ji má vždycky perfektně naleštěnou a na pravém rameni má znak bíle hole na rudém poli...". Když se zeptáš na kontakty tak zpozorní a pozorně si tě prohlídne..

"Promiň ale do toho nedělám...sem jen obyčejné děvče z hospody..."...pro démona tvého rázu není problém poznat, že teď lže...těžko říct zda ti nevěří nebo je jen opatrná.

Než ti stačí odpověď na poslední otázku tak vás vyruší zvuk strážního rohu, který k vám dolehne skrz otevřené okno..."Mara zvědavě vykoukne a zaposlouchá se načež se na tebe otočí "Zdá se, že už to začlo....takhle troubí když najdou mrtvolu...." usměje se smutně.

Svět
12.6.2018
17:54:47
Abaddon

Ve chvíli, kdy se otočíš na Mefista tak bohužel zjistíš, že se stihl vypařit bez jediného slova. Nezbývá ti tak nic jiného, než do tmy města vyrazit sám. Po malém náměstí před hospodou se stále ještě poflakuje pár opilců a těžko říct zda někdy dorazí tam kam se chystají. Chladný vítr se kolem tebe protáhne a po čechrá zapálené louče...

Gwill bohužel není nikde k nalezení ale nemáš ani moc času nad tím přemýšlet neboť ti k uším dolehne zvuk strážního rohu, zvuk je dost daleko od tvé pozice a podle toho co o městě už víš se dá usoudit, že se line ze zámožnější části města...

Svět
12.6.2018
17:47:38
Graz, Mefisto

Grazova rychlá reakce stráže zaskočí natolik, že nestihnou ani zareagovat prvním úderem...ono na temnou šmouhu se taky dost těžko útočí. Tělo jejich druha je oba povalí na zem a dodělat zbytek této krvavé záležitosti už je pro démona jeho rázu obyčejná rutina.

Počet mrtvých stráží se tak zvýšil na tři...a životnost Grazova ukořistěného meče došla konce v těle jednoho strážného ve kterém na dobro její část zůstala...místní ocel těžko vydrží nápor démonické síly.

Když se Graz objeví před Mefistem tak překvapeně málem nadskočí ale zřejmě si byl jeho přítomnosti vědom neboť dokáže své překvapení zkrotit.

Zatím co Mefisto na Graze nechápavě zírá tak po chvíli uslyšíte táhlý zvuk strážního rohu, jak se rozeznívá městem...zdá se, že ponechat těla na ulici nebyl úplně ideální nápad neboť frekvence hlídek je v těchto končinách poměrně velká....

Isabel
1.6.2018
11:36:44
Vejdu do pokoje jako druhá a docela mě překvapí, co vidím.
“Ujde to.“ Pronesu klidně a raději se nezajímám, jak pečlivě se tu věnují úklidu. Za chvíli se Mara rozpovídá. A brzy zjišťuji, že její informace přeci jen k něčemu mohou být.
“Ze střechy říkáš… To zní zajímavě. Ale copak hlídají úplně všude? Nedrží se jen u šlechty?“ Nenápadně vyzvídám ohledně stráží při turnaji.

Další informace je ještě zajímavější. Ale musím se nad Mařinou odpovědí pousmát.
“Neboj, nemyslela jsem nic takového, spíš jen nabídnout společnost. I šlechtici si potřebují občas „oddechnout“.“ Mrknu na ni.
“Jak ten Danis Hourvil vypadá? Abych se mu nepletla do cesty... Nerada bych kvůli nedorozumění měla malér.“ Zmínka o místních zlodějíčcích mě přivede na nápad.
“A ty víš, jak bych se s místními profesionály mohla spojit? Ne že bych se chtěla dát na zlodějinu, ale určitě by mohli mít informace, které zase pomůžou mé obživě.“ Opatrně rozvíjím komunikaci, aby to nevypadalo podezřele.
“Takže tam budeš, na turnaji? Jsi asi místní viď, jak dlouho tu už žiješ?“ Přesunu konverzaci na neutrální téma. Třeba trochu zájmu o její osobu ji rozpovídá o něco víc.

Grazhosyluthar
25.5.2018
15:01:53
Zabít strážného není zase tak složité, ale chce to holt svůj čas. To samé se bohužel nedá říci o alchymistické dílně, kam se mi nejenom nepodaří projít, ale navíc přijdu i o mne obepínající temnotu. A je rázem zaděláno na problém, protože tu okounějí dva strážní v plné zbroji a asi jim přijdu podezřelý, když mám na rameni jejich tuhého kolegu a v ruce jeho meč.

Navíc se poblíž potlouká Mephisto, což je problém, protože by mě mohl připravit o tu trochu zábavy, která se mi tady nabízí. Na druhou stranu by mi mohl být i užitečný...
Nicméně řešení současné situace je jednoduché. Strážní nesmí přežít. Znovu kolem sebe rozprostřu temnotu. Mrtvého strážného použiji jako funkční projektil. Jestliže jsou v plné zbroji, tak budou mít problém uhnout - navíc by měli být trochu dezorientovaní. Ať už to dopadne jak chce - musím oba dva dobít ukořistěným mečem - několika dobře mířenými údery (optimálně dvěma - pač je musím umlčet rychle) zařídím ve městě opět klid a mír.

Pokud vše funguje tak, jak má -> rychle se přemístím k Mephistovi. "Mám pro tebe hračku. Pojď se mnou."
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.