abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Alogs a Deceptio   Postava není přítomna 23.10.2018, 18:17:34
Usměji se na nově příchozího. "Ach jak milé vidět nové tváře." Poslechnu si nápad a podívám se na Algose. Zase sní. Dojdu k němu a vlepím mu facku. Jsme nehmotný, ale na něj můžu.

Trhnu sebou. Deceptio. Jen tiše zavrčím a otočím se na Graze.
"Jak milé do nést starému známému potěšení."

"Nech ho být dostaneš se k němu později, ale jen pod mým dohledem. Je potřeba precizní práce. Nemá být šílený, jen polo šílený."

"Jsem precizní. " odfrknu. "Dejte mi tak dva další lidi. Nejlíp ženy a trošku dalších přísad a ten človíček bude stahovat lidi z kůže jenom protože bude chtít, či cokoliv co obsahuje krev." Pomalu se vydám k Grazovi. "Můžu si ho prohlédnout? Neboj nic mu neprovedu, ale rád bych se podíval jaký má potenciál a stejně budeme, ještě chvíli čekat." Olíznu si dlouhým jazykem popraskané rty.

"Nech ho, pak se uklidní a nebude vyšilovat, ale počítejte s tím, že tak do dvou dní bude můj magor vyžadovat menší masakr."

"Menší?" odpovím pobaveně a stále hledím na člověka
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 22.10.2018, 21:17:50
"Není to jídlo, ale plán. Na rozdíl od těch ignorantů ve městě totiž nehodlám opakovat historii." upřesním Gwyllion o co se tu vlastně jedná.

"Pokud jim Mephisto doručil vzkaz," podívám se na Mephista zda je tomu tak skutečně je "pak nemá smysl na někoho čekat. Jistě totiž dorazí každým okamžikem." očividně se nehodlám nechat zdržovat démony, kteří neví, kdy přestat.

"Plán, který vláčím s sebou bude naší prodlouženou rukou. Pomůžeme mu, aby se ve své domovině stal lídrem lačnícím po krvi své rodiny a po moci, kterou mu jedno království dát nemůže. To by se ti mohlo líbit Alogsi....
Já mu dodám sílu opravdových bojovníků a ty, Gwyllion jistě přijdeš na způsob, jak zamaskovat jakékoliv stopy po nás v jeho nitru. Nebude pak dlouho trvat a budeme mít loutku, která bude velet armádě. A bude to člověk."

z mého nitra se ozve zaskřípání. Po další poznámce by některým mne znalým démonům mohlo dojít, že se jednalo o pousmání.
"Mephisto by vám ho mohl představit. Šťoural se v něm hloubš než já."
 
  Svět   Postava není přítomna 21.10.2018, 16:37:14
Gwyllion

Gwyllion si otráveně povzdechne, když vidí jak střet dlouho trvá...Po očku sleduje Algose jestli nemám v plánu se přeci jen se do víru bitvy vrhnout ale naštěstí to vypadá, že to zatím není jeho úmyslem. Spokojeně kývne.

To už se ale objeví Graz v závěsu s Mefistem a pro jistotu si sebou táhne svačinu..."Nechápu jak můžeš v téhle situaci myslet na jídlo.....Pokud se ti blázni brzo nevrátí tak brzo někdo zjistí, že co jsou zač a všechno bude nepohodlně těžší....". Pronese k němu nenuceně a odrhne si pramen černých vlasů z obličeje.

Mefisto všem sice předá zprávu ale nezdá se, že by toho někdo dbal...Otráveně sykne..."Navrhuji dát jim ještě deset minut a pak odejít..ať si poradí sami...". Pokrčí rameny, založí ruce na prsou a zahledí se k městu.

Noc se pomalu začíná krátit.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 14.10.2018, 18:40:00
"Vydrž.", zasyčím, ale to už jsem zas v tahu. Grazův způsob pohybu dost ztěžuje soustředění. Přehled o situaci ale už mám dostatečný, a co naplat...ústup je nejen nejrozumnější, ale v danou chvíli jedinou rozumnou možností.

"Kdo mě neposlouchal, máte se stáhnout. Nechali jste se blbě vylapat a máte v zádech všechno jen ne ty, který potřebujeme.", dám vědět každému, koho ještě najdu ve městě. Při té příležitosti si prohlédnu bariéru, s níž se potýká Isabel...obdivuhodná, jestli se s ní někdy budu měřit, chci být připravený...
 
  Svět   Postava není přítomna 11.10.2018, 21:27:20
Abaddon

Trvá to jen pár okamžiků a všichni tři strážní došly svého konce. Jeden usmažený, druhý s rozdrceným hrudním košem a třetí s hlavou vlající jako vlajkovým prapor.

Trojice obyčejných strážných může být jen těžko výzva pro démona tvé ražení.

Ale i když jsi udělal s nepřáteli krátký proces vzduch se v dálce začíná plnit magií..jde to z opačného konce než bojuje Meibilo. Těžko odhadnout kolik protivníků se tímto směrem hrne....jedno je ale jasné....rozhodně to nejsou stejní slaboši jako ti tři co leží kolem tebe v krvi a doutnající černé krustě.

Posili Meibilova protivníka se blíží velmi rychle a tobě zkušenost říká, že tento boj by tě stál nemálo sil...a kdo ví co víc.
 
  Isabel   Postava není přítomna 11.10.2018, 13:47:52
Očkem zavadím o Meibila a jeho snahu o prolomení bariéry. Evidentně se mu to nedaří. Zaslechnu Mefista s prosbou o vysvětlení, ale nevěnuju se tomu. Mám svoji práci. A k tomu, aby byla úspěšná, se musím soustředit na maximum.

Dostat se dovnitř duše je nakonec snadnější, než bych čekala. Zřejmě se Veli soustředí na bariéru natolik, že si toho ani nevšiml. Ovšem, když se chci dostat víc do nitra, začne se mág bránit. Mám chuť řvát. Mělo to být snadné. V duchu proklínám Meibila za jeho pitomý nápad. Ten mi sdělí, ať ho tu nechám a vypadnu. Na chvilku mám tu chuť se na to vykašlat a nechat ho tu. Jenže mi to nedá. Toho mága prostě musím dostat. A tak Meibilovi neochotně odpovím.
“Ráda bych. Ale jsou nebezpeční a dokážou nás vycítit. Když to teď vzdáme, mohou se příště lépe připravit. Musíme to aspoň zkusit. Dokud nedorazí posily...“ A už se nesoustředím na nic jiného než porazit mága.

Můžu jen doufat, že když se Veli bude soustředit na ochranu svojí duše, jeho bariéra tam venku povolí a Meibilo bude moci zaútočit.
“Doufám, že je dokážeš sejmout, jestli bariéra povolí.“ Vracím se zpátky k soustředění. Sleduji bránu, která mě dělí od Veliho duše. Vytáhnu svůj meč a silou ho zarazím do brány. Pokouším se ji tak zničit a dostat se k duši. Vyvíjím maximální sílu a úsilí, aby se mi to povedlo. Nic jiného kolem sebe nevnímám. Jen doufám, že neprošvihnu tak příchod posil.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 3.10.2018, 9:23:05
"Zatracenej idiot.." Hrátky skončily. Levá dětská ručka se zavlní, načež s ní švihnu směrem k muži s kuší a k němu vyrazí silný elektrický výboj, který by ho měl usmažit. Ještě lepši to bude pokud má brnění. Nekoukám jestli ho to skutečně zabilo, ale pokud blesk dopadl alespoň poblíž něj, měl by ho minimálně na pár minut paralyzovat, což mi stačí.

Muže předemnou nakopnu, abych ho odrazil na toho s halapartnou, po kterém následně skočím, a pokusím se mu zlomit vaz, využívaje toho že mám váhu dospělého člověka, sílu démona, ale velikost lidského mláděte. Jistěže, dali by se rozřezat na kousky, ale nechci tu nechávat zbytečně víc krve.

Po tomto svém útoku se rozhlédnu, zda ten s kuší se muže hýbat, nebo nedej Azmak žije, abych se rozhodl, jak dál pokračovat.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 2.10.2018, 19:37:57
Je to vždy stejné. Příliš nechápu, jak je možné, že se Azmak nepoučil. Tentokráte se může ta největší bitva odehrát i bez něj. A můžeme ji prohrát ještě dříve než na ni budeme překvapeni.

Podruhé zasyčím, když mi Mephisto oznámí přítomnost Alogse.
"Tak ten tu ještě chyběl. Copak ztratil Azmak poslední zbytky soudnosti?" nicméně když už tady je, tak nám může být i užitečný. Princ bude náležitě vybaven určitými specifickými rysy vůči svému otci a své rodině, až se vrátí domů. A v tom může být Alogs užitečný.

"Pak si musí tuhle bitvu vybojovat sám. A jestli při ní zabije Rufuse, tak ho Gwyllion vezme rovnou k Azmakovi, který ho naučí odpovědnosti." Neplýtvám vztekem. Všichni mladí démoni jsou stejní. Špatně zametají a mají velké ambice. Proto jich také tolik umírá...

"Vzkaž ostatním, co ještě nejsou u Gwyllion, ať sebou hodí a nezapojujou se do bitvy. Řekl bych, že právě proto jsi tady. Azmak bude potěšen, že jsme schopni koordinovat naše úsilí." připomenu mu, kdo je jeho pánem a proč je dobrý nápad mě poslechnout.

Protože vím vše, co vědět potřebuji, přemístím se ještě po několikero střechách až nakonec skončíme za hradbami. Mephisto si zatím jistě zvládne přerovnat v hlavě jaký vzkaz by měl ostatním poslat.

Pro ty, kteří mne znají bude nepochybně jistým překvapením, že mám přes rameno jednoho smrtelníka. V bezvědomí, ale živého. Nebývá to mým zvykem.

Nedávám nikterak najevo, že bych se chtěl s Alogsem zdravit, či že bych zaznamenal jeho přítomnost. Ovšem je to tak trochu dáno tím, že dávám Mephistovi prostor na případné protesty, protože na ně dostane dostatek času až tady...
 
  Alogs a Deceptio   Postava není přítomna 2.10.2018, 7:59:15
Olíznu si popraskané rty a usměji se
"Já jsem nenápadný, jen tam vejít nechat tam pár dárečků"

Hořce se rozesměji "Sám jsi dáreček. Ano nenápadný jsi, ale to co po tobě zbude moc nenápadné ne ní, ale na druhou stranu souhlasím s Algosem světu by pár sadistů navíc neuškodilo." Pak zachytím zkoumavý pohled na naši mysl a zašklebím se a tiše zašeptám " Jen se podívej co leží hloubš" a obnažím Algosovi myšlenky pozorovateli.

Ztichle stojím a čekám. Napjatě sleduji město, ale obraz, který je v mé mysli je zcela jiný. Tam je obraz křičícího a hořícího města, které tepe v rytmu šílenství. Ulice plné mrtvých. Ti co přežívají se loví na vzájem ve snaze ulovit zbývající a provést jim zrůdnosti, v horečné snaze napodobit ďábelského krejčího. Uprostřed všeho já chechtající se a celý od krve , která syčí. Můj ráj na zemi.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 27.9.2018, 18:55:30
"Mladej Meibilo si ukousnul víc, než mohl sežrat. Můžeme pořád frnknout a nechat ho poprat se o život, ale máme taky unikátní příležitost využít chaosu v náš prospěch."

Kostlivcovu poznámku ignoruju, beztak kdyby si nedovedl poradit s takovou drobností, nepřežil by tak dlouho. Zatím se porozhlédnu po vzpomínkách v okolí...protože Meibilo a signál dost možná vylákaly Rufuse. A moje mysl taky hned narazí...na jistou rozštěpenou mysl. Zašklebím se.

"Dorazil Algos."
Stačí jen zdálky vidět povrch té rozštěpené osobnosti aby se našinci zachvěla křídla hnusem. Ten tu ještě chyběl. Grazovi určitě dochází, že takové monstrum jen těžko odolá tomu zapojit se do libovolné pranice.

"Tak to vypadá asi přeci jen na ústup...ledaže by se Rufus náhodou vyskytnul velmi blízko nás...", dokončím.
 
  Svět   Postava není přítomna 27.9.2018, 18:11:03
Abaddon

"Co to do prdele je?"zabručí strážný a odtrhne od tebe pohled když se nebí rozzáří.

"To je poplach pro bílý běsy..!" Vyrhkne druhý a všichni tři muži si vymění ostražité pohledy. Muž s jizvou na bradě k tobě máchne mečem."Hele smrade! Nevím co seš zač ale zůstaneš tady dokud tě běsy neprověří...jasný!?" zavrčí výhrůžně.

Knírač za ním si v ruce připraví dlouhou halapartnu a třetí muž na tebe namíří kuší. Ovšem....mohlo by to být účinné...ale ne rukou těchto prostých stráží...a ne vůči démonovi.

Otázkou ale je.....kolik máš na tuhle srandu času....Tvé démonické instinkty ti říkají, že tam kde svádí souboj Meibilo a Isabel..to bude o něco....těžší....
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.