abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  
 

Lorwyn Ashber
26.2.2018
16:46:13
Do všech koutů Džálav se rozleťeli zprávy

"Na vědomí se dává:
Lord Darkwin Ashber padl v bitvě. Padl v boji proti Biskup Heathmund v souboji muže na muže. Před svou smrtí mě svého jediného syna pověřil vedením rodu. Já Lorwyn Asber se nyní stávám Lordem Lorwynem Asberem.

Další věcí je, že se necítí nijak vázaný sliby svého otce a jsem ochotný vyjednávat o možných partnerstvých."

Baal
20.2.2018
22:55:51
Hranice Džálav

Dlouhé linie vojáků v lesknoucích se zbrojích pochodovali sem a tam. Byl to impozantní pohled, takhle masivní vojsko se jen tak nevidělo stejně jako spojení dvou vévodů. Mezi vojáky panovali jen dva erby, Jeleni a Lvi. Většina vojáků na sobě měla šupinaté košile s vařenou kůží pod nimi ale našli se i široké oddíly rytířů oděných v plných plátových zbrojích.

Vojáků bylo na první pohled nepočitatelně. Bylo zde celé vojsko Lvů a Jelenů. Všichni však své pohledy upírali na jih, ne na sever ke království. Tato aliance nevznikla pro politické hry mezi vévody. Směrem armády byli Džálavy a již brzy toto království pochopí co přesně se děje.

Celou armádu z vyvýšené plochy pozorovali čtyři figury. Richard ze Lva byl právě uprostřed rozbouřené debaty s Jonášem z Jelena. ,,Náš cíl je jasný. Armádu vedu já, nikdy nedopustím aby mí vojáci skákali jak nějaká srnka bude pískat. Pod mým vedením nemůže nic selhat, přehrneme se přes ně jako příliv."

Jonáš zavrtěl hlavou. ,,Tohle je válka Richarde, ne kamenná zeď. Nemůžeš do ní jít po hlavě.. Jsem si jist, že kdyby ti nikdo neřekl, že zeď se dá obejít tak by sis cestu promlátil ale tato armáda potřebuje zkušeného vůdce, který umí zachovat chladnou hlavu. To ty nejsi." Řekl vévoda mírně odměřeně.

Erwald Talbar se nad tím vším zasmál. ,,Vy se tady dohadujete jako by jsme se nedomluvili na něčem jiném. Vůbec nevím proč se hádáte pánové." Richard se nadechl zatímco Jonáš se pokusil vypustit nějakou urážku, schylovalo se k tomu, že oba vytasí své zbraně.

Pak je ale umlčel ženský hlas. ,,Dost s těmihle hrami. Armáda je má,
tak zněla dohoda, vy budete sloužit jako generálové nad svými jednotkami ale ve vedení jsem já. Tohle je moje království."
Řekla Gabriella Tabar a přešla dopředu aby si lépe mohla prohlédnout všechny jednotky.

,,Blíží se čas pánové. Na měnění podmínek je pozdě, buďto to uděláte takhle a nebo si najdu jiné ochotnější vévody. Vsadím se, že vévoda z Býka by rád převzal Richardovo místo jen aby ho mohl očernit v očích krále.. Nebudu ani mluvit o vás Jonáši a vévodovi z Vlka." Oba muži zmlkli a krátce přikývli. ,,Ano má paní.."

,,Vaše Výsosti." Opravil je Talbar s úšklebkem na tváři.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 
Liraell


 

Liraell


 


 


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.