abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Battlestar Fenix ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 8.8.2016, 19:05:20
Pavel sebou zaškube a zhroutí se. Z podlahy se pomalu zvedá zaprášený chlap. Opatrně se protáhne a bolestivě se ušklíbne, když si masíruje rameno. “Jééé... Po vejkendu, jak po vejprasku.“ Zamumlá rozmrzele.

V místnosti se pomalu pročišťuje vzduch.

“Proč musím vždycky všechno vodřít já? Kurva! Damone! Kde si zase zůstal viset?!“ Zavrčí vztekle. “Mám ochranku, kněžnu i Pavla. A taky bolavý rameno a určitě jsem si roztrhnul triko. Nemluvě vo tom, že sem zasranej jak jetel.“ To už tak vztekle nezní. Spíš pobaveně.

“Co že jsi našel? Sakra já Ti nerozumím, asi to vodnesla vysílačka. Co?! Centurioni? Děláš si prdel? Von tady má cylony? A nechal jsi mi aspoň jednoho? Ne. Jasně že ne. Já tady za Tebe všechno udělám a Ty mi nenecháš ani jednoho centuriona na hraní. Fakt nádhera. Nasral jsi mě! Vodvedu je na dvůr a pak si půjdu popovídat s Pavlem, jestli ještě někde nemá nějaký zašitý.“

Ron zhluboka vydechne a zatváří se ublíženě. Pak sebou náhle trhne a otočí se na Kate. “Jste v pořádku, madam?“ Po pobavení či ublíženosti není v hlase ani stopy. Zní to chladně a zcela klidně.

“Odvedu Vás ven. Na jižní straně Vás bude očekávat Lisa. Pak půjdete dál na jih. S Damonem se postaráme o aktivní ochranu. Což znamená, že ze sebe uděláme první nárazovou lajnu. Co přejde přes nás o to se bude muset postarat vaše ochranka. Výbavy a zbraní tu je víc než dost. Akorát si to budete muset vzít od mrtvých.“ Odmlčí se a projede vás všechny pohledem. “Nějaký dotazy?“

Než si případné dotazy rozmyslíte, podívá se na ležícího Pavla a zle se ušklíbne. “Jen odpočívej. Brzo si s Tebou popovídáme. A pak Tě odešlu do Tvého nového domova. Na Absolom.“
 
  Mike "Iron" Collins   Postava není přítomna 28.7.2016, 22:14:48
"Ty máš teda co vykládat o taktice, být tady někdo schopný, tak je z vás páreček mastnejch fleků a my bychom byli stále zavření..." pomyslím si, když Ron vykládá cosi o tom jejich brilantním útoku.

Vydáváme se chodbou dál. Otevřeme první dveře na které narazíme. Rychle se rozhlédnu po místnosti, ale nikdo zde není. Vlastně v místnosti není až na pár prázdných stojanů pro zbraně skoro nic.

"Sakra, jak má tenhle komplex velkou posádku? Vždyť jestli to bylo plný zbraní, tak by to stačilo nejmíň na vyzbrojení celý roty vojáků." pronesu spíše takovou řečnickou otázku a ani nečekám, že by na ní někdo z nás znal odpověď.

Jdeme dál. Do další místnosti se však normálním vchodem nedostaneme. Ron má však brilantní řešení - uděláme si vchod nový. Zeď vedle dveří namaže pastou a odpálí ji, načež se proti poškozenému místu rozběhne a plnou silou do něj vrazí. "Odhodlání tomu chlapíkovi nechybí."

Samopal mám připravený a jakmile máme průchod, rychle vběhnu dovnitř. Přímo proti mě je Kate a Pavel. Na nic nečekám pohotově vytáhnu taser a střelím po Pavlovi, pokud se vyskytne nějaký problém použiji samopal.
 
  Gina Torres   Postava není přítomna 28.7.2016, 20:44:41
" Mohlo mě to napadnout. Armáda, jistě elitní jednotka. Pak asi nějaký průser, jak jsem je teď oba zběžně poznala, nejspíš nechtěli poslouchat rozkazy. Je mu to líto, což chápu, musí jim to chybět a tak se asi nechávají najímat. "

Jasný, taktiku mají lepší než ta banda tady, opak by byl spíše udivující. Pokývám hlavou na souhlas a zvednu palec. Takové gesto chápe každý. Pak už vyrážíme dál. Mám v ruce kartu a tak hned první dveře se pokusím otevřít... a úspěšně. Zbrojnice, zeje prázdnotou a tak se ani nezdržujeme a vydáváme se k dalším dveřím. Tam karta nefunguje. Zkusili jsme jich víc, nejde to.

Ron pak použije pastu. Zeď se tím dost naruší. Ron se prudce rozeběhne a než stačíme říct švec, je v místnosti. Dírou vidíme dovnitř. Ron se rozplácnul na zemi, oblak prachu se zvedá ke stropu a uprostřed toho je vidět Kathryn a Pavla. Samopalem mířím Pavlovi na hlavu a sleduju, jak je překvapený.

" Kathryn, jsi v pořádku?"
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 28.7.2016, 15:10:11
S klidem sleduje jak Mike obírá mrtvoly o zbraně a následně je rozdává. “Brácha má úkol a já mu pomáhám. To znamená, že udržíme kněžnu naživu. Kolik při tom bude muset umřít lidí nevím. Ale zabijeme všechny, kteří napadnou a nebo se pokusí napadnout kněžnu.“ S odpovědí pohasne oheň v jeho očích a vystřídá ho chlad.

“Už nejsme součástí armády. Stačilo to. Splnili jsme svoji povinnost.“ Zní to dost hořce.

Na Ginu se zvláštně usměje. “Na jižní straně jsme roházeli termální dýmovnice. Na hradbách se báli, že nás mají krýt a veškerou palbu soustředili do kouře. Šli jsme na ně z druhé strany. Nečekali nás tam. Jejich velitel absolutně nedával taktiku. O kloudné strategii asi nikdy neslyšel.“ Ušklíbne se a pokrčí rameny. “Holt...za chyby se platí.“

Vyrazíte na cestu. Další přešlapování na místě nemá smysl. Z prvních uzavřených dveří se vyklube zbrojnice. Tam se dostanete za pomoci karet vojáků. Regály a stojany jsou však prázdné. Nezůstalo tu vůbec nic.

U dalších dveří karty nefungují.

Ron vytáhne z kapsy malou tubu s šedou pastou a vedle dveří tím načrtne rozměry dveří s úhlopříčným křížem. Pak na to nalepí nálepku z tuby a uhne kus stranou. Pocítíte lehký otřes nebo spíš slabý záškub.

Pasta je známá věc. Fasuje ji jak Garda, tak Legie. Nálepka „odpálí“ pastu a ta naruší zeď nebo cokoli, na čem je máznutá. Takovéhle množství naruší bez problému cihlovou zeď takovým způsobem, že stačí jedna rána beranidla a je tam díra jako hrom. Čím je však stěna silnější, tím víc je pasty potřeba.

Ron poodstoupí a zle se zadívá na stěnu. “Proč zase já? Tohle bude bolet.“ Povzdychne si a prudce se odrazí od stěny. Ozve se ošklivá rána. Zvedne se oblak prachu, ale i skrz něj je trochu vidět co je za zdí.

Místnost s trochou nábytku a Kate s Paulem. Ten beze slova zírá na chlapa na zemi a obrovskou díru ve stěně.
 
  Gina Torres   Postava není přítomna 26.7.2016, 13:37:54
" Proč zrovna jih? Zaslechli jsme jak někdo vydává rozkazy, že se mají všichni přemístit na jižní stranu a na zbytku budou jen běžné hlídky, tak proto jih."

Vysvětlím Ronovi, který je očividně ještě sebevědomější než Damon. Nebo si to o sobě asi myslí. Třeba právem, nevím.

Pak mi Mike podává nějaké vybavení. Sapík hodím přes rameno, do kapes nacpu zbytek. Na Mika se usměju a spiklenecky mrknu. Pak začne Ron mluvit o výhodě zabíjení nožem. Chvilku to poslouchám a jsem čím dál víc zděšená.

" Ty jeho svítící oči? Sadista, nic jiného než sadista. Ten zabíjí pro svoje uspokojení. Pro svou žízeň po krvi."

Podvědomě udělám krok dozadu a blíž k Mikovi. V kapse pevně stisknu taser. Jakmile řeknou, že je potřeba najít Kate, jen mlčky přikývnu. Podívám se na Violet

 
  Mike "Iron" Collins   Postava není přítomna 26.7.2016, 12:14:25
Ron mluví, jak kdyby to celé byla jen jakási hra a o nic nešlo. Nad jeho narážkou na to, že mám samopal sklonit, jinak že dopadnu jako strážní, bych se asi normálně u kohokoliv jiného pousmál, přeci jenom já mám samopal a on jen větší nůž. Ne však u tohohle chlápka, bylo mi jasné, že by výhrůžku mohl klidně splnit.

Violet zase začne rýpat, jako obvykle. "Sakra, ty by se k sobě hodili. On psychopat a ona otravný cvok. pomyslím si s úsměvem.

"Vaši taktiku opravdu obdivuji. Mít pár takových v armádě, tak už nic z armády nemáme." dodám ironicky.

Nad jeho další poznámkou o samopalu a zabíjení mačetou jen zakroutím hlavou a radši nic nedodávám.

U strážných najdu ještě samopal, který předám Gině, společně s jednou vstupní kartou, vysílačkou, dvěma zásobníky a taserem. Pistoli jednoho ze strážných hodím Violet a jen doufám, že si s ní neublíží. U sebe si nechám kartu, vysílačku, samopal s dvěma zásobníky, taser, nůž a ostatní věci nechám ležet.

"Tak jo, taktika sice pokulhává, ale nic lepšího momentálně asi nemáme. Takže kam dál?"
 
  Violet G. Adams   Postava není přítomna 26.7.2016, 8:23:37

Damonova bratra si prohlížím a začínám mít pocit, že on je snad z jiné planety. Obzvláště se pak musí pousmát, když zmíní, že jeho bráchovi někdo vyhlásil válku.


Pche, prý válka. Ne válka, ale past. No ale dobře, říkej si tomu jak chceš. Hlavně musíme najít Kate.


Když potom zmíní, že někde tady na patře bude za zavřenými dveřmi Kathryn, jen se ušklíbnu a nemůžu si odpustit rýpnutí…


“Violet, nemáme tušení kde Kate je a jestli tu je, musíme do řídícího centra…. Bla bla bla. No jsem ráda, že přišel někdo normální“


Tomu normální sama nevěřím, ale co. Lepší mít na svý straně šílence s nožem, než armádního paňácu, co nic neví.


“Fajn. Rone, co dál? Máš nějaký plán nebo to tady prostě všechno budeš kosit, dokud někde nenarazíš na Kate?“

 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 24.7.2016, 11:14:29
Tváří mu přeběhne zmatený výraz, když vidí, jak se na něj obě mladé ženy zatvářili. Pak pokrčí rameny.

A začne se znovu usmívat. A čím dál víc, jak poslouchá Violet. “Past na bráchu? Von nám vyhlásil válku? To je blb!“ Zavrtí pobaveně hlavou a stočí pohled na Mika.

“Héj! Kámo! Skloň tu hračku. Jestli nechceš dopadnout jako ty dva na zemi. Tohle na nás zkoušeli ty co byli venku. Pálili tak, že se divim, že se jim nezačali tavit laufy.“ zní to spíš káravě než výhrůžně.

“Damon je někde dole. Já to bral od shora a Damon zespoda. Zrušil jsem jim antény a brácha vyřadil všechny zdroje. Jet vejtahem, byl bych nasranej.“ Zasměje se.

“Jih vypadá stejně jako další směry. Proč zrovna jih, vlastně.“ V hlase zazní podezření. “Všude jsou rozpálený šutry, trnitý křoviska a žlutá tráva. A asi tak 40 ve stínu.“

Když Mike začne prohledávat obě mrtvoly, najde ještě jeden samopal a dohromady 4 náhradní zásobníky. Dvě pistole, dva nože, dvě vstupní karty, vysílačky v podobě ušní soupravy a každý z nich má tázer.

“Samopal.“ Odfrkne si Ron znechuceně. “Trrrt tady, trrrt tam a je po zábavě. Ale jen s nožem nebo mačetou...a klidně s holýma rukama...TO je zábava. Hlavně to čistíš potichu a nepřítel se bojí. Je nervní. Je schopnej postřílet vlastní, zatímco ty sedíš někde stranou a dobře se bavíš. Vo tom to je. Je to tvoje práce, tak si ji užívej.“ Když to říká, oči mu svítí nadšením.

“Chybí mi na tomhle patře už jen pár chodeb a pár zavřených dveří. Jedny jsou zbrojnice za druhýma bude kněžna. Pokud je na tomhle patře.“ Usměje se.
 
  Mike "Iron" Collins   Postava není přítomna 22.7.2016, 21:56:51
Pomalu se vlečeme tmavou chodbou a to příšerné ticho nám stále drásá nervy. Dojdeme na konec chodby a Gina vyhlédne za roh, na chvíli zkoprní hrůzou. Chvíli nato vidím to, co ona.

"Co to sakra je? Tohle snad nemohl udělat člověk..."

Voják je téměř rozpůlený, ale tomu už teď nevěnuji pozornost, okamžitě si totiž všimnu zbraní. Neváhám a rychlými kroky se dostanu k mrtvole. Všude je krev a tělní tekutiny a nechutně to zde zapáchá. Než ale stihnu popadnout samopal, zpoza dalšího rohu se ozve mně celkem známý bublavý zvuk. Vzhlédnu a uvidím zdroj tohoto zvuku. Kousek ode mě zrovna jakýsi chlápek pouští na zem dalšího podříznutého vojáka.

Nerozmýšlím se ani vteřinu. Popadnu zbraň, natáhnu, odjistím a už mířím na chlápka s nožem. Ten tam však jen tak stojí a divně se uculuje. Jediné co mě v tu chvíli trochu uklidní je, že než by se ke mně dostal, měl by v sobě půlku zásobníku.

"Co si kurva zač?" Na mojí pomyslnou otázku hned dostanu odpověď.

Chlápek nás bezstarostně pozdraví a představí se jako Ron, bratr Damona. Nezbývá nám, než mu věřit, že mluví pravdu a doufat, že za pár okamžiků nedopadneme jako vojáci na zemi.

"Skvěle, další psychopat." pronesu tiše a skloním zbraň, ale stále zůstávám ve střehu a sleduji každý jeho pohyb.

Mezitím se s ním Gina i Violet začnou bavit a já usoudím, že nám opravdu chce pomoct a že nám od něho nebezpečí nejspíš nehrozí, a tak začnu prohledávat mrtvolu strážného a beru vše, co by se nám mohlo hodit.
 
  Gina Torres   Postava není přítomna 20.7.2016, 17:10:30
Mineme pár místností, kterým nevěnuju téměř žádnou pozornost, ne po zjištění, že Kathryn tam není. Na rohu zastavíme, opatrně vykouknu a málem poskočím vyděšením. Pohled, který se mi naskytl, jsem snad ještě neviděla. A že jsem už viděla dost hrůzných věcí.

Tohle vypadalo, jakoby si toho chlápka chtěl někdo naporcovat, jako prase na porážce. Všude krev, ve vzduchu se tetelí její nasládlá chuť, vnitřnosti... raději odvrátím na chvilku hlavu. Rychle se snažím najít ztracenou rovnováhu a vrátit žaludek tam, kam patří. Všimnu si, že ani Violet se ten pohled nezamlouval.

" Chudák holka, tohle je asi v diplomatických kurzech neučili."

Ještě si stačím povšimnout, že ani jednu svou zbraň ten rozpáraný chlápek nestihnul použít, když se zpoza rohu chlap se samopalem. Předchází ho bolestivé zaúpění. Než stihnu uskočit ke zdi, objeví se další muž, který mu podřízne krk, jakoby to byla dětská hra. Další proud krve, hlasité plesknutí těla o podlahu.

Nic z toho nevidím, můj pohled visí na mladíkovi s dýkou. Nevypadá vůbec vykolejeně, dokonce se i přátelsky usměje a pak se i představí.

" Proč mě to jen nepřekvapuje, že to je Damonův brácha? I když, pravda, spíše jsem čekala Damona samotného. Hledají kněžnu, to je jasná nám všem. Jak rychle dodal, že i její ochranku..."

Zacukalo mi pobaveně v koutcích. Vyslechnu si ještě Violetinu poznámku o "Pavlovi", Kathryn a Damonovi. Kývnu souhlasně a přidám taky dotaz.

" Děkuju za záchranu. Pokud to dobře chápu, tak ještě Kathryn nemáte. Jak to vypadá na jihu téhle "pevnosti" a kde je Damon?"

To jsou pro mě důležité informace. Za řeči jsem si Rona prohlídla a překvapeně zjistila, že nemá žádnou střelnou zbraň.

" Vyšší level, koukám."
 
  Violet G. Adams   Postava není přítomna 20.7.2016, 9:44:31

Nikdo mě neposlouchá. A mě to nepřekvapuje. Jen pokrčím rameny a sunu se za Ginou a Mikem. A tak se vesele plížíme, jako agenti s teplou vodou, až na konec chodby. Při pohledu za roh se mi ovšem udělá zle a jsem ráda, že jsem se nenajedla.


Ten týpek je rozsekanej pomalu na sračky!


V obličeji se mi změní barva na bílou. (A pokud jsou bílé i stěny kolem, mám zajištěné celkem slušné maskování.)


Chvilku na to se někdo vyřítí spolu s chlapem, kterého podřízne jak podsvinče. Rychle zavřu oči a snažím se tu krev všude kolem nevnímat. Viděla jsem leccos, ale tohle jsou jatka.


Z řezníka se vyklube Damonův bratr a v tu chvíli mi začíná mozek zase trochu fungovat a já tak alespoň částečně přestanu vnímat tu spoušť kolem.


“Ahoj…Rone.“ vysoukám ze sebe. Poslouchám, co z něj vypadne a pátrám očima někde za ním, jestli se neobjeví Damon.


“No jo, tak si nás našel. Hele dvě otázky – kde máš bráchu? A ví, že je tohle celý past na něj? Pavel o Kate prý nestojí, jenže by rád tvého bratříčka…“


 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 19.7.2016, 16:57:21
Pomalu a opatrně se plížíte chodbou podél stěny. Je stále ticho. Minete několik prázdných místností, vybavených někdy líp a jindy hůř. Ale nikde žádná zbraň.

Dojdete na konec chodby a nakouknete za roh.

Za rohem leží mrtvola nějakého chlapa. Na těle má dlouhou a velmi hlubokou sečnou ránu, která jej téměř rozpůlila. Táhne se od ramena úhlopříčně tělem a končí v břiše. Na zdi je několik krvavých cákanců. Krev ještě stéká po zdi.

Chlap má u sebe samopal a pistoli, ale nic z toho nepoužil.

V tu chvíli se ozve bublavý výkřik plný bolesti. Z poza rohu se vypotácí chlap se samopalem v ruce. Pak se objeví něčí ruka, která mu zakloní hlavu a zakřivený nůž, který vojákovi podřízne krk. Na zeď vystříkne proud krve. Ruka držící jeho hlavu povolí a tělo se rozpleskne na podlaze.

Pak se objeví mladý muž v triku, kalhotech a vysokých botách. Od hlavy k patě je od krve a v ruce svírá kukri.

Chvíli se na vás dívá a pak se přátelsky usměje. S tou vší krví to však vypadá docela děsivě. Jako z hororu. “Ahoj.“ Prohodí bezstarostně, rychlým pohybem oklepe z čepele většinu krve a dá zbraň do pouzdra u pasu. Není vidět, že by měl nějakou střelnou zbraň.

“Jsem Ron. S bráchou tady hledáme kněžnu.“ Mávne nejistě rukou, aby naznačil, že si není moc jistý, kde kněžna je. “A taky její ochranku, ale tu jsem asi právě našel. Že jo?“ Znovu se usměje.
 
  Mike "Iron" Collins   Postava není přítomna 17.7.2016, 19:55:32
Růžovláska začne okamžitě všechno kritizovat, ostatně jako vždy, Gina se mnou ale očividně souhlasí. "Skvěle, aspoň že Gina je rozumná." oddechnu si v duchu.

"Violet, nemáme čas se tady vybavovat. V tuhle chvíli nemáme žádné tušení kde Kate je a jestli tady ani je, takže to musíme zjistit. A jestli chceš chodit postupně ke všem dveřím a ťukat na ně a zjišťovat, kdo otevře, tak prosim. Já se jdu poohlídnout po nějakym řídicím centru nebo aspoň po mapě. ke konci už mluvím dost zostra, ale stále se snažím svůj hlas tlumit, i když v tichu které nás obklopuje to zní jako řev.

Domluvím a vypravím se chodbou vpřed, přičemž se snažím držet u stěny a nedělat velký hluk.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.