abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Žira   Postava není přítomna 20.1.2017, 21:46:50
Naše cesta trvala asi týden. Vyrazila jsem společně s Icarium a s Riegalem a celkem jsme se sblížili. Když jsme se zhruba po týdnu vrátili, je vidět, že mám modřinu v obličeji a nejspíš zlomenou ruku, což celkem v pohodě dal Zar´farro dohromady.

Když nás mistři všechny svolají na večeři, samozřejmě dorazím hned, jak je to možné. Tam nám Maya představí nového člena, Flantila. "Ahoj Flantilo, mé jméno je Žira. Jsem tady něco jako velitelka. Už jsem slyšela o pozoruhodných schopnostech zaklínačů, věřím, že v boji nám budeš velice užitečný. Je pravda, že žádného jsem osobně nepotkala, vyučila jsem se mezi elfy v Temném hvozdě a jak již naznačil Icarium, elfové se zaklínačům raději vyhýbají. Přesto věřím, že s elfy v naší skupině a s našimi jinými přáteli nebudeš mít problém, jinak by sis těžko získal důvěru Káji a Maye." Řeknu s úsměvem a pozvednu číši s nalitou medovinou.

Během večeře se hovor jistě stočí i na Riegalův útěk. A pokud ne, stočím jej sama tím směrem. "Co se Riegala týče, nejspíš tuším, proč utekl. Když jsme hledali vhodné místo, kam minci schovat, rozhodli jsme se pomoci jedné vesnici, která měla problémy s nájezdy lapků. Pobili jsme je a jednoho z nich zajali a odvedli k soudu. Než jsme ho tam ale dovedli, snažil se nás ukecat, abychom jej pustili, že nám za to prozradí, kde mají schovaný poklad. Riegalovi se moc nelíbilo, že si necháme hromady zlata proklouznout mezi prsty. Asi usoudil, že s námi nezbohatne a vydal se za dobrodružstvím na vlastní pěst." O Riegalovi mluvím smutně, přeci jen, oblíbila jsem si ho víc, než ostatní. "Byl sice trošku zbrklý, někdy moc chamtivý, ale i tak jsem ho měla ráda."

Po jídle se na chvilku přesunu k Flantilovi a dám se s ním do řeči. Není to nic tajného, potichu mluvím, abych nerušila ostatní, ale kdo chce, bez problémů slyší, co říkáme. "Ještě jednou ahoj. Jak jsem již říkala, jsem velitelka. Proto bych ti chtěla nabídnout, že ti cokoliv ukážu. S čímkoliv budeš mít problém, klidně se za mnou stav. Najdeš mě buď u mě v pokoji, pokoj číslo 111, nebo v tělocvičně, třetí chodba vlevo, druhé dveře od hlavní brány. A taky jsem tě chtěla poprosit, jestli by sis se mnou zabojoval. Potřebovala bych vědět, jakým stylem bojuješ a co vše umíš, abych věděla, jaké příkazy vydávat, až se octnem ve skutečném boji. Myslíš, že by ses za mnou dnes po večeři mohl zastavit v tělocvičně se všemi zbraněmi, co používáš? Nebo klidně kdykoliv jindy, než budem vyrážet za dalším úkolem, ještě máme nějaký čas."
 
  Icarium   Postava není přítomna 20.1.2017, 17:13:39
Naše výprava byla úspěšná a my se ve zdraví vrátili. Cestou nás potkal jen jeden menší zádrhel, při cestě jsme totiž dorazili do nějaké vesnice, kde nás požádali o pomoc s tlupou banditů. Nedalo nám to a museli jsme pomoct, tedy Riegal byl proti, podle něho nám prý ty vesničani za úsilí nestojí, ale neměl moc na výběr, já a Žira jsme chtěli pomoct.

Ona banda nebyla jen nějaká tlupa lapků, ale byli to ostřílení zběhové, hledaní vrazi a tak podobně, takže po ne zrovna pěkném boji v našem okolí leželo něco okolo tuctu mrtvých vrahounů, ale jednoho se nám podařilo zajmout. Rozhodli jsme se ho tedy předat do rukou vesničanů, aby s ním udělali soud. Zbojník samozřejmě věděl, že je to jeho konec a tak se nás snažil uprosit, abychom ho pustili, dokonce nám v poslední chvíli řekl, kde mají ukrytý poklad. V tu chvíli Riegal zpozorněl a vyzvídal detaily. Nakonec samozřejmě zbojník skončil u vesničanů a pokud měl štěstí, tak ho jenom pověsili. Žádná další důležitá příhoda se nám nestala a my se v poklidu vrátili na hrad.

Asi týden od našeho návratu se ztratil Riegal, nikdo nevěděl proč, jen já měl své tušení - zlákala ho vidina pokladu a tak ho odjel hledat, prostě klasický Riegal, ale stejně si myslím, že se mohl aspoň rozloučit.

Zanedlouho po této události se koná další hostina, podobná té, jakou jsem zažil, když jsem dorazil já a je nám představen nový člen naší skupiny.

Maya nového člena představí jako zaklínače jménem Flanti a pro jistotu nás ještě ujistí, že je na naší straně. "No jo, u zaklínačů nikdo neví, jsou na tý straně, která má nejvíc peněz. Zajímalo by mě, co mu nabídli tady, protože si nejsem vědom toho, že by platili dobře." zasměji se v duchu.

Jakmile je trochu času, dojdu za zaklínačem a představím se. "Zdravím, já jsem Icarium, hraničář." a neodpustím si rejpavou poznámku "Doufám ale, že mě nebudeš chtít zabít za to, že mám špičatý uši..." mezi elfy se totiž obecně traduje, že si zaklínače lidi najímají na zabíjení nejen příšer, ale i elfů, čarodějů a dalších bytostí, které se vymykají jejich prostému chápání.

Ještě počkám, jestli se nebude něco probírat a pokud ne, odeberu se do svého pokoje.
 
  Karolina   Postava není přítomna 9.1.2017, 12:36:30
Zpátky na hradě. Postupně se všichni vraceli a každý pojal po svém odpočinek, který jsme dostali než znova vyrazíme dál. Ráda jsem je zase všechny viděla. Měla jsem dost práce, kterou jsem si do dalšího odjezdu naplánovala, že jsem ani nezaregistrovala, že Riegal zmizel.

Přesně podle instrukcí Mayi a zkraje i za její asistence, jsem se starala o modřínek. Den ze dne byla naše spolupráce lepší a lepší. Všechny mistry jsem postupně obešla hned na začátku, abych jim představila Flantila. Ostatním jej představila u jedné večeře Maya.

Většinu času jsem byla zalezlá ve svém kabinetu. Po většinu času jsem seděla v křesle, zahloubaná do studia nebo jsem se snažila cvičit nová kouzla. Jen dvakrát mě bylo vidět jít do města, poprvé jsem se šla provětrat a poohlédnout se po nějakých věcech v obchodech a podruhé jsem zamířila do kovárny. Když nám Stopař oznamoval, že odchází, padl na mě smutek.

" Je nás míň a míň, škoda. Zrovna Stopaře je velká škoda. "

Ten večer jsem dlouho seděla u okna a zamyšleně hleděla někam daleko, bylo mi smutno. Dokonce jsem vypila jednu sklenku vína, které jsem tu měla připravené pro případné návštěvy.
 
  Anglino   Postava není přítomna 7.1.2017, 7:00:10
Vrátil jsem se z úspěšné výpravy. Jednoho dne jsme sedli spolu s ostatními k večeři. A Maza nás začala informovat o tom co se událo.

Vyslechl jsem si novinky Zamrzelo mne že nás je o pár méně. Tím víc mne potěšilo, že k nám přibyl nový člen výpravy.
Zvedl jsem se přistoupil k němu, napřáhl ruku ke stisku a prohodil.

"Zaklínač? Hm ti to s mečem umí. Pokud by jsi něco potřeboval vykovat tak se na ne můžeš obrátit. Já jsem Anglino Barbar bojovník a kovář."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 30.12.2016, 19:15:51
Nakonec jste se tedy všichni vydali na cestu. Respektive skoro všichni. Alzan zůstal ve městě. Merysol s Lótiel se vrátily celkem brzy a společně s nimi i Maya, ale ta hned zas odjela pryč společně s Karolínou. Vy ostatní jste tak rychlí nebyli, přeci jen, někam jste se museli dostat, důkladně uschovat minci a pak se také vrátit. Stopař si stihl zlomit nohu ještě dříve, než vyrazil, proto se Anglino musel vydat na cestu bez něj. Naštěstí mu Hazzarda nabídla pomocnou ruku.

Alexander se Zar´farrem se vrátili druzí v pořadí po Merysol a Lótiel. Poté Dorazila Karolína s Mayou zpět se svého výletu a přivedly s sebou ještě někoho, kdo Vám prozatím nebyl představen. Leda by Vám ho došla představit Karolína osobně, mistři ho k Vám uvedou až tehdy, když dorazíte všichni. Žira, Icarium a Riegal dorazili až týden po Karolíně a Maye. A nakonec dorazili Anglino s Hazzardou.

Než vyrazíte na další cestu, mistři řekli, abyste si zhruba měsíc odpočinuli, což jste celkem uvítali. Přeci jen, teď jste měli dosti náročné období. Ale to neznamená, že se nedělo nic zajímavého.

Nejzajímavější ze všeho je asi to, že zhruba týden poté, co jste se opět všichni sešli na hradě, ztratil se Riegal. Když poprvé nedorazil na večeři, moc jste to neřešili, když jste ho dalších několik dní nemohli najít, většina z Vás si myslela, že se prostě zapomněl někde v hampejzu nebo v hospodě. Ale nyní již to začíná být krajně podezřelé. Navíc Maya se rozhodla nakouknout do jeho pokoje a pracovny a zjistila, že tam nic nezůstalo. Vše je dokonale sbaleno a Riegal nejspíš utekl. Asi jste ho už nebavili.

Kromě aféry s Riegalem, u jedné večeře Vám všem Maya představí člověka, co dorazil s ní a Karolínou. Prostě povstane, ukáže na nově příchozího muže a promluví. "Ehm. ehm.

Vidíte mě všichni?

Slyšíte mě všichni?

Tak to je dobře. Dovolte, abych Vám představila nového člena naší party. Měla jsem tu čest sledovat jej v boji a s mečem to skutečně umí. Jeho jméno je Flantilo a vyjádřil zájem, přidat se k nám. Jistě mluvím za všechny, když řeknu, že pomoc zaklínače se skutečně velmi hodí a doufám, že Vám prozatím bude stačit mé slovo, že je jistě na naší straně. Samozřejmě se mohu mýlit, to může každý, ale myslím, že se nemýlím.

Nyní se prosím seznamte, představte se a můžeme se pustit do tohoto báječného hodokvasu."


Další, zajímavá věc, co se stala je, že Vás opustil i Stopař. Ten ale narozdíl od Riegala nezmizel beze slova. Vysvětlil Vám, že má něco důležitého na práci, že Vám nemůže nyní říci, co, ale že se to jednou dozvíte. Více Vám toho neřekl, ať jste to z něj páčili sebevíc.

Máte nějaký čas na seznámení, odpočinete si, všichni si zařídíte, co potřebujete a poté Vás mistři svolají na další poradu. Ta se má konat zítra večer a nejspíš bude velice důležitá.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.