abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Karolina   Postava je přítomna 7.3.2017, 19:14:51
Uslyším rozkaz Attylloa a rozhlídnu se. Každý bojuje co mu síly stačí.

" Běžím do města, aby byli lidi připravení, za chvíli se vrátím!"

Zavolám, na nic nečekám a vyběhnu chodbou ke svému pokoji. Jen tak v periferním vidění zahlídnu Mayu a s ní to děvče.

" Sláva, jsou naživu! Teď to půjde dobře, Maya je lepší kouzelnice. Můžu bez výčitek vyburcovat město."

Zarazím se a pak se plácnu do čela. " Já husa."

Vrazím do pokoje a hned přivřu oči a vykouzlím portál těsně před Paulovu hospodu. Jen z něj vyjdu, vtrhnu do hospody.

" Paule! Honem, je potřeba vyburcovat lidi, hrad je napaden, vypadá to, že boj bude za chvíli i ve městě. Ty víš kam by se to mělo říct, koho mám oběhnout nebo jak to udělat. Musím se vrátit, abych jim pomohla, ale prosím tě, ať se všichni připraví. Moc děkuji za pomoc."

Vychrlím u sebe, pak Paula obejmu, celá roztřesená, protože teprve teď mi dochází, že jsou všichni v nebezpečí. Všichni! Pak se odvrátím a zase upaluju ven. Portál mám vykouzlený v mžiku a jsem zase u sebe v pokoji. Napiju se vody a vyběhnu znovu ven. Celá ta akce netrvala dýl než deset minut. Pak už znovu začnu sesílat kouzla, jako o život. Snad ještě víc než prve, nejde přeci jenom o nás, jde i o lidi ve městě.
 
  Icarium   Postava je přítomna 7.3.2017, 18:25:20
Attylloe vyřídí posledního orka a já se na Žiřin povel můžu věnovat dalším nepřátelům. Mezitím mi Kruppe nahlásí situaci na věži, ale než o té podivnosti stihnu informovat ostatní, Alzan je rychlejší a zprávu předá za mě a v té chvíli mi ani nedojde, že se zmínil o Riegalovi.

"Dobře, když už se tam neděje nic důležitýho, tak pojď dolu, ale drž se mimo bitvu." předám svému zvědovi novou zprávu.

Bitva se pomalu začíná otáčet v náš prospěch, když v tom se za Žirou začne zvedat jeden z mrtvých skřetů. Na nic nečekám a prostřelím mu krk.

"Kurva, oni se oživují, co to sakra je?" pomyslím si zděšeně, ale pak mi to dojde "Ups, tohle dělá určitě ten náš nekromant, asi jsem mu právě zabil kamaráda." Moji domněnku naštěstí podpoří i to, že oživlé zdechliny se postaví na naší stranu a nepřítel je tím očividně zmaten. Dál nad tím nepřemýšlím a hledám si další cíl. Tětiva zadrnčí a můj cíl klopýtne a válí se po zemi se zlomeným šípem v hrudi. Sáhnu pro další šíp a na chvíli mně polije studený pot, je totiž poslední.

Nasadit. Natáhnout. Zamířit. Pustit. Tětiva zahraje krásnou známou melodii a poslední šíp je na cestě k další oběti. Proletí kousek od Žiry a zabodne se do stehna skřeta, který jí před chvílí ošklivě poranil. Sice to nebyla nejlepší trefa, ale stále stačí na to, aby skřeta minimálně na chvíli vyřadila z boje.

Luk hodím na záda, tasím bastard, který mám u pasu a běžím na pomoc do přední linie.
 
  Alzan   Postava je přítomna 6.3.2017, 23:03:47
Zpráva o Riegalovi mě trošku zarazí. Co to kur... Teď ale není čas se tím zaobírat.

Přízrak nám tu moc nepomůže, k boji není určen. Obzvláště když ho zvládnou ohrozit. Tak poslouží původnímu účelu. Vyšlu ho do města se zprávou, ať si lidi spakují a opustí město. Pak se dále věnuji boji.
 
  Pán Jeskyně   Postava je přítomna 6.3.2017, 23:02:06
Všichni děláte co se dá, abyste se ubránili náporu nepřátel, ale moc se nedaří. Zdá se, že toto je ten bájný tvor, Hydra. Jednu hlavu useknete, zrodí se dvě další, navíc velmi rychle. Když už se zdá, že nepřátel začíná ubývat, roztřískanou bránou za skřete přibíhá další tlupa obrovitých orků se sekerami, palcáty, řemdichy a někteří i s velkými obouručními meči. Těch může být klidně něco kolem padesátky.

Mezitím Anglinovi nepřátelé začínají padat, před údery jeho meče nemají šanci. Žira jich na sebe natáhla takové množství, že je již dost pomlácená, přesto se stále drží na nohách a kryje se. Flantilo se mohutně rozmáchne proti svým protivníkům a kupodivu to funguje, sice jim nezvládne hned useknout hlavu, ale rozhodně je velice zraní, jednoho sekne do krku, druhého do hrudníku.

Také při té příležitosti mírně pomůže Žiře a společně s Anglinem dobře zvládají všechny držet dál od ostatních. Icarium výrazně pomohl Attylloeovi pomocí svého luku, ten se nyní přemístil na schodiště nejvyšší věže a brání útočníkům v přístupu. "Běžte někdo vyhlásit poplach dolů do města! Lidi musí začít utíkat, hrad je prozrazen. I když se ubráníme, přijdou další!" Křikne směrem k Vám.

K Icarium se prozatím žádný z nepřátel nezvládl přiblížit, proto může v klidu uposlechnout Žiřin rozkaz a pomoci Aribeth. Díky tomu se i ta zbaví bezprostředního nebezpečí a běží do předních řad pomáhat Anglinovi, Žiře a Flantilovi.

Jakmile si Žira nasadila přilbu, začala ta skutečná řež, všude létají střeva, hlavy, ruce či nohy nepřátel. Z otvoru pro ústa v přilbě se řinou zvuky zuřivého řevu, oči jí rudě planou. S každým zraněním, které utrží je zuřivější a zuřivější. Jeden ze skřetů ji zasáhl do stehna, druhý do žeber, další do ramene, nic z toho nevnímá.

Ani Anglino nezůstává bez zranění, jedna ze seker nepřátel se mu dostala pod hrudní plát a je vidět, jak mu z pod zbroje vytéká krev, očividně ho to ale také moc netrápí.

Samozřejmě ani Karolína nezahálela. Krom toho, že pomohla Merysol vypořádat se s jejím protivníkem a ještě několika v okolí, dokázala se dostatečně přiblížit ke zdroji magenergie a díky tomu může opět čarovat. Ty dva skřety, kteří se k ní přiblížili, zvládla hravě zneškodnit a je připravena útočit na dalšího. Navíc se právě přehoupla půlnoc a díky magickému rituálu všichni kouzelníci, co jej provedli, jsou opět plni sil a mohou bez problémů dál čarovat.

Kosíte jednoho nepřítele po druhém, přesto je jich tu více, než když boj započal, situace začíná vypadat dost zoufale. A Alexander se někam ztratil, nikde ho nevidíte a nezdá se, že by zde bojoval.

V průběhu boje ale vidíte přibíhat Mayu a v patách jí běží nikdo jiný, než Amber, dívka s plápolajícími ohnivě rudými vlasy. Vztekle něco zařve a uprostřed hordy orků vybuchne mohutný oheň a spálí rovnou deset nepřátel na uhel. Maya začíná ze své hole sesílat jednou kouzlo za druhým.

I Hazzarda se dokázala zbavit svých protivníků a nyní pomocí své dlouhé šavle pomáhá tam, kde je jí nejvíce třeba. Vrhla se rovnou do brány a kosí jednoho orka za druhým. Jednomu podsekne achylovky, druhému podřízne hrdlo. Pohybuje se pekelně rychle. Ani ji pořádně nestačíte sledovat.

Alzan Vám mezitím stihne sdělit pár zásadních informací. Nepřátelští vojáci přistávají na nejvyšší věž, nemají křídla, přesto létají. Naviguje je sem malý kudůk, který sedí na Varanovi, ale zdá se, že na něj právě zaútočil okřídlený a neviditelný Alexander a zneškodnil ho, ale nezabil, Rieagal použil nějaký předmět a teleportoval se pryč. Ale vojáci, co ještě nepřistáli, zmizeli. Alexander má poškozená křídla a spadl, ale přežil, nyní vstává a naštvaně kouká, jak mu Riegal mizí před očima.

Jakmile si jeden z vojáku všimne přízraka a zaútočí na něj, rázem je jasné, že zbraně magické jsou. Naštěstí přízrak má jasné pokyny, proto jakmile je ohrožen, stáhne se zpět k pánovi.

Alzan mezitím začne také sesílat nějaká kouzla a padlí nepřátelé začnou povstávat a vrhají se na své bývalé spolubojovníky. Už už jste se vyděsili, že opět ožívají, ale nejspíš je to jen Alzanem oživené tělo, které jej poslouchá.
 
  Alzan   Postava je přítomna 6.3.2017, 22:29:47
Do hradu vlétnu oknem svého pokoje, kde jsem pravděpodobně nechal svou hůl a nekromantskou dýkou se bránit nebudu. Vyzvednu tam ghůla, který mě nevaroval že by se v pokoji něco dělo, takže nepředpokládám problémy.

Na chodbě se setkám s ostatními, již také vybavenými a krátce na to se spustí vřava. Válečníci se okamžitě vrhnou do boje a drží nepřátele od nás slabších. Ghůla pověřím útočením na ty, kteří se dostanou za jejich obranu. Přízraka vyšlu, aby zkusil opatrně okouknout, co se děje ve věži. Oknem a kdyby cítil nebo viděl velké nebezpečí, ať se stáhne a pomůže nám zde. Pokud nemají magické zbraně, tak mu neublíží. Informace, které mi podá, pak zakřičím na ostatní.

Sám se pak vrhnu do toho, co mi jde nejlíp. Tedy oživování padlých těl nepřátel, aby útočili na své. To by je mohlo zarazit a zmást. Snažím se vybírat větší těla která ještě něco zmůžou. Pro jistotu neoživuju ty parchanty z věže, kdo ví, co jsou zač.

Pokud bych v těch černookých poznal nějaký druh nemrtvých, napadnu magii, která je tu drží a začnu ji rozplétat.
 
  Karolina   Postava je přítomna 6.3.2017, 21:46:15
Teprve když si sednu, na léčitelském pokoji, dojde mi to.

" Přeci tady nebudu sedět až do půlnoci. Musím se přesunout."

Vyjdu zpátky na chodbu a narazím na jednoho skřeta. Než se stihne vzpamatovat, rozeběhnu se ke svému pokoji. Ohlížím se, jako bych se ho bála víc, než se ho bojím. Jak se dalo čekat, vrhnul se hned za mnou. Jenže!

Netušil, že já už zase můžu kouzlit a tak zastavím, namířím na něj svou hůl a na něj ledové kouzlo. Z hole vyletí oblak, velice drobných střípků ledu směrem k oběti. Střípky se pohybují rychle a v okamžiku, kdy skřeta dostihnou, celého jej obalí, proniknou pod oděv, brnění. Hned vzápětí něco zašeptám a prudce švihnu rukama od sebe, směrem ke skřetovi. Vyletí blesk, který jej, pokud se kouzlo povede, odhodí nejméně o dva metry a jeho zmražený oděv začne kupodivu hořet.

Jen se mi podařilo odvrátit od sebe toho skřeta, objevil se za ním další. Jsem ráda, že tady v těch místech si nemusím dělat starosti z manou, aspoň doufám, že v krystalu je jí dost. Tak namířím hůl na druhého skřeta a zkusím vytvořit pavoučí sít a vyslat na toho druhého. Pokud se to povede, bude mu chvíli trvat, než se z toho dostane.
 
  Anglino   Postava je přítomna 6.3.2017, 20:03:46
Můj meč zpívá píseň smrti. I přes bojový amok mi to takticky myslí.

"Musím se dostat do místa kde by se nemohli ti zmetci protáhnout kolem mne. Cítím se silný a dostatečně mrštný, abych si byl jistý, že kdo se mi dostane nadosah meče má to sečtené.
Využívám výhod barbarského přístupu k životu. Oni se o svůj život bojí a to je činí zranitelnější. Více se kryjí než útočí a mylně se domnívají, že jsou schopni odrazit ránu mého meče. Ti co si to mysleli se již válejí v krvi a vlastních střevech."


To, že jsem se přemístil na strategické místo jsem získal ještě jednu výhodu. Oni musí bojovat šlapajíce po mrtvolách a klouzat v krvi a vnítřnostech, kdežto já mohu střídat výpad a ústup jak se mi to hodí a kosit je jak obilí.
 
  Alexander   Postava je přítomna 6.3.2017, 19:47:46
Odpovědi ostatních, co se týká mé otázky na jména mě donutí přemýšlet, a to až tak, že prakticky nesleduji co se děje. Což se zatím též nestalo. "Aleky.. Proč jen mi to něco říká? Jakoby.. Jakobych to už slyšel.. Ale kod?... Kdy? " když už mi odpověď skoro přijde na mysl, trhnus ebou, jelikož Merysol křičí něco o boji.

Kouknu se na židli, přes kterou je přehozena jen jedna katana. "Zatracená voda.. " pomyslím si, a zkontroluji si dýky u pasu spoleně s těmi vrhacími, než vyběhnu ven za ostatními. Avšak v hlavní bitvě mě zahlédnout skutečně nelze..
 
  Žira   Postava je přítomna 6.3.2017, 18:46:23
Boj se začíná měnit v nepřehlednou bitku, kolem mě, Anglina a Flantila se začínají nepřátelé dostávat i k ostatním. Na Anglina ani nemluvím, vím, že jakmile je v bojovém transu, nemá to smysl a navíc vím, že dělá vše pro to, aby se přes něj nedostali, ale křiknu na Flantila. "Flantilo, musíme jim zabránit, aby se dostávali k ostatním!" Vykřiknu rychle, rozmáchnu se štítem kolem sebe, čímž si udělám trošku prostoru. "Tak poďte vy zmrdi, tady sem, jen se pojďte podívat, jak Vám ta černá huba rozmlátí ciferníky." Pokřikuji provokativní urážky na nepřátele.

Icarium se jal pomoci Attylloeovi, zatím mu nedávám žádné rozkazy a nechám ho odstřelovat orky, čím dřív se jich Attylloe zbaví, tím dřív pomůže jinde. I Zar´farra nechám, ať se věnuje tomu, co mu jde nejlépe. Kája se Jala pomoci Merysol a společně skřeta udolaly. "Merysol, běž pomoc Icarium, Ať se k němu nedostanou a může střílet!" Křiknu na naší zrzečku, protože mám podezření, že hned, jak to půjde, vydá se na pomoc Aribeth, ale momentálně se více hodí tady.

"Lótiel, Aleky! Běžte pomoc Aribeth, Icarium, ty je podpoř z dálky, Attylloe to zvládne!" Vykřiknu i když nemám tušení, kde zrovna je Alexander, ale doufám, že mě uslyší.

Zase se věnuji urážení svých nepřátel, moc neútočím, to nechám na Flantilovi a Anglinovi, ale donutím je, aby šli po mě. "Tak co vy kurvy hnusný, bojíte se ženský? Tak se ukažte vy hnusný prasečí rypáci!" Kupodivu to na ně působí, nyní na mě útočí i ti, co původně šli po Icarium a někteří i od Anglina. Dokonce jsem zvládla přetáhnout i jednoho ze dvou vojáků, co šli po Lótiel.

Nyní se tedy bráním proti mnoha nepřátelům, ale ne na dlouho, díky tomu by mí spojenci měli zvládnout rychle je odrovnat. Je vidět, že vykrývání útoků mi jde, zatím jsem sice ani jednoho nezabila, ale také mě zatím skoro nezasáhli a jakmile ano, moc mi to neublížilo.

Přesto vidím situaci příliš zoufale. Jakmile se mým spojenců povede mě trošku osvobodit, couvnu kousek dál, meč dám do ruky se štítem a rychle si nasadím přilbu. Proměna je vidět okamžitě. Zuřivě zařvu a pustím se divoce do boje. Máchám kolem sebe jak mečem, tak štítem. Štít v mých rukou je skoro nebezpečnější zbraň, než samotný meč.

Nyní již utržím několik dost ošklivých ran, přesto se nezdá, že by mi to nějak vadilo, naopak bojuji ještě mnohem zuřivěji.
 
  Icarium   Postava je přítomna 6.3.2017, 18:02:48
Vesele si povídáme, popíjíme a ládujeme se vším možným, co nám hostinský přinesl, když v tom nás z víru zábavy vytrhne výkřik od Merysol. V pevnosti se něco děje. Na nic nečekám a po vzoru Merysol a Anglina vstávám a ve spěchu opouštím hostinec.

Hned jak vyběhnu na ulici, skloním se k zemi a zpod vesty vytáhnu Kruppeho a pustím o na zem. "Běž napřed a zjisti co děje, jsem hned za tebou a nenech se zašlápnout." Krysa se okamžitě rozběhne směrem, kam běželi ostatní a já si v té chvíli uvědomím děsivou skutečnost - meč i luk mám na ubikaci.

Rychle se rozběhnu směrem k svému pokoji, kde popadnu opasek s toulcem a mečem, ve spěchu si ho připnu kolem pasu, popadnu luk, svižným a léta procvičovaným pohybem napnu tětivu a běžím za ostatními do víru bitvy.

Ještě než jsem na hradě, spojím se na dálku s Kruppem, abych si udělal přehled o situaci. Tomu se naštěstí podařilo dostat na nějakou vyvýšenou terasu mimo bitevní vřavu a vše sleduje z bezpečné vzdálenosti. Běžím rychle, ale dýchám pravidelně a snažím se vyčistit si mysl. Sice jsme lehce omámený alkoholem, ale na léta procvičovaných úkonech jako je střelba a šerm by se to nemělo výrazně projevit.

Vběhnu na prostranství, kde se bojuje, ale než stihnu něco udělat, nedaleká vstupní brána se rozletí na kusy a vyvalí se z ní další hordy nepřátel. Naštěstí jsem dost daleko a zatím si mě nevšímají. Na nic nečekám a natahuji luk, první střela míří na nejbližšího orka, který bojuje s Attyloem. Neotálím a v podstatě okamžitě střílím znovu a opět je terčem nějaký ze skupinky orků bojujících s naším velitelem. Střílím dokud orkové nepadnou a v tom případě přesunu svoji pozornost na nejbližšího nepřítele nebo dokud se ke mně někdo nepřiblíží a nedonutí mě tak přejít na boj na krátkou vzdálenost.

"Rychle se běž podivat do tý věže, odkud vylezli ty bastardi a zjisti, co se tam stalo." rozkážu ještě Kruppemu.
 
  Flantilo   Postava je přítomna 5.3.2017, 21:09:17
,,Tahle společnost se mi začíná líbit" Pomyslím si, když uslyšíte reakci trola na moji poznámku o sbližování. Do debaty o jménech se nezapojuju, pouze pouslouchám a upíjím z korbele s whiskey, který nikdy nezůstane prázdný.

Na Žiřin proslov pouze pokývnu a hned do sebe kopnu panáka Slz, který ke mně Žira přihrála od trola. Na připomínku Žiri o mé odolnosti pouze odpovím,, Jo, ale Anglio nikdy nepil se zaklínačem."

Jen co Paul donese jídlo, tak si vezmu pouze rybu a pár brambor. Od jídla mně vytrhne Merysol, která zakřičí, že se v pevnosti bojuje. Z hospody vyběhnu jako jeden z posledních, protože jsem ještě dopíjel korbel.

Jen co dorazím do pevnosti, tak se podivím nad tím, kolik je tu vojáků. Z úvah o jejich počtu mně vytrhne výbuch brány a následné vtrhnutí skuruků do pevnosti. Ještě, než se k něčemu rozhodnu, tak mně obklíčí dva skurukové a dva vojáci. Nejdříve se otočím ke skurukům a pronesl,,Ahoj prasečí rypáčekPokud se naštvou, tak ji sekne po hlavách a pokusím se je setnout. Pokud ne, tak jim také seknu po hlavách, ale uchopim meč obouruční a pokusím se jim ty hlavy useknout znova. Poté se začnu věnovat těm dvěma vojákům a pokusím se je odzbrojit a zabít je.
 
  Karolina   Postava je přítomna 5.3.2017, 14:19:59
Ohlídnu se po Zar´farrovi, co tu běhá. Pak uslyším, že udělal něco jako ošetřovnu. Kývnu a pak už se věnuju bojové scéně. Všichni, co bojují z blízka už máchají mači a mají se co otáčet. Žira i Anglino jsou jako ryby ve vodě, máchají mocně svými meč. Kouknu se na Merysol, vrhnul se k ní skřet a tak zkusím pomoci nejdříve jí.

Namířím na ní svou hůl a něco zamumlám. Vyletí tenoučký namodralý paprsek, který obkrouží celou postavy Merysol. Kdo by se na ni podíval, uviděl by, že je jemně obklopená namodralou září. To kouzelné brnčo, by jí mohlo pomoci v obraně.

Attylloe vypadá, že by si celou tu armádu dal k snídani a ještě by jednou rukou pohladil Mayu. Maya!!! Kde je? Nikde ji nevidím!

" To vypadá, že oba draci i s Mayou letěli někam na cestu. Doufám, že to budu v pořádku. Ti se budou divit až se vrátí."

V tom se rozletí brána a dovnitř vtrhnou... obrovská prasata? Co to je? Lótiel, rychle se k ní otočím a na jednoho z vojáků namířím svou hůl. Soustředěně se na něj dívám a rty něco bezhlesně šeptají. Z hole vyletí bílý proud světla a celou postavu zahalí. Pak pošlu na Lótiel stejný namodralý paprsek, aby ji magické brnění pomohlo se ochránit.

Pak se snažím najít volné vyvýšené místo, nejlépe třeba schody, aby bylo bojiště přede mnou. Pak zvednu ruce i s holí na několik vteřin k nebi a něco mumlám. Pokud by se kouzlo povedlo, sletí z nebe bílý blesk a zraní všechny nemrtvé a přisluhovače zla.

Když chci ještě selat nějaké kouzlo, zjistím, že mi došla mág energie. Pokusím se stáhnout do místnosti, kde bude Zar´farro ošetřovat raněné.
 
  Merysol   Postava je přítomna 5.3.2017, 11:46:21

Zcela samozřejmě jsem se rozběhla na pomoc Aribeth i s Bartem, i když teď jsem spíš doufala, že by se Bart mohl někam ztratit a objevit se po boji. Děsila mě představa, že se snažím zachránit Aribeth a ještě musím hledat Barta, kterého někdo nakopne a bude s ním bůhví co. 

”Barte, běž se….”

Nestihnu nic doříct. Do cesty se mi postaví skřet.

”Barte, najdi Aribeth. Pomož ji…” syknu na svého lišáka a připravím se k útoku.

Nečekám moc dlouho a spolu s mečem jdu dát skřetovi co proto. Snažím se ho vyřídit co nejrychleji. Pokusím se mu useknout hlavu a pokud to nepůjde, alespoň zasáhnout nohy a pak to s ním skončit.
 
  Zar´farro   Postava je přítomna 5.3.2017, 11:05:32
Boj?

Řeknu udiveně. Ale jelikož všichni ihned reagují asi to bude vážné.

Paule, je mi to líto, ale nemám sebou potřebné vybavení. Nepůčil by jste mi dva hodně ostré nože a nějaké šití? Já to vrátím.

Jakmile se dočkám odpovědi, popřípadě i věcí vyběhnu za ostatnímy.

(Nevím kde přesně jsme) Pokud poběžím kolem pokoje, vezmu si sebou balíček chirurga první pomoci ( lékárničku) a vyběhnu směrem k boji.

Jen co uvidím tu spoušť uvědomím si tu hrůzu. Vyberu si jakoukoli budovu směrem od boje a vřítím se dovnitř.

Srazím cokoli ze stolu a vytvořím stanici první pomoci. Jen co to mám vybíhám pro první zraněné, popřípadě rekrutuji náhodné obyvatele a ukážu směr kde se léčí.

V boji mi pomáhá, že jsem troll, tedy příslušník "temné rasy" a tak si mne tolik nepřátel nevšímá.
 
  Anglino   Postava je přítomna 5.3.2017, 4:47:42
Dostávám se do bojového transu. broukám si ponurou severskou melodii a mezi vrčím slova.

"Hm Aum Brum Brum...Co to je za magii ty hnusný černý postavy.Hm Aum Brum Brum...Useknu jim hlavy to většinou na takové potvory platí.
Hm Aum Brum Brum..."


Seknu do řad těch černých vodorovným sekem ve výši krku, dlouhým obloukem jako bych kosil obilí.

Pozoruji účinek a mezi tím se na mne oboří tři skřeti a jeden ten voják co vypadá jako živý a ne nějaký přízrak.

"S těmahle obludama se mi bojuje daleko líp než s magickými výtvory.
Nesmím si ty skřety pustit za záda. Ten voják, ale bude nebezpečnější. Skřeti jsou sice mohutní, silní, zuřiví, ale hloupí. Musím je něčím přibrzdit abych měl čas se postavit tomu vojákovi."


Popadnu velký trám z vyvrácené brány a hodím jej na ty skřety. Má to jediný účel, zpomalit je a pak se svým mohutným mečem obořím na vojáka a rychlými a silnými údery se jej snažím zabít co nejdřív. Pak příjdou na řadu skřeti. Budu se snažit probít k ostatním a společně pak se nám snad podaří pomoci Attylloe zlikvidovat ty obrovské válečníky.

"Se skuruty už jsem bojoval jsou to tvrdí válečníci, ale můj meč si s nimi poradí."

Pak již nepřemýšlím a pohltí mne šílenství boje. Můj meč zpívá píseň smrti a já si broukám temnou severskou melodii. Hm Aum Brum Brum...
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.