abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: dungName ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Lord Harras Harraval   Postava není přítomna 25.4.2018, 23:10:49
Čekání na Horalskou armádu bylo dlouhé, ale alespoň jsem ho nemusel trávit v kanálech. Psům by to tam stejně nesvědšilo. Pak si ale všimnu Horalske armády, jak jde do města. Usměju se a zavolám si Ridena ,, Obsadte všechny výstupy z města. Postavte tam lučištníky. Ať nikdo nevyleze. "

Pak dostaneme povel k útoku. Podívám se na Ardona,, Čas protáhnout si svaly co? Pak mavnu na svoje může,, Za mnou hoši Pak když se dostanem k jejich vojsku zařvu,, Za Bloodrami. Za Alayne. Za Bohy. Za Arnolda Bloodrama."
 
  Alayne Bloodram   Postava není přítomna 27.3.2018, 18:09:56
Reinhar

Čekání bylo úmorné. zdlouhavé ale vyplatilo se. V momentě kdy se začnou první válečníci Bloodramů hrnout z budov na ulici, se postavím na nohy a dám ostatním znamení. Všichni se hromadně postaví na nohy, Stažení zapálí pochodně a všichni se vydáme vpřed, každý dělá co nejopatrnější kroky aby nijak neupozornil na naši přítomnost.

Nakonec dorazíme k našemu cíli, nejdříve utiším všechny vojáky, kterým se na tvářích začali roztahovat zlomyslné úšklebky. V zápalu boje se nikdo nedíval nad sebe, nebo pod sebe. Stažení pozvednou pochodně k železným poklopům nad námi skrz, které je v několika místech možno vidět konflikt na povrchu.

Pokynutím ruky nechám muže se žebříky přijít a položit je k poklopům, první muži co lezou nahoru k poklopům na sobě mají provizorní uniformy Královských mužů. Chvíli čekám, nikdo se ani nehne dokud nedám znamení. V ten moment se poklop nadzvedne a první Bloodramští se začali vytahovat z podzemí na povrch.

Nechám chvíli zmatek vládnout jak se náhle na povrchu objevovali muži s Královskými uniformami, než všem došlo co se děje. Teprve potom zakřičím z plných plic na celý podzemní systém. ,,Teď!!" A s tímto rozkazem se i na dalších částech města začali an povrch řinout další vojáci Bloodramů.

Sama se vydám po žebříku nahoru, když vylezu nahoru rozhlédnu se po bojišti než přijmu svou přilbu a nasadím si ji. ,,Vpřed Krvaví! Za Džálavy! Za Arnolda Bloodrama! Za Baala!" Povzbudím své válečníky a sama se vydám do akce, zároveň kývnu na lučištníky vzadu. O pár chvil později jeden vystřelí zápalný šíp vysoko do vzduchu jakožto signál pro další jednotky.
 
  Baal   Postava není přítomna 19.3.2018, 20:39:58
Reinhar

Oblohou projel blesk, avšak déšť se stále držel v mracích, které se pomalu shromažďovali nad městem. Avšak co se města týkalo bylo naprosto opuštěné, z dálky nebylo vidět jediné živé duše a průzkumníci královské armády potvrdili, že ve městě nikdo nebyl. To bylo na jednu stranu zvláštní ale na druhou uspokojivou.

Krvaví se evidentně zalekli síly, která byla prokázána na Hořícím Brodu. A tak všichni slavnostně napochodovali do města a začali se rozlévat po ulicích. Roxus nebyl tak naivní a pro jistotu armádu rozeslal po města několika směry, Reinhar byl tak obrovský, že se tam vešli bez problému. Horalové pomalu mířili k náměstí, kde stál velký systém, který kontroloval přehrady. Zdroj Horalského vítězství.

Avšak v momentě kdy se začali přibližovat k náměstí se celé město začalo jakoby samo od sebe hýbat. Nejdříve se ozval hlasité šoupání a zadunění jak hromadně spadli padací mříže bran a následné překvapené výkřiky všech vojáků co zůstali vzadu aby hlídali když se na ně ze strážnic spustil déšť šípů. Ty na náměstí nečekal lepší osud.

Jakmile se zvuky začali rozléhat městem bylo jasné co se děje. ,,Je to past! Seskupte se! Zvedněte štíty!" Zakřičel Horalský král ale už v ten moment vzduchem prosvištělo několik šípů od lukostřelců, kteří se najednou začali zvedat všude po střechách. Ačkoliv to nebyli jen lučištníci, muži vrhali dolů i kameny a oštěpy, čímž narušovali silnou štítovou zeď Horalů.

Dveře okolních domů se náhle začali rozrážet a z půd a sklepů se po schodech na ulici hrnuli Bloodramští vojáci s válečným pokřikem. Horalové ani chvíli neváhali a s pozvednutými štíty aby se bránili proti šípům se vrhli vpřed vůči jejich protivníkům, kteří ajkoby se objevili od nikud. Ale to nebylo všechno, to byl teprve začátek.
 
  Baal   Postava není přítomna 9.3.2018, 21:37:26
Bitva na Hořícím Brodě

O téhle bitvě se bude mluvit ještě dlouho jak v horách Tabarů tak v lesích Ashberů. Tato bitva nejen zaznamenává smrt prvního krále v této válce ale zároveň vstup horalské armády přímo do války a jejich křižáckých spojenců. Zároveň to byla první Ashberská porážka a první výhra Horalů.

Když se Popelaví snažili překročit řeku Krvavici byli přepadeni Křižáky z obou stran. Nejdříve vše hrálo ku prospěchu Popelavých, kteří tento útok očekávali a připravili se na něj. Za využití Ashberského ohně vytvořili plamenné clony a postavili za ně štítové zdi. Ačkoliv se Křižáci snažili dostat skrz nebyli moc úspěšní.

Zlom přišel v bodě kdy se náhle dolů po Krvavici přihnali zapálené lodě, které najeli na brod a naprosto rozhodili Ashberskou armádu. Křižákům se povedlo uhasit ohnivou stěnu u přední linie armády a začali si dělat cestu skrz rozpadající se štítovou zeď. Heathmund - válečný biskup Křižáků byl jedním z prvních kdo se dostal do předu, tomuto válečníkovi se pak podařilo zneškodnit Abigora - jednoho z Darkwinových démonů.

Po zabití jednoho z Démonů, Heathmund vyzval Darkwina na souboj. V tomto momentě se také nad bojištěm zjevila Tabarská armáda a prozatím stála v pozadí jako zlověstný stín nad Popelavými. Heathmund a Darkwin následně utrpěli vážná poranění než byli od sebe odděleni přívalem válečníků. Nakonec Popelaví král stanul sám proti útočícím Křižákům a Horalům zatímco jeho armáda - a jeho dědic se dali na ústup po tom co prolomili nepřátelskou zeď na druhé straně brodu.

Nakonec se biskup a Darkwin střetli znovu a tento mnohem kratší střet skončil smrtí krále Darkwina Ashbera. Podle výpovědí některých když Ashber umřel plameny všude okolo začali šlehat vysoko do oblohy a následný kouř a dým měl tvar obrovské postavy s mnoha rukami.

,,Král je mrtev. Ať žije král?"
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.