abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online již brzy offline:
Co s abarinem? Zapoj se do diskuze zda ukončit a jak...Končíme poslední zhasne....(Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  
 

Baal
9.3.2018
21:37:26
Bitva na Hořícím Brodě

O téhle bitvě se bude mluvit ještě dlouho jak v horách Tabarů tak v lesích Ashberů. Tato bitva nejen zaznamenává smrt prvního krále v této válce ale zároveň vstup horalské armády přímo do války a jejich křižáckých spojenců. Zároveň to byla první Ashberská porážka a první výhra Horalů.

Když se Popelaví snažili překročit řeku Krvavici byli přepadeni Křižáky z obou stran. Nejdříve vše hrálo ku prospěchu Popelavých, kteří tento útok očekávali a připravili se na něj. Za využití Ashberského ohně vytvořili plamenné clony a postavili za ně štítové zdi. Ačkoliv se Křižáci snažili dostat skrz nebyli moc úspěšní.

Zlom přišel v bodě kdy se náhle dolů po Krvavici přihnali zapálené lodě, které najeli na brod a naprosto rozhodili Ashberskou armádu. Křižákům se povedlo uhasit ohnivou stěnu u přední linie armády a začali si dělat cestu skrz rozpadající se štítovou zeď. Heathmund - válečný biskup Křižáků byl jedním z prvních kdo se dostal do předu, tomuto válečníkovi se pak podařilo zneškodnit Abigora - jednoho z Darkwinových démonů.

Po zabití jednoho z Démonů, Heathmund vyzval Darkwina na souboj. V tomto momentě se také nad bojištěm zjevila Tabarská armáda a prozatím stála v pozadí jako zlověstný stín nad Popelavými. Heathmund a Darkwin následně utrpěli vážná poranění než byli od sebe odděleni přívalem válečníků. Nakonec Popelaví král stanul sám proti útočícím Křižákům a Horalům zatímco jeho armáda - a jeho dědic se dali na ústup po tom co prolomili nepřátelskou zeď na druhé straně brodu.

Nakonec se biskup a Darkwin střetli znovu a tento mnohem kratší střet skončil smrtí krále Darkwina Ashbera. Podle výpovědí některých když Ashber umřel plameny všude okolo začali šlehat vysoko do oblohy a následný kouř a dým měl tvar obrovské postavy s mnoha rukami.

,,Král je mrtev. Ať žije král?"

Lorwyn Ashber
26.2.2018
16:46:13
Do všech koutů Džálav se rozleťeli zprávy

"Na vědomí se dává:
Lord Darkwin Ashber padl v bitvě. Padl v boji proti Biskup Heathmund v souboji muže na muže. Před svou smrtí mě svého jediného syna pověřil vedením rodu. Já Lorwyn Asber se nyní stávám Lordem Lorwynem Asberem.

Další věcí je, že se necítí nijak vázaný sliby svého otce a jsem ochotný vyjednávat o možných partnerstvých."
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.