abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  
 

Carol Anne Winchester
31.8.2018
21:07:43

Trochu jsem se pousmála a byla jsem ráda, že Ladě evidentně spadnul kámen ze srdce. A že dívkám bylo stáe lépe a lépe.

"Inu, tak já se o ně půjdu postarat a díky směřujet za Jorou, já je tu jen hlídala." odvětila jsem Ladě a pak jsem jen holkám ťukla do raen, aby šly za mnou.

U sebe jsem jim nabídla ručníky, případně čisté šaty, pokdu chtěly a mohly si pjčit případně i něco na sebe či nějaký hřeben nebo parfé, aby s zase cítily fajn.

Jakmile dívky byly nachystané se vrátit na večírek, zamkla jsem za námi a šla hledat zase nějakou společnost. Především mě zajímalo, jesti zase narazím na "pana filmaře"...přišel mi velmi milý. Ale jdi, Carol...v moři je spoustu ryb a ty hledáš jen tu jednu jediou...

John
30.8.2018
9:28:44
Sledujem ako bratia komunikujú so zvieratami a čakám čo sa bude diať ďalej.

“Vynikajúco takže mame aj podporný tým. Zíde sa, možno ich tiež niekto podporuje ten chlapec sa zmienil o nich dvoch a zdá sa že o viacerých nevie. Zmienila sa Slečna Lada aj o tom kde sa momentálne tie tými nachádzajú?“

Keď sa bratia ozvali tak som stíchol a počúval čo zistili.

“Takže navrhol by som aby sa jednotka rýchlych člnov postarala o obojživelne lietadlo. Najlepšie by bolo keby v lietadle nikto nebol ale pokiaľ to na isto nevieme tak by sa jednotka mala pohybovať pomocou motorov len do takej vzdialenosti aby ju nebolo počuť a ďalej by mohla využiť tmu a potichu sa k lietadlu dopraviť pomocou vesiel. Jednotka vojakov by mohla prejsť k ich únikovej ceste, tam nastražiť pasce a ukryť sa v prípade potreby by sme ich kontaktovali a zaútočili z dvoch smerov. My by sme postupovali k nim vy ako poľovníci predpokladám že mate dobrú mušku mohli by ste si nájsť vyvýšené miesto aby ste mali dobrý výhľad na miesto kde sa nachádzajú a ja sa potichu priblížim k ním a ďalej budem jednať podlá situácie. Mate od Slečny Lady aj poitka? Po prípade ak mate nejaké návrhy alebo úpravy taktiky môžeme niečo pozmeniť. “

Pán Jeskyně
29.8.2018
9:50:28
John

Sotva jsi zaklepal na dveře jako duch se za tebou objevil bílý vlk a opodál na větvi stromu přistál krásný raroh.
Hned na to se otevřely dveře a dva bratři tě přivítali. Poslechli si co jsi jim řekl a informovali tě.

"Ano to koresponduje s tím co už jsme se slyšeli od slečny Lady. Je príma, že první část vyděračského plánu nevyšla a dívky už jsou v pořádku.
Teď si to musíme vyřídit s tou vyděračskou, kuplířskou bandou.
K průzkumu využijeme naše zvířecí přátele. Máme tu schopnost, s nimi komunikujeme pomoci přenosu myšlenek a vidíme, slyšíme i cítíme to co oni. Můj bílý vlk stopuje a sleduje objekt zájmu a raroh provádí vzdušný průzkum.
Už se pomalu stmívá bylo by ideální aby můj raroh našel místo kde se teď nachází ti co vystoupili na břeh se zlými úmysly a aby vypátral čím se na břeh dostali, zda na moři na ně čeká dopravní prostředek a jaký."


Po tomto úvodu vyjde před dveře a hvízdne, raroh mu přistane na nastavené ruce, on se mu bez řečí podívá do očí a na to dravec odstartuje a vznese se do výše.

Druhý bratr zvedne ruku a dá pokyn vlku, ten se neslyšně ponoří do houští u potoka směrem po proudu, aby pátral po těch darebácích.

"Pak promluví ten druhý bratr chvíli počkáme a můžeme pomalu postupovat podél potoka, než ti naší miláčkové něco objeví.
Slečna Lada říkala, že pokud budeme chtít tak máme k dispozici jednotku vojáků, aby zajistila vězně, nebo se řídila našimi pokyny a jednotku rychlých člunů, aby zajistila jejich dopravní prostředek."


Najednou se ten bratr co vypustil raroha zastaví a říká.

"Tak máme první zprávu. Na moři přistál obojživelný letoun a v gumovém člunu s motorem nastoupili tři muži v černém oblečení. Po moři vpluli do ústí řeky a tou až k ústí potoka, kde uschovali člun a podél potoka postupují směrem k nám."

Druhý bratr pokýval hlavou a hlásí.

"Vlk už je zavětřil a blíží se k nim, za chvíli bude dostatečně blízko, aby je viděl i slyšel.
Právě jeden z těch banditů říká cituji: Tak jsme tady, nikdo nás neviděl jde to jak po másle. Tohle jsou ty tři srostlé stromy, tady se máme sejít snad to ten hajzlík nepokazí a splní co jsme mu přikázali, jinak ať si nás nepřeje.
Ty hlídej a my si zdřímneme než přijde, nebude to dřív jak po setmění....
Na to si jeden sedl zády ke kmenům stromů a ti dva se pohodlně uložili do trávy."


Slyšeli jste dost a tak můžete naplánovat jak se k nim přiblížíte. Máte úžasný orientační bod tři srostlé stromy u potoka.

John
28.8.2018
21:16:10
Keď už som prichystaný zalepim chlapcovy vysiacemu na lane usta aby nerobil hluk a vydam sa na miesto kde sa mam stretnuť s lovcami. Cestou rozmýšľam ako budem reagovať.

“Mal by som byť ofenzívny a hneď ako tých chlapov najdem využiť prekvapenie a zneškodniť ich alebo chviľku len skúmať ako sa budu chovať po prípade si vypočuť ich rozhovor. Asi najskôr uvidim podla situacie.“

Ani sa nenazdám a som na mieste kde sa mám stretnuť s bratmi polovnikmi chviľku tam len tak stojim a obzerám sa,počas toho ako tam stojim počujem od Lady správu že dievčata su už v poriadku, ak po tej chvíľke čo tam stojím nevijdu tak pojdem k dverám a zaklopem. Ak mi otvoria tak sa spýtam. “Dobrý večer, mal by som sa s vami stretnuť. Neviem či vam to slečna Lada stihla vysvetliť tak vam to v rychlosti vysvetlim ešte ja. Potrebujem niekoho kto vie stopovať efektivnejšie ako ja, niekde v lese trošku dalej od jazierka sa maju nachadzať nejaký chlapy ktorý maju v umysle uniesť zdrogovane dievčata ktoré su už momentalne v poriadku, kedy možete vyraziť?“

NPC slečna LADA
20.8.2018
22:59:35
Chvíli po zaklepání se ozvalo zevnitř dále a tak Lada vstoupila. To co uviděla jí překvapilo.
Čekala dvě polomrtvé mátohy a ty dívky nebýt zmačkaného oblečení a urousaných vlasů stáhnutých gumičkami vypadají skoro normálně.

Jak se Lada a Carol na ně dívají a baví se o tom, že by holky potřebovaly sprchu ty minutu od minuty vypadají líp a čileji.

Lada se podívá na Carol a udiveně promluví.

"Vím dostaly protijed, ale pak si se jich ujala ty a teď vypadají jako pokropené živou vodou! To nechápu jak rychle se z toho stavu dostaly.
Jora říkala že je to dobrý protijed a ty že se vyznáš v bylinkách a léčení.
jenže tohle je doslova zázrak. Jste jedničky."


Jedna dívka se provinile zeptala.

"Cítíme se už úplně fit stačí nám studená sprcha a dáme se do pucu. Já vím udělaly jsme velkou pitomost, ale moc prosím, můžeme se vrátit zpátky na večírek už nebudeme nic pít, krom nealka? Cítím se opravdu výborně!"

Lada neměla to srdce dívkám jejich přání nesplnit.

"Dobrá osprchujte se, upravte a připojte se k nám my si vás ohlídáme."

Ještě plná radosti, že se situace tak zlepšila začala křičet do pojítka.

"Hurá to mi nebudete věřit ty dívky už jsou v pořádku, nemusíte si o ně dělat starosti. Mejdan může pokračovat!

Volala jsem otci a on nemá proti ohňostroji žádné výhrady. Na nějaké oslavě jednoho vlivného boháče na pevnině viděl kluky odpalovat ohňostroj a byl s nimi spokojen."

Carol Anne Winchester
20.8.2018
20:27:35

Podařilo se mi dívky dát dohromady. A Hned jak to šlo jsem zase změnila zpět. Chvilku jsem z toho byla dost nesvá a měla jsem poit, že jsem si asi taky dala něco kvalitního. Ale ty dívky mě usvědčily, že tomu tak není.

"Na večírek se vykašlete. Dejte si sprchu a odpočiňte si. Ten večírek vás málem stál život..." pronesu k nim. A za okamžik uslyším klepání. Ach, Lada...

"ji-ji-jistě, jasný, pojď dál! Vymáčknu ze sebe a dívkám pomohu se zase posadit na postel a nabídnu jim láhev s vodou. "Holky jsou na tom už trochu lépe. Chc je vzít k sobě, aby se daly dohromady a prospaly se. Pokud to tedy nevadí...

NPC slečna LADA
16.8.2018
15:37:53
Jora, Frederik, Jacob.

Farář je v péči Jory poslušně vypije skleničku s aspirinem a na to se ho ujmou Harri a Matt. nikdo neví jak hluboce je farář mimo. On však i ve svém stavu slyší co se kolem děje. Snad se nechá odvést a nebude tropit rozruch. Aspirin a voda ze džbánu vykonaly svoje farář se postaví řekne pár nesouvislých rad a skoro přímou chůzí se odebere rovnou za nosem směrem přes louku.

Lada než odejde od Jory poví ji.

"Slyšela jsi o čem mluví ta dvojčata zrzavých kluků. Jsou to takoví dobráci a vtipálkové třídy. Oni mně chtěli mile překvapit, ví jak mám ráda ohňostroje. Jenže zapomněli jaká je tady situace.
Prosím tě přesvědč je ať s tím počkají než se zeptám otce jestli můžeme večer ohňostroj odpálit.
Pokud si pamatuji tak oni na to mají legální papíry, ale pro jistotu se přesvědč a zavolej mi pojítkem, já pak zavolám otci.

No a já se teď jdu podívat jak sou na tom ty zfetované dívky. Dík tvému protijedu snad nebude nutný doktor. Ten darebák co tu drogu přines tak díky pohrůžce mučení Johnovi zazpíval vše co věděl a tak máme políčeno past na ty darebáky co ho do toho navezli.
John s dvojčaty myslivci a jejich bílého vlka a raroha na ně budou čekat. Vojáci jsou informováni a ti je podpoří.

Pokud bude těm dívkám líp tak nevidím důvod proč by se nemohla párty znovu rozjet. Trochu přibrzdíme s alkoholem, Pozveme všechny na taneční parket. Přeci to nevzdáme kvůli jednoho šmejda, když jsi si s tím dala tolik práce."


Jakmile Lada odkvačí Jde se Jora,Libor a Rici. Jdou se věnovat dvojčatům a zjistit jak je to s ohňostrojem a jestli nechystali něco zákeřného.
Jora jim zkontrolovala certifikát na pořádání ohňostrojů prohlédla jejich vaky a nic závadného neshledala.

Dvojčata jí řeknou v podstatě to, že to není jejich první ohňostroj a že chtěli Ladu příjemně překvapit. Nenapadlo je, že Lada je v nebezpečí a že proto jsou tady zpřísněná bezpečnostní pravidla. Byli by rádi jestli se přimluví Jora za to, aby se ten ohňostroj mohl konat.Jestli budou moci ten ohňostroj udělat potřebovali by pomoc, aby vše stihli do západu slunce.
Hovoří a chovají se tak bezelstně, že by obměkčili i samotného otce Lady.

No vypadá to, že rozhodnutí bude opravdu na otci Lady. Na Joře teď zbývá se rozhodnout zda znovu rozjede večírek. No vše záleží na tom co jí Lada zavolá zda jsou dívky v pořádku a zda její otec schválil ohňostroj.

Jacob Black
16.8.2018
15:22:04
Nevím co bylo v té láhvi, ale jako klasická značka mi to nepřišlo.
Ani nevím jak rychle mne to smetlo, to se mi normálně nestává. Ono na druhou stranu piji cca od rána.

Nevím jakou dobu jsem byl v dost podivném stavu, napůl jsem spal, ale na druhou stranu něco jsem i vnímal. No tělo se prostě snažilo vyrovnat s dnešní dávkou.

Něco studeného se začalo rozlévat po mé hlavě. Nejdříve jsem tento pocit uvítal, v parném večeru ono osvěžení. Ale letový pocit se postupně přelil přes mou hlavu a pokračoval dále.

Ledová voda mne vytrhla z náručí alkoholového opojení. Jen co jsem otevřel oči, uviděl jsem dceru svého hostitele. Něco povídala a mne se slova konečně daří spojit do vět.

Jsem ... jsem v pořádku slečno. Cestu najdu sám.
Již skoro vyrazím, když chytím Ladu za paži.

Otočím se k ní.

Dávejte pozor na dvě hlavy z jednoho těla. Ohňostroj má dlouhý dosah a ničivé účinky. Navíc ten jejich se drží u země a nestoupá do oblak.

Poté klesnu na koleno. Vypadám, že mne zpráva velmi vysílila. Ale já se zvednu a odejdu směrem na louku. Na louku kde se někdo měl sejít. Na louku, kde bude výhled. Na louku, kde se bude dobře ležet. Na louku, kde budu dle Starší z jeskyně bych mohl mít kamarády, jenž poprosím o pomoc.

Poslední co je ode mne slyšet je věta.

Na dynamit pozor, to je mrcha, ale jsou i mnohem horší ....

Pán Jeskyně
16.8.2018
9:29:17
Carol Anne Winchester

Změnila jsi podobu a využila svých léčitelských schopností.

Dívkám se rychle ulevilo dýchání i tep se dostaly do normálu, vrátila se jim barva do obličeje.
Oči se jim vyjasňují zorničky už reagují přirozeně na světelné podněty, už nejsou rozšířené působením drog.

Doteď máš druhou podobu a stojíš dívkám za zády je načase, aby jsi se vrátila spět do lidské podoby, aby jsi jim nezpůsobila šok i když ony by si nejspíš myslely, že je to ještě přelud způsobený drogou.

Zrak se dívkám vrací a vnímají co jim říkáš.

Jedna se zeptá.

"Řekni co to s námi bylo cítím se jak vyždímaný hadr a měla jsem divné sny, lítal jsem nad krásnou krajinou a pak zase blila a nemohla jsem se hýbat.
Sprcha by mi opravdu bodla a pak bych mohla za ostatními na večírek pokud se koná. Jsem tak trochu zmatená co je a co není skutečnost."


Najednou uslyšíš klepání na dveře.

"ťuk ťuk Tady Lada mohu vstoupit jak je děvčatům?


Carol Anne Winchester
8.8.2018
22:02:06

Sedím u dívek a snažím se jim pomoci, jak jen to jde. Ale moc možností nemám. Jen v duchu tápu, jestli by jim snad nemohla pomoc ta druhá část mého já...ta...

Zatřepu hlavou. Nebuď blázen, Carol...

“Až se na to budete cítit, dámy, tak vám pomůžu k sobě domů. Nechám vás vyspat se u mě v posteli, k dispozici budete mít i moji koupelnu. Klidně tam budete moci být celý den a vyspat se. Ale chci vás mít pod dozorem. Můžete si pak půjčit i šampon a mýdlo. dodám s drobným úsměvem.

Je mi jich líto. Počkám si, než zase na chvilku odpadnou a zkusím, jestli mi přeci jen mé „Druhé já“ nepomůže o těch holkách něco zjistit či najít způsob, jak jim ulevit….

Jora Clark
8.8.2018
18:36:47
Poslechnu si novinky o Rudánkovi. " Hajzlík rozmazlenej to je jasný." Přikývnu na to, že spolu půjdeme faráře dostat do peří. Podívám se na Ladu jak si bere džbán. " Ty seš pěkně zlomyslná, holčičko, koukám." Pokrčím rameny a jdu s ní.

Pokud se Jacob trochu probere, dám mu napít ze sklenice, ve které jsem rozpustila aspirin. I když si myslím, že on už dávno nic takového nebere, protože je pod vlivem nejspíš skoro pořád. Někdy víc, jindy míň. To bude asi dost těžké pořízení s ním.

Slyším o čem se baví Rici s těma zrzounama. " Do hajzlu, do čeho jsem to zase nechala zatáhnout? Když povolíme na vodě ohňostroj, osvětlíme "scénu", to nám nejspíš John a myslivci poděkují. Lada stojí vedle mě, musela to slyšet taky, takže překvápko nejspíš nebude."

Do pojítka řeknu: " Harri, mohl bys sem přijít a Matt raději taky." Nejsou moc daleko tak jsou u mě téměř okamžitě. Pomožte někdo tady panu farářovi do postele, udělalo se mu nějak nedobře v tom vedru. Asi vy dva a Libor zůstane tady, mám pro něj jinou práci."

Počkám, až se všichni vzdálí a řeknu nejdříve Ladě: " Tak, prosím tě mohla by ses podívat na ty dvě holky uvnitř? Já tady jenom zaúkoluji pár kluků a případně dojdu. Jinak jsme ve spojení, že jo."

Jakmile tady zůstane jen Rici, Libor a ti dva zrzouni řeknu: " Takže ohňostroj? Máte certifikáty? Ukažte mi je. Kluci, prohlídněte to všechno pořádně, jestli je to bezpečná pyrotechnika. Vy dva, sednout a ani se nehněte. Chci vědět, kdo vám vnuknul ten nápad s ohňostrojem."

Pak si prohlížím certifikáty, zdá se, že jsou opravdu pravé. Aspoň něco. Vrátím jim je a pak čekám, co mi řeknou kluci o té pyrotechnice a ti dva jak mi odpoví. " Celý večírek je v háji. Takové přípravy a pak tohle, do háje!"

NPC slečna LADA
8.8.2018
12:19:12
Jora

Lada přišla s celkem dobrou náladou, vyhledala Joru a spravila ji o tom jak dopadl výslech hezouna a co chystá John a dvojčata myslivců se svými zvířaty.

Pak se, ale začala mračit a svěřila se jí.

"Dělá mi starosti ten farář, není moc dobrým příkladem ostatním a nevím jestli v tomhle stavu by byl nějakým přínosem. Až vystřízliví tak si sním musím vážně promluvit. Teď mi pomoz ho nasměrovat na kutě, než se to donese mému otci."

S potutelným pohledem vezme džbán naplní ho vodou přihodí pár kostek ledu a vydá se ke stolu kde klimbá v alkoholickém polospánku farář.
Bez váhání mu vylije obsah džbánu na hlavu a doprovází to slovy.

"Pane faráři to horko vás asi vyčerpalo je čas se přemístit do kanafasu. Jestli to nezvládnete sám tak vám zařídím doprovod a nebo mám zavolat ať pro vás přijedou s trakařem?"

Čekajíce na reakci faráře zaslechne Jora o čem hovoří zrzavá dvojčata s Frederikem.

NPC slečna LADA
8.8.2018
12:14:40
Jacob Black

klimbáš a zdají se ti asi nějaké pěkné věci a ze spánku se usmíváš nevnímajíce co se kolem tebe děje.

Frederik s personálem obstoupili zrzavá dvojčata, která využila tvého opileckého stavu a snažila se po anglicku zmizet a něco tam řeší.

Slečna Lada s potutelným pohledem vezme v baru džbán, naplní ho vodou přihodí pár kostek ledu a vydá se ke stolu, kde klimbáš v alkoholickém polospánku.
Bez váhání ti vylije ledový obsah džbánu na hlavu a doprovází to slovy.

" Pane faráři to horko vás asi vyčerpalo je čas se přemístit do kanafasu. Jestli to nezvládnete sám tak vám zařídím doprovod a nebo mám zavolat ať pro vás přijedou s trakařem?"

Toto tě prudce vrací do reality a při mžourání očima zamlženýma vodou, která ti stéká do nich stéká vidíš Slečnu ladu a Joru Clark.

NPC slečna LADA
8.8.2018
11:17:04
John

Lada je s odpovědí Johna spokojena a tak s úsměvem odpoví na otázku na dvojčata myslivce.

"Já jim dám vědět. Před setměním tě vyhledají tady v tělocvičně. Ti darebáci tam budou čekat po setmění, tak ať se dočkají toho co zaslouží.
Tipuji že připlují na rychlém člunu připlíží se k ostrovu asi jen s vesly a odsud budou mizet na plný plyn se řvoucími motory. V úvahu také můžeme vzít i obojživelné letadlo. bylo by fajn kdybyste jim to přibližovadlo zabavili, ať je to přijde draho.
Zmlátit, zjistit pro koho riskují a jestli ten hezounek maká pro ně dobrovolně nebo ho opravdu vydírají. Pak předat našim vojákům. Až budete na předání připravení zavolejte mi a já dám vojákům vědět, kde si je mohou vyzvednout i s tím hezounem z toho se nevykroutí z toho ho ani papínek nevyseká. Obchod s bílým masem, spolupráce s organizovaným zločinem, od toho jeho otec dá ruce pryč a asi se ho zřekne nic jiného si ten rozmazlený zmetek nezaslouží."

John
7.8.2018
18:30:02
Pridem sa pozrieť k záhradke, a zbadam slečnu Ladu. Ked usudil že mam
v plane isť do akcie tak ma trochu prekvapilo že nenamietala.

"Po pravde som sam isť ani nemal v pláne. Len som vas najprv chcel oboznamiť so situaciou a až tak podnikať dalšie kroky. Nevadilo by mi to, a asi su tu najlepši na take niečo čo mame k dispozicii, ostatnych zrejme treba v kaviarni.

Ten grazlik mal sfetovať nejake tri dievčata a doviesť ich k na nimi určene miesto. Frajirek je ešte vnutri, zviazaný, možem mu ešte zviazať ústa aby zbitočne nepritahoval pozornosť po prípade ak chceš sem možeš niekoho poslať.

Hmm ohľadom tých zvierat si nie som celkom istý, tolerujeme prirodu a prirodne zákony a oni toleruju nas a občas su ochotný nejakym sposobom prispieť ale ten vlk a raroh su predca len ochočene zvierata. Su viazané k svojim majtelom, neviem či mi dovolia nadviazať rovnaky kontakt ako s nimi.

Súhlasim s tým že to zatiaľ nechame mimo ostatných. Nemusel byť jediný koho tým poverili."


Pred tym ako naspäť jej položim poslednú otázku "Kde najdem tie dvojčatá" a počkam na jej odpoveď po prípade dotázi.

NPC slečna LADA
7.8.2018
17:34:30
John

Slečna Lada když uslyšela výzvu v pojítku od Johna hned zareagovala.

prima vydrž hned jsem u tebe v tělocvičně. najdu tě tam nebo jsi jinde?

Po malé chvíli již slyšíš jak v japonské zahradě někdo volá tvé jméno pokud tam zajdeš poznáš, že to je slečna Lada.
Vysvětlíš jí co jsi se dozvěděl a podle toho jak jsi ustrojen pochopila, že se chystáš do akce. Tak ti bez okolků něco navrhne.

"Věřím , že si s těmi darebáky poradíš, ale ráda bych ti něco navrhla. mám tady dva bratry jsou to dvojčata dělají tady jako myslivci. Mimoto, že jsou to úžasní stopaři a milovníci zvířat, mají dva skvostné pomocníky. Jeden má bílého vlka a druhý raroha. Mohl by to být úžasný pozemní i vzdušný průzkum. oni s nimi mají něco jako mimosmyslový kontakt, takže co vidí raroh nebo vlk to vidí i dvojčata. já to nechápu ,ale jim to funguje. Pokud by ti to nevadilo dala bych jím vědět, aby jste spolupracovali.

To tvoje oblečení ty jsi nindža nebo jak se to správně říká? Já slyšela , že i vy japonští válečníci máte takové schopnosti jako naše dvojčata. Možná že i k tobě budou vlk a raroh promlouvat stejně jako k dvojčatům.

Co myslíš zatím o tvém plánu nikomu jinému neřekneme, čím méně lidí to ví tím líp. Možná že to řeknu jen Joře ona teď organizuje pomoc těm zfetovaným děvčatům a měla by vědět, že ten hajzlík promluvil a ty zařídíš , že nic neohrozí další průběh párty. Už by měla začít hrát hudba a mládež tančit jinak to začne být otci divné a mohl by nás přijít zkontrolovat."


Slečna Lada ti nechává čas na rozmyšlenou jestli do své akce zasvětíš dvojčata myslivce.

Mezitím se jí omluvíš a jdeš si poslechnout co ti o plánu těch darebáků víc řekne frajírek. Jenže on nic víc neví, kdo z nich by mu víc taky říkal. Pro ně je jen poslušná nula.

John
6.8.2018
22:08:11
Pomaly som sa k nemu vyhražne pohol a začal „spievať“. Pozorne som ho vypočul, viac menej mi povedal všetko čo som potreboval vedieť až na pár detailov. Nevšimam si jeho prozbi a ani premočené nohavice. Namiesto toho zahlasim do pojitka. “Mám tu niečo zaujmavé ak ma slečna Lada čas tak by sa sem mohla zastaviť.“

Znovu sa zastavím priamo pred neho.“S kým si prehral poker, koľky ťa tam budu čakať a ako sa sem dostali, po prípade ako sa s tade chcu dostať?“

Hneď ako mu dam všetky otázky sa začnem pripravovať prejdem k nedalekej „ninja“ figuríne ktorá stoji pri stene a začnem ju „vyzliekať“. Oblečiem si tenku čiernu hebkú tkaninu ktorá je prievzdučna a slúži ako druhá koža, v závislosti od tepla sa pory tkaniny otváraju a zatvaraju a tak reguluje teplotu. Na trup si dam tričko toho isteho materialu, dlhé rukávy, vyzerá to ako hebký rolak. Na nohy si ako ďalšie vrstvu oblečiem čiene nohavice ušité z materialu ktorý aj pri treny vidáva minimalne množstvo zvuku ak vobec nejaký vidá. Od stehnieň cez kolená až po pištale je našitý kevral a na nom hrubšia koža, na kolene je to samozrejme preružené a koleno tvorí samostatnu jednotku aby neobmädzovalo pohyb, pod kolenom to pokračuje rovnakým sposobom. Na trup si oblečiem tričko s dlhými rukávmi v rovnakej farbe ako nohavice a z rovnakeho materialu. Taktiež to vyzerá ako rolak, Kevralove výšivky s tvrdšou kožou su pokrívajú celú hruď, miesta kĎe mam kľučnú kosť, triceps a lakeť. Citim mierne zvyšenie tepla ale vďaka regulačnej látke to nie je až také hrozné. Pripnem si aj opasok s kapsičkami. Prejdem k vedľajšej zamknutej kovovej skrini, Vyberiem zopar kunaiov a shurikenov a dam si ich do puzdier. Katanu aj z pošvou si pripnem na chrbat. Zopar dimovníc si dam do kapsišky ktoré su na opasku zo zadu, mam ich dve lava je už zaplnená a jej obsah tvoria veci použivane pri prvej pomoci. Zo skrine vyberiem tak tiež topanky s gumenou podrážkou a penovou vložkou aby tlmili zvuk, kulku si schovam do kapsičky zatiaľ ju nepotrebujem.

Keď sa prichstám znovu sa postavim pred neho, je mi jedno či celý čas zo seba sipe informacie alebo len na rychlo odpovie na moje otázky a ďalej je ticho. Som zvedavý či medzi tym dojde slečna Lada alebo si na ňu ešte spoločne počkáme.

Pán Jeskyně
6.8.2018
18:05:09
John

Svázal jsi ho v tělocvičně a jakmile se probere vykulí oči a začne řvát o pomoc než mu dojde, že od tebe se pomoci nedočká. Je ti jasné že je to rozmazlený fracek co se schovává za moc svého otce a myslí si, že si může vše dovolit.

Když vyhrůžky otcem nepomohly najednou je strachy bez sebe. na kalhotách se mu objevuje nepěkná mokrá skvrna a panicky poulí oči.
Hrůza mu sevřela hrdlo a když si se k němu výhrůžně pohnul vrátila se mu řeč a začal blábolit.

"Já to nechtěl, já musel, oni mi vyhrožovali, prohrál jsem velkou částku v pokeru a oni chtějí buď peníze a nebo udělám co mi řekli.
Měl jsem některým holkám dát ty pilulky, po kterých měly být povolné a pak je odvést kousek po proudu vody co vytéká z rybníka. Tam na mne budou až se setmí čekat a holky si přeberou.
Kdybych jim tak přivedl tři, tak by mi odpustili dluh.

Já jsem ale zapomněl , že mi říkal ten hlavní, že to nesmí míchat s alkoholem. Ony pily a tak, že by stejně nebyly schopné jít se mnou v tom stavu v jakém sou.
Víte jak sem si oddech, že je tam nebudu schopen dovést. To snad musí pochopit, že to nešlo. Řeknu jim, že ty prášky byly moc silné a peníze seženu jen potřebuji čas. Je to jejich vina , že ty prášky sou tak silné já za to nemůžu. Když mně pustíš bohatě se ti odměním, řekni co za to chceš.
Prodám auťák mám zbrusu nové ferrari prachy budou.
Jenom mi prosím neubližuj"


A dá se do hysterického pláče, aby tě obměkčil.

Pán Jeskyně
30.7.2018
11:22:17
Carol Anne Winchester

Dívky po injekci upadly do hlubokého spánku dech se jim pomalu vrací do normálu a srdce již přestává zrychleně bušit. To že injekce zabrala je patrné i z toho že sebou přestávají dívky nekontrolovaně zmítat uklidnily se a začaly dostávat normální barvu z bledé a posléze rudé barvy.

Už se začínají probírat a najednou máš plné ruce práce. Kbelíky jsou v permanenci. Díky tvému výbornému nápadu s gumičkami jim vlasy nepřekážejí a zbytečně se neurousají ve zvratcích.
po tomto nepříjemném výkonu jsou všechny vyčerpány a dávají zavděk vlhké houbě, kterou jim omýváš ústa a obličej.

Jsi sama a přemýšlíš jak jim pomoci překonat ten stav po rauši a detoxikaci injekcí od Jory.

Carol Anne Winchester
29.7.2018
12:36:47

Rozebírám s ladou dívkya žádám ji o souromí, dyž přijde Jora s tím že ví, co bylo v lécích a něco jim píchla. Jsem rozhodně překvapená z jejich vědomostí a z její pohotové reakce.

Pak padne otázka, jestli je zvládnu pohlídat. "Budu se snažit. Kdyby to bylo zlé, zavolám si o pomoc. Ano? odpovím a přisunu i nějakou malou sesli, na kterou se k dívkám posadím. "A jestli mohu poprosit, abych tu měla pár lahví vody...jednak pro sebe a jednak pro ty dívky, až se probudí. Myslím, že bude potřeba. A kbelíky. A gumičky fo vlasů...

To o gumičkách spíš jen suše konstatuji, protože je mi jasné, co přijde při takovém předávkovaní. Nejspíš je čeká krásných pár chvil v objetí s milence panem Kyblíkem. Co se dostalo dovnitř, musí jít i nějak ven...

John
28.7.2018
20:21:34
Slečna Lada chce aby som si ho zobral do telocvične.

“Nie je problem, možem si ho zobrať a skusiť z neho niečo dostať.“

Odvediem si toho „dealara“. Lavou rukou ho držim za rameno a pravu mu drčim za chrbtom. Čim viac sa bude mrviť tym viac mu budem tlačiť ruku k lopatke a tym bolestivejšie to bude. Keď už dôjdem k telocvični tak ho priškrtím aby som mu na par minut obmädzil prisun kysliku do mozgu. To mi dá par minut aby som ho zviazal bez toho aby sa nejak bránil.

Otvorím telocvicnu, otvorim skrinku z ktorej vyberiem 15 m lano. Ruky mu zviažem k telu keď keď ruky budu dostatočné obmotané tak častou lana ktoré sa mi zvýšilo mu obmotám aj členkytak že jeho noha bude v kolene zvierať 90° uhol. Zvsím boxovaci mech ktorí vysí nedaleko na retazi z karabinkou a o karabinku prichytim kus lana ktorý prechádza od zviazanéo trupu k zviazanim noham. To že sa na lano preniesla vaha chlapca sposobilo že sa lano stiahlo a uzli su ešte pevnejšie.

Chlapec nema takmer žiadny priestor na pohnutie rukou, tie su pevne zviazane pri trupe a nohami moože hybaťtakmer do všetkych smerov okrem smeru dole. Ďalej čakám kym sa preberie snaď začne rozpravať sám od seba keď nie budem sa musieť pýtať.

Antonín Stárek
27.7.2018
11:27:57
Brunetka se z čista jasna chová jako Maruna a ignoruje moji otázku na kentaury. A jelikož je pro mě bezpečnost práce na prvním místě, nadechnu se k odmítavé odpovědi. Jenže pak mě napadne, že dovědět se o minulým životě by nebylo k zahození.
Alespoň bych věděl, jestli jsem vážně Leonardo Da Vinci...
"Tak jo."
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.