abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 14.9.2018, 14:36:22

Zahldnu mávání. A když zaostřím, všimnu si, že je to Kamil. e přesně tam, kde byl před tím a zřejmě má dost napilno. Ale i přesto si to namířím rovnou za ním. Po cestě se ještě zpětně zkontroluji, protože při tom všem mě ani nenapadlo, jestli jsem třeba péči o dívky přežila bez nějaké té flekaté úhony a tak...

Vypadá to, že je vše ok a tak trochu přidám do kroku. Ještě si spěšně uhladím vlasy a pak několik kroků od Kamila volám na pozdrav.

"Ahoj, tak jsem zase zpátky. Dnešní večírek je evidentně divočejší, než by si člověk pomyslel. Ale dívky jsou už zase v pořádku. Doufám, že te'd už se nikomu nic nestane. Co ty? Něco zajímavého?"
 
  Frederik Jobber   Postava není přítomna 13.9.2018, 19:19:07
Přiběhnu k dubu a vidím, že farář zírá nahoru, jako kdyby se snad modlil nebo co. Zdá se, že je nějak mimo. Chytnu ho za rameno a trochu s ním zatřesu.

" Padre, je vám něco? Můžete jít? Já vás doprovodím domů."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 13.9.2018, 11:19:14
Frederik Jobber

Frederik nemusel jít ani moc daleko uviděl faráře jak leží pod dubem a kouká nad nebe a s někým rozmlouvá jako by měl vidiny.

Jacob Black

Šel jsi přes louku a nohy ti občas provedli nepřístojnost dva kroky dopředu a tři zpátky. Napadla tě spásná myšlenka a začal jsi couvat, co cyklus to jeden krok blíže. Jenže pak jsi nějak škobrtl, asi krtinec a potkal jsi se s matičkou zemí, naštěstí to byl měkký pažit. Hlava je tak těžká o co ji opřít? Po čtyřech jsi se dostal k rozložitému dubu a jeho kořen ti posloužil jako záhlavník. V puse jak ve fajermonskim kalendořu a naraz jak tak koukáš na
hvězdy uvidíš mezi nimi tvář vousatého muže který k tobě hovoří.

"Jacobe, Jacobe ty to vedeš, víno je boží dar, ale ty to přeháníš a vystavuješ tak své přátele nebezpečí. Už brzy budete posláni na záchrannou výpravu a v tomhle žalostném stavu, bys byl jen na obtíž.
Ode mne je to první varování pokud se budeš snažit vypít víc než já uznám za vhodné. A nechci ti upírat tu rozkoš, dokud bude tvá mysl schopna bystrého úsudku bude ti víno chutnat pakli-že by hrozilo , že budeš pod vlivem vína nebo ještě hnusnějších prostředků neschopen zdravého úsudku bude vše co tvá ústa pozřou místo many nebeské chutnat tou nejodpornější věcí na kterou si jen vzpomeneš."


Pod palbou výčitek od svatého otce farář málem vystřízlivěl. Ve chvíli kdy začal zase vnímat okolí zahlédl přicházet Frederika.
 
  Frederik Jobber   Postava není přítomna 3.9.2018, 0:10:53
" Ohňostrůjce, hm, když se mademoiselle těší, dobrá."

Pokrčím rameny a kouknu na Joru, která se mi taky nezdá právě nadšená. Trochu se ušklíbnu, jako že co naděláme. Když se farář odpotácí směrem ke svému obydlí, chvili za ním koukám. " Nevím jestli to byl dobrý nápad, nechat ho jít samotného. Kdopak ví, koho může ve tmě potkat." Avšak mě řekli, hlídat ty dva kluky, vrai?"

Když už se zdá, že bude klid a bude pokračovat večírek, vezmu si sklenku a žuchnu sebou zpátky na židli. Hned naproti těm "professionnel feux d'artifice". (odborníkům na ohňostroje). Jenomže mi není přáno, sedět, popíjet, pozorovat ty holky, které se kolem vlní. Položím sklenici na stůl a řeknu Liborovi, který otálí opodál.

" Pohlídáš ty dva? Já musím na faru."

Ani nečekám na odpověď a svým klackovitým stylem se rozejdu směrem k faře. Do pojítka jen řeknu: " Rozkaz, už tam jdu." Uvědomím si, že jsem zněl nejspíš otráveně, ale co už. Pak přepnu pojítko na Jacoba. " Padre, kdepak jste, potřebuju vaši radu. Můžete na mě počkat na cestě? Merci." Nestojím na místě, stále jdu a rozhlížím se kolem, abych případně Jacoba nepředešel.
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 2.9.2018, 11:18:27
Antonín Stárek

jelikož se dlouhou dobu nemá k tomu, aby nastoupil do vagónku vodního tobogánu. Maruna se slovy "Hej ty váhavý střelče já nemám tolik svého vzácného času, abych ho plýtvala na takového sraba. Co jsem měla splnit to jsem splnila a tobě to doufám bude k duhu, až ti to docvakne co to je za dar a jak jej využít ve prospěch kolektivu.
Pozdravuj slečnu Ladu."


Po tomto proslovu dá jemný pokyn jedné z kněžek a ta dobře mířeným kopancem do pozadí ti udělí potřebnou forsáž, takže do vozíku zapadneš jak Němec do bunkru. Přesně podle vzoru seržanta co vykopne z letadla paragána co zdržuje.
Pak to jde ráz na ráz. Než se stačíš nadechnout k nadávkám už si to svištíš vodním tunelem, najednou tě oslepí sluneční světlo a už tě loví pomocí háku jak leklou rybu a vytahují tě na palubu rychlého motorového člunu.
Nasadí ti helmu a záchrannou vestu přikurtují pětibodovým bezpečnostním pásem k anatomické sedačce.

Pak na tebe zařve i když máš v helmě sluchátka a on mluví do mikrofonu na helmě.

"Stiskni zuby mladej ať si nepřekousneš jazyk, bude to pekelná jízda."

A byla, nelhal v příboji, kterým jste museli dvakrát projet to s vámi házelo jak na horské dráze, pokud nemáš silný žaludek tak .....

Po půlhodině bylo po všem a už tě vytahují z lodi sundají helmu a vestu.
A jelikož znají pocity cestujících na rychlých člunech podpírají tě na tvých vratkých nohách, aby jsi mohl vylézt na vůz, lehnout si a odpočívat.

"Tak se seber. Ostatní už jsou na tebe zvědaví, tak ať tam na ten mejdan nedorazíš jak zmoklá slepice."

Víc už si tě nevšímá a jen ti podá láhev co je cítit po lihovině.
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 2.9.2018, 10:55:11
všichni

Slečna chvíli pokyvuje hlavou a pak vám všem řekne do pojítka.

"Právě jsem mluvila s otcem příjde se za námi podívat. Je zvědavý na ohňostroj a doneslo se mu, že jsme kontaktovali armádu a ta zajala narušitele v obojživelném letadlu.

Někteří o té akci ví a až bude dokončena poreferuji o ní všem. Otci samozřejmě řeknu vše. Hlavně o tom frajírkovi který nám nadělal spoustu problémů a vyhrožuje svým otcem. Nemusíme mít obavy jeho otce můj otec už informoval a to si ten mladej nedá za rámeček. Oni otcové jsou velkými přáteli a ani taková patálie jejich přátelství neohrozí.

Mladej už to měl před tímhle incidentem u svého otce špatné, když jej naposled vytáhl z maléru tak mu dal ultimátum a drasticky snížil kapesné.
Ultimatum znělo ještě jeden malér a nechám tě v tom, nebudu platit tvou škodu, nedostaneš žádné kapesné, zabavím ti auto a vyženu z domu. Od této chvíle nebudeš mým synem budeš vyděděn.
To nejsou pěkné vyhlídky, ale to co provedl nemá omluvu.

Teď prosím vyžeňte všechny na parket a bavme se za chvíli se k vám připojí i dívky, které byly pod vlivem a Jora se svým protijedem a Carol se svou péčí je daly do pořádku natolik, že si znovu mohou vychutnat náš mejdan.

Hlavně s tím ohňostrojem počkejte až dám znamení.

Neví někdo co je s naším farářem? Přeci jenom odcházel dost nejistým krokem, aby se mu něco nestalo.

Frederik Jobber
Frederiku pokud nemáš nic důležitého mohl by jsi se po něm podívat?"


Pak se odmlčí a s úsměvem jde k hudebníkovi ať to rozbalí na plný pecky.
Jakmile se hudba rozezní, tak je první na parketě a tancuje, aby dala příklad ostatním.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 2.9.2018, 10:22:49
Carol Anne Winchester

Carol si poprvé vyzkoušela proměnu a sílu své schopnosti léčit. Sama byla překvapena jak překvapivě rychle to funguje.
Dívky už se natolik zotavily, že sprcha a trochu šminek z nich na pohled udělalo zase vysmáté a činorodé, krásné, bytůstky.
už se netrpělivě hrnou zpátky na večírek jako by se nic nestalo.

Evidentně tě již nepotřebují tak jsi zamířila na místo kde jsi naposledy seděla v družném hovoru s Kamilem.
Sedí stále na stejném místě a zrovna něco dělá na svém laptopu. Co chvíli zvedne hlavu a rozhlíží se, kdy zase bude mít možnost něco zajímavého nafotit a tak tě zahlédl ještě na dálku. Hned vstanul a mává na tebe, aby na sebe upozornil.
 
  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 31.8.2018, 21:07:43

Trochu jsem se pousmála a byla jsem ráda, že Ladě evidentně spadnul kámen ze srdce. A že dívkám bylo stáe lépe a lépe.

"Inu, tak já se o ně půjdu postarat a díky směřujet za Jorou, já je tu jen hlídala." odvětila jsem Ladě a pak jsem jen holkám ťukla do raen, aby šly za mnou.

U sebe jsem jim nabídla ručníky, případně čisté šaty, pokdu chtěly a mohly si pjčit případně i něco na sebe či nějaký hřeben nebo parfé, aby s zase cítily fajn.

Jakmile dívky byly nachystané se vrátit na večírek, zamkla jsem za námi a šla hledat zase nějakou společnost. Především mě zajímalo, jesti zase narazím na "pana filmaře"...přišel mi velmi milý. Ale jdi, Carol...v moři je spoustu ryb a ty hledáš jen tu jednu jediou...
 
  John   Postava není přítomna 30.8.2018, 9:28:44
Sledujem ako bratia komunikujú so zvieratami a čakám čo sa bude diať ďalej.

“Vynikajúco takže mame aj podporný tým. Zíde sa, možno ich tiež niekto podporuje ten chlapec sa zmienil o nich dvoch a zdá sa že o viacerých nevie. Zmienila sa Slečna Lada aj o tom kde sa momentálne tie tými nachádzajú?“

Keď sa bratia ozvali tak som stíchol a počúval čo zistili.

“Takže navrhol by som aby sa jednotka rýchlych člnov postarala o obojživelne lietadlo. Najlepšie by bolo keby v lietadle nikto nebol ale pokiaľ to na isto nevieme tak by sa jednotka mala pohybovať pomocou motorov len do takej vzdialenosti aby ju nebolo počuť a ďalej by mohla využiť tmu a potichu sa k lietadlu dopraviť pomocou vesiel. Jednotka vojakov by mohla prejsť k ich únikovej ceste, tam nastražiť pasce a ukryť sa v prípade potreby by sme ich kontaktovali a zaútočili z dvoch smerov. My by sme postupovali k nim vy ako poľovníci predpokladám že mate dobrú mušku mohli by ste si nájsť vyvýšené miesto aby ste mali dobrý výhľad na miesto kde sa nachádzajú a ja sa potichu priblížim k ním a ďalej budem jednať podlá situácie. Mate od Slečny Lady aj poitka? Po prípade ak mate nejaké návrhy alebo úpravy taktiky môžeme niečo pozmeniť. “
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 29.8.2018, 9:50:28
John

Sotva jsi zaklepal na dveře jako duch se za tebou objevil bílý vlk a opodál na větvi stromu přistál krásný raroh.
Hned na to se otevřely dveře a dva bratři tě přivítali. Poslechli si co jsi jim řekl a informovali tě.

"Ano to koresponduje s tím co už jsme se slyšeli od slečny Lady. Je príma, že první část vyděračského plánu nevyšla a dívky už jsou v pořádku.
Teď si to musíme vyřídit s tou vyděračskou, kuplířskou bandou.
K průzkumu využijeme naše zvířecí přátele. Máme tu schopnost, s nimi komunikujeme pomoci přenosu myšlenek a vidíme, slyšíme i cítíme to co oni. Můj bílý vlk stopuje a sleduje objekt zájmu a raroh provádí vzdušný průzkum.
Už se pomalu stmívá bylo by ideální aby můj raroh našel místo kde se teď nachází ti co vystoupili na břeh se zlými úmysly a aby vypátral čím se na břeh dostali, zda na moři na ně čeká dopravní prostředek a jaký."


Po tomto úvodu vyjde před dveře a hvízdne, raroh mu přistane na nastavené ruce, on se mu bez řečí podívá do očí a na to dravec odstartuje a vznese se do výše.

Druhý bratr zvedne ruku a dá pokyn vlku, ten se neslyšně ponoří do houští u potoka směrem po proudu, aby pátral po těch darebácích.

"Pak promluví ten druhý bratr chvíli počkáme a můžeme pomalu postupovat podél potoka, než ti naší miláčkové něco objeví.
Slečna Lada říkala, že pokud budeme chtít tak máme k dispozici jednotku vojáků, aby zajistila vězně, nebo se řídila našimi pokyny a jednotku rychlých člunů, aby zajistila jejich dopravní prostředek."


Najednou se ten bratr co vypustil raroha zastaví a říká.

"Tak máme první zprávu. Na moři přistál obojživelný letoun a v gumovém člunu s motorem nastoupili tři muži v černém oblečení. Po moři vpluli do ústí řeky a tou až k ústí potoka, kde uschovali člun a podél potoka postupují směrem k nám."

Druhý bratr pokýval hlavou a hlásí.

"Vlk už je zavětřil a blíží se k nim, za chvíli bude dostatečně blízko, aby je viděl i slyšel.
Právě jeden z těch banditů říká cituji: Tak jsme tady, nikdo nás neviděl jde to jak po másle. Tohle jsou ty tři srostlé stromy, tady se máme sejít snad to ten hajzlík nepokazí a splní co jsme mu přikázali, jinak ať si nás nepřeje.
Ty hlídej a my si zdřímneme než přijde, nebude to dřív jak po setmění....
Na to si jeden sedl zády ke kmenům stromů a ti dva se pohodlně uložili do trávy."


Slyšeli jste dost a tak můžete naplánovat jak se k nim přiblížíte. Máte úžasný orientační bod tři srostlé stromy u potoka.
 
  John   Postava není přítomna 28.8.2018, 21:16:10
Keď už som prichystaný zalepim chlapcovy vysiacemu na lane usta aby nerobil hluk a vydam sa na miesto kde sa mam stretnuť s lovcami. Cestou rozmýšľam ako budem reagovať.

“Mal by som byť ofenzívny a hneď ako tých chlapov najdem využiť prekvapenie a zneškodniť ich alebo chviľku len skúmať ako sa budu chovať po prípade si vypočuť ich rozhovor. Asi najskôr uvidim podla situacie.“

Ani sa nenazdám a som na mieste kde sa mám stretnuť s bratmi polovnikmi chviľku tam len tak stojim a obzerám sa,počas toho ako tam stojim počujem od Lady správu že dievčata su už v poriadku, ak po tej chvíľke čo tam stojím nevijdu tak pojdem k dverám a zaklopem. Ak mi otvoria tak sa spýtam. “Dobrý večer, mal by som sa s vami stretnuť. Neviem či vam to slečna Lada stihla vysvetliť tak vam to v rychlosti vysvetlim ešte ja. Potrebujem niekoho kto vie stopovať efektivnejšie ako ja, niekde v lese trošku dalej od jazierka sa maju nachadzať nejaký chlapy ktorý maju v umysle uniesť zdrogovane dievčata ktoré su už momentalne v poriadku, kedy možete vyraziť?“
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 20.8.2018, 22:59:35
Chvíli po zaklepání se ozvalo zevnitř dále a tak Lada vstoupila. To co uviděla jí překvapilo.
Čekala dvě polomrtvé mátohy a ty dívky nebýt zmačkaného oblečení a urousaných vlasů stáhnutých gumičkami vypadají skoro normálně.

Jak se Lada a Carol na ně dívají a baví se o tom, že by holky potřebovaly sprchu ty minutu od minuty vypadají líp a čileji.

Lada se podívá na Carol a udiveně promluví.

"Vím dostaly protijed, ale pak si se jich ujala ty a teď vypadají jako pokropené živou vodou! To nechápu jak rychle se z toho stavu dostaly.
Jora říkala že je to dobrý protijed a ty že se vyznáš v bylinkách a léčení.
jenže tohle je doslova zázrak. Jste jedničky."


Jedna dívka se provinile zeptala.

"Cítíme se už úplně fit stačí nám studená sprcha a dáme se do pucu. Já vím udělaly jsme velkou pitomost, ale moc prosím, můžeme se vrátit zpátky na večírek už nebudeme nic pít, krom nealka? Cítím se opravdu výborně!"

Lada neměla to srdce dívkám jejich přání nesplnit.

"Dobrá osprchujte se, upravte a připojte se k nám my si vás ohlídáme."

Ještě plná radosti, že se situace tak zlepšila začala křičet do pojítka.

"Hurá to mi nebudete věřit ty dívky už jsou v pořádku, nemusíte si o ně dělat starosti. Mejdan může pokračovat!

Volala jsem otci a on nemá proti ohňostroji žádné výhrady. Na nějaké oslavě jednoho vlivného boháče na pevnině viděl kluky odpalovat ohňostroj a byl s nimi spokojen."
 
  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 20.8.2018, 20:27:35

Podařilo se mi dívky dát dohromady. A Hned jak to šlo jsem zase změnila zpět. Chvilku jsem z toho byla dost nesvá a měla jsem poit, že jsem si asi taky dala něco kvalitního. Ale ty dívky mě usvědčily, že tomu tak není.

"Na večírek se vykašlete. Dejte si sprchu a odpočiňte si. Ten večírek vás málem stál život..." pronesu k nim. A za okamžik uslyším klepání. Ach, Lada...

"ji-ji-jistě, jasný, pojď dál! Vymáčknu ze sebe a dívkám pomohu se zase posadit na postel a nabídnu jim láhev s vodou. "Holky jsou na tom už trochu lépe. Chc je vzít k sobě, aby se daly dohromady a prospaly se. Pokud to tedy nevadí...
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 16.8.2018, 15:37:53
Jora, Frederik, Jacob.

Farář je v péči Jory poslušně vypije skleničku s aspirinem a na to se ho ujmou Harri a Matt. nikdo neví jak hluboce je farář mimo. On však i ve svém stavu slyší co se kolem děje. Snad se nechá odvést a nebude tropit rozruch. Aspirin a voda ze džbánu vykonaly svoje farář se postaví řekne pár nesouvislých rad a skoro přímou chůzí se odebere rovnou za nosem směrem přes louku.

Lada než odejde od Jory poví ji.

"Slyšela jsi o čem mluví ta dvojčata zrzavých kluků. Jsou to takoví dobráci a vtipálkové třídy. Oni mně chtěli mile překvapit, ví jak mám ráda ohňostroje. Jenže zapomněli jaká je tady situace.
Prosím tě přesvědč je ať s tím počkají než se zeptám otce jestli můžeme večer ohňostroj odpálit.
Pokud si pamatuji tak oni na to mají legální papíry, ale pro jistotu se přesvědč a zavolej mi pojítkem, já pak zavolám otci.

No a já se teď jdu podívat jak sou na tom ty zfetované dívky. Dík tvému protijedu snad nebude nutný doktor. Ten darebák co tu drogu přines tak díky pohrůžce mučení Johnovi zazpíval vše co věděl a tak máme políčeno past na ty darebáky co ho do toho navezli.
John s dvojčaty myslivci a jejich bílého vlka a raroha na ně budou čekat. Vojáci jsou informováni a ti je podpoří.

Pokud bude těm dívkám líp tak nevidím důvod proč by se nemohla párty znovu rozjet. Trochu přibrzdíme s alkoholem, Pozveme všechny na taneční parket. Přeci to nevzdáme kvůli jednoho šmejda, když jsi si s tím dala tolik práce."


Jakmile Lada odkvačí Jde se Jora,Libor a Rici. Jdou se věnovat dvojčatům a zjistit jak je to s ohňostrojem a jestli nechystali něco zákeřného.
Jora jim zkontrolovala certifikát na pořádání ohňostrojů prohlédla jejich vaky a nic závadného neshledala.

Dvojčata jí řeknou v podstatě to, že to není jejich první ohňostroj a že chtěli Ladu příjemně překvapit. Nenapadlo je, že Lada je v nebezpečí a že proto jsou tady zpřísněná bezpečnostní pravidla. Byli by rádi jestli se přimluví Jora za to, aby se ten ohňostroj mohl konat.Jestli budou moci ten ohňostroj udělat potřebovali by pomoc, aby vše stihli do západu slunce.
Hovoří a chovají se tak bezelstně, že by obměkčili i samotného otce Lady.

No vypadá to, že rozhodnutí bude opravdu na otci Lady. Na Joře teď zbývá se rozhodnout zda znovu rozjede večírek. No vše záleží na tom co jí Lada zavolá zda jsou dívky v pořádku a zda její otec schválil ohňostroj.
 
  Jacob Black   Postava není přítomna 16.8.2018, 15:22:04
Nevím co bylo v té láhvi, ale jako klasická značka mi to nepřišlo.
Ani nevím jak rychle mne to smetlo, to se mi normálně nestává. Ono na druhou stranu piji cca od rána.

Nevím jakou dobu jsem byl v dost podivném stavu, napůl jsem spal, ale na druhou stranu něco jsem i vnímal. No tělo se prostě snažilo vyrovnat s dnešní dávkou.

Něco studeného se začalo rozlévat po mé hlavě. Nejdříve jsem tento pocit uvítal, v parném večeru ono osvěžení. Ale letový pocit se postupně přelil přes mou hlavu a pokračoval dále.

Ledová voda mne vytrhla z náručí alkoholového opojení. Jen co jsem otevřel oči, uviděl jsem dceru svého hostitele. Něco povídala a mne se slova konečně daří spojit do vět.

Jsem ... jsem v pořádku slečno. Cestu najdu sám.
Již skoro vyrazím, když chytím Ladu za paži.

Otočím se k ní.

Dávejte pozor na dvě hlavy z jednoho těla. Ohňostroj má dlouhý dosah a ničivé účinky. Navíc ten jejich se drží u země a nestoupá do oblak.

Poté klesnu na koleno. Vypadám, že mne zpráva velmi vysílila. Ale já se zvednu a odejdu směrem na louku. Na louku kde se někdo měl sejít. Na louku, kde bude výhled. Na louku, kde se bude dobře ležet. Na louku, kde budu dle Starší z jeskyně bych mohl mít kamarády, jenž poprosím o pomoc.

Poslední co je ode mne slyšet je věta.

Na dynamit pozor, to je mrcha, ale jsou i mnohem horší ....
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 16.8.2018, 9:29:17
Carol Anne Winchester

Změnila jsi podobu a využila svých léčitelských schopností.

Dívkám se rychle ulevilo dýchání i tep se dostaly do normálu, vrátila se jim barva do obličeje.
Oči se jim vyjasňují zorničky už reagují přirozeně na světelné podněty, už nejsou rozšířené působením drog.

Doteď máš druhou podobu a stojíš dívkám za zády je načase, aby jsi se vrátila spět do lidské podoby, aby jsi jim nezpůsobila šok i když ony by si nejspíš myslely, že je to ještě přelud způsobený drogou.

Zrak se dívkám vrací a vnímají co jim říkáš.

Jedna se zeptá.

"Řekni co to s námi bylo cítím se jak vyždímaný hadr a měla jsem divné sny, lítal jsem nad krásnou krajinou a pak zase blila a nemohla jsem se hýbat.
Sprcha by mi opravdu bodla a pak bych mohla za ostatními na večírek pokud se koná. Jsem tak trochu zmatená co je a co není skutečnost."


Najednou uslyšíš klepání na dveře.

"ťuk ťuk Tady Lada mohu vstoupit jak je děvčatům?

 
  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 8.8.2018, 22:02:06

Sedím u dívek a snažím se jim pomoci, jak jen to jde. Ale moc možností nemám. Jen v duchu tápu, jestli by jim snad nemohla pomoc ta druhá část mého já...ta...

Zatřepu hlavou. Nebuď blázen, Carol...

“Až se na to budete cítit, dámy, tak vám pomůžu k sobě domů. Nechám vás vyspat se u mě v posteli, k dispozici budete mít i moji koupelnu. Klidně tam budete moci být celý den a vyspat se. Ale chci vás mít pod dozorem. Můžete si pak půjčit i šampon a mýdlo. dodám s drobným úsměvem.

Je mi jich líto. Počkám si, než zase na chvilku odpadnou a zkusím, jestli mi přeci jen mé „Druhé já“ nepomůže o těch holkách něco zjistit či najít způsob, jak jim ulevit….
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 8.8.2018, 18:36:47
Poslechnu si novinky o Rudánkovi. " Hajzlík rozmazlenej to je jasný." Přikývnu na to, že spolu půjdeme faráře dostat do peří. Podívám se na Ladu jak si bere džbán. " Ty seš pěkně zlomyslná, holčičko, koukám." Pokrčím rameny a jdu s ní.

Pokud se Jacob trochu probere, dám mu napít ze sklenice, ve které jsem rozpustila aspirin. I když si myslím, že on už dávno nic takového nebere, protože je pod vlivem nejspíš skoro pořád. Někdy víc, jindy míň. To bude asi dost těžké pořízení s ním.

Slyším o čem se baví Rici s těma zrzounama. " Do hajzlu, do čeho jsem to zase nechala zatáhnout? Když povolíme na vodě ohňostroj, osvětlíme "scénu", to nám nejspíš John a myslivci poděkují. Lada stojí vedle mě, musela to slyšet taky, takže překvápko nejspíš nebude."

Do pojítka řeknu: " Harri, mohl bys sem přijít a Matt raději taky." Nejsou moc daleko tak jsou u mě téměř okamžitě. Pomožte někdo tady panu farářovi do postele, udělalo se mu nějak nedobře v tom vedru. Asi vy dva a Libor zůstane tady, mám pro něj jinou práci."

Počkám, až se všichni vzdálí a řeknu nejdříve Ladě: " Tak, prosím tě mohla by ses podívat na ty dvě holky uvnitř? Já tady jenom zaúkoluji pár kluků a případně dojdu. Jinak jsme ve spojení, že jo."

Jakmile tady zůstane jen Rici, Libor a ti dva zrzouni řeknu: " Takže ohňostroj? Máte certifikáty? Ukažte mi je. Kluci, prohlídněte to všechno pořádně, jestli je to bezpečná pyrotechnika. Vy dva, sednout a ani se nehněte. Chci vědět, kdo vám vnuknul ten nápad s ohňostrojem."

Pak si prohlížím certifikáty, zdá se, že jsou opravdu pravé. Aspoň něco. Vrátím jim je a pak čekám, co mi řeknou kluci o té pyrotechnice a ti dva jak mi odpoví. " Celý večírek je v háji. Takové přípravy a pak tohle, do háje!"
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 8.8.2018, 12:19:12
Jora

Lada přišla s celkem dobrou náladou, vyhledala Joru a spravila ji o tom jak dopadl výslech hezouna a co chystá John a dvojčata myslivců se svými zvířaty.

Pak se, ale začala mračit a svěřila se jí.

"Dělá mi starosti ten farář, není moc dobrým příkladem ostatním a nevím jestli v tomhle stavu by byl nějakým přínosem. Až vystřízliví tak si sním musím vážně promluvit. Teď mi pomoz ho nasměrovat na kutě, než se to donese mému otci."

S potutelným pohledem vezme džbán naplní ho vodou přihodí pár kostek ledu a vydá se ke stolu kde klimbá v alkoholickém polospánku farář.
Bez váhání mu vylije obsah džbánu na hlavu a doprovází to slovy.

"Pane faráři to horko vás asi vyčerpalo je čas se přemístit do kanafasu. Jestli to nezvládnete sám tak vám zařídím doprovod a nebo mám zavolat ať pro vás přijedou s trakařem?"

Čekajíce na reakci faráře zaslechne Jora o čem hovoří zrzavá dvojčata s Frederikem.
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 8.8.2018, 12:14:40
Jacob Black

klimbáš a zdají se ti asi nějaké pěkné věci a ze spánku se usmíváš nevnímajíce co se kolem tebe děje.

Frederik s personálem obstoupili zrzavá dvojčata, která využila tvého opileckého stavu a snažila se po anglicku zmizet a něco tam řeší.

Slečna Lada s potutelným pohledem vezme v baru džbán, naplní ho vodou přihodí pár kostek ledu a vydá se ke stolu, kde klimbáš v alkoholickém polospánku.
Bez váhání ti vylije ledový obsah džbánu na hlavu a doprovází to slovy.

" Pane faráři to horko vás asi vyčerpalo je čas se přemístit do kanafasu. Jestli to nezvládnete sám tak vám zařídím doprovod a nebo mám zavolat ať pro vás přijedou s trakařem?"

Toto tě prudce vrací do reality a při mžourání očima zamlženýma vodou, která ti stéká do nich stéká vidíš Slečnu ladu a Joru Clark.
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 8.8.2018, 11:17:04
John

Lada je s odpovědí Johna spokojena a tak s úsměvem odpoví na otázku na dvojčata myslivce.

"Já jim dám vědět. Před setměním tě vyhledají tady v tělocvičně. Ti darebáci tam budou čekat po setmění, tak ať se dočkají toho co zaslouží.
Tipuji že připlují na rychlém člunu připlíží se k ostrovu asi jen s vesly a odsud budou mizet na plný plyn se řvoucími motory. V úvahu také můžeme vzít i obojživelné letadlo. bylo by fajn kdybyste jim to přibližovadlo zabavili, ať je to přijde draho.
Zmlátit, zjistit pro koho riskují a jestli ten hezounek maká pro ně dobrovolně nebo ho opravdu vydírají. Pak předat našim vojákům. Až budete na předání připravení zavolejte mi a já dám vojákům vědět, kde si je mohou vyzvednout i s tím hezounem z toho se nevykroutí z toho ho ani papínek nevyseká. Obchod s bílým masem, spolupráce s organizovaným zločinem, od toho jeho otec dá ruce pryč a asi se ho zřekne nic jiného si ten rozmazlený zmetek nezaslouží."
 
  John   Postava není přítomna 7.8.2018, 18:30:02
Pridem sa pozrieť k záhradke, a zbadam slečnu Ladu. Ked usudil že mam
v plane isť do akcie tak ma trochu prekvapilo že nenamietala.

"Po pravde som sam isť ani nemal v pláne. Len som vas najprv chcel oboznamiť so situaciou a až tak podnikať dalšie kroky. Nevadilo by mi to, a asi su tu najlepši na take niečo čo mame k dispozicii, ostatnych zrejme treba v kaviarni.

Ten grazlik mal sfetovať nejake tri dievčata a doviesť ich k na nimi určene miesto. Frajirek je ešte vnutri, zviazaný, možem mu ešte zviazať ústa aby zbitočne nepritahoval pozornosť po prípade ak chceš sem možeš niekoho poslať.

Hmm ohľadom tých zvierat si nie som celkom istý, tolerujeme prirodu a prirodne zákony a oni toleruju nas a občas su ochotný nejakym sposobom prispieť ale ten vlk a raroh su predca len ochočene zvierata. Su viazané k svojim majtelom, neviem či mi dovolia nadviazať rovnaky kontakt ako s nimi.

Súhlasim s tým že to zatiaľ nechame mimo ostatných. Nemusel byť jediný koho tým poverili."


Pred tym ako naspäť jej položim poslednú otázku "Kde najdem tie dvojčatá" a počkam na jej odpoveď po prípade dotázi.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.