abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 12.12.2018, 8:53:18
"S mými léty by správná otázka měla znít, zda něco překvapilo mne." odpovím Gwyllion.

“Teď je na řadě Mephisto a Algos. Je potřeba prince pošťouchnout správným směrem i co se taktiky a síly týká.“ podotknu hlavně směrem k Mephistovi, který zatím spřádá plány.
Ovšem jeho plány mají slabinu – protože jeho pozornost potřebujeme jinde.

“A co kdyby Algos posedl jednoho vesničana? Než se to ve vesnici vyřeší budeme mít dost času na práci. Lidé většinou vyděšeně pobíhají, stejně jako dvounohý ptáci, když se jim něco nehezkého děje…“ nadhodím svůj návrh, který nás nenutí plýtvat silami na něco tak neužitečného a nezajímavého, jak vesničané.

“Máš práci tady Algosi. Najdi si jednu hračku a udělej s ní ve vesnici rozruch. Daleko od naší stodoly, pokud možno…“ nejsem si sice jistý, jestli k němu moje slova proniknou, ale za zkoušku nic nedám…

“Koordinovaní lovci démonů? Tys nikdy žádné nepotkal Mephisto, že se tak plašíš? Dej nám vědět, až zabijí prvního z nás. Pak bude na místě vyhodnocovat rizika.“ přistupuji k tomu pragmaticky. Varování dostali včas a jak s ním naloží -> to už není moje starost.
 
  Alogs a Deceptio   Postava není přítomna 6.12.2018, 10:10:06
Jdu zacmuřeně poslední. Očima propaluji okolí.
Chováš se jako malé děcko
Myslíš že mi to vadí?

Mezitím co probíhala tichá válka v Algosově hlavě. Dorazily jsem k vesnici. To jsem převzal iniciativu. Vylezl jsem z Algose a nadhodil
”No já s Algosem bych chom mohli jít na výzvědy. Případný problém zvládnem a nemusíme ho vraždit”


Při slovech o nevraždění se ošiji, ale přisadím si. ”Pokud chcete ani nemusím vraždit, abychom si s nimi. Mohli pohovořit.”
Pak se mefistoles zmíní o problémech a ušklíbnu se
”Co pak problémy? Nezasvětíte mě?

Jen protočím očima. Jak dětinské. Jako vždy.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 2.12.2018, 21:42:50
Přesně jak jsem si to představoval.
"Pro práci, na kterou se chystáme, by stodola měla stačit.", podotknu k přítomným.

I s přihlédnutím k tomu, že se do ní všichni vejdeme a kdokoli tam půjde, můžeme jej rychle a tiše odstavit, je přímo ideální. Těch nejvýš pár desítek lidí, co zde na statku žije, si klidně můžeme poskládat do rohu jako pytle slámy...nebo větší část usmrtit a jednoho či dva nechat fungovat tak normálně jak to půjde, abychom nevzbudili podezření ve zbytku vesnice.

"Optimální scénář...někdo ze statku se přijde podívat proč že se mu plaší koně...odejde s pocitem, že vše je v pořádku...potom služka přijde dojit kravky...i s tím si jde poradit potichu...a možná by to tak bylo nejlepší...jen mě to bude odvádět od práce...", přemýšlím nahlas.

Když tu...
Azmakovy rohy...

Z úvah mě cosi vytrhne a otočím se na Graze. Na tváři mám trochu škodolibý úsměv, který ale též ukazuje, že můžu brzy vybuchnout vzteky.
"Nejenom že proti sobě poštvali hlídku...oni na sebe rovnou přitáhnou nějaký lovce démonů nebo co!
Někteří z nich umí kouzlit...ti co neumí, mohou mít kouzla vepsaná do různých předmětů. A jsou koordinovaní...dělají to už dlouho...Jsi si jist, že o ničem takovém nevíš??"


Začínám mít doopravdy vztek. Že prý jdeme na bandu ubožáků! Že prý se víra už vytratila! Nikdo na nás nahoře nečeká! Buď měl Azmak sakra špatný informace, nebo lidi ve svojí nabubřelosti podcenil. Teď nejen abysme si poradili s princem, ale možná ještě s nima...protože aby nám naletěli, to budu muset vystřihnout majstrštyk.

*hází si dvacetistěnkou a doufá v přízeň Osudu...*
 
  Svět   Postava není přítomna 2.12.2018, 18:24:12
Abaddon

V pouzdru našmatráš, pár flákonků...těžko říct jakých když je nevidíš..ale pravděpodobně pude o léčivé lektvary či něco podobného...

Všichni mlčky pozorují tvé divadlo...Žena se pobaveně usmívá...a postava za ní stojí se založenýma rukama. "To ti tak žeru....." Za chraptí na konci tvého představení holohlavec ale to už je přímo u tebe a na tvojí hlavu míří další obří kladivo...

Žena za tebou začne neslyšně mumlat zaklínadlo, ruce má namířené před sebe a něco v nich svírá...v tvém okolí začne bíle světlo vykreslovat neznámí glyf.

Druhý muž ze střechy se odrazí, v ruce třímá obří kosu a míří z vrchu rovněž přímo na tebe...

Ne...na tyhle tvé herecké schopnosti prostě neplatí...
 
  Svět   Postava není přítomna 2.12.2018, 18:10:19
Meibilo, Isabel

Meibilova dýka vyletí správným směrem ale démon rychle vycítí, že svůj cíli minula....střelec se jí vyhnul...Je příliš daleko a měl dost času. Svou pozici zaujmul strategicky tak nejlépe jak to šlo.

Už první výpad proti Danisovy Meibila, zradí....jakmile se ocitne za Danisovými zády ucítí tvrdý náraz do žeber...tam kde by nemělo být nic je jeho bota a nutno dodat, že okovaná pata v Meibilových žebrech není vůbec příjemná....Rána ho sice neodmrští ale zpomalí ho. Danis uskočí a do ramena se Meibilovy zakousne šíp....a po něm hned další do boku....
Danis na nic nečeká a zasype ho dalšími údery "Tohle už jsem viděl víckrát než bych chtěl..." Zabručí velitel a Meibilo se musí bránit...Danis je rychlí a precizní...a hlavně není sám...Než se stačí Meibilo vzpamatovat, před očima se mu objeví dva prasklé krystaly..Danis uskočí z krystalů vyjde bílá záře a démona prudce odmrští přímo proti zdi. Když se po nárazu sesune na zem je sice schopný pohybu ale pravou ruku má ošklivě potrhanou a jedno oko má zalité krví....nic smrtelného...ale pokud se rozhodne dál bojovat...bude v opravdové nevýhodě.

Isabel se úspěšně vyhne koulím a útočníkovi svým rychlím manévrem..Než ale stačí cokoliv podniknout...ucítí pálivou bolest v pravém křídle.....Střelec změnil svůj cíl a Isabel tak teď z křídla trčí šíp a jeho hrot se leskne neznámou kapalinou....Koutkem oka zaregistruje, že první útočník se ale již odrazil od střechy a ač je to k nevíře tak k ní rychle míří s připravenými zbraněmi. Než se stačí nadát musí se střetnou s prvním úderem.

Rychle Isabel dochází, že varování servírky nebyla vůbec marná...tihle lidé...nejsou z daleka tak obyčejní...jak by se mohlo zdát.
 
  Svět   Postava není přítomna 2.12.2018, 17:34:51
Na cestě do vesnice

Gwyllion si otráveně povzdechne..."Člověk by řekl, že s tvými léty by si mohl aspoň někdy překvapit Grazi.....I když máš pravdu.....když nic tak se oddělí plevel od zrna." S tím se otočí a začne ladně kráčet směrem k vesnici, načež se k vám ještě otočí...."A co se týče informací...já mám ty které potřebuji....Ale...to není nic co by tě měl rozptylovat od tvé nové hračky..dej vědět až s ním skončíte....uvidím co se dá dělat." Pronese a na tváří jí zahraje pobavený úšklebek. Bez dalšího se pak opět promění do své koňské podoby a tryskem vyrazí směrem k vesnici

"Tak jdeme pánové?" neodpustí si drobné popíchnutí vašich myslí.

* * * *

Vesnice je pro démony sotva pár kroků daleko, jak řekl Mefisto....malá, poddajná ne víc než pár staveb z nichž se v tuhle chvíli nesvítí. Je ale jen otázkou času, kdy začnou vesničané vycházet ze svých příbytků...ráno se již pomalu blíží. První obydlí, které vás z dálky vítá je malý statek na kraji vesnice se vším co k tomu patří. Drobné stavení, pole a velká stodola, která když nic představuje množství čerstvého masa. Ostatní stavby jsou namačkány na sobě v samém středu vesnice, žádné hradby, plot ani stráže. Jediné člověk, který bude v tuhle dobu vzhůru bude místní ponocný, který střeží noční klid.

Je jen na vás jak se ovládnutí vesnice chopíte....nakonec těchto pár vesničanů vám těžko může v něčem zabránit...
 
  Isabel   Postava není přítomna 19.11.2018, 17:35:19
Po veliké snaze brána mága začíná povolovat. Cítím menší uspokojení, když uslyším křik Veliho. Jenže nemůžu v tom pokračovat. Ať se tam dole děje cokoliv, evidentně si mě všimli a můj plán se začíná hroutit. I když nerada musím svůj pokus přerušit a věnovat se ohnivým koulím, které se ke mně blíží.

Nemám moc času a když ucítím za sebou čísi přítomnost, roztáhnu křídla a vznesu se tak vysoko, aby mě koule minuli. Při vzletu se přitom prudce otočím, aby síla křídel smetla osobu za mnou rovnou na zem. Můžu jen doufat, že dotyčnému ten pád ublíží. Chvíli ve vzduchu váhám, zda to vzdát a zmizet. Očekávám, že si mě nikdo nahoře nevšimne a tak mám chvilku na rozmyšlenou. Když se rozhlédnu kolem sebe, Meibilo stále bojuje s Danisem.
“Co tam tak dlouho dělá? Už ho doraž!“ Pokud se Meibilovi nepodaří Danise sejmout, pokusím se ještě naposledy pomoct. Jenže netuším, kde se Meibilo při svém útoku znovu objeví a nerada bych mu vběhla do cesty. A tak mu pošlu vzkaz.
“Jestli chceš pomoct, stačí říct. Útok ze vzduchu by kapitán nečekal…“ Vyčkávám, jak to tam dole dopadne, jinak jsem připravená dle instrukcí Meibila zaútočit svým mečem zeshora a Danise tak přišpendlit k zemi. Pokud však nebude o moji pomoc zájem, nechám Meibila svému osudu a vyrazím za ostatními z města.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 17.11.2018, 0:25:52
"Spíš by ses měl pokusit rozlišit mezi tím, co po tobě chci a tím, co chceš ty. Nebo si opravdu myslíš, že se s ním táhnu přes půl kontinentu, abys mi z něj udělal otroka vlastních sadistických choutek?

Kdepak, chtěl jsem, abys v něm povzbudil chuť vystřídat své příbuzné na trůnu. Natrvalo. A to můžeš uskutečnit teprve až se fyzicky zotaví a
Mephisto a Gwyllion ho zaopatří potřebnými znalostmi a výbavou, aby zůstal člověkem a přitom měl požadovanou výkonnost.

Jestli na to tvé síly nestačí, pak ano, můžeš udělat třeba dva tucty slintajících vesničanů a kochat se tím jak si navzájem lámou údy. My ovšem máme trochu jiný úkol, což ti doufám Azmak řekl."
nenamáhám se, abych je odlišoval. Vlastně je mi i jedno jestli se naštve nebo ne.

Připomínku od Mephista jsem stihl obsáhnout do svých plánů a tak už na ni více nereaguji. "Tomu, co nesu přes rameno. Nic důležitého, co by mělo odvracet tvoji pozornost od města. Hlaš cokoliv užitečného. Budem se tam ještě vracet a informace se nám budou hodit. Že ano, Gwyllion?!" tentokráte to vypadá, že se vysmívám spíše slečně než našemu telepatickému zařízení.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 14.11.2018, 15:18:35
Jsem zklamaný. Snažím se na něj působit jen okrajově a stejně ho to naprosto odrovná. Vezmu si jeho pouzdro a ale enstihnu se kouknout dovnitř jelikož moje otázka ani tak nezůstane nezodpovězena. "Sakra.."

Jen tak tak uhnu s dětským tělem a naschvál zakopnu, načež i sednu na zadek.
"N.. Ne! Prosím! Maminka! Potřebuje pomoct! Zaslechli jsme poplach tak jsme se snažili dostat do slumu, ale cestou jsme potkali tady stráže.. A.. Pak.. A pak.. Přišla obluda.. S křídlama.. Tamodtud! povím a třesoucím prstem ukážu na msíto kde je Meibilo a odkud přišel signál lidského kapitána. Představení je celkem dobře zahrané, a i hlas je zapracován ale slzy se mi jednoduše vytlačit nedaří. Za.. Zabila tu všechny a odnesla maminku! Tam! povím, a ukážu cestou pryč od kapitána. Mezitím co povídám lehce a pomalu pohnu s obalem sem a tam, jestli je něco uvnitř.

"Prosím.. Zachraňte mojí maminku.. " hlas se mi zlomí.

 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 8.11.2018, 21:56:23
"Cokoli jste, ať se radši drží své vlastní schizofrenie, než ji začne tlačit do dalších.", odtuším. Tím je řečeno vše, co jsem chtěl říct já, a proto nelením a následuji Graze, zatímco se Alogs a Deceptio hádají.

Díky tomu taky dorazím do vsi hned jako druhý. Zběžně vyšlu svou mysl do okolí, abych ověřil, že máme opravdu klid, a jakéhokoli vesničana, kterého najdu, velmi jemně pošlu pryč-ještě pořád mám trochu pachuť ze setkání s Alogsem a rád si tak sám sobě dokážu, že na citlivou práci jsem mnohem lepší.

"Měl by se asi nejdřív fyzicky vzpamatovat.", doporučím Grazovi. Moje předešlé manipulace byly hlavně ke zjištění podrobností, ale přeci jen se princ vzbudí nejen s kocovinou, ale s velikým zmatkem v hlavě.

Dost možná někoho z nás fyzicky napadne, nebo se o to alespoň pokusí, ale utéct nám beztak nemůže, ať už načerpá sil kolik chce-a jakmile bude jasné, co z toho guláše v jeho hlavě je princ a co je alkohol (a co jsou moje drobné zásahy), je načase zahájit práci.

"Čemu jste čelili po cestě?", zpovídám zatím Graze. Nebyl vskutku příliš sdílný ohledně detailů, a jsem si jistý, že únos prince se neobešel bez nějakých těch drobností, které se nám-a specificky mě-mohou později hodit.
 
  Alogs a Deceptio   Postava není přítomna 31.10.2018, 9:13:05
Zaškaredím se na Mefistola. " Prosil bych aby jsi nás rozlišoval nejsem jeden, každý je zvlášť. Jsme tokový bratří. Jinak s tebou souhlasím jdeme do vesnice." všimnu si Algose, ale už je pozdě.

Přeskládám si výraz ve tváři z tvaru zaujatý na tvar nasraný. Vztyčím se do plné výšky a výhružně švihnu ocasem. " Chcete snad říct, že nejsem precizní odborník?" Výhružně znova švihnu ocasem a zvedám hlas. "Chcete snad naznačit, že moje schopnosti nejsou dostatečné? Moje postupy jsou brutálnější, ale účinnější. Já nemusím do něčí duše. Já "
"To stačí Algosi." Přeruším jeho výbuch hněvu. "Jdeme do vesnice hned" Lusknu prsty a zmizím do Algosovi hlavy. Zde se pohodlně opřu o lehátka a z mentálního obrazu mísy si vytáhnu mentální obraz hroznového vína vína.

Zatnu zuby a zkusím se uklidnit. "Fajn jdeme." Zarazím se jako bych něco poslouchal a poté pokračuji.
"Dobře, když myslíte, že nejsem třeba tak mě vynechte, ale mám podmínku budu si moct vyrobit pár svých lidiček."

po tom si dodám už jen sám pro sebe šeptem "Dokud nemáš tělo tak tady vládnu já. Jasné?"
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 29.10.2018, 8:53:58
“Nebuď melodramatická. Vždycky se najde někdo, kdo se snaží si něco dokázat.“ nehodlám tady poslouchat nářky rozhořčené succuby. “A většinou si na sebe ušijí zkoušku, která je jejich prvním sítem. To není nic zvláštního, co by sem kohokoliv mohlo nalákat.“

Mephisto odsekne… “Nepochyboval jsem o tvých schopnostech, jestli tím myslíš tohle.“ zablýskne se mi v očích a zdá se, že mám z Mephista tak trochu legraci.

“Ano, tak většinou skončí. Mephistova vesnička zní dobře. Možná tě potěší, Mephisto, že tentokráte to budeš muset zvládnout po svých.“

“Začnete, až budeme ve vesnici.“
pak svoji pozornost upřu na Alogse
“Chci z něj mít ambiciózního tyrana, nikoliv sadistickýho dementa. Těch můžeš vytvořit tucty a nikde se to neprojeví. Tenhle bude vládnout armádě, až vymydlí své kořeny.“

A tak je první krok v princově případě celkem nasnadě. Vzhledem k tomu, že ho mám u sebe stále já, pošlu do jeho nitra přepečlivě vybranou duši bojovníka. Bude umět kousat, když už nic jiného.
 
  Meibilo   Postava není přítomna 28.10.2018, 21:10:22
Když už to vypadá, že konečně budu s Danisem sám, tak poblíž ucítím další duše. Zlostně si odfrknu. Jednak zatím vím o dvou, přičemž jeden z nich má tak blbej nápad, jako po mě střílet, přičemž druhý jde po Isabel. Toho druhého neřeším, vím, že Isabel se o něj postará, ale ten co po mě střílí by mohl bejt problém.

Ještě dřív, než se rozhodnu co dál, tak se na mě rozběhne Danis. Docela rychle na lidské poměry. Usměju se na něj a vytasím oba dva meče. Ty jakoby zaplanou bílý ohněm, přičemž vykryju Danisův meč a teleportuju se k nejbližší hozené antimagické dýce. Tu seberu a hodím jí směrem, kde cítím toho dalšího člověka. Pak se začnu věnovat Danisovi.

Spolehnu se na sůj starý styl. Teleportuju se za něj a seknu ho po zádech, pak se znova teleportuju a seknu ho znovu. A znovu to zopakovat. Neměl by bejt schopnej předvídat, kam se pohnu. Pokud je, tak se zastavím, zablokuju mu meč, použiju ho jako páku, vyskočím a v letu ho kopnu do hlavy. Pak odskočím, na hlavu mu pošlu dýku, přičemž během toho mu bleskurychle sekám jedním mečem po nohouch a dalším po těle
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 28.10.2018, 20:47:14
"Přirozeně, že doručil. Ale na rozdíl ode mě se ztrácí ve vlastních eskapádach.", odseknu Grazovi, aby mi zas nepředhazoval, že neplním svou úlohu.

Náš slintající a chrápající balíček se zatím ocitá ve středu zájmů dvou plus mínus jedné osoby. Je pravda, že ještě není zdaleka hotovo, ale to neznamená, že bych vyžadoval s jeho úpravami nějakou asistenci. Nebo že bych někoho tu úpravu nechal udělat místo mě.

"Oni se nedotknou jeho mysli, dokud já a Gwyllion nevykonáme tu citlivější část.", ucedím směrem k Alogsovi.

"Ještě by tak chybělo, mít tu dalšího magora. Ti dva hrdinové ve městě nám bohatě zvládají přidělávat potíže sami.", dodám si napůl pro sebe.

Pak se ještě přihlásí o slovo Gwillyon.

"Opodál je jedna vesnice, kterou jsme procházeli cestou sem...poddajná a bezbranná...bude tam klid."
 
  Svět   Postava není přítomna 28.10.2018, 19:54:19
Gwyllion

"Tos jim měl říct dřív než došlo k tomuhle..." Gwyllion je jednoznačně podrážděná vývojem situace....Na Grazovo druhé prohlášení otráveně kývne...."Souhlasím....mizíme....teď by bylo mnohem snazší kdyby tam zemřeli...."Odfrkne si..

"S tím pytlem krve si hrajte jak chcete ale až někde kde bude klid...."Pak se otočí a vykročí směrem z od města."Nějaké návrhy kde se na chvíli zašijeme a přetřídíme informace?".

Pohodí dlouhým černými vlasy a rozhlédne se po vás.
 
  Svět   Postava není přítomna 28.10.2018, 19:45:23
Meibilo, Isabel

Isabel svádí souboj ve Velího nitru, snaží se dostat k jeho duši, když se její meč střetné s bránou rukama jí projede paralizující bolest...cítí jak jí ruce začnou hořet zevnitř....pro démona je tohle nic..ale než se zranění zahojí chvíli to zabere...Brána Velího duše začíná pomalu praskat a on vykřikne bolestí.....magická bariera zavrávorá.

V okamžiku, kdy se Meibilo pohne Danis rozmáčkne krystaly a vymrští je Isabeliným směrem, ta pouze instinktivně vycítí nebezpečí v podobě dvou ohnivých koulí, aby uhla bude muset přerušit svou koncentraci.....Za zády navíc cítí další přítomnost...k jejímu krku se rychle přibližuje čísi ostří.

Velitel se pak musí okamžitě bránit Meibilově útoku..bravurně opět obě dýky srazí stranou...Když mu poté Meibilo zaútočí do zad, tak je tak akorát schopen ubránit sám sebe....Poslední Dýka se tak zakousne Vélimu nemilosrdně do zad...bariera zmizí.

Meibilo ale nemá čas na nic...vycítí další duše a než stačí znovu došlápnout šíp mu olízne tvář. Útočník je mimo jeho zrak...ale přesto jeho směrem míří další dva šípy. V tom okamžiku k němu vyrazí i Danis s napřaženým mečem....je rychlý...rychlejší než by se dalo čekat. Meibilo má jen pár vteřin.
 
  Svět   Postava není přítomna 28.10.2018, 19:27:37
Abaddon

Strážný ztěžka dýchá, chrčí a vůbec se nezdá, že by mu bylo do řeči. Když se k němu přiblížíš tak strachy vyjekne. Když si zběžně prohlédneš jeho vybavení zjistíš, že kromě dýky a malého pouzdra u pasu u sebe nic dalšího nemá, těžko říct co je v pouzdře, ale dle velikosti by tam nějaké flákonky klidně být mohli.

Tvůj podmanivý hlas mu pronikne skrze uši do těla...a na jeho tváři se objeví blažený výraz...tedy aspoň pokud se tak dá takový škleb nazvat."Má lásko...kdes byl ce..celý můj ži...vot?" je jen stěží uspokojující odpověď....do toho k tobě natáhne svojí zakrvácenou ruku aby se dotkl tvojí tváře...

"Bí...bílé.." zachraptí posléze ale ty nemáš čas si ho vyslechnout....instinkt tě varuje...uhneš rychle neznámému projektilu do strany. Když se usadí prach tak v kráteru na místě, kde jsi před chvíli stál, stojí obří kladivo....zhruba stejně velké jako dospělý chlap. "Co to sakra je.....?" ozve se chraplavý hlas ze střechy naproti tobě....Obří svalnatá postava s holou lebkou na tebe znechuceně shlíží....a není sám...vedle něj na tebe z podřepu shlíží další pár očí schovaných ve stínu kapuce."Těžko říct....skřet to není....asi nějakej míšenec....". Podle hlasu je i druhá postava muž.

"Mlčte...rychle s ním skoncujeme a jdeme za kapitánem..." Ozve se další, tentokrát žencký hlas, který vykročí z uličky...ani ten není sám v jeho stínu kráčí další postava...

Čekal jsi příliš dlouho.....i když jsi nepřímo tak dostal odpověď na svou otázku...Bílé běsy.... Cítíš, že ti čtyři nejsou obyčejní...a jen těžko odhaduješ jejich sílu...ale ty jsi démon....má smysl se jich bát? Co říká tvůj instinkt démona....?

Nemáš teď čas se soustředit na ostatní ti čtyři se chystají k útoku....Ale pokud jsou posily tady....znamenáto, že Meibilo a Isabel budou mí taky další společnost...
 
  Meibilo   Postava není přítomna 23.10.2018, 21:53:04
Kysele se usměju ,,Upřímně v to doufám. Ale teď to nemá cenu řešit. . Pak se ale zase začnu věnovat Danisovi. S mýma dýkama si poradil obratně. To se mu musí nechat. Lépe, než někteří démoni. Pak proti mě pošle dvě koule magie. Vyhnu se jim, přičemž mi do nosu vleze nepěkný pach. Poznám ho. Až moc dobře. Alogse jsem nikdy nemusel a vubec nevím, co tady sakra dělá.

Danis si ho ruky nechá vklouznout jakési dva krystaly. Jejich účel bohužel odhadnout nedokážu. Ucitim, že se mi vrátili zase me Antimagicke dýky. Všechny až na jednu. Kysele se usměju, přičemž rozhodim plášť do stran, načež vyletnou dvě antimagicke dýky, které míří na Danise. Pak se teleportuju za něj a hodím mu zbylé dvě ho zad. Nakonec za pasem ucitim i poslední, která si najde Veliho. Aby se nenudil a abych Isabel usnadnil práci.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 23.10.2018, 19:43:02
Netrvá to dlouho a celá akce je u konce. Dojdu ke strážnému na zemi tkerý sípá. Má evidentně zlomená některá žebra. "Cse cse cse.. " nespokojeně zamlaskám a zavrtím hlavou, když se k němu skloním.

"Jsem si jsit že u sebe alespoň jeden z vás měl něco na léčení? Lektvar? Talisman? Něco takového? Uděláme obchod ano? Ty mi povíš- detailně- kdo jsou Bilý běsy, a já tě nechám vyléčit se.. Popřípadě tě vyléčím sám.. Máme dohodu?" ptám se ho a můj podmanivý a tichý hlas rozvibrovává okolí těsně okolo mě. Jenom malý trik inkuba. Sice je to chlap, ale na druhou stranu jenom člověk, a já se na něj snažím působit jenom hodně pasivně.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.