abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Battlestar Fenix ::
družina
stránkovat po:  
 

Pán Jeskyně
16.3.2018
17:31:26
Těžko se sbíráte z podlahy. Všechno vás bolí. Přistání na tvrdé podlaze byla jen další kapka do poháru. Za posledních pár dní jste schytali víc ran, než za posledních několik let.

Ze sálu se ozve několik výkřiků. Ne bolestivých. Jeden z nich se vám podaří identifikovat. Garda. Zní to rozkazovačně. Ostatním výkřikům nerozumíte, ale kupodivu se nerozezní střelba.

Irina okamžitě zamíří pistolí do chodby. Sál opustila jako poslední. Těď míří pistolí do chodby, která vede do sálu.

Kate se vydá zpět do místnosti, ale v cestě jí stojí Irina. Ta zavrtí hlavou. “Co čekáš, že tam uvidíš? Granát v místnosti.“ po tváři jí zteče slza “Je tam jen krev a kusy roztrhaných těl.“

Pokud si Kate nedá říct, Irina jí tam vpustí. V místnosti je smrad vnitřností, krve, štiplavého kouře a smrti. Po zemi se válejí kusy těl a stěny jsou postříkané krví. Opravdu to není hezký pohled. Žádné z těl se nedá identifikovat.

Zadním východem vyrazí na ulici jako první Ron. Ale tam je klid. Jen vyrušíte nějaký páreček, který se, oddává romantickému sexu u kontejnerů s odpadem. Ti se tváří překvapeně a nevrle z nečekaného vyrušení.

Irina muže omráčí úderem dlaně do čela a rychle si s ním vymění tričko. Její je značně ušpiněné. Náhrada to není sice ideální, ale lepší než nic. Dívka ani nehlesne, jen vyděšeně zírá. Ron se unaveně opře o stěnu domu a odplivne si chuchvalec krve. “Nějaký nápady, kam se uklidíme? Musíte se dát dokupy.“ zafuní ztěžka.

Mike "Iron" Collins
7.3.2018
21:00:01
Samopal cvakne naprázdno. "Sakra, došly nějak rychle nebo že by se zasekl?" prolétne mi hlavou ve chvíli, kdy pouštím zbraň na zem a šahám pro pistoli.

Něco do mě vrazí.

Otočím se kolem své osy a poroučím se k zemi. Okamžitě se dostaví bolest v pravém rameni.

"Už zas?" pomyslím si, když mi dojde, že jsem ji právě koupil.

Na další přemýšlení není čas. Ozve se rána a všichni letí na zem. Celá místnost se následně zaplní prachem a plíce vypovídají poslušnost.

Chci něco křiknout, ale chytnu záchvat kašle.

Vtom se ozve výkřik. Nejsem si zcela jistý od koho, ale opravdu nad tím nedumám. Jedna věc je dostat zásah ruční zbraní, druhá ležet vedle granátu. Co nejrychleji se vyškrábu na nohy, rozběhnu se k východu a skočím. Tedy spíše sebou za dveřmi seknu o zem a odkutálím se stranou. Bolest v rameni je příšerná, ale stále lepší než být v té místnosti.

Za okamžik se ozve detonace. Všechno kolem se otřese, ale není to tak hrozné, jak jsem očekával. Něco nebo někdo ten výbuch utlumil. I přes to mi v uších pořádně zvoní a jsem značně dezorientován, je mi však jasné, že odtud musíme co nejrychleji pryč.

Opět se tedy s vypětím všech sil vyškrábu na nohy a až pak si uvědomím, že na mě někdo mluví. Gina mi nabízí pomoc, ale já jen zakroutím hlavou.

Rozhlédnu se kolem, abych zkontroloval, jestli je kněžna v pořádku. Značně se mi uleví, když ji vidím živou a nezraněnou.

"Padáme pryč, pro Damona nemužem nic udělat!" křiknu a začnu kulhat ven z restaurace přičemž se držím za rameno a snažím se aspoň trochu zmírnit krvácení.

Violet G. Adams
6.3.2018
20:30:15

Krčím se a nechám si od ostatních krýt záda. Bojím se sotva vystrčit čumák. Vzduchem sviští nábojnice a já se jen snažím kutkem oka kontrolovat, jesli to někdo nekoupil.

Zničeho nic se ozve Ron. GRANÁT?!" zdrhám co nejrychleji ven. Výbuch mě ohlusišl a vnímá jen pískání. Neslyším. Ron něco říká a z jeho vžrazu ve tváři poznám, že má bolesti.

"Nic neslyším!" zoufale křičím a začínám trochu panikařit. Nevím co se děje, rozhlížím se všude kolem. Damon.

"DAMON! Kde je DAMON?" křiším a svá slova vůbec neslyším. Jen to pískání a rozruch kolem.

Kathryn Prescott
2.3.2018
17:48:05
Moc si nevšímám, co se děje kolem. Zahlédnu jenom, že se podařilo sejmout pár chlapů. Nestihnu se ani doplazit pro svoji zbraň, když najednou sotva popadám dech. Jako většina se rozkašlu a nevidím ani na krok. Jen zaslechnu Ronův hlas. Instinktivně se vydám tím směrem, kde očekávám dveře. Plácnu sebou na zem ani nevím kam, ale dle bolesti je mi jasné, že mi v cestě něco stálo. Chvíli ležím a snažím se pochytit, co se děje kolem, ale doléhá ke mně jenom tlumený zvuk. Situace je mizerná. Sotva něco slyším a vidím většinu rozmazaně. Uslyším někde vedle Rona a pak i Ginu. Pomalu se zkusím zmátořit.

Rozhlédnu se kolem sebe, abych zjistila, jak na tom jsou ostatní. Gina s Violet vypadají v pohodě. Mike je zřejmě raněn, ale nezdá se, že by to nezvládal. Pomoc mu rychle nabídne Gina. Pak zabloudím pohledem k Ronovi a z jeho výrazu mě mrazí. Pak mi dojde, že tu nikde nevidím Damona. Chvíli mlčky zírám na Rona.
“Kde je Damon?“ Vyslovím otázku, i když mám pocit, že nechci znát odpověď. Vracím se zpátky do salónku, ze kterého jsme právě vypadli.

Gina Torres
24.2.2018
18:54:40
" Do prdele! Tohle nám byl čert dlužen! Doufám, že nám dojdou nepřátelé dřív, než náboje. Hergot, co ti ostatní, v tom baru? Na čí jsou asi straně? Na naší nejspíš ne."

Dalo by se s nadsázkou říct, že krev tady teče potokem. Došlo i na mě, ale naštěstí mě to jen "praštilo" do žeber. Bolí to, ale dá se to vydržet líp, než kulka mezi žebrami. Najednou se ozvala rána a já zaujala polohu ležícího střelce. Rychle se zvedám, ale dýmovnice mě rozkašlala asi stejně jako ostatní. Přes slzy pořádně nevidím na ostatní.

O Kathryn se postarají bráchové, Mike je voják, snad to dá i s tím postřelením. Otočím se do míst za mnou, kde byla Violet. Podám ji ruku a ve chvíli, kdy zařve Ron, táhnu Violet ven. Ve dveřích jí houknu do ucha:

" Skoč co nejdál!"

Hned za ní skočím do chodby i já. Klika, že mám výcvik, ale snažila jsem se nedopadnout na stejnou stranu, kde mám naražená žebra a práskla jsem se o zeď ramenem. Bolest, která mnou projela mi oznámila, že jsem ještě naživu. Dobrý. Ruce na uši, ale nepomohlo to. Najednou skoro neslyším, přes slzy vidím jen mlhavě, nějaké zvuky a hlasy odněkud z dálky. Je to jasný, musíme rychle pryč. Kathryn?

" Miku, dáš to? Chceš pomoc?"

Ptám se nejspíš zbytečně, ale musím se prostě zeptat. Pokud by potřeboval pomoc, budu se snažit mu helfnout. Pokud pomůžu Violet na nohy a půjdu s ní. Hned Kde je asi Damon? Snad... to ne, Rone... to snad ne!

Pán Jeskyně
20.2.2018
21:02:11
Spustí se krátká, ale intenzivní přestřelka. S ohledem na to, že se střílí na krátkou vzdálenost, nikdo nemá žádný slušný kryt a všichni jsou trénovaní střelci, je přestřelka krvavá pro obě strany.

Vaše výhoda je v tom, že jste začali střílet jako první a získali tak určitý „náskok“. Druhá výhoda je v Mikovi a jeho samopalu, přepnutému do plně automatické palby.

Tři lidi padli po palbě samopalu okamžitě. I Gina si přisadila svou trochou a poslala k zemi dalšího.
Ron zabil dalšího a Damon se postaral o další dva.

Ale i protivníci nezaháleli. Irinu střely minuly, ke Kate se nedostaly. Mike vyváznul s čistým průstřelem ramene. Bylo by to horší, ale zrovna sebou prudce pohnul, když měnil zbraň. O Ginu se střela jen otřela, ale i tak obražená žebra bolí.

Pak se ozvala hlasitá rána a tlaková vlna s vámi všemi praštila o zem. Vzduch je náhle horký. Tak horký, že ho bolí dýchat a při prvním pokusu se rozkašlete, jak se vám do plic dostanou částečky prachu.
Oči vás štípou tak, že je musíte pevně zavřít a i tak vám tečou slzy.

Pak se ozve Ronův výkřik. “Granát! Pryč! Pryč!“

Ven se dostanete na poslední chvíli. Skokem, při kterém si natlučete, ale je to lepší, než zůstat v místnosti. Stěny se oklepou výbuchem a ti z vás, kteří znají účinky granátu vědí, že ho muselo něco hodně ztlumit, jak by to stěny nevydržely. V tak malé místnosti by výbuch nedokázal nikdo přežít.

Ze sálu hospody k vám dolehne několik výkřiků, ale netušíte jaké. Uši máte zalehlé. Nejsou to však výkřiky bolesti ani střelba.

“Všichni v pořádku?!“ houkne Ron. Možná tam není ani otazník. “Tak jdeme! Musíme odtud!“
Teprve teď si všimnete, že s váma není Damon. Ron má pevně zaťaté zuby a v očích dosud nepoznaný výraz. Je to bolest. Triko má od krve. Asi sám něco schytal, ale tahle bolest je jiná.


Kathryn Prescott
16.2.2018
18:22:27
Vrátíme se do salonku a pokračujeme v rozhovoru. Chlap si za kněžnu vybral z nějakého důvodu Irinu. Nijak to neřeším, jen čekám, zda Violet postřehne něco z jeho lží. I když furt nechápu, k čemu to bude. Najednou jsme s rozhovorem u konce, když se na druhé straně pokoje sesune chlap k zemi. Ani jsem si nevšimla, co se stalo nebo kdo střílel. Než stihnu nějak zareagovat, změní se pokoj v palebnou zónu. Nestíhám se ani skrýt a proto když se dvě střely přede mnou zastaví, zírám na to překvapeně.
“Co to sakra…?“ Dochází mi, že stále stojím a tak sebou plácnu na zem. Na uvažování, co se stalo, budu mít třeba čas později. Rozhlédnu se kolem sebe, zda se dokážu doplazit ke svojí zbrani, která zůstala ležet na židli. Docela mi vadí, že vlastně nevím, proč tahle přestřelka vznikla a kdo to začal. Ostatní se rychle kryjí a někteří začnou i střílet, takže se začnu plazit pro svoji zbraň.

Gina Torres
12.2.2018
11:20:30
Nečekala jsem, že by se situace zvrtla až tak brzo. Kdo začal? To nevím, ale rázem se mi ocitla pistole v ruce a přidávám se k Mikovi. Kathryn má nějakou magickou ochranu nebo co to je a Irina sebou praštila k zemi.

Když uslyším něco říkat Violet, rychle kouknu, kde je a posunu se o kousek tak, abych ji trochu zakryla. Pak začnu pálit i já. Všechno to zabralo jen několik úderů srdce, ale mě to připadá jak celý týden.

" Zdá se, že si kluci vyhodnotili Irinu jako kněžnu. Aspoň k něčemu je ta šaškárna s dvojnicemi k něčemu. Zajímalo by mě, podle čeho tak soudili. "

Mike "Iron" Collins
11.2.2018
15:22:25
Dámy se vrátí zpátky do salónku a vyjednávač opět začne mluvit. Řekne sotva dvě věty a ozve se výstřel. O protější stěnu se doslova rozprskne jeden z Rohanových mužů. Neviděl jsem, jestli vystřelil Ron nebo Damon, ale určitě to byl jeden z nich. Prst mám celou dobu na spoušti a samopal připravený v pohotovosti, tudíž jsem schopný okamžitě reagovat a i když se mi teto průběh vyjednávání vůbec nelíbí, nemám na vybranou. Zahájím palbu.

Nemířím na nikoho konkrétního, prostě zmáčknu spoušť a přejedu skupinku pistolníků souvislou palbou. Samopal poskakuje v ruce a přesnost je skoro nulová, ale na tuto vzdálenost je to jedno. Za necelé tři vteřiny vystřílím celý zásobník a doufám, že aspoň některá z kulek zasáhla cíl. Violet něco křikne, přes hluk palby ji skoro však neslyším a vlastně ani moc nevnímám.

Jakmile ve zbrani dojdou náboje, neobtěžuji se s přebíjením, prostě ji pustím na zem, tasím pistoli a automaticky zakleknu. Nezdržuji se hledáním krytu, stejnak je v místnosti pouze stůl, což opravdu není překážka, co by zadržela kulku.

Pokud jsem stále ještě na živu, pokusím se střelbou z pistole postupně vyřídit co nejvíc nepřátel.

Violet G. Adams
10.2.2018
14:04:23

Vrátili jsme se zpátky a další divadýlko mělo začít. Ale zaznl výstřel, z jehoho muže se stala kaše a vyjednávání bylo rychle u konce.

Mnoho povyku pro nic. Hm...

Vzápětí se začaly kulky sypat na Irinu, ale ta si včas lehla k zemi. "Myslím, že se trochu sekli. Asi to zabralo. Kněžno." syknu na Irinu.

"Co teď, pánové?" syknu na naše statné hochy a krčím se někde u země, jako králík, který se schovává před honícmi psy.

Pán Jeskyně
8.2.2018
22:06:51
Dámy se vrátí do salonku. Nálada v něm se nijak nezměnila. Pořád je tu cítit napětí. A ze strany rohanových lidí asi i náznak úlevy.

“Tak...už je vše v pořádku? Můžeme pokračovat?“ zeptá se mluvčí “Za posledních několik dní zemřelo hodně lidí a vy, madam...“ upře pohled na Irinu “..jste jediná, kdo to může zastavit. Jen se musíme...“

Monolog byl přehlušen výstřelem. Jeden z mužů vzadu byl odhozen až ke zdi, po které se rozstříkla krev, maso a úlomky kostí.

Vyjednávání skončilo.

Mrtvole vypadne z ruky malé pouzdro, ne větší než krabička sirek.

Během vteřiny je vzduch plný svištícího olova. Několik střel zamířilo na Irinu, ale té se podařilo praštit sebou o zem dřív. Dvě rány se hnaly i na Kate, ale kolem té se rozvlnila namodralá záře, která kule zastavila.

Kathryn Prescott
6.2.2018
17:29:38
Otočím se na Ginu.
“Nemám, díky Violet plánu musela zůstat ležet na židli.“ Vysvětlím ke zbrani. Gina se zajímá, co bude dál. Vyslechnu si i Violet, ale stále si nejsem jistá, co tím získáme. Pokrčím rameny.
“Pokud ti to k něčemu bude, tak klidně.“ Zřejmě asi ví, o čem mluví.
“Vrátíme se zpátky. Pokud z něj něco Violet dostane a k něčemu jí to bude tím líp. Pak vypadneme.“ Přiblížím se ke dveřím, abych vykoukla ven a vrátila se do salonku.

Mike "Iron" Collins
27.1.2018
16:05:16
Na poznámku o tom, proč vlastně kníže nedorazil, musím chtě nechtě souhlasně přikývnout. Musel by to být pořádný idiot, aby sem jen tak nakráčel. Očividně má víc rozumu, než my.

Muž dále mluví a neustále omílá cosi o třetí straně. Těžko říct, jestli mu je možné věřit nebo ne, možnost třetí strany nás už napadla také, ale stejně tak je možné, že jsou to všechno jen holé výmysly.

Stále těkám očima od jednoho chlapíka k druhému a samopal mám pro všechny případy připravený v pohotovosti. Najednou Violet chytne Kate s Irinou za ruce a se sýpáním je požádá, aby ji pomohli ven z místnosti. Nejdřív po růžovlásce kouknu, co se vlastně děje, vzápětí, když ještě požádá Ginu o vodu, mi ale dojde, která bije. Nedávám na sobě nic znát, snad naše diplomatka ví, co dělá.

Jakmile dámy opustí místnost se chlapík, co nás tu celou dobu nejspíš tahá za nos, ušklíbne nad svou bystrostí a upozorní nás na naši chybu, které jsme se právě dopustili.

"Kurva." ucedím tiše mezi zuby, avšak dostatečně hlasitě, aby to bylo v místnosti slyšet. "Je to idiot, bohudík." pomyslím si při tom.

Violet G. Adams
24.1.2018
18:03:59

Protočím panenkami. "Tak pardon, ale třeba jsme si myslela, že by tě mohlo zajímat, v čem mluví pravdu. Jde nám tu tak nějak o krk a je dobré poznat nepřátele, nemyslíš? Ten idiot je nastrčená figurka, když si nedá pozor, určit z něj něco vypadne."

Pak přijde ještě Gina s tím, že je tu snad každý ozbrojený. "Jo, to mě ani nepřekvapuje. Uhm...a neutíkala bych, vrátila bych se a pak se uvidí. Vymýšlet bejkárny se dá za pochodu. Můžeme třeba konečně domluvit to dostaveníčku s Rohanem, hm? S tím, že dnes máme ještě nějaký jednání...někde...vysoko...fuk kde a s kým. "

Gina Torres
22.1.2018
13:57:36
" Rozhodně se tady něco chystá. V tom baru... všichni jsou nejspíš po zuby ozbrojený, dokonce i barman. Připadalo mi to, jako zpomalený film z divokého západu. Nejspíš mají kolty proklatě nízko. Moc jsem Violet nepochopila, proč jsme se oddělili od chlapů. Pokud dojde k nějaké bitce, určitě nás nenechají na pokoji. Máte svoje zbraně u sebe, kdyby bylo potřeba se bránit?"

" Nejspíš nemají zbraně, kam by je schovaly? Tak to by bylo, pokud je tady jen moje zbraň, musím se snažit chránit Kathryn. Těžko bych stihla všechny tři ubránit. Třeba mě překvapí aspoň Irina, šla takhle městem, nejspíš sama, třeba má zbraň."

Celou dobu stojím tak, abych mohla, v případě potřeby, skočit mezi útočníka a Kathryn. Dveře jsou pro teď zavřené, takže máme trošku času se domluvit. Sjedu je pohledem a pak se zeptám:

" Určitě to tady monitorují, takže nejspíš je jim jasné kde jsme. Co chceš udělat, Kathryn? Vrátíme se nebo tady zůstaneme schované? Utíkat ven je asi nejhorší varianta, že jo. Bezpečné není nic, takže?"

Mluvím sice tiše, ale klidně. Projevuje se moje vyškolené jednání. Rychlá domluva plánu, rozmístění, všechno jak by mělo být. Prostě drill.

Kathryn Prescott
21.1.2018
15:16:35
Violet na nás vychrlí všechny její informace a domněnky. Snažím se to všechno pobrat, ale jsem z toho spíš zmatená.
“Co nám vlastně řekla? Nic.“ Vyslechnu si vše ohledně toho chlapa a její domněnky ohledně ochrany.
“Počkej, to si nás sem táhla až sem a kvůli čemu? Abys nám řekla, že lže? To je celé?“ Furt mi to nedává smysl.
“Co nám tím chceš vlastně sdělit? Už od začátku bylo jasné, že lže. Tak proč jsme teda tady? Doufala jsem, že když si nás sem vytáhla, máš nějakou důležitou a podloženou informaci.“ Stále mi není jasné, co Violet naznačuje.

Violet nadhodí nápad, jak nás upozornit na to, že ten chlap bude lhát.
“A k čemu to bude dobrý?“ Vyzvídám.
“Podle mě tohle celé už stejnak nemá cenu. Rohan nedorazil a to, co si tam oni plácají, není důležité. Je fuk co mají za informace a od koho. Ničemu z toho se nedá věřit. Ta schůzka už dávno ztratila smysl.“ Nadhodím a čekám, zda se teda budeme vracet.

Pán Jeskyně
18.1.2018
13:39:46
Lidi od knížete si vymění zmatené pohledy, když se Violet náhle sebere a odvede obě kněžny pryč. V jednu chvíli mluvčí náhle strne a jeho pohled zabloudí k židli, kde před okamžikem seděla Kate. Ze svého úhlu nemůže vidět zbraň na sedadle, vidí ji někdo jiný a všichni ti lidé jsou na vysílačkách. To je jasné a vlastně i předpokládané. Teď se to jen potvrdilo.

Mluvčí se usměje. “Tak máme jasno v tom, kdo je kněžna.“ řekne až nepříjemně mile “Dobrý pokus, ale...zbraň a kněžna? To asi ne, že?“

Ron si odfrkne. “Za pokus to stálo.“ pokrčí rameny.

A čeká se dál na návrat žen.

Violet G. Adams
16.1.2018
18:05:41

"Janě že jo, ale.. rozhédnu se po toaletách a naznačím Irině, aby mi pomohla zkontrlovat toalety, jesti na dámičkách není třeba zatoulaný chlap nebo jestli tu není nějaký jiný háček. Pokud je vzduch čistý, spustím...

"hm, ten chlap dost kalí vodu. Nemáme moc čau, čím déle tu budeme, tím horší to bude. Iri, mohla bys mi mezi tím trochu poupravit obličej? Abych víc vypadala, jak někdo kdo prožil nějaký mdloby? prohodím ještě jako kdyb mezi řečí.

"Netším, co ten chlap je zač a kde ho vytáli, ale diplomat ani politik to nebude, leda nějaký bezvýznamný úředníček, jehož ztráta by nikoho nemrzala. Klsika, jak šachy. Obětovat pěšáka...no každopádně jeho překvapení z dvojité Kate a Rona hané nebylo. Také nelhal ohledně tvé ochrany, ale otázkou je, jak se to má. Třeba tě mají chránit jen než tě někomu doručí. To s tou třetí stranou...asi mu někdo řekl, co má papouškovat a omýlat, ale něco se mi nezdá. Stejně jako na tom s tou ochrankou. Kníže tu na 90% není. Řekněme, že 50% toho, co řekne, je lež. A dá se tak věřit každé druhé větě. Je mi líto, že tohle nemusí říct i chlapům, ale mají smůlu. Považovala jsem za důležitější, abys to věděla ty. Pak samozřejmě Gina a Irina, protože jsou vlastně tvým štítem. "

Pak na chvilku zmlknu. No, tlačí náš čas. Pokud je Irina s mou vylepšenou tvářičkou hotová, je na čase se vrátit. Zkuste mě jedna z vás podpírat. Asi ideálně Gina. Já se asi zdržím v ráci téhle hry diplomacie. A uděláme dohodu. Pokud budu tušit, že lže, napiju se vody. Pokud bude to, co říká pravda, tak si položím ruce do klína. Pokud budu mít pocit, že je hodně něco špatnýho, budu předstírat, že s emi znovu navaluje. Jasný? Mluvit budu minimálně, je to na vás...."

Kathryn Prescott
11.1.2018
17:34:55
Chlap odpoví téměř všem na jejich otázky, až na mě. Jako kdyby mě ignoroval.
“Zajímavý.“ Violet zpraží chlapa způsobem, který se mi velice líbí. Jen ztěžka zadržuji úsměv. Jenže chlap má na všechno odpověď. Začíná mě to už štvát. Nadechnu se, abych je poslala do prdele, když se k nám přitočí Violet. Je mi jasné, že tu něco nehraje. Když mě chytí za ruku, trochu zpanikařím.
“Co se zbraní?“ Nelíbí se mi to, ale nemám na výběr. Vypadalo by to divně, kdybych vstala a zbraň držela v ruce. Jenže cpát ji zpět pod sukni se také nehodí. I když nerada, nenápadně položím zbraň na svoji židli a neochotně vstanu, abych doprovodila Violet.
“Co se tu děje?“ Vyrazíme společně na toaletu.

Moc radost z toho nemám, že vyrazím ven neozbrojená a v doprovodu Iriny a diplomatky, která vládne více slovy než zbraní.
“Vyhlídky mizerný.“ Dorazíme až na toaletu. Violet se svěří jen s málem.
“Musíš být konkrétní.“ Odpovím jí, protože je mi jasné, že chlap nemluví pravdu ani trochu. Za chvíli dorazí Gina a já doufám, že se toho teda dozvíme víc.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.