abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Merysol   Postava není přítomna 4.4.2017, 19:37:54

Ragnar předvede co umí a sešle na nás léčivé kouzlo. Přivítám ho s velkým vděkem, protože se mi udělalo lépe.

”Děkuji. Trochu se mi ulevilo. “ pronesu k Ragnarovi a pohladím Barta po hlavě. ”Myslím, že vyrazit brzo ráno nebude problém. Alespoň pro mě ne. Sice věřím, že budu v noci tvrdě spát a prospím ji opravdu celou, ale přeci jen už pro mne spánek není důležitý tak, jako býval. Zvládnu to.”

”Já už s dovolením půjdu. Alespoň vyhřeju postel…” řeknu v legraci a mrknu. Ještě se stavím za hostinským, abych mu poděkovala za dobré jídlo a pak už peláším připravit se do postele a zapadnout do ní.
 
  Alexander   Postava není přítomna 3.4.2017, 21:17:45
Sedím u stolu, sem tam si uždíbnu kus masa, sem tam něco upiju. A jako vždy sleduji a poslouchám, i když navenek to přijde jen jako že se trošku nudím, a snad že už si chci jít lehnout. Ucítím mravenčení v prstech, a ať už se stalo cokoliv, ostatní to nějak neřeší.

Až z Žiry vypadne něco neurčitě směřujícího k léčení. "Léčení.. Hromadné.. Na co? Boží bojovník... Víra? Jak tohle může vůbec fungovat? Tohle se mi nelíbí.. " uvažuji, ale stejně jako vždy. Nic není poznat.

Kouknu se též na papírek, než ho Žira spálí, a tak trochu nechápu jak ostatní chtěli protě jen tak spát a ještě se s nimi seznamovat. ALe kdo ví, třeba to byl jen nějaký ten jejich... vtip...

Ostatní se prostě rozchází lehnout. Což taky moc nechápu, když se potřebujeme vzbudit před svítáním, abychom doešli. Dojdu ještě za hostinstkým, který potřebuje otevírat hospodu, takže je nejspíše zvyklý vstávat se slepicemi, a požádám ho aby nás kdyžtak vzbudil. Nebo jeho žena pokud mají toevřeno nonstop, a on by si šel odpočinout.

Pak už se jen opláchnu nahoře u umyvadla, vyměním vodu, a jdu si lehnout, s dýkou připravenou na dosah ruky, stejně tak jako katanu a skkryju jednu vrhací dýku za postelí.
 
  Žira   Postava není přítomna 3.4.2017, 19:36:18
Sedí se výtečně. Sice začínám být dost unavená, přesto si ještě dám pivečko. Když Ragnar sesílá své kouzlo, pociťuji vlnu tepla a najednou je mi mnohem lépe. "Vida, dokáže zacelovat rány. To by se mohlo hodit v průběhu boje." Na nového kolegu se usměji. "Tohle se rozhodně hodí. Nevím v jaké míře bys to dokázal v průběhu boje, ale to se jistě brzy dovíme. Po boji se o nás postará už Zar´farro, ještě jsem neviděla, aby mu někdo zemřel pod rukama, ale takhle bychom nemuseli být okamžitě vyřazeni z boje, jakmile dostaneme pár ran." Řeknu mu a pořádně se napiji. Poté se dám opět do balení cigarety.

Když za námi hostinský přijde s lístečkem, také si ho samozřejmě pročtu. Zamračím se a Káje oplatím její pohled. "Je to tak, ty bychom potkat rozhodně neměli. Simplicus už určitě ví, kdo jsme a jeho vojáci určitě mají naše podobizny." Říkám si v duchu zatímco hluboce potáhnu z cigarety. Jakmile si papírek všichni pročtou, roztrhám jej a hodím do plápolajících plamenů v krbu.

Nahnu se ke svým společníkům a potichu začnu šeptat. "Vyrazíme ještě před svítáním, myslím, že vojáky Krále severu potkat nepotřebujeme." Sdělím, típnu zbytek cigarety a zvednu se od stolu. "Tak já mířím na kutě. Prosím neponocujte moc dlouho, ráno brzy vstáváme. Čeká nás dlouhá cesta." Poté vyrazím nahoru do pokojů a zalezu do pokoje ke Káje a Merysol. Meč, štít, zbroj a přilbu si nechám hned u postele, zbytek zbraní a vybavení mám připravený, abych mohla ráno co nejrychleji vypadnout.

"Dobrou holky." Řeknu a lehnu si na záda na postel. Ale oči se mi nezavřou. Koukám do stropu a přemýšlím. "Zatracená práce. Pokud nás bude pořád někdo pronásledovat, moc toho nezvládneme. Navíc mám za ostatní zodpovědnost. Musím zajistit aby přežili. Prostě musím! Kája má rodinu, která jí potřebuje, vůbec se mi nelíbí, že taková holka, ač je velice schopná, chodí po světě a bojuje nejen o vlastní život, ale i za životy ostatních.

A co teprve taková Merysol, ta se k nám prostě přidala a my ji teď táhneme do nebezpečí. Ne, takovíto lidé by se neměli vydávat za dobrodružstvím, to je pro ty, co nemají co ztratit. Pro lidi bez rodiny, bez domova či jakéhokoliv zázemí. Něco jako Já, Anglino, Alzan. Zar´farro taky těžko studoval pro to, aby se někde plahočil ve sněhu a neustále před někým zdrhal.

A co Alexander? O tom já vlastně nic nevím, ale odhaduji, že byl vycvičený jako nějaký zabiják. Ten asi těžko bude mít nějakou rodinu. Ano, přesně takovíto lidé by se měli dávat k armádám a putovat po světě."
 
  Anglino   Postava není přítomna 2.4.2017, 18:05:06
Zar´farro mne skopl z lavice, kdyby nebyl tak skvělý felčar a nemyslel to dobře, asi bych po něm vyjel.
Takhle se jen nevrle zvednu z podlahy a jdu si nalít ještě jeden žejdlík piva, abych spláchl tu skvělou pečínku a za odcházejícím Zar´farrem zabrblám.

"Jsem barbar, tady je mi líp, měkký postele to pro mne není. No a že tobě je malá se nedivím jsi dlouhý jak týden před žoldem.
Já zůstanu tady, co kdyby ti královští přišli brzy ráno, naučil bych je pít. Ožralí na mol by vás nemohli obtěžovat a než by se probrali budeme už dávno pryč."


Vyžahnu korbel na jeden zátah a spokojeně se rozvalím zpátky na lavici když před tím přihodím pár polínek.
 
  Zar´farro   Postava není přítomna 2.4.2017, 10:41:55
Poslouchám co si Ragnar mele pro sebe. Dojde mi co dělá a pokrčím rameny.

Plejtevej si manu, boží přízeň či co to máš, jak chceš. Maj to vyčištěný, sešitý a zaléčený. Krom toho, že je to trochu bolí jim vlasně nic není. Ale pokud chceš teatrálnost.

Kouknu na ostatní, jak je vidět že jim velké ibalginové kouzlo pomohlo a .... jako vždy nijak nepoděkovali.

Poplácám trpaslíkovi, jenž vypadá lehce naštvaně, na rameno.
U nich je to nevděčná práce, léčení je pro ně tak nějak samozřejmost.

Po jídle a trpošově ukázce vidím jak se všici odebírají na kutě. I já si přečtu lístek, poté dojdu k Anglinovi.

Opřu se o něj nohou a shodím ho z lavice.
Padej do postele. Na mě stejnak bude malá.

Vezmu kožešinu a jdu se do stájí zahrabat do sena. Vyhrabu si v senu noru a stejně jak medvěd, či eskymák ve svém příbytku usnu.

Po chvíli je pod senem a kožešinou příjemných 25 stupňů.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 1.4.2017, 23:21:15
Příspěvek za hráče Flantilo


Nad tím, že Ragnar ignoruje moji ruku, pouze pokrčím rameny a sednu si ke stolu, kde si dám nějaké jídlo. Při debatě o tom, kdo kde bude spát se nezapojuju a pouze poslouchám a upíjím medovinu, kterou jsem si předtím objednal.

Jen co se všichni ubírají spát, tak já ještě chvíli čekám a piju. Když se ke mně dostane papírek, který nám dal hostinský, tak si ho přečtu a dám ho dál. Moc se jím nezaobírám, protože už uslyším, jak už mojí společníci dohadují s hostinským náš odjezd. Poté už jdu nahoru, kde lehnu na postel a snažím se usnout.
 
  Alzan   Postava není přítomna 1.4.2017, 20:07:07
Přečtu si lístek, když ke mě doputuje a netvářím se nadšeně. Karolína už domlouvá brzkou snídani. Super, taky ji došlo, že by nebylo dobré se s nimi setkat"

Když hostinský poodejde, pronesu tiše to, co se snad každému honí hlavou: "Dobře, takže ráno brzo pryč. Za úsvitu nachystám koně a vzbudím vás. Platí? Doufám že královští nejsou raní ptáčata aby tu byli tak brzo."

Po této informaci mírně pozměním své plány. Nebudu sedět hned u krbu, ale blíže k onu, abych viděl ven.
 
  Karolina   Postava není přítomna 1.4.2017, 19:03:52
V jednom momentu seslal Ragnar asi plošné léčení, ale mě nic nebylo a tak jsem pocítila jen lehké mravenčení v konečcích prstů. Všichni už se pomalu chystali na kutě, já taky. Jenomže hostinský ještě jednou přišel a omlouval se za tu kávu i za málo postelí. Taky podal nějaký lístek, který sebral Icarium. Kouknu co na lístku stojí.

" Proč tak významně mrkal? To nebude jen tak. Budeme se muset vypařit dřív, než vojáci přijdou. Proč nám to neřekl, ale napsal? Snad to tady nějak nehlídají? Zdá se, že se těch vojáků dost bojí. Nedivím se, jen doufám, že když včas odjedeme, že ho nechají na pokoji."

" Myslíte, že byste nám mohl připravit snídani časně ráno? My potřebujeme vyjet hned za svítání."

Řeknu hostinskému a snažím se na něj taky významně mrknout. Podívám se na Žiru a kývnu. Jistě i ona pochopila, že vojáky Krále severu nechceme zrovna potkat. Pak už jdu konečně na pokoj. Lehnu si na kraj jedné postele a zabalím se do pláště. Ještě než usnu, přemýšlím, jestli budeme mít čas se dostatečně vyspat.
 
  Ragnar   Postava není přítomna 1.4.2017, 0:04:44
Svěsím ruce. Kouzlo se zadařilo. Díky, Moradine Poděkuju v duchu svému Bohu.

Družina se chystá na kutě. Ani já nehodlám ponocovat. Ale než si stihnu zabrat lavici, barbar ji nabídne jinému. V duchu jen pokrčím rameny. Tak si trhni... Zbude na mě postel.

Vzkaz, který na stole nechal hospodský si přečtu. Chvilku se na něj zamyšleně dívám a pak ho položím zpět na stůl.

Posbírám si své věci a než se odeberu na pokoj, stavím se ještě venku.
 
  Anglino   Postava není přítomna 31.3.2017, 23:32:37
Já jsem se uvelebil u krbu skusem pečeně a pomalinku žvýkám a vysávám šťávu z masa.

Ragnar na nás sešle nějaké kouzlo.
Než jsem stačil něco namítnout, cítím jak mi magie probíhá zraněným ramenem a rozlévá se mi v něm příjemné teplo.

Icarium přečte lístek a informuje nás o ranní návštěvě královských.
Pronesu k němu.

"Doufám, že mne nevzbudí moc brzo tady u krbu se bude dobře spát. Jsou tu dvě lavice na jedné spím já a na té druhé si můžeš ustlat ty a kdyby tě probudil chlad tak můžeš přiložit pokud to dřív neudělám já."

Pak hlasitě pronesu.

"Přeji všem nerušenou dobrou noc."

Dojím otřu si mastné ruce o ramena a vlasy. Natáhnu se na lavici a ve chvíli už spím.

 
  Icarium   Postava není přítomna 31.3.2017, 22:45:08
Ragnar na všechny sešle jakési posilňující kouzlo a já ucítím nepříjemné mravenčení v prstech. "Zajímavé." pomyslím si a už jsem na odchodu, když za námi přijde hostinský a podává nám nějaký lístek. Jsem k němu nejblíže, a tak lístek převezmu.

"Hmm, prý budeme mít ráno návštěvu..." podotknu a předám lístek dál, aby si ho i ostatní mohli přečíst.

"Pokud nemáte nic proti, jdu si lehnout. Mám jít do pokoje nebo si mám lehnout u krbu na zem, je mi to tak nějak jedno?"

Uvelebím se na určeném místě a po chvíli spím jak zabitý.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 31.3.2017, 21:36:29
Večeře je to skutečně výtečná, všichni si moc pochutnáváte, hostinský Vám ochotně nosí dokud máte hlad. Anglinova prosba o dalšího kance byla okamžitě splněna. Jen Karolíně nebylo vyhověno s kávičkou. "Je mi to moc líto madam, ale kávu tady opravdu nemáme. Je to velmi drahé a vzácné zboží, nemám ji od koho kupovat a i kdybych měl, neprodávala by se. Ještě jednou se moc omlouvám. Mohu Vám nabídnout svařenou jablečnou šťávu?"

Když v průběhu večeře Ragnar předvede svoji kouzelnou moc, ti z Vás, co byli zranění a ještě nebyli úplně fit najednou v hrudi cítí příjemné teplo, jak se Vám ´postupně rozlévá do každé části Vašeho těla. Najednou Vám je velice dobře a po Vašich zraněních nejsou ani památky. Ti, co zranění nebyli cítí jen mírné mravenčení v konečcích prstů.

Když se chystáte jít spát, hostinský za Vámi ještě jednou přijde. "Ještě jednou bych se také chtěl omluvit za nedostatek volných postelí, nejsme tady zvyklí na tolik hostů najednou." Řekne a podstrčí Vám papírek. Kdo jej první vezme a rozbalí, může číst: Každé ráno máme vážené hosty z Královi armády, chodí sem pravidelně na snídani a jistě si s Vámi rádi promluví. Poté mírně mrkne a odejde umývat po Vás nádobí.

Pokoje jsou malé a útulné. V každém pokoji jsou dvě celkem široké postele, jedna skříň a lavor s vodou, víc se tam toho nevejde.
 
  Alzan   Postava není přítomna 31.3.2017, 21:07:22
Pítí, jídlo a teplo lokálu nás postupně unaví. Vypadá to, že Merysol a Kája půjdou spát první. Sedím s ostatními u stolu, dokud tam někdo je a debatuje se.

Když už drží posledních pár zvednu se:"Jen si skočím do stájí. Mám v sedlových brašnách pár poznámek. Kdybych se moc dlouho nevracel, tak jsem zmrznul na dvoře" pronesu žertem. Za chvíli jsem zpět, rozložím si kousek od krbu deník, poznámky a začnu číst. Tak strávím celou noc, pokud se nestane nic zvláštního.

Přízraka nechám poletovat nad hospodou a ghůla postavím někam do rohu blízko dveří.
 
  Anglino   Postava není přítomna 29.3.2017, 19:57:01
Karolinka s Merysol se domluvily že půjdou spát spolu do postele která je dostatečně velká. Aby si nedělaly starosti ještě jim odpovím.

"Nemusíte mít o mne obavu já se natáhnu tady na lavici u krbu a budu si vyhřívat zraněné rameno. Vyspím se tu celkem pohodlně. Máte pravdu nevíme, kdy zase budeme mít možnost spánku a nechci se dožít chvíle, kdy by jste pykali za moji tvrdohlavost a já nesplnil své povinnosti kvůli únavě."

Aby viděly že to myslím vážně dopiji korbel piva na jeden zátah a s kusem pečeně se natáhnu na lavici u krbu.
 
  Karolina   Postava není přítomna 29.3.2017, 19:35:26
Unaveně, nebo spíš ospale se usměju na Merysol. Přikývnu.

" Tak jo, to dáme, já teda usnu hned, jak se moje hlava dotkne polštáře. Prakticky už asi skoro spím. Tak jestli nic nepotřebujete, omlouvám se, ale půjdu spát. Přeju vám všem dobrou noc a kdyby se něco dělo, prosím, vzbuďte mě."

Už se pomalu otáčím ke dveřím, které vedou k pokojům, když mi něco dojde.

" Můžu sem zavolat Rega, ten nás rozhodně ohlídá. Když si lehne ke dveřím, těžko někdo projde."
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.