abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Baal   Postava není přítomna 10.5.2018, 22:52:47
Vznešení páni a paní, mocných rodů Džálav.

Já Gabriela z rodu Tabarů sebe sama prohlašuji právoplatnou královnou Džálav. Uplatňuji právo krve a právo síly na trůn Džálav. Nasadila jsem si korunu v posvátném háji pod zraky bohů a vztyčila mé praporce, tak jak naše tradice nařizují.

Nyní žádám všechny lordy Džálav aby poklekli přede mnou a přijali mě jako jejich jedinou právoplatnou královnu. Aby pozvedli své čepele a pomohli mi zničit kohokoliv kdo by se pokusil postavit na odpor mému nástupnictví.

A kdokoliv kdo by se opovážil zpochybnit mé nástupnictví skrz sílu může pochodovat na sever kde rytíři z Gryffa bojující po mém boku vás přinutí pokleknout to těžší cestou.

-Gabriela Tabar, královna Džálav z vůle boží, paní Hlídky nad Průsmykem.
 
  Lord Harras Harraval   Postava není přítomna 7.5.2018, 21:52:45
Během bitvy si nakonec Galvar svého syna odnese a Allester zabije jiného. Po bitvě se rozhlednu kolem. Těl je tu opravdu hodně. Většina je ozirana našima psama. Dám rukou znamení a všichni vojáci si je zavolají. Pak očima vyhledam Ridena a sera Meaigara. Pak si je oba dva zavolám. Zároveň pošlu jednoho svého muže, aby přivedl Krvavé lordy. Jako na prvního se podívám na Ridena. Řeknu mu, aby si kleknul a dal mi svůj meč. Tím mu potom pokepu na ramena a pronesu ,, Ve jménu Dřálavskych bohů tě pasuji na rytíře za celoživotní službu Harravalskemu rodu. Bojuj ve jménu Beliaha a Baala. Povstan sere Ridene. Povstan a prijmi tento meč."

Pak se podívám na sera Meaigara. Mezitím co jsem pasoval Ridena, tak dorazili lordi, takže muzu pokračovat. Otočím se na Alayne ,, Lady Alayne rád bych vám tímto navrh, aby jste zde sera Meaigara povisila do lordskeho stavu a učinila ho pánem Hladove hlídky, kterou mu rád že sveho panství daruji.
 
  Baal   Postava není přítomna 6.5.2018, 22:53:40
Reinhar

Kameny a háky se začali prudce snášet ze střech dolů na štítovou zeď. Roxusův zrak padl na mladého Galvara. ,,Zvednou štíty! Vpřed!" Zahřmí jeho hlas jak se celá masa štítové zdi zvedne a začne se řítit vpřed s válečným pokřikem. Mezitím Bloodramští kopiníci zaujmou své pozici a nastaví dřevěné násady mezi sebe a řítící se masu.

Roxus zastavil lorda Rohoka a Talbara mezi muži co se řítili vpřed. ,,Vemte sekyry a kladiva! Vraťte se k bráně! Musíme si prorazit cestu ven!" Křičí své rozkazy přes hluk bitvy, pak se sám otočí a vrhne se vpřed se svými válečníky. Oba lordové poslechli a vyčlenili několik mužů se kterými se rychle vydali k bráně.

Štítová zeď se prudce střetla se zdí ostrých hrotů, mnoho násad vypadlo kopiníkům z ruky pod prudkým nárazem a některé se dokonce zlomili ale postup celé zdi byl výrazně zpomalen. V ten moment se Bloodramské síly s pokřikem vrhli vpřed okolo kopiníků a střetli se s tím co zbývalo ze štítové zdi.

Jeden z Galvarových dalších synů si našel Harrase Harravala a prudce se na něj vrhl z boku s válečným pokřikem a zuřivostí v očích. Prudce máchal sekerou a kryl se silným kulatým štítem. Nakonec k němu ze zadu přikročil Allester Pharov a přetáhnul ho násadou kopí po hlavě jen aby mu o pár momentů později vrazil kovový hrot do krku.

Lord Galvar se dostal k svému synovi a za pomocí několika dalších mužů se mu povedlo chlapce odvést stranou. Roxus se postavil na několik mrtvých těl a rozhlédnul se po celém bojišti. Následně prudce udeřil okovanou rukavicí muže co se na něj vrhnul ze zadu, předtím než stihl spadnout ho Tabar popadl za okraj brnění a bušil mu do hlavy ocelovou rukavicí dokud se nepřestal hýbat, pak ho nechal spadnout zpět na zem.

Hlasité zvuky od brány a nadšené výkřiky hovořili za vše. Roxus věděl co musí udělat. ,,Zpátky! Stáhněte se! Zpět! Zachraňte se!" Horalové nepotřebovali mnoho povzbuzování a začali se velice rychlým tempem stahovat z Reinharu. Biskup se zastavil a rozhlédnul se po všech Krvavých.

,,Tleskejte a křičte nadšením! Křičte na Pána o vašem triumfu - jelikož Pán nejvyšší je strašný k vašemu druhu." Následně pozvedne svůj meč a ukáže na Krvavou lady, stále s obličejem celým pokrytým v krvi, která se dříve prohlásila za vyvolenou Baala. ,,Nech't Pánův hněv padne na bezvěrce!" Byla jeho poslední slova než ho jeden z Horalů donutil vydat se z města se zbytkem sil.

Horalové se stáhli a Bloodramské síly vyhráli tuto bitvu.
 
  Lord Harras Harraval   Postava není přítomna 6.5.2018, 17:53:40
Bitva se nakonec trochu utisi, když Horalova zalezou za své štíty. Usmeju se a pokynu rukou. Z davu je vystrcen zajatej nejstarší syn lorda Galvara. Usměju se na Galvara, kterého vyhledam očima v davu a písknu. Hned na to vyběhne Žrout, kterej skočí mladému Galvarovi na záda a začne mu je drasat. Jeho křik se rozleha po celém městě. Pak pisknu znova. Žrout ač nerad z mladého Galvara sleze a sedne si vedle mě. Celou tlamu a drápy má od krve. Mladej Galvar ale ještě žije. Všem je jasné, že během chvíle umře, ale bude to pomalá smrt. Usméju se znova na Galvara staršího úsměvem, kteří připomíná psa. ,, Co? Mám tvého syna nechat vykrvacet, nebo si přo něj dojdeš a zachranis ho? "
 
  Alayne Bloodram   Postava není přítomna 5.5.2018, 23:30:20
Reinhar

Střetnutí s lordem Priderockem se sehraje rychle. Spadl přesně do mé pasti s jeho zuřivými útoky, stála jsem vzadu a jen jeho útoky odrážela dokud se neunavil. Pak jsem přešla do prudké ofenzívy s prudkým údery meče s cílem na jeho hrdlo. Nakonec mu proseknu krk, ale tam se nezastavím.

Popadnu Priderocka za vlasy a vytáhnu ho nahoru, pak mu několika prudkým seky sejmu hlavu, tu pozdvyhnu vysoko do vzduchu za prudkého deště s krví stékající z mého obličeje. ,,Skalní Stráž je moje!" Zakřičím a vrhnu Priderockovu hlavu na zem. Pak se rozhlédnu po všech Horalech s posměchem ve tváři.

Jakmile se stáhnout naznačím silám na druhé straně aby se přemístili a sjednotili s ostatními. Zároveň důkladně sleduji Horalskou štítovou zeď. Dám znamení lučištníkům na střechách, několik z nich odložilo luky a nahradilo je za háky, které prudce vrhají dolů a pokoušejí se s nimi zachytit štíty aby háky pak mohli rychle za lana vytáhnout zpět nahoru. Jiní zase jednoduše začali shazovat kameny na hlavy Horalů. Mečem pak naznačím kopiníkům aby vytvořili zeď před námi.
 
  Baal   Postava není přítomna 5.5.2018, 23:22:28
Reinhar

Při smrti Flayerova syna Ardon se nedokázal udržet a vyrazil vpřed, následně byl však zastaven Harrasem Harravalem. Nakonec svoji zuřivost vylil na mužích z Hor co stáli před ním, se zuřivostí medvěda se na ně vrhnul a přehnal se přes ně jako vichřice, zanechávající je v kalužích krve.

Při vystoupení Alayne se všichni Horalové otřásli. Už jen to, že zněla naprosto přesvědčená o svých vlastních slovech sráželo jejich morálku. Velmi brzy na to oblohou proletěli dva blesky a spustil se prudký liják. Který jen dodal na atmosféře celé bitvy. Šípy nepřestávali pršet za střech a i přes svou odvahu byli Horalové tlačeni zpět.

Konfrontace Krvavé Lady a lorda Priderocka byla rychlá. Tak jak správné boje mezi zkušenými válečníky mají být. Priderockovi zuřivé útoky nakonec vedli k jeho záhubě jelikož se rychle vyčerpal a nebránil se moc, a nakonec meč Alayne mu rozetnul hrdlo. Tento akt naprosto rozdrtil morálku Horalů.

Všichni se stáhli zpět a vytvořili štítovou zeď zatímco se Bloodramské síly spojili dohromady. Obě strany stáli a zírali na sebe na pár chvil než se šípy zase začali snášet na Horaly, ne s úplným efektem.
 
  Lord Harras Harraval   Postava není přítomna 5.5.2018, 21:31:11
Ropřahnu se mečem, uderim a připravím Horala o část jeho vnitřsnosti. Pak se na chvilku odpoutam od boje abych se rozhledl. Všimnu si, že Horik už zemřel. Pronesu krátkou modlitbu a v duchu vím, že už je v Belliahovich. Pak uslyším Roxusuv řev a uvidím, odrovnal Flayera. Hned hodím okem po Ardonovi, kterej bojuje po mém boku, jestli nedělá nejakou blbost. Pokud bude chtít vyrazit zabít Roxuse, tak ho zastavím a pokusím se mu to vymluvit.

Pak se po nás začnou ohánět Horalove ještě víc nez předtím. Pokrcim rameny, zapiskam na Žrouta, kterej přiběhne celej zalitej krví spolu s dalšíma třema Harravalskejma psama. Usměju se a vrhnu se do boje se Žroutem a Ridenovou jednotkou za sebou se začnu prosekavat směrem ke Krvave Lady, aby se naše jednotky spojili.
 
  Alayne Bloodram   Postava není přítomna 27.4.2018, 16:38:05
Reinhar

Býti ve středu veškerého boje bylo vysoce riskantní, ale v tomto momentu jsem ani nedokázala přemýšlet o tom co bylo příliš riskantní a co ne. Vše jsem viděla červeně. Veškerý svět okolo mě se zmenšil na základní instinkty, žij nebo zemři. A všem těm slabým Horalům co neměli dost síly se mi postavit jsem hodlala přinést smrt.

Vše se trochu změní když během boje mi náhle ze strany přistane tvrdá rána na helmu a srazí mě k zemi. Ani nesáhnu po meči, který mi vyletěl z ruky, místo toho se postavím zpět na nohy a popadnu zdeformovanou přilbu, chvíli se s ní peru než si jí strhnu z hlavy a pošlu ji letící do strany. Vzhlédnu vzhůru a rozhlédnu se po všech Horalech co stáli a civěli na můj obličej pokrytý tmavě rudou krví, která pomalu stékala z rány na hlavě. Krev mi pomalu netekla i do očí předávající svou tmavou barvu do mých bělm, které byli nyní v kontrastu s mými zářivě tyrkysovýma očima.

Skloním se pro meč na zemi a rozhlédnu se po nich s hlasitým smíchem maniaka. ,,Podívejte se na mě! Podívejte se mi do očí zbabělci! Já jsem Baalova vyvolená! Já přináším staré tradice a způsoby v krvi a bolesti! Padněte na kolena a modlete se za odpuštění - Pán lovu si pro vás přišel!" Křičím nahlas na Horaly a mé slova se nesou ulicemi Reinharu.

Řež pokračuje, nyní bez přilby jsem si dávala mnohem větší pozor ale zároveň jsem začala částečně věřit svým vlast ním slovům, to mě hnalo vpřed. Čepel se kmitala sem a tam a krev stříkala vzduchem, brzy má tvář byla pokrytá převážně krví mých protivníků místo mé vlastní krve. Můj pohled následně vyhledá Priderocka.

Prudce si prosekám cestu ven z davu abych se dostala do Priderockova zorného pole. Široce se rozpažím a zasměju se jeho vystoupení. ,,Mám tvoji rodinu! Mám tvojí skálu! Pojď si pro ní Priderocku!" Zakřičím na něj svou výzvou a pozvednou svou čepel, abych se připravila na jeho zuřivý útok. Muž jeho pověsti většinou v boji nezachovával chladnou hlavu.
 
  Baal   Postava není přítomna 26.4.2018, 22:03:52
Reinhar

Horalové jsou skoro zaplaveni vlnami Krvavých. S jejich zády otočenými k těžkým kovovým poklopům mnoho Horalů zjistilo krutou pravdu až když ucítili chladnou ocel v zádech. Do toho se náhle začali přes provizorní most z lesa hrnout posily s Ardonem Flayerem a Harrasem Harrravalem v čele.

I přes tohle vše se Horalové stále bili plní energie a naděje. Pohled na jejich dva největší válečníky jim dodával odvahu a sílu. Roxus byl velice výrazný mezi jeho muži v plné plátové zbroji mával těžký palcátem ze strany, a jediným úderem byl skolit jakéhokoliv muže, který se mu postavil. Okovanou botou pak došlápl na ty, kteří první úder přežili.

Druhý muž byl biskup Heathmund, který se prosekával řadami Krvavých za pomocí jeho rychlých pohybů a bojového stylu, který je Džálavám neznámí. Na druhé straně se Horalové třásli před výraznými figurami jako Ardon Flayer, který brutálně masakroval Horaly svým širokým mečem a někdy se smíchem pozvedl kůži, kterou se mu povedlo během boje z válečníka.

Krvavá Lady byla ve středu veškerého boje využívající tradičních elegantních mechanik Džálavského šermu. Tmavá zbroj byla pokrytá vrstvou čerstvé krve a hlasitý smích byl slyšet i skrz hledí. Bylo jasné, že Horalové jsou na tom špatně a i přes dobrou morálku se situace nevyvíjela nejlépe.

Obzvláště v momentu kdy se lord Priderock odtrhl od hlavní skupiny a začal sekerou divoce bušit proti štítu pohledem vyhledávající lady Bloodram, chtěl pomstu za svůj hrad a za svou vězněnou rodinu. Mezitím se Horalové začali prudce ohánět po Harravalských jednotkách. Lord Harras byl skoro zasažen kopím ale zachránil ho štít jeho příbuzného Horika, starý muž, který hledal smrt jí evidentně ještě na bojišti nenašel. Starý muž kývl na lorda z Harravalů a vrátil se do boje, nakonec padl obklopen dvěma Horalskými vojáky.

Nakonec se sám král utkal s Ardonem Flayerem mladším. Chvíli došlo na výměnu prudkých ran dokud Roxus nezasáhl mladého Flayera palcátem do brady čímž ho poslal obloukem k zemi a následně k němu přešel a prudce mu udeřil palcátem na hrudní koš za mocného válečného pokřiku, který otřásal ulicemi.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.