abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  
 

Carol Anne Winchester
21.11.2018
17:22:24

S nadšením si  půjčuji Kamilův foťák a poslouchám instrukce. Jen přikyvuji.

“Jasný, asi si budu muset poštelovat ISO, podle osvětlení a pak bych zkusila pár fotek na delší čas, až bude ta ohnivá paráda. Mohli by dopadnout…zajímavě. Uvidím. A stativ máš když tak kde? Upevnění foťáku ke stativu zvládnul, budu samostatná, uvidíš! Jo a je tam nastavené, aby to fotilo do RAW?“

Chrlím ze sebe otázky a pak mi dojde, že možná mluvím moc rychle, že třeba ani Kamil nestačil postřehnout, co drmolím.  Tak se zarazím a podívám se na něj. Počkám si, co mi odpoví a případě zopakuji, co jsem říkala…

 

****

Asi tak 15 minut poté, co jsem začala fotit se objevil i pán ostrova. Neváhala jsem a začala fotit. Povedlo se mi celkem pěkných pár snímků, ale otázka zní,jak budou ještě vypadat v počítači. Pak se zase zábaval dala do proudu. Zajímalo mne, jak asi fotky dopadnou. Fotila jsem, jak to jen šlo. Bylo mi jasné, že každá fotka se nepovede, ale tak ot ot víc spoušť mého vypůjčeného foťáku cvakala.

Druhý den ráno jsme si přišla po té večírkové noci jako mátoha. Takže když se začalo mluvit opět o nějaké expedici, doufala jsem, že je to jen krutý žert.
Nebyl.

Zabalila jsem si věci dle pokynu a hodila ven před bungalov. I když ty záběry z lodi vypadaly jak z nějakého snu či filmu...nebyla jsem v rozpoložení, kdy by se mi chtělo někam jet. A ani jsem se nestihla rozloučit s Kamilem. No jo, klasika... Nádaval jsem, když jsem táhla svůj kufr s věcmi. Paj jsem si jen zavázala tenisku a odebrala se k loděnicím...nebo kam že se to mělo jít.

Najednou mi zapíla pager, zpráva byla na pager nezvykle dlouhá, ale už mě nic nepřekvapovalo. Šlo o nějaké vybavení, které nám má pomoci. Jen jsem porčila rameny a šla si nafasovat potřebné vybavení. Pak jsem věci odnesla ke kufru, něco přibalila do něj, neco nechala na něm a šla na místo, kde jsme se měli sejít a odkud nás měli odvést pryč.
 

Vypravěč
15.11.2018
22:39:50
Pro všechny

Všem vám zapípal pager než odejdete na shromaždiště odkud vás odvezou do zátoky, kde čeká loď. Přečtěte si internetovou správu. Jelikož jedete na výpravu a nebudete se jen potápět, ale možná i prozkoumávat pobřeží a není jasno jak dlouho a co vše budete potřebovat. Vezměte si veškeré vybavení co budete potřebovat. Nezapomeňte si k věcem co vám odvezou na loď přibalit i toto vybavení co uvidíte v internetové zprávě.

Pokud si otevřete internetovou zprávu uvidíte tuto informaci.

“Přichystal jsem pro vás s pomocí vaší kolegyně taktické vesty s mnoha kapsami.
Do kapes si můžete poskládat věci které od nás dostanete. Payger, dalekohled, slečny rtěnku ve které je laser na řezání a náramek s čipem kterým se můžete identifikovat hlídkám zde na ostrově.
Muži mají čip a laser v náramkových hodinkách.

Kdo má svůj mobil může ho používat kdo ne může si nějaký vybrat, to samé tablety, notebooky.

Čísla a hesla pro spojení vám zdělí Celia.

Taktická vesta DEFENCE vz. 95, VZ. 95
Taktická vesta s 12 kapsami (3 velké, 9 menších) a stavitelnými polstrovanými ramenními popruhy je velice oblíbená v oblasti security a hráči airsoftu. Do největší kapsy (na zádech) lze umístit i oblečení nebo malý spacák. Veškeré posuvné řemení je na přezky a suché zipy.
Dá se tedy nastavit na jakoukoliv postavu.

já jsem ze zkušenosti doplnil vestu o vak na tekutinu s vyústěním trubičky na ramenním popruhu v dosahu úst můžete se kdykoliv bez použití rukou napít a pod tímto vakem je umístěn malý spací pytel.

Byl tu taky dotaz na užitečnost laseru. hloubka řezu laseru se dá plynule nastavit a bezpečně řezat cokoliv od krajíce chleby masa i s kostí nebo bezhlučně nařezat dřevo na oheň.

Pager má tyto funkce. Může přijímat textové nebo hlasové zprávy. Má funkci správu si opětně spustit a pokud se paměť zaplní, poslední správa se automaticky vymaže, pokud si ji nedáte do archivu.
Je možno zvolit hlasité vyzvánění s vibracemi a nebo jen vibrace.

Monica si vybavení vyzvedne na palubě lodi kde jsem pro jistotu do skladu přidal několik dalších kusů tohoto vybavení jako záložní."

John
14.11.2018
0:32:28
Len si vypočujem hlas v pojitnu, nejak extra nereagujen, nepovažujem to za potrebne. Poďakujem bratom za spoluprácu a vidam sa smerom k svojej telocvični ako prve skontrolujem či tam ešte stale vysi ten ufnukanec, a potom si spomeniem že mi to už Slečna Lada ohlasila do pojitka "Toho frajírka už si odvezla policie...".

Vyzlečiem si vystroj a pripravim sa zase do kaviarne. Veľmi sa mi sice nechce ale konečne si budem môcť trochu viac oddychnuť aj keby asi nebolo boh vie ako dobre prestať byť ostražitý. Akonahle som prichystany znovu vyraziť do kaviarne tak vyrazim, samozrejme hneď ako zamknem dvere. Kráčam si v rifliach, čiernom tričku a šedých teniskach po pravom páse citim pri pohybe ninjaky a v lavom zadnom vrecku mi odpočiva motilik.

Cestou ku kaviarni sa mi v pojitku ozve nejaky zvučny hlas a Predstavil sa ako knieža. A tak počúvam.

"Nie veľmi príjemná smrť, za rotbity nos roztrhany žralokmi no ale čo už, aspoň sa nemusime starať aj o zradcu."

Keď sa blížim ku kaviarni všimnem si nejake dve prichadzajúce dievčata. Až potom si spomeniem že to su vlastne tie ktore sa nechali ponuknuť drogou a tak im nedam na javo že o tom viem aby sa necitili trapne alebo neprijemne a len sa na nich jemne usmejem a žmurknem. Prejdem okolo nich a zamierim hneď k baru a objednam si dvojtu whiskey s ľadom. Ako si tak popijam svoju "odmenu" tak sledujem Jacoba.

"Fuha, no tak niekto to dnes prehnal. Aspoň niekto si dnes užil večer ako sa ma a nemal žiadne starosti." a trošku sa usmejem aby to nevyzeralo vyčitavo ak by si niekto vypočul ten monojog sam pre seba. Za kratku chviľu sa objavi Pán ostrova a hneď začne prihovor a tak len počuvam a popíjam. Trochu mi odľahlo keď ma nespomenul pri tych operaciach. To by bolo až veľa pozorosti na mňa. Po tanci prišiel ohnostroj a tak som vyšiel vonku a nerušene som ho len tak sledoval. Akonahle si sa dne odpije si z červeneho vína a pochváli nas, tak som sa len pozrel jeho smerom ak si ma všimol tak som len zdvihol pokival hlavou na znak vďaku a trochu nenapadne a elegantne zdvihol pohar s whiskey čo malo znamenať "na zdravie". Potom som sa ešte poobzeral okolo občas sa zapojil do rozhovoru prevažne s dievčatami a v skupinke. Jednoducho ma baví ten adrenalin keď su v "stáde", vačšina chlapcov sa ich boji osloviť lebo ich je po kope viac a tak ich to trochu prekvapi. O trochu neskôr keď už nemam chuť ani na alkohola ani na rozpravanie si pôjdem ľahnuť.

Na raňajky sme mali isť do jedalne tak som sa obliekol umyl a utekal aby som nemeškal. Pred jedlom sa nam ešte raz poďakoval a pustili sme sa do jedla. A po jedle prijemne prekvapenine.

"A jéje naposledny som sa potapal ako malý. Som zvedavy ako mi to pôjde."

Spustil sa hologram a zrazu sa tam objavila nejaka bičia hlava.Po ukažke už vieme čo mame hladať a môžeme sa isť chystať zbehnem k telocvični a medzitim rozmyšľam.

"Čo si zobrať? Snaď nam potapačsku výbavu daju keďže ja tu žiadnu nemam."

A tak si zoberiem plažove plavky a žlté tričko, samozrejme nezabudnem na slnečne okuliare a tenisky ak keď k vode nie veľmi dobrý vyber obuvi ale citim sa pohodlnejšie v pevnej obuvi. Ako výbavu si zoberiem kratšiu dýku, katanu,trubičku a fukacie šipky, par vrhacich hviezdic a kunajov. Zbrane volim tak aby sa dali flexibilne použivať a keďže ma dyka a katana uzku čepel nebudu pod vodou klasť taky odpor ako napriklad dlha palica ktora by mi pod vodou vôbec nepomohla. Zoberiem si aspoň 3 pakle cigariet nech sa tam len tak nehompaľam na vlnach bez cigaretky a niekoľko zapalovačov ak by mi nejaky nahodou spadol cez palubu. Zvyšok čo budem potrebovať snaď budu mať na palube. Čas odchodu si volim tak aby som bol pri ľodi 15 min. pred tym ako vyrazime. Nech tam dlho nečakam a nech dlho nečakaju oni na mňa. A keď dorazim na miesto zapálim si.

Jora Clark
12.11.2018
12:24:51
Večírek dopadl dobře, i když mě trochu mrzelo to intermezo. Pak se to rozjelo, šéf se trochu odvázal, jeho dcera hodně a ostatní strhli s sebou. Když se pak všichni rozešli, ještě jsem domluvila s personálem co a jak. Povolila jsem jim na zítra volno, pokud hned ráno uklidí, pak už budou mít volno.

Ráno mě nechutně brzo vzbudilo hejkání z amplionu. Zapnula jsem si raději svou hudbu, po rychlé sprše a hygieně jsem se ustrojila a šla na snídani. Cestou jsem měla dostatek času i na raní cigárko.

" Tak výprava, dobrý. Vypadá to zajímavě, Lada je natěšená jako děcko na lízátko. Sakra, budu muset nabrat nějakou zásobu cigaret, nějaké zapalovače a tak podobně."

S zaujetím si prohlídnu video a poslechnu si všechno o té naší misi. Jsem ráda, bude to změna. Jakmile jsme propuštěni, přijde Rici a má stejný nápad ohledně zásob. Zasměju se.

" Pokud nejsi čtenář myšlenek, tak ses přesně trefil do toho, o čem jsem taky přemýšlela. Půjdeme hned, ať máme klid na balení."

Poznámku o zlatíčku, přejdu mlčením. Kolem kavárny i uvnitř je už uklizeno a personál se právě chystal odejít. Pochválím je, nabereme zásoby a už mizíme každý po svých.Pečlivě poskládám svoje věci, všechno je zabaleno ještě před jedenáctou hodinou.

Na cestování si vezmu na sebe plátěné tříčtvrteční kalhoty, světlince žluté triko a tenisky. Do příručního žebradla vrazím jeden karton, zbytek už je zabalený jinde, jednu placatici s rumem, rifle a drobnosti jako kapesník, sluneční brýle a tak podobně.

Pořádně za sebou zamknu a vydám se ke škole. Po cestě dojdu Frederika a tak si spolu ještě chvilku povídáme u cigaretky. Těsně před polednem dojdeme k místu srazu.

Frederik Jobber
12.11.2018
11:47:07
Nakonec všechno dopadlo dobře, "starý pán" se předvedl jako zdatný tanečník. Zábava se rozjela, ohňostroj byl moc pěkný, děvčata milá, co víc si přát. Nějak moc rychle to uteklo, ale každá hra jednou končí, oui.

" Co to je? Proč mě nenechají spát? Před chvíli jsem si šel lehnout! Mon dieu!" Nadávám dost nahlas, přitom se vyhrabu z postele a dvěma prsty rozhrnu lamely žaluzií. Do toho už začal vyřvávat správce, že máme vylézt z ... klobouku? Jediné co jsem pochopil pořádně bylo "vstávat" a "snídaně".

Skočil jsem do sprchy, a začal si pískat melodii, která se prve ozývala z amplionu. Když mi to došlo, strčil jsem hlavu pod sprchu. A bylo ticho, venku i uvnitř. Natáhnul jsem na sebe triko a plátěné kalhoty, k tomu sandále, "lenonky" na oči a jsem snad připraven. U zrcadla se ještě jednou podívám, jak vypadám, ještě trochu upravím svůj rozcuch a vyrazím na snídani.

Úchvatné videjko s ještě úchvatnějšími obrázky. Zajímavosti o nové lodi, o výzkumu a hlavně, mon ami, konečně budeme akční. Ne, že by mi vadilo, odpočívat na ostrově, ale přeci jen... čeho je moc, toho je příliš. Jakmile jsme propuštěni, přitočím se k Joře.

" Poslyš Joro, myslíš, že bys mohla nabrat nějakou zásobu cigaret? Můžu ti s tím pomoc, možná i kapku něčeho... na povzbuzení, však víš. Víno ne, ale něco trochu tvrdšího. Vous seriez de l'or" To většinou zabere na každou ženu, když jí řeknu že je zlatíčko. Usměju.

Po cestě se pak odpojím a podle její odpovědi si buď zabalím svých pár švestek nebo půjdu nejdřív pro zásobičky a pak si zabalím. Pokud to půjde, nacpu si nějaké kartony i zapalovače do báglu, něco nastrkám do kapes v bundě a kapsáčích, do kterých jsem se převléknul. Vyměnil jsem i obutí, sandály za kanady. Zkontroluji obsah kapes, jestli mám dost všeho, co by mohlo být potřeba. Konečně se chvíli před polednem vydávám na cestu.

Vypravěč
5.11.2018
21:59:03
Odjezd hostů a příprava na expedici

Večírek pokračoval už bez dalších problémů. Mladí lidé odhodili nervozitu a po ohňostroji, po vzoru pána panství a slečny Lady se skoro všichni vrhli do víru tance. A ti co se skamarádili se věnovali svým protějškům. Kamil pobíhal z místa na místo, fotil stejně jako Carol a pak se společně chichotali nad monitorem notebooku pořízeným snímkům. Když už se nachýlil večer k půlnoci začali se hosté a hostitelé postupně rozcházet do svých pokojů, kavárnička zavřela a personál nechal úklid na ráno.

Ráno v devět hodin vyjela doprostřed prostranství před kavárničku dodávka s megafonem na střeše a začala hrát starý šlágr ..Zazpívej si po ránu. Zazpívej si večer budeš na tom mnohem líp než kdyby jsi brečel….Pak se ozval hlas správce tak lenoši ven z vyhřátých klobouku a cvičit. Snídaně se podává v jídelně školy.

Jakmile se všichni sešli na snídani otec Lady si vzal slovo ještě jednou poděkoval všem kdo pomohli zvládnout krizovou situaci. Po snídani se hosté sbalili a po desáté hodině odjeli domů.

Otec slečny Lady promluvil.

”Tak a teď se můžeme věnovat přípravám na expedici.
Expedice se zúčastní jmenovitě.
Lada
Caroll Anne Winchester
Jora Clark
Monica Bella
John
Frederik Jobber

Bohužel farář není schopen expedici absolvovat trpí..ehm.. mořskou nemocí.

Včera mi došla dlouho očekávaná správa z výzkumné lodi Calipso nalezli vrak minojské lodi kousek za ostrovem Kréta. Slíbil jsem Ladě, že si může v případě nálezu, vzít novou výzkumnou loď Perla a uspořádat expedici.

A teď vám promítnu záběry které mi přišly přes satelit.”


Automatické žaluzie zatemnily okna a najednou se před vámi rozsvítil holografický obraz. Vidíte na něm.

Mezi mnoha nálezy vzácných artefaktů vyzvednutých z minojského vraku.

Zabrala kamera pohled na vzácný nález.

Býčí hlava v životní velikosti základ z egyptského černého steatitu, oči s afghánského lazuritu, rohy z ryzího zlata s hroty z jiskřivých indických rubínů. Podle otvoru v tlamě určili , že se jedná o dutou obětní nádobu zvanou rhyton. Takto nádherně zdobený rhyton mohli používat jen velekněží při těch nejposvátnějších obřadech minojského světa.

”To je vše už víte, že po tomhle, ten kdo bude zdržovat odjezd bude pro mou dceru brzda provozu a bude v nemilosti. Ona se na expedici strašně těší. Její nová loď je vystavěna v finských loděnicích a je olná nejnovější techniky. Posádka vám určitě odpoví na jakoukoliv otázku jak co funguje.

Sbalte si svoje věci a nanoste je před vaše ubytovny. Traktůrek je naloží a doveze je do přístavu vy odjedete do přístavu od školy. Sraz k odjezdu je ve dvanáct hodin. Obědvat už budete na palubě lodi.”


S těmito slovy vás opustil ať se jdete chystat.

Pán Jeskyně
11.10.2018
17:27:18
Frederik udělal vše spolu s Davidem, aby faráře dostali aspoň jako figurku do diorama. Nalili do něj životabudič pro opilce, usadili do zahradního křesílka za límec mu strčili větev a od jedné rozjásané dívky si půjčili čelenku a tou mu hlavu přikurtovali k větvi vypadá sice jak hadrový
panák , ale je přítomen i když né stoprocentně duchem.

Opravdu to bylo na poslední chvíli. Přišel pán ostrova a všichni kdo ho neznali zůstali v úžasu. Pokud čekali starého pána s upjatým výrazem šlechtice, který nepřipouští, aby se k němu plebs byť jen přiblížil.
Uviděli člověka, který umí užívat života a rozumí mládeži. Což hned demonstroval slovy.

"Jsem rád , že jste přijali pozvání mé dcery. Byli jste jejími přáteli, když jste spolu studovali a pomáhali jste ji překlenout tu dobu, kdy musela být na koleji bez domácího zázemí.
Byli jste její druhou rodinou a kdykoliv budete v nesnázích kontaktujte mne a já vám rád pomohu.

Teď vážné věci chlapec, který mi i vám byl blízký se dostal na šikmou plochu, z části proto, že jeho otec místo, aby jej trestal tak jeho prohřešky retušoval. Platil za něj dluhy a nakonec si jeho synáček myslel , že může beztrestně udělat cokoli.
Zkušení apači z gangu ho dostali do bezvýchodné situace a udělali z něj povolnou loutku, která pro ně udělá jakoukoliv špinavost.

Díky týmu zkušených operativců a mých vojáků byly všechny hrozby zažehnány a já díky svým stykům a i finančním prostředkům se postarám , aby ti co se nechali zkorumpovat a umožnili této organizaci páchat beztrestně toto zlo spolu s touto organizací zmizeli z tohoto světa.

Teď vzhůru tančete bavte se a především se těším na ohňostroj. "


Domluvil a zvolal.

" Lado mohu tě poprosit o tanec? Hudbo prosím flamenco."

Postavil se do hrdého postoje španělského Granda. Lada se převtělil do hrdé divoké krásky a začali spolu tančit tanec plný vášně a ohně.

Sotva dotančili vzal si otec Lady znovu slovo a prohlásil.

" Mládeži bavte se a už nedělejte chyby spát budete v hotelu, každý tam máte svůj pokoj se svým jménem."

Dal pokyn dvojčatům , aby odpálili ohňostroj.

Pozoroval krásu, která se odehrával v oblacích a pak promluvil k dvojčatům.

"Tedy opravdu jste ukázali mistrovství jsem rád, že se vám váš koníček stal posláním. Určitě vás doporučím svým známým."

Nechal si podat mikrofon a dodal.

"Než bude pokračovat zábava chci jen dodat v hotelu jsou pro všechny přichystané pokoje s jmény jednotlivých hostů tak doufám že se vám cedulky nepomíchají pokoje jsou jednolůžkové. Za případné havárie neneseme zodpovědnost."

Pak se odebral k připravenému stolu a nechal si nalít červeného vína a pozoroval jak se mladí baví.
Povzdechl si a promluvil do pojítka.

" Byli jste skvělí, užijte si tento večer. Ráno v deset hodin vás vzbudím a zasvětím vás do plánu výpravy. Vše je připraveno vy si jen připravíte svou výbavu.

Jistě jste si všimli dívky, která přišla se mnou, nebyl čas abych ji s vámi seznámil. Je to nový člen týmu, který narychlo nahradí naši ajťačku.
jmenuje se Monica Bella. Věřím, že ji přijmete mezi sebe."


Domluvil a se spokojeným úsměvem popíjel víno a sledoval cvrkot.

Frederik Jobber
5.10.2018
19:53:35
Jacob se trochu zmátořil a zdá se, že mě vzdáleně vnímá. Zkusím ho podepřít a zamířím k faře. Uděláme pár vrávoravých kroků, když uslyším zvuk traktoru. Překvapeně zastavím a rozhlížím se, co se zase děje. Objeví se malý, zahradní traktůrek a řídí ho David. Směje se jako měsíček nad hnojem, až jsem se tomu musel usmát.

" Cože? Takže zpátky? No, mě je to jedno, jak je ctěná libost. Když zpátky tak zpátky."

Pomáhám Jacobovi na vlečku a pak se uvelebím vedle něj. Přitom řeknu: " Bonne chance, hlavně aby se našel někdo, kdo ho ohlídá, mon ami." Pak už se rozjedeme pomalu zpátky. Je slyšet hudby, svítí lampy i lampiony, vypadá to, že zábava pokračuje.

" Hlavně se musím rychle vypařit, abych nemusel dělat garde Jacobovi." Usměju se.

Jora Clark
5.10.2018
19:39:03
Právě vycházím ven s tím, že se kouknu jak se to znova daří rozjíždět, když se ozve Lada. Přikývnu. " No jo, pořád. Že já se na to dala. Tak holka, čeléém vzad a zařizovat." Povzdechnu si a jdu k baru, kde se začnu domlouvat na tom, co a jak až přijde "velký šéf".

Když se objeví Lada s holkama, je všechno domluvené. Koukám, jak se stydí a musím se usmát. " Stalo se, naštěstí to dopadlo dobře. Každý může udělat chybu, ale ne každý se z toho poučí. A teď mi slibte, že dneska si už nedáte ani kapičku alkoholu a žádný fet. Za odměnu vám namíchám výborné ovocné koktejly. Venku se to zase začíná rozjíždět a vypadá to, že bude noční překvapení. Tak se vraťte ke svým lidem."

Ten konec bude platit jen pokud slíbí, že si dají pozor. " Přeci jim nebudu dělat chůvu, proto tady nejsem. Taky nemyslím, že by po tom "léčení" měly chuť na alkohol." Jakmile by daly slib, udělám jim výborný koktejl z exotických plodů, ve vysokých sklenicích s paraplíčkem to vypadá skvostně a chutná to přesně tak.

Otočím se k Ladě. " Všechno je domluvené a připravené na příjezd nebo příchod tvého otce."

Pán Jeskyně
5.10.2018
15:54:20
Frederik Jobber

Jak tak hovoří na faráře uslyší, bublání malotraktoru a za chvíli již vidí jak si to traktůrek s malou vlečkou míří k nim.
na sedadle traktůrku sedí David usmívá se od ucha k uchu a volá.

"Hellou pane faráři kocháte se přírodou!"

Jakmile však dorazí promluví k Frederikovi promluví.

"Za chvíli sem dorazí pán ostrova, zrovna mu vezu do baru pohoštění.
Pan farář asi trochu přebral, ale není to tak zlé, když reaguje. nebylo by dobré kdyby u společného setkání s pánem ostrova nebyl.
Kamarád barman umí namíchat perfektní životabudič. Pan farář je zdatný pijan, tak by se mohl po něm rychle vzpamatovat.
Pomůžeme mu nastoupit do vlečky, vlez si k němu a dovezeme ho k baru.
ještě máme čas dát ho do kupy, než pán příjde.

Pak bude jen stačit, když si sedne a někdo na něj dohlídne ať nepije."


Po té počká až mu pomůžeš naložit Jacoba.


NPC slečna LADA
3.10.2018
20:30:43
Jora Clark

V pojítku se ti ozve hlas slečny Lady

"Joro vedu ti ty naše zázračně vyléčená děvčata, snad se náležitě poučily a budou cucat jen nealko. Však my si na ně dohlídneme viď.
Prosím tě mohla by jsi dohlídnout na to, aby až otec přijde mezi nás měl přichystaný stůl. Mezi námi má rád červené víno. Nechala jsem pár lahví toho jeho oblíbeného Cabernet Moravia dopravit do baru.
Už se ho ujal váš barman co se ujme role someliéra. K vínu má rád uzené, tučný či tvrdý sýr."


A už je vidíš přicházet dívky jsou jen lehce pobledlé a trochu se stydí, či bojí. Neví jak tě oslovit evidentně čekají výčitky.

Pán Jeskyně
3.10.2018
19:40:24
Carol Anne Winchester

"Budeš fotit?
To jsem rád jen ti ještě vysvětlím co umí tam moje zrcadlovka s kterou budeš fotit ty.

Pokud umíš nastavit manuálně hodnoty můžeš fotit co se ti bude líbit, nebo si nastavíš automatiku.

Večer bude ohňostroj na to budeš potřebovat stativ a drátěnou spoušť.
Tento digitální fotoaparát nabízí motivový režim "ohňostroj" (angl. "fireworks").To je speciální program na ohňostroj pak jen stačí trefit ten správný okamžik. Nemusíš se omezovat v počtu fotek, mám více paměťových karet o vysoké kapacitě."


Kamil je ve svém živlu a ten tam je jeho ostych.

Pán Jeskyně
3.10.2018
18:26:31
Správa o smrti Antonína Stárka

V pojítku se ozval zvučný basový hlas.

" Hovoří k vám Pán tohoto ostrova Kníže Libor z Valtic potomek Valtické větve Lichtenštejnů a otec slečny Lady.

Dnes se toho stalo opravdu hodně.

Byli chyceni členové bandy, která obchoduje se ženami, šíří drogy a hazard.
Snad se podaří najít ty kdo vedou tuto organizaci a zničit je. Dnes jsme díky vám udělali významný krok.

Mám pro vás jednu smutnou správu.

Ten kdo se sem vetřel pod jménem Antonín Stárek zemřel. Byl to zrádce Maruna na to přišla, když dostala správu od svých přátel.
Hned jak to zjistila tak zavolala pojítkem našemu důstojníkovi ochrany ostrova a ten vyslal bojový vrtulník, aby jej dopadli. naneštěstí o tom informoval vysílačkou pilota člunu a neuvědomil si , že jej v sluchátkách v helmě slyší i dotyčný zrádce.
Ten praštil pilota rychlého člunu a vyskočil ,aby doplaval k obojživelnému letadlu, domnívaje se že by jej mohl použít k úniku.
Jakmile, ale skočil do vody probral se pilot rychlého člunu a využil znalost zdejších vod.
Vysmrkal krev z rozbitého nosu do dlaně a omyl si ji ve vlnách.
Žraloci ucítili krev a to je tak vydráždilo, že okamžitě napadli plavce.
Voda se rudě zbarvila a ze zrádce se za chvilku stala jen krvavá hmota o kterou se přetahovali žraloci.

Maruna mne informovala, že jakmile se dověděla o zrádci povolala náhradnici za něj.
Připravila ji na její úkol se vším všudy stejně jako vás a pro ušetření času ji vrtulníkem dopravila přímo sem do parku.
Za chvíli se dostavím osobně za vámi podívat na ohňostroj a onu náhradnici vám přivedu.
Dnes ji ubytuji v hotelu a ráno už budete dělat přípravy na výpravu, ale o tom vám řeknu až ráno budíček bude až v devět hodin, aby jste se mohli vyspat po dnešní zábavě."

Carol Anne Winchester
2.10.2018
19:04:04

Pousměji se, když mi Kamil nabídne židli a na jeho pznámku o překaženém ohňostroji se trošku rozesměju.

"Však oni nás možná ještě něčím řekvapí. Říkáš pomoci s focením? Mile ráda! Nejsem zas tak zdatná fotografka, ale vynasnažím se. Tak co tu pro mě máš?"

Své nadšení z možnosti fotit bych jen těžko skryla. Navíc budu mít možnost trochu slídit a vyzvídat. Človk nikdy neví, jaká informace se mu ude hodit. Alespoň tam to většinou bývalo v té tuně knih, kterou jsem načetla. Asi moc čtu detektivky...


Pán Jeskyně
28.9.2018
11:01:37
Smutná správa

Dnes naše řady opustila postava Antonín Stárek. (Od sedmého měsíce tohoto roku se hráčka Scur neozvala a ani neomluvila proto byla její postava zabita.)

Po té co byla její postava uvedena do děje vytvořen pro ní příběh. Maruna jí svěřila schopnosti a prostě proč chodit kolem horké kaše já jsem do toho vložil kus invence a času. Teď mám pro takové chování jen toto moudro házeti perly sviním.

Poslední příspěvek k její postavě bude o tom jak opustila naše řady.

Pán Jeskyně
27.9.2018
17:59:05
Carol Anne Winchester

Kamil zjevně pookřál, když spatřil Carol. Zvedl se podržel ji galantně židli a
na její dotaz odpověděl.

"To je príma, že je těm holkám líp a vypadá to , že večírek bude pokračovat. Zrzavým dvojčatům nevyšlo překvapení. slečna Lada má skrytou ochranku a ta objevila u dvojčat pyrotechniku.

On, ale má na ohňostroje zkoušky a potřebné papíry. Přijde i táta slečny Lady, aby se na ohňostroj podíval.
Tak-že ohňostroj bude. Chtěla by jsi mi pomoci s focením a nebo ještě lépe umíš fotit? Já mám u sebe ještě jeden menší foťák a mohli bychom fotit z více stanovišť."


Kamil, když hovoří o focení jako kouzelným proutkem ztrácí svůj ostych. Přisunul si židli k tobě vytáhl menší digitální zrcadlovku Nicon, vysvětluje ti její funkce a přitom se občas dotkne ramenem tvého ramene.

Pán Jeskyně
15.9.2018
11:19:19
John

V pojítku se ozval hlas styčného důstojníka.

"Skvělý nápad s tím dronem ve tvaru dravého ptáka. Navedl naše vojáky na rychlých člunech k místu na řece, kde ti darebáci vystoupili na břeh a ukryli člun tady, kde vede pěšina proti proudu potoka. Pokud jste někde tam zadrželi ty darebáky, tak si je za chvíli přebereme.

Volala nám slečna Lada, že vám máme vyřídit toto cituji: Až se převléknete přijďte ke kavárně bude vám chtít za vaši akci poděkovat pán Ostrova její otec. Pak bude slavnostně odpálen ohňostroj. Toho frajírka už si odvezla policie jeho otec ho v tom nechá vymáchat, ale krev není voda asi mu dá ještě šanci i když si to nezaslouží a po tom co si ty darebáky vyzpovídá pán Ostrova je předáme také policii z pevniny ať stanou před soudem a pomohou dostat ty co to organizují.

Vy jste svou práci odvedli na výbornou a tak se zaslouženě vrhněte do víru radovánek se studenty a slečnou Ladou. Děkuji za spolupráci a vzdávám vám čest."


Hned na to se ozve v pojítku slečna Lada.

"Už se s vámi spojili vojáci a přebrali si ty darebáky? Pospěšte ať jste co nejdřív s námi na večírku, který odstartuje můj otec ohňostrojem.
Toho frajírka co nadrogoval děvčata už si odvezla policie. Vyšetřování a rozkrytí gangu si už policie na pevnině přebrala. Děkuji za perfektně odvedenou misi a ať přijdou s tebou i myslivci perfektně jste spolupracovali."


Bílý vlk nastražil uši a ty jsi taky uslyšel tiché kroky vojenské jednotky.
Hned na to se na pěšině objevil jejich pátrač a dal ostatním znamení , že je vše v pořádku. Vlk se nenápadně ztratil v podrostu a nad hlavou vám zakroužil raroh. Myslivci jsou nablízku, vojáci si přebrali zajatce krátce poděkovali a vydali se zpátky k člunům. Hned jak odešli vystoupili z křoví oba myslivci pusu od ucha k uchu.
Ten co je sokolníkem promluvil.

"Cha chá oni si mysleli, že můj raroh je dron. Zelený mozky, ale svůj díl odvedli skvěle, letadlo zabavili a tady taky dorazili rychle. Musíme je pochválit a teď za slečnou Ladou."

Carol Anne Winchester
14.9.2018
14:36:22

Zahldnu mávání. A když zaostřím, všimnu si, že je to Kamil. e přesně tam, kde byl před tím a zřejmě má dost napilno. Ale i přesto si to namířím rovnou za ním. Po cestě se ještě zpětně zkontroluji, protože při tom všem mě ani nenapadlo, jestli jsem třeba péči o dívky přežila bez nějaké té flekaté úhony a tak...

Vypadá to, že je vše ok a tak trochu přidám do kroku. Ještě si spěšně uhladím vlasy a pak několik kroků od Kamila volám na pozdrav.

"Ahoj, tak jsem zase zpátky. Dnešní večírek je evidentně divočejší, než by si člověk pomyslel. Ale dívky jsou už zase v pořádku. Doufám, že te'd už se nikomu nic nestane. Co ty? Něco zajímavého?"

Frederik Jobber
13.9.2018
19:19:07
Přiběhnu k dubu a vidím, že farář zírá nahoru, jako kdyby se snad modlil nebo co. Zdá se, že je nějak mimo. Chytnu ho za rameno a trochu s ním zatřesu.

" Padre, je vám něco? Můžete jít? Já vás doprovodím domů."

Pán Jeskyně
13.9.2018
11:19:14
Frederik Jobber

Frederik nemusel jít ani moc daleko uviděl faráře jak leží pod dubem a kouká nad nebe a s někým rozmlouvá jako by měl vidiny.

Jacob Black

Šel jsi přes louku a nohy ti občas provedli nepřístojnost dva kroky dopředu a tři zpátky. Napadla tě spásná myšlenka a začal jsi couvat, co cyklus to jeden krok blíže. Jenže pak jsi nějak škobrtl, asi krtinec a potkal jsi se s matičkou zemí, naštěstí to byl měkký pažit. Hlava je tak těžká o co ji opřít? Po čtyřech jsi se dostal k rozložitému dubu a jeho kořen ti posloužil jako záhlavník. V puse jak ve fajermonskim kalendořu a naraz jak tak koukáš na
hvězdy uvidíš mezi nimi tvář vousatého muže který k tobě hovoří.

"Jacobe, Jacobe ty to vedeš, víno je boží dar, ale ty to přeháníš a vystavuješ tak své přátele nebezpečí. Už brzy budete posláni na záchrannou výpravu a v tomhle žalostném stavu, bys byl jen na obtíž.
Ode mne je to první varování pokud se budeš snažit vypít víc než já uznám za vhodné. A nechci ti upírat tu rozkoš, dokud bude tvá mysl schopna bystrého úsudku bude ti víno chutnat pakli-že by hrozilo , že budeš pod vlivem vína nebo ještě hnusnějších prostředků neschopen zdravého úsudku bude vše co tvá ústa pozřou místo many nebeské chutnat tou nejodpornější věcí na kterou si jen vzpomeneš."


Pod palbou výčitek od svatého otce farář málem vystřízlivěl. Ve chvíli kdy začal zase vnímat okolí zahlédl přicházet Frederika.

Frederik Jobber
3.9.2018
0:10:53
" Ohňostrůjce, hm, když se mademoiselle těší, dobrá."

Pokrčím rameny a kouknu na Joru, která se mi taky nezdá právě nadšená. Trochu se ušklíbnu, jako že co naděláme. Když se farář odpotácí směrem ke svému obydlí, chvili za ním koukám. " Nevím jestli to byl dobrý nápad, nechat ho jít samotného. Kdopak ví, koho může ve tmě potkat." Avšak mě řekli, hlídat ty dva kluky, vrai?"

Když už se zdá, že bude klid a bude pokračovat večírek, vezmu si sklenku a žuchnu sebou zpátky na židli. Hned naproti těm "professionnel feux d'artifice". (odborníkům na ohňostroje). Jenomže mi není přáno, sedět, popíjet, pozorovat ty holky, které se kolem vlní. Položím sklenici na stůl a řeknu Liborovi, který otálí opodál.

" Pohlídáš ty dva? Já musím na faru."

Ani nečekám na odpověď a svým klackovitým stylem se rozejdu směrem k faře. Do pojítka jen řeknu: " Rozkaz, už tam jdu." Uvědomím si, že jsem zněl nejspíš otráveně, ale co už. Pak přepnu pojítko na Jacoba. " Padre, kdepak jste, potřebuju vaši radu. Můžete na mě počkat na cestě? Merci." Nestojím na místě, stále jdu a rozhlížím se kolem, abych případně Jacoba nepředešel.

NPC slečna LADA
2.9.2018
11:18:27
Antonín Stárek

jelikož se dlouhou dobu nemá k tomu, aby nastoupil do vagónku vodního tobogánu. Maruna se slovy "Hej ty váhavý střelče já nemám tolik svého vzácného času, abych ho plýtvala na takového sraba. Co jsem měla splnit to jsem splnila a tobě to doufám bude k duhu, až ti to docvakne co to je za dar a jak jej využít ve prospěch kolektivu.
Pozdravuj slečnu Ladu."


Po tomto proslovu dá jemný pokyn jedné z kněžek a ta dobře mířeným kopancem do pozadí ti udělí potřebnou forsáž, takže do vozíku zapadneš jak Němec do bunkru. Přesně podle vzoru seržanta co vykopne z letadla paragána co zdržuje.
Pak to jde ráz na ráz. Než se stačíš nadechnout k nadávkám už si to svištíš vodním tunelem, najednou tě oslepí sluneční světlo a už tě loví pomocí háku jak leklou rybu a vytahují tě na palubu rychlého motorového člunu.
Nasadí ti helmu a záchrannou vestu přikurtují pětibodovým bezpečnostním pásem k anatomické sedačce.

Pak na tebe zařve i když máš v helmě sluchátka a on mluví do mikrofonu na helmě.

"Stiskni zuby mladej ať si nepřekousneš jazyk, bude to pekelná jízda."

A byla, nelhal v příboji, kterým jste museli dvakrát projet to s vámi házelo jak na horské dráze, pokud nemáš silný žaludek tak .....

Po půlhodině bylo po všem a už tě vytahují z lodi sundají helmu a vestu.
A jelikož znají pocity cestujících na rychlých člunech podpírají tě na tvých vratkých nohách, aby jsi mohl vylézt na vůz, lehnout si a odpočívat.

"Tak se seber. Ostatní už jsou na tebe zvědaví, tak ať tam na ten mejdan nedorazíš jak zmoklá slepice."

Víc už si tě nevšímá a jen ti podá láhev co je cítit po lihovině.

NPC slečna LADA
2.9.2018
10:55:11
všichni

Slečna chvíli pokyvuje hlavou a pak vám všem řekne do pojítka.

"Právě jsem mluvila s otcem příjde se za námi podívat. Je zvědavý na ohňostroj a doneslo se mu, že jsme kontaktovali armádu a ta zajala narušitele v obojživelném letadlu.

Někteří o té akci ví a až bude dokončena poreferuji o ní všem. Otci samozřejmě řeknu vše. Hlavně o tom frajírkovi který nám nadělal spoustu problémů a vyhrožuje svým otcem. Nemusíme mít obavy jeho otce můj otec už informoval a to si ten mladej nedá za rámeček. Oni otcové jsou velkými přáteli a ani taková patálie jejich přátelství neohrozí.

Mladej už to měl před tímhle incidentem u svého otce špatné, když jej naposled vytáhl z maléru tak mu dal ultimátum a drasticky snížil kapesné.
Ultimatum znělo ještě jeden malér a nechám tě v tom, nebudu platit tvou škodu, nedostaneš žádné kapesné, zabavím ti auto a vyženu z domu. Od této chvíle nebudeš mým synem budeš vyděděn.
To nejsou pěkné vyhlídky, ale to co provedl nemá omluvu.

Teď prosím vyžeňte všechny na parket a bavme se za chvíli se k vám připojí i dívky, které byly pod vlivem a Jora se svým protijedem a Carol se svou péčí je daly do pořádku natolik, že si znovu mohou vychutnat náš mejdan.

Hlavně s tím ohňostrojem počkejte až dám znamení.

Neví někdo co je s naším farářem? Přeci jenom odcházel dost nejistým krokem, aby se mu něco nestalo.

Frederik Jobber
Frederiku pokud nemáš nic důležitého mohl by jsi se po něm podívat?"


Pak se odmlčí a s úsměvem jde k hudebníkovi ať to rozbalí na plný pecky.
Jakmile se hudba rozezní, tak je první na parketě a tancuje, aby dala příklad ostatním.

Pán Jeskyně
2.9.2018
10:22:49
Carol Anne Winchester

Carol si poprvé vyzkoušela proměnu a sílu své schopnosti léčit. Sama byla překvapena jak překvapivě rychle to funguje.
Dívky už se natolik zotavily, že sprcha a trochu šminek z nich na pohled udělalo zase vysmáté a činorodé, krásné, bytůstky.
už se netrpělivě hrnou zpátky na večírek jako by se nic nestalo.

Evidentně tě již nepotřebují tak jsi zamířila na místo kde jsi naposledy seděla v družném hovoru s Kamilem.
Sedí stále na stejném místě a zrovna něco dělá na svém laptopu. Co chvíli zvedne hlavu a rozhlíží se, kdy zase bude mít možnost něco zajímavého nafotit a tak tě zahlédl ještě na dálku. Hned vstanul a mává na tebe, aby na sebe upozornil.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.