abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Kámen draka ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Emoa Aba   Postava je přítomna 14.10.2014, 19:13:30
Zaváhám.
Právo Zrušení?
Ve věcech mágů se nevyznám, ale tohle zní tak…konečně. Definitivně.
To jako zruší Kruh?
Nadobro?

Ptám se v duchu. Ta představa je neskutečná. Nevyznám se ve věcech mágů, ale celý život jsem věděla, že tu jsou. Nebyli mým pevným bodem. Nebyli jistotou, ale samotná jejich existence byla tak nějak trvalá a nepopiratelná. Jak by bylo možné zrušit Kruh?

Ale je tu ještě jedna věc – palčivější než právo Zrušení.
Plný ohavností a démonů?
Neustoupím, ale nohy se mi chvějí samou touhou otočit se na podpatku.
S tímhle přeci bojovat nebudeme….že ne?
 
  Elkore   Postava je přítomna 8.10.2014, 21:02:44
"Malak...Malak.." Nikdy jsem o takovém templáři neslyšel, je pravda, že jsem se s nimi ani nikdy nestýkal, nepotřebovali někoho jako jsem já... všechno si řeší pěkně po svém, zajímají je jenom jejich zájmy...nic víc.
Malak se ovšem zdá být aspoň slušně vychovaný, což se o jeho společníkovi říct nedá.

I přesto že ho Leshya zná...nelíbí se mi...prostě ne. Ani nevidím důvod proč by nám měl něco říkat o jejich záležitostech a záležitostech kruhu...nebo že by se nás snažil nalákat do nějaké léčky? To nemůže být možné, s Leshyou se znají...

Ona naopak vypadá velmi rozrušená...věřím mu, klidně by nám mohl lhát a ona mu věří.
Nevím jestli je zde nějaká možnost jak zabránit jeho zničení, možná by zde byla ale možnost malého odložení... Určitě by nebylo vhodné kdyby se templáři opozdili...Usměji se.
Měli bychom potom dostatek času tam vniknout, vzít co potřebujeme a utéct...čert vem kruh...
 
  Nysving Benkej   Postava je přítomna 8.10.2014, 19:57:15
No ano i v hnoji se dá najít jedlé jablko...Sice mi podle zvuků dojde, že si krom představení templář sundal přilbici ale bez magie jsem schopný po sluchu poznat jen to, že má skutečně hlavu....a vlasy....

Druhý templář je poněkud otravnější exemplář, který zatím ještě neví jak s takovými zacházíme.....I když malý muž vedle mě si očividně nebere servítky a řekne templářovy svoje.

Pak ale přijde rozhovor, kterému moc nerozumím....o Ohavnostech jsem sice něco slyšel ale nevím co si pod tím mám představit Démony neřeším to je mi jasné...ale"Rušení...?" nakloním nechápavě hlavu...mi taky díky jazykové bariéře moc jasné není.

Jediné podle čeho můžu něco usuzovat je Leshyna reakce....začne mi trochu docházet, že tu bude zřejmě souviset s panickou hrůzou s kterou templáři mági hlídají. Zatím co trpaslík už se chystá k boji jsem se v klidu...rád bych do toho vstoupil a zkusil to urovnat ale mám obavu, že kdybych na sebe upozornil tak to spíš zhorším.
 
  Ulfar   Postava je přítomna 7.10.2014, 13:10:46
Když se první z templářů odhodlá vystrčit nos zpod helmice a představí se, tak mu kývnu hlavou na pozdrav. Ale když ten druhej dál schovává xicht za helmicí, tak se trochu napružím. “A ten druhej má uhrovatou palici, že jí tak přepečlivě schovává? Blbejch keců plnou hubu, ale že by se představil, když se ho druhý zeptaj, to ne…“ zjevně si na představování potrpím – ostatně je to čest říci ostatním své jméno a šířit tak jeho věhlas. Pokud je ovšem co šířit…

Zdá se, že si čarodějka nevybrala nejlepší místo, kam se jít podívat se svojí kumpanií. Nicméně kdyby mi někdo řekl, že doma hoří a chtěj to tam navěky zatopit vodou, aby zabránili nejhoršímu, tak bych asi jednal neméně prudce. Na druhou stranu je potřeba, aby čarodějka začala rozumně uvažovat co nejrychleji.

“Klid Leshyo. Vypadaj, že víc než můžou. A jsou jen dva způsoby, jak jim v tom zabránit. Vyber si ten svůj Leshyo a já jej budu následovat.“ zdá se, že si nedělam těžkou hlavu z toho, že jsou ti dva templáři u toho. Proč taky? Je mi celkem jasný, že vraždit Malaka kvůli tomu nebude, pač je to zdá se templář, kterej se neposral z toho, že je templář a je tudíž schopný rozumného uvažování.
 
  Leshya   Postava je přítomna 6.10.2014, 22:22:51
Malak. Pamatuji si ho. Na templáře až moc hodný. I když své povinnosti plnil vždy svědomitě, na rozdíl od ostatních u toho taky přemýšlel. A jako jeden z mála se s námi mágy dokázal bavit bez předsudků.

Když vysvětlí tu záležitost kolem Kruhu, zatmí se mi před očima.
Právo Zrušení...
To ne! To přece nemůžou!!!


"Právo Zrušení znamená, že Kruh je ztracen. A bude zničen, úplně a dokonale. Se vším a všemi, kdo v něm jsou..." vysvětlím vám hluše.

"To ne! To nejde!" křiknu pak zoufale.
"To nemůžete!!!"
 
  Dragon   Postava je přítomna 6.10.2014, 22:18:57
Když Leshya vysloví svůj požadavek, templář, který promluvil jako první, se celý naježí. Než ale stačí říct něco nevhodného, ozve se ten druhý, ten, který se na templáře chová celkem lidsky.
"Jistě, omlouvám se." pronese k vám a sundá přilbici. Odhalí tak tvář muže asi třicetiletého, s hladce oholenou a ne nepohlednou tváří, delšími černými vlasy a bystrýma očima téže barvy.
"Jsem Malak." představí se vám.
Druhý templář si ostentativně přilbici nechává.

Leshya se jemně pousměje, zdá se, že mladého templáře zná. Ale to teď není podstatné, podstatné je, proč je Kruh uzavřen, na což se také vzápětí zeptá.

"Do toho ti nic není, čarodějko!" prskne první templář.
"Je to záležitost Kruhu a Oltáře!"

Malak se na něj podívá a jen nesouhlasně zavrtí hlavou. Pak zase pohlédne na vás.
"V Kruhu se stalo něco strašného. Nevíme přesně co, ale je plný ohavností a démonů. Neměli jsme šanci s tím něco udělat. Musel být uzavřen a nás posílá Greagoir do Oltáře v Denerimu vyžádat právo Zrušení.
Je mi to líto..."
dodá účastně.
 
  Elkore   Postava je přítomna 6.10.2014, 20:40:48
"Uzavřen..." Při těchto slovech mi měl zmizet úsměv ze tváře a měl jsem si začít dělat starosti, ale opak byl pravdou. Pokud by se mi ted někdo podíval do tváře, uviděl by širokej úsměv od ucha k uchu...
"Bohužel tihle dva nás nenechají jen tak projít..."

Rozhodně jim ale nedám nic zadarmo a Leshyu už vůbec ne, nemůže jít s nima, jenže to jim podle mě nedokážeme vysvětlit...templářům rozhodně ne..
Oni konají z božské vůle jejich nadřízeného..."Fanatici.."

Držím se vzadu, nijak se moc neprojevuji, jediné co mě může prozradit je můj úsměv...
 
  Ulfar   Postava je přítomna 4.10.2014, 17:34:42
Jdu si poklidně vedle Nysvinga a tak nějak nemam důvod probrourávat mezi námi hradbu mlčení. Vlastně neshledávám žádný důvod k tomu, abych se pokoušel navázat hovor s kýmkoliv ze skupiny, neboť až mi oni sami budou mít co říct, tak tak nepochybně učiní.

Dva templáři by na nás nepochybně koukali jako tele na vrata, ale to se my tak nějak nemáme šanci dozvědět, když sou zakutý do zbroje. Nysvingovi jen kývnu hlavou na souhlas, neboť Zakutí moc slušnosti nepobrali. Když se Leshya vydá vyjednávat, tak stojím vedle ní a mračím se tak jak to jenom nevrlý trpaslík umí. A když jeden z nich spustí, že půjde s nimi, tak šáhnu na rukojeť svého kladiva a trochu ji povytáhnu. Po vysvětlení od druhého ji sice zase dám nazpět, ale ruku na ní nechám. Nelíbí se mi ani za mák a ani se neumí zavčasu představit. Primitivové jedni zakutí!
 
  Nysving Benkej   Postava je přítomna 4.10.2014, 11:58:19
Čekal bych, že první zakročí Leshya ale místo toho se do předu nahrne Emoa. Nejsem bůhví jaký diplomat a navíc si nemyslím, že by byl dobrá nápad na sebe templáře upozorňovat.... Teď se víceméně řídím jen svými smysli a magii si zatím nedovolím použít....

Pevní z templářů je jako většina z nich poněkud neurvalý a očividně si myslí, že jejich práce je středem světa. Pevně sevřu hůl a nespokojeně cvaknu jazykem o horní patro když to začíná vypadat poněkud nepříjemně ale nakonec není třeba zakročit protože mu do řeči vstoupí druhý templář, který Leshyu pozná.

To už se chytne i Leshya a zdá se, že rozhovor se nakonec někam posune."Kruh je uzavřený.....to je škoda....."...

Nepletu se do rozhovoru, můj přízvuk by mohl přivodit spíš nepříjemnosti a pořád platí to, že na sebe nechci ztrhávat pozornost.
 
  Emoa Aba   Postava je přítomna 4.10.2014, 11:23:14
Uzavřen?
Otočím se na Leshyu s otázkou v očích.
Co budeme dělat?
Ptám se ji v duchu. Teprve potom mi dojde, že tu stále máme malý problém v podobě dvou templářů. Očima se vrátím zpět k nim. Právě včas, abych mohla strnout při slovech prvního z nich. A nepatrně se uvolnit po slovech druhého.

I já čekám, co se bude dít. Bojím se otočit zpět. Bojím se přestat být ve střehu a přeci jako by se moje vědomí upínalo na skupinku za mými zády.
Copak bych já byla schopná nějak zasáhnout?
 
  Leshya   Postava je přítomna 26.9.2014, 18:18:00
Netušila jsem, jak mě ti dva... vyděsí. Ano, to je ten správný výraz. I když já se jich přece už nemám proč bát. Už ne.
Hledím do úzkých štěrbin přílbic a snažím se přijít na to, čí obličeje se za nimi skrývají. Znají mě? Pamatují si mě? Nevzmůžu se ani na slovo. Couvnu o pár kroků dozadu. Nejsem za to na sebe hrdá, ale stane se.

Emoa se pustí do vyjednávání. Jsem jí za to vděčná, já ze sebe nedostala ani "dobrý den".
Odpověď jednoho z nich mi vyrazí dech.
Kruh je uzavřen? Ale to přece...
Couvnu ještě víc, když se jeden obrátí na mě, pozvedám hůl.
Já s nimi nikam nejdu!!!

Pak se ale ozve ten druhý a já mám čas zkrotit paniku. Jde to ztěžka, ale jde to. Zase o těch pár kroků popojdu dopředu.
"Ano, to jsem, tepmláři!" pronesu hrdě.
"Známe se?" upírám přísný pohled do průzoru jeho helmice.
"Bylo by opravdu víc než vhodné sejmout přilbice, ať víme, s kým máme tu čest." spustím teďuž na oba.
 
  Dragon   Postava je přítomna 26.9.2014, 17:30:18

Ano, templáři jsou stejně překvapení, jako vy. Alespoň ze začátku. Jejich ruce v náznaku zamíří ke zbraním, aby se vzápětí trochu vzpamatovali a uvolnili. Trochu. Obezřetní zůstávají. Těžko říct, na koho se zrovna dívají a rozhodně nepoznáte, jak se tváří, přílbice mají nasazené.

Ale to už se dopředu prodere Emoa a sputí. Hlavy templářů se pootočí k ní.
"Vaše cesta je zbytečná. Fereldenský Kruh je uzavřen. Nikdo nesmí dovnitř." promluví komisně jeden z nich, jeho hlas zní díky helmici tak nějak plechově.
Jeho hlava se otočí k Leshye.
"A co se týká tebe, čarodějko, pojedeš..."

Víc říct nestihne, protože jeho druh postoupí o krok dopředu.
"Leshyo? Jsi to ty, že ano?"
Otočí se na kolegu.
"Tahle čarodějka s námi nepojede. Je vyvázána ze služeb Oltáře. Je to Šedá strážkyně." osvětluje mu.
 
  Elkore   Postava je přítomna 16.9.2014, 14:39:06
Klidná cesta skončila stejně rychle jak začala...Byli jsme s Leshyou tak zabraní do, dá se říct rozhovoru, že jsme si vůbec nevšímali našeho okolí...
Tihle dva mě tu chyběli, nebyla by to pořádná cesta bez nějakých problémů.

Nebyl jsem první kdo si jich všiml, spíš jeden z posledních... Nestačím ani nijak zareagovat na jejich přítomnost, prostě stojím a nechám Emou mluvit, dokonce jí i uvolním cestu.
Teď už nemá cenu nic dodávat...vše bylo prozrazeno, bohužel mám pocit, že oni v míru nepřicházejí. V lepším případě jenom prochází kolem...


Tak či onak, zůstávám na samém místě kde jsem zastavil, jsem ovšem připraven a pozorně je sleduji, teď už mě nic neuteče!
 
  Emoa Aba   Postava je přítomna 10.9.2014, 20:53:32
Jsem myšlenkami tak nepřítomná, že do ostatních málem vrazím, když se skupina zastaví. Vyplašeně zvednu hlavu a trvá hodnou chvíli, než mi dojde, co se vlastně stalo. Zorničky se mi rozšíří. Dech zrychlí.

Nikdy bych nečekala, že na cestě potkáme právě templáře. Vždyť je tolik lidí, které můžeme potkat. Tolik profesí, které nás neohrozí.
„To je v pořádku.
Nic se neděje.“

Vyhrknu. A než si uvědomím, co vlastně dělám, začnu se prodírat dopředu.
„My se vracíme do Kruhu.
Potřebovali jsme pomoc a mágové nám ji nabídli.“

Ruce mám otočené dlaněmi vzhůru na znamení míru.
 
  Nysving Benkej   Postava je přítomna 9.9.2014, 18:01:43
Cesta ubíhá poměrně klidně, trpaslík je málomluvný a já stejně na klábosení nemám moc náladu, občas se akorát trochu zamračím a to je poznat je na koutcích mích úst protože páska přes oči a vlasy spadající do čela nic neukážou.

I když bych mohl poslouchat Leshyu a Krysu tak si to nedovolím, je dobře, že si mají co říct a co si chtějí říct je čistě mezi nima proto jejich rozhovor ignoruju.

Nejsem bohužel první kdo templáře vycítí a všimnu si, že se něco děje až když se Leshya zastaví...."Zatraceně...."Prokleju svoji nepozornost...Utlumím veškerou svou magii a začnu se orientovat čistě podle zvuku....opatrně a nenápadně klepnu holí do trpaslíkovy sekyry...."Raději se připrav....." zašeptám.....
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.