abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Slečno faustová k tabuli. ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 22.1.2021, 22:33:21
Tet o víkendu napíšu.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 30.12.2020, 23:37:00
MH-Pauza byla, ovšem teť prvé dva týdny v novém roce to rozjedu. Děkuji za schovívavost.
 
  Slečna Ruza Faustova   Postava není přítomna 21.11.2020, 23:41:24
" koukám na příchozího a jsem mírně zvědavá, koho nám to osud přihrál do cesty. " dívám se mírně netečně, je brzy ukazovat kvality vnitřního já.

Pán se vimluví z toho, že jeho domov nese jméno jednoho z našich předmětů ” Doma mi to zatajily. Takže tady najdu bludný pařez. A já si myslela, že ten nápad s deseti stránkami začne malé spestření. To jsem ovšem netušila, do jaké kaluže jsem ťápla já husu. ” ani nemlknu, své myšlenky si nechávám pro sebe jako vždy.

A vida, jeden ze spolužáků zná nově příchozího.

” Ajaj paní Borůvková je nezvikle potěšená, jen aby... ” napadne mě, kdyź vydím začátek její reakce.

” Ajaj, tolik práce, kvůli… snad to není jen pro ten můj drzí tón. A já doma musím podojit KraboLvici a učesat RackoPavoučí sítě. ” Tak se mi zdá, že se nebudu nudit.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 18.11.2020, 21:50:42
” Přeji dobré dopoledne pilní žáci, jsem Pan z Výmluvy ” odmlčí se příchozí a vy si můžete všimnout několika vrásek na čele které jinak vypadá sotva na třicet let.

Vytáhne z kapsy plátěný kapesník a otře si jím čelo.

Přihlásí se vzadu malí Jeník, který moc nemluví a poví ” Já vím kde to je. Teče tam říčka Skrupule a vlévá se do větší řeky Okázalosti. Taky tam roste velký hustý les Hněvín a v tom kraji prodávají houby na masti a koupele pro ty co se vymlouvají na obrnu a po pár týdnech jsou zdravý jako řípa.”

Tleskání paní Borůvkové zarazí nejedno přihlížející dítko. ” Výborně Jeníku, to je hezká znalost. Jako ocenění nám to můžeš sepsat a dostat za to velkou 0. A vy ostatní můžete do příštího týdne napsat něco o svém kraji. Aby to spolužáci mohli opsat a pak z toho být vyskoušeni. ” a úsměv na jejím obličeji taje jako Severní vtipné ledovce.

Pan z výmluvy se taky usměje a praví ” Opravdu hezky vedená hodina paní Borůvková. Mohla byste přednášet i u nás. Studenti Pětiletého opisování by to uvítali a nosiči Omluvenek z horní Spásy jakbysmet. ”Dodal a vysekl poklonu jak se sluší na vrátné, když přijede lady z Maderety.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 17.11.2020, 17:30:48
odročení bylo delší, dneska a zítra bude pokračování.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 4.11.2020, 18:34:45
Tento týden bude pokračování.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 28.9.2020, 22:12:29
Mimo hru

Ps- pokračování bude každý týden, nebo třeba každé dva dny- ( jsem i v jiných jezkyních ) pokud budu sám plus mé vlastní postavy, budeme si hrát.


Pokud se někdo přidá, budeme víc imrovizovat a posuneme se na vyšší úroveň.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 28.9.2020, 16:38:00
Ve třídě bylo zaklepání z venku znatelné jako nevinný dotaz o podtrhnutí něčeho nepodstatného, snad motýl vyťukáva jména dávno zapomenuté otázky.

Paní Borůvková, mrkla levým okem a nadhodila" Co takhle 3 týdny slečno? " Amelije dobře věděla, že to není jen návrh,ale zvýšení ceny.

" Můžete Slečno Amelie. " pronesla Paní předmluvící.
Zatím co si Ruza promíšlela návrh, nebo spíše ultydupum, vstala Amelie, puška našeho křídla a zamířila ke dveřím.
 
  Pan z Výmluvy,Prostě krtek.   Postava není přítomna 28.9.2020, 15:58:00
Ozvalo se zaklepání, ale nikdo si jej nevšiml, jen Amelie v přední lavici.

Mezi tím byla na chodbě zima až nehty praštěli a do právě vydechnuté páry na dveře šlo psát ksychty nevinnosti.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 28.9.2020, 15:29:40
Pokrová tvář zůstala ve stejné fasádě jako prve, avšak blesky výzvy v očích paní Borůvkové dali znát, že se ji tato hra líbí. " A jaký čas odevzdání takto květnaté práce jste ochotna vzít na hrb slečno Jazykohbytá? "

Všichni zůčastnění žáci se snažili udržet Pokr facku jak nejlépe dokázali a pro tentokrát oko Paní Borůvkové směřovalo jiným směrem, takže měli kliku.

" Upozorňuji, že nebudete mít na práci jenom tuto složku jisté zmačkanosti, neb chci aby vám ji předžvíkaly ty kozy, kvůli kterým jste přišla tak brzy. "

Evžen z Motýlova vyprskl do přední lavice právě žvíkanou žvíkačku. Byl odměněn slovy ” A opět pane z Motýlova jste netrefil koš, takže se mi písemně omluvíte. Každou promrhanou půlnoc bez té omluvy zaplatíte hodinou pomoci panu školníkovy. ”
 
  Slečna Ruza Faustova   Postava není přítomna 28.9.2020, 15:15:40
Ruza se nemusela ohlížet na ostatní žáky v třídě potěšení a zmaru, aby věděla, že je pečlivě zaznamenávaná a že ostatní přihlížející jsou jako nezaplacení, leč milující herci pod klovem paní Borůvkové.

Na oko si sundala neexistující brýle z nosu a udělala menší pukrle. " Moc si cením ocenění, paní borůvková. Mrzí mě, že se neumím vymlouvat tak vznešeně, jako noví spolužáci. a proto navrhuji esej na téma výmluvy při ztrátě prstenu pomocí ztraky. Mohlo by deset stran stačit?"
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 27.9.2020, 23:59:43
Paní Borůvkové se zablesklo v panenkách a hned nato zapředla " To je krásná výmluva na žačku prvního dne ve škole slečno Ruzo."

Třída mlčela a upírala na diskutující dvojici pohled. Pepa Smraďoch přestal posmrkávat, Anča Cupitavá si přestala hrát s obroučky brýlí, které neměla na nose, Kubík kouma přestal tajně z brčka pod lavicí pít březovou vodu.

" Až na to, že dnes je 4. Rýmou a ne 1. Slečno zpozditlapko. "Pravila stejným tónem paní vyučující.
 
  Slečna Ruza Faustova   Postava není přítomna 27.9.2020, 23:35:59
" Omlouvám se paní třídní, splašilo se nám doma stádo koz a musela jsem je pomoct hledat. " řekla Ruza, právě příchozí nová žákyně.

Oči měla modré, ale rozhodně nepřipomínali azurovou, nebo borůvkovou. Spíše jakoby přes ně pluli našedlé mraky.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 27.9.2020, 22:18:18
Otevřeli se dveře a do nich vkročila dívka s blond vlasy." Tedy někdo by tvrdil, že je to Po- Dromedárovaná sláma, ovšem já to nazývám blond." Napadlo Ameliji s hnědými krátce ostříhanými vlasy a v hnědé sukýnce , nebo spíše kostýmku.

Byla to tichounká puška nápovědy předního křídla třídy. Neměla bríle a ni izočočky a přesto si celá třída o tom každou pátou minutou po jedenácté povídala.

" No vida, nová žačka našla naší lajnu slávy, že ustrašenečkové?." Prohlásila Paní Borůvková za KatrBeruškou s výrazem Pokrového hráče.
 
  Prosvetrtorka Borůvková   Postava není přítomna 27.9.2020, 22:04:24
Tato jeskyně je pro to, abych napsal knížku. Je tu jeskyní víc a Abariňáků méně. Není třeba aby vás tu bylo moc, přesto pokud si budete přát se přidat, máte tu možnost. Nebudu psát o tom, o čem je jeskyně, z pár příspěvků to jistě poznáte sami.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.