abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Toulky ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Adeline   Postava není přítomna 2.1.2020, 21:09:05
Křečovitě svírám deku, která smrdí a pocit tepla, který mi dává, je jen v mých představách. Mám zavřené oči, abych nemusela koukat kolem sebe na to hnusné prostředí, kde se teď nacházím. Neustále si opakuji, že můžu usnout, že se mi tu nemůže nic stát. Ale spánek nepřichází. A najednou vytuhnu, ani nevím jak.

Proberu se a nacházím se na známém místě. I když mě tenhle pokoj akorát tak rozčiluje.
“Ta mrcha!“ Když se rozhlédnu kolem sebe, vztek se ještě zvětšuje.
“Ty hadříky, to teplíčko, kosmetika, to pohodlíčko, ty drahé šperky…“ Vzpomenu si na Zoharu, jak se chovala jako moje kamarádka.
“To ti vrátím.“ Zašklebím se a začnu vymýšlet pomstu.

Otevřu její šatník. Vykoukne na mě samé značkové oblečení, hedvábí, samet, kožešina. Všechno voňavé, měkké, bez fleků a bez děr. Dokud tedy nedostanu první šaty do ruky. Vytáhnu si nádherné dlouhé modré šaty z hedvábí. Pověsím je na skříň a prohlížím si je. V její toaletce najdu nůžky a vracím se s nimi k šatům. Nejprve odstřihám krásné malé okvětní lístky, které šaty zdobí. Ustřihnu ramínka. Potom nastřihnu sukni a pak už jen slyším ten nádherný zvuk, když je trhám rukama na cucky.
“To budeš koukat. Já ti dám Jasona!“ Trhám a trhám a nedokážu ani popsat, jak úžasný pocit to je. Když mám šaty na cáry, spokojeně se nadechnu. A vyberu si další věc. V šatníku narazím na páskové boty na vysokém podpatku. Nedělá mi vůbec problém přestřihat pásky a zlomit podpatky.

Dál se vrhnu ke kosmetice a vyberu tu nejdražší voňavku. Vyleju celý obsah na koberec. O kterém si jsem jistá, že je stejně tak drahý jako celý její pokoj. Rozhlédnu se kolem sebe, co by mi ještě udělalo radost. Na stěně visí nádherná televize. Vezmu to nejtěžší, co v pokoji najdu a třísknu s tím o televizi.
“To je báječné.“ Dělá mi to velkou radost. Tak moc velkou, že mi ani nedojde, že mě mohl někdo slyšet. Prohlédnu si praskliny na televizi a pokračuji spokojeně dál. Na toaletním stolku leží sytě červený lak na nehty.
“Ten se úžasně hodí k jednomu kožichu, co jsem tam viděla.“ Vytáhnu ze skříně norka.
“Jaká nádhera.“ Za chvilku kožich udělám veselejším. To když ho počmárám červeným lakem odshora dolu.

Prohrabuju se šatníkem a hledám další kus, který by stál za to zničit, když narazím na nádherné červené plesové šaty. Jsou neskutečné. Mají široká ramínka, útlý korzet a širokou nabíranou sukni, sem tam se nachází krajka.
“Ty musím mít.“ Usoudím, že se nic nestane, když si je vezmu. Přehodím si je přes židli, abych si je mohla zkusit. A v tu chvíli mě napadne, že nemusím zůstat jen u šatů. Posadím se k toaletnímu stolku a zkrášlím se. Udělám si make-up, učešu se, najdu vhodné vysoké boty a obleču šaty. Vypadám nádherně, když se prohlížím v zrcadle.
“Je na čase vyrazit někam ven. Zase jednou mezi boháče a předvést to krásné, co na mě je.“ Usoudím a vyrazím ven z pokoje.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 17.12.2019, 11:48:20
Adeline. Krásná, chytrá, perspektivní Adeline. Dobré školy, úžasné hadříky, svět horních deseti tisíc. Jak krásně ti tam bylo. Dřív než………

Vrtíš se ve své provizorní posteli. Jestli se tedy tomu kutlochu dá tak říkat. Jeden z mnoha slumů, kterých je po městě nepočítaně, ti poslouží pro dnešní noc. I když i tenhle patří svým způsobem k tomu nejlepšímu „ve své třídě“. Vlastní… nebo lépe řečeno spravuje ho banda, pro kterou příležitostně děláš. Součástí dohody je i možnost azylu. A dneska večer jsi skončila právě tady.

Otočíš se na druhý bok, přitáhneš si zatuchlou deku k bradě a milosrdný spánek tě konečně odnáší pryč. Pryč od téhle noční můry, ve které žiješ. Pryč kamsi, kde to bude lepší. Určitě to bude lepší. Musí být!

Jsi u Zohary v pokojíku. Tedy… slušelo by se spíše říct v luxusním apartmá. Její pokojík se totiž skládá ze tří oddělených místností. Spousta luxusních hadříků, kvalitní elektroniky, drahé kosmetiky je naprosto samozřejmá.

Ale proč zrovna u Zohary?

Nikdy jsi ji neměla ráda, mrchu jednu proradnou! Tvářila se jako kamarádka a přitom ti přebrala Jasona. Kráva!

Zdá se ale, že teď není nikde v dohledu. Jsi tu sama a ve sluncem zalité zahradě za okny krásně kvetou magnólie.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.