abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Nečistí ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 20.12.2019, 13:23:39
(Nyní se konají testy na vaše postavy. Chci vás proto požádat abyste mi zde do jeskyně napsali svoje hodnocení. Sem protože jste to dělali ve skupinách a tak všichni slyšeli vaše hodnocení. Chci po vás sem napsat vaše věci v deníku. Jako sílu, obratnost, odolnost, inteligenci, charisma. Hodnoťte se podle čísel od 1-10. Třídu určím potom já podle písmen. S- nejlepší a E- nejhorší. Taky mi zda napište všechny speciální schopnosti, které vaše postava umí, ale ne ty které má od ras. Medúza nemusí psát, že umí zkamenět pohledem. Vybavení se bude vypisovat později, až budete v dílně. :-) )
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 20.12.2019, 13:16:50
"Nuže dobrá. Než vás, ale pošleme na první akci musíme si udělat menší testy. A taky se představit. Já jsem velící této organizace. Jmenuji se Dilven. A toto jsou mý dva kolegové. Toto je naše hlavní doktorka a vědkyně paní Elizabeth. A toto je náš hlavní zbrojíř a trenér Laveham." Ukáže na svoje dva kolegy po svém boku a ti lehce přikývnou na pozdrav. Pak se zase otočí na vás a pokračuje. " Jsou tu samozřejmě i další lidé, ale my máme všechno na starosti. I my máme taky vedoucí, ale ti nemají čas se tu ukazovat. Používáme pouze křestní jména abychom ochránili svoje rodiny. A teď teda na testy. Budeme muset zjistit v čem jste dobrý, pár věcí o vás a taky jaké vybavení budete chtít. Proto mě prosím následujte." Otočí se k jedné chodbě a jde se svými kolegy po jeho boku do ní. Stráže zůstanou v místnosti a tak jste naprosto sami jen s vedoucími. Ti vás vedou chodbou do jednich postranních dveří, které potom co odemknou vám otevřou a počkají ať vejdete napřed. V místnosti se nachází několik lidí. Místnost je navíc rozdělena jako by na dvě části. Jedna polovina je jasně na trénink, protože se v ní nachází malí ring a taky věci na posilováni a trénování, jako například umělé zbraně a nebo kulisy. Druhá část je naopak jasně vědecká, protože všude vidíte lidi v bílých pláštích a s morovýma maskami. Navíc jsou tam různé skleněné předměty, které nedokážete ani pojmenovat. Dilven se na vás usměje a povídá. " Nebojte se. Tohle jen kapku štípne." A popožene vás směrem do středu místnosti.
 
  Lavemina   Postava není přítomna 16.12.2019, 18:12:44
Vězeň vedle mně se zeptá, zda by nám mohly sundat pouta. " Fajn, nejsem jediná, která si myslí, že našim vzájemným vztahům pouta moc nepomohou. " Blýskne mi hlavou.

Mluvčímu věznice ztvrdne tvář a poví nám tu novinu, že jsme v tom sami." Hurá, to bude ohromná zábava mít mír na krku ve dvou. "
Ten detail, že lučišníci mírně zvednou luky, nechám být. podívám se na svá odpoutaná kopyta a pak řeknu. " Fajn, ráda si poslechnu první instrukce, jen nevím zda v tomhle přítmí uvidíme detaily mapy. " Nemyslí, že by mi vysvětlili všechny moje otázky, jen chci rozvířit tu nečinnost.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 14.12.2019, 0:25:39
Usměvavý výraz ze tváře mu náhle zmizel. "Bohužel jste na to zatím víceméně samy. Moc bych si přál vás mít víc, ale zatím jsme nikoho nenašli."

Poté se ozve vlk a on mu na to odpoví. " Ach ano. Myslím, že pouta už nebudou potřeba. " Kivne na stráže a ti z vás začnou sundávat pouta. Taky si, ale můžete všimnout jak lučišníci lehce pozvednou luky.
 
  Kabras   Postava není přítomna 12.12.2019, 22:39:44
Pozerám na spoluväzňa vedľa. Vyzerá byť rovnako prekvapený z toho čo sa deje ako ja. Aspoň to usudzujem z jeho otázok. Bol by som rád ak by môj život mal zmysel. Takže nás už nemusíte držať spútaných, keď sme pristúpili na Vaše podmienky. Alebo sa mýlim ?

Najradšej by som toho strážcu, ktorý ma najviac zvieral roztrhal hrdlo. Ak ma rozpútajú, budem sa musieť krotiť. 
  Lavemina   Postava není přítomna 11.12.2019, 21:02:33
Sosám informace jako houba. Když mám pocit, že řekl co chtěl, zvednu svůj hlas k dotazu. " Je pěkné slyšet o tom, že jsme jedineční. Kolik nám podobných je k dispozici? S kolika dalšími budeme hájit tu naší stranu? Chápu, že při míru je třeba hájit více stran, ovšem udělalo by mi radost vědět kam patřím. "

Zatím je to vše co jsem chtěla říci, počkám na kolegu, jestli jej ještě něco zajímá.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 11.12.2019, 17:07:27
"Vás jsme si vybrali z čistého a jednoduchého důvodu. Nepřítel nebude vědět co o vás má očekávat a navíc technicky jste třetí strana v tomto světě. Po válce, každý zná co ublíží vlkodlakovi, jakou rychlostí běží kentaur, a tak dále. O vás neví nic. A ta třetí strana je taky jednoduchá. Ani lidé nebo lidé vás mezi sebe hned nepřímou. Takže mír a porozumění mezi národy je vaše jediná možnost na normální život. A to co umíte nám řeknou menší testy v budoucnosti. Nebojte nic vážného."
 
  Kabras   Postava není přítomna 9.12.2019, 10:52:17
Ochránci mieru ? Najprv by ste sa nám mohli predstaviť aj vy. Pred tým než sa vôbec o niečom máme rozhodnúť. Viem, že chcem žiť. ALe prečo ste si vybrali práve nás ???. Nechápavo pozerám na tri osoby predo mnou. O jednej iste viem povedať, že má niečo spoločné so mnou....
 
  Lavemina   Postava není přítomna 8.12.2019, 22:24:54
Pokývám hlavou. " Dobrá, chápu, že obrana míru je nutná. Umím používat luk a ráda bojuji sekerou, jestli vám to pomůže... jinak se učím docela rychle. "
Přejedu pohledem z jednoho na druhého a čekám, zda to zabere. Jestli bude třeba se učit něčemu novému, tak se budu učit.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 8.12.2019, 18:50:34
Prostřední postava se otočí na kentaurku. "Nebojte o tomhle jsme již diskutovali. Ze začátku si naše organizace nesmí dovolit jasné atentáty a tak všechno budeme muset nastražit jako nehodu. Například spadnutí z koně při lovu a nebo vybouraný dostavník. Nechci se vás dotknout, ale myslím, že váš vzhled již bude dostatečný aby se koně splašili. A v budoucnu pokud najdeme více členů tak by jsme mohli udělat více skupinek."
 
  Lavemina   Postava není přítomna 7.12.2019, 21:54:32
hm ... vojáci sklonili šípy tak nahlas, že to nejde přeslechnout, tak jsem na ně loupla okem ... jemně - tady si oběti zraku nechci nadělat.

" Omlouvám se velectěný ... Kolegu možná nějak zamaskujeme, ovšem
já budu minimálně permanentně nosit turban, nebo něco jiného, abych byla těžko poznat ... a nevím, zda tak na sebe nepřitáhnu víc trablů. A nejsem si jistá, jestli umím dost, abych mohla pořádně ... no být vaše eso v rukávu. "
Podívám se na něj a pak pokorně sklopím oči ... ať mu ublížím/ nebo ne, nechci jej riziku zbytečně vystavovat.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 7.12.2019, 21:27:41
Prostřední postava se na vás usměje, když slyší vaše odpovědi. Tleskne a všichni strážci zasunou svoje meče a skloní šípy. " Jsem rád, že si zatím rozumíme. A teď teda co vás to bude stát. Jak jistě víte celý svět sužovali války mezi lidmi a nelidmi. Naštěstí jsme se konečně dočkali míru. Bohužel je to křehký mír a ne všichni si ho přejí. A pak jste tu vy. Kombinace více ras. Něco takového by míru moc ze začátku nepomohlo. Ale zase by byla podle mě škoda vás zabít. A proto se rozhodlo, že vznikne organizace, která bude odstraňovat nepřátele míru. A proto jste tady vy. Budete něco jako ochránci míru, kteří nesmí být odhalení stejně jako naše organizace. Nějaké otázky?" řekne a usměje se na vás. V tom úsměvu jde kapku vidět prosba.
 
  Lavemina   Postava není přítomna 7.12.2019, 21:06:56
" Zdá se mi to ,nebo ta jedna postava má dva zobáky a kývá se ve větru ... a ta jiná má šestero očí v citrónové barvě... asi do mě něco nalili ..."

Pokývám hlavou, abych trochu smetla z očí ty mžitky " Ráda budu žít vzácný pane, záleží co to bude stát. " pravím a víc zatím chci mlčet. " Jestli bylo tohle opatření nutné a nic jsme si neudělali, co přijde, když odmítnu plnit rozkaz?" napadne mě a snažím se stát klidně.
 
  Kuborn Durak   Postava není přítomna 7.12.2019, 19:23:20
To čakanie ma zabije. Tak už nech sa niečo udeje Do miestnosti vidím prichádzať tri osoby. Napätie v mojom tele je obrovské. Mieša sa vo mne strach zo smrti s nádejou zo života.

Jedna z troch prichádzajúcich postáv konečne prehovorí. Moja odpoveď je jasná. Hlas mi trochu prekročí pretoźe v hrdle mám neskutočne sucho.

Áno chcem žiť. Na miesto odkiaľ ma zobrali sa už nedokážem vrátiť. Všetko je lepšie než sa vrátiť späť. K tej zradcovskej zrúde Annabel Pomyslím si v duchu
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 6.12.2019, 21:54:19
Ticho ještě chvilku pokračuje, ale nakonec uslyšíte kroky vycházející z jedné chodby. Když chvilku počkáte tak z ní vyjdou tři osoby. Stráže kentaurce povolí a následně sundají masku, aby i ona se na ně mohla podívat. Jednou z nich je postava oblečená v hnědém kabátě a v bílé masce, kterou nosili moroví doktoři. V ruce drží vycházkovou hůl, o kterou se ale neopírá. Postava stojí vzpřímeně a dívá se na vás oba.

https://cz.pinterest.com/pin/6685099434009683/?nic=1a&sender=606860255946779599

Další postavou je podle velikosti trpaslík. Kapku se hrbí a celá jeho postava je přikrytá kápí ze, které koukají ven pouze vousy. V ruce drží kladivo a od pohledu jde jasně vidět, že ho nedrží jen tak ledabyle, ale že ho je schopný použít k útoku během vteřiny.

https://cz.pinterest.com/pin/235946467964548415/

Poslední postavou, která stojí mezi svýma kolegy je muž v bílé košili, černých kalhotách a černé kravatě. (Tohle oblečení je nová móda, ale není tak těžké ji sehnat.) Oči má žluté, vlasy hnědé a kapku delší. Podle postavy jde poznat, že už párkrát bojoval.

https://cz.pinterest.com/pin/840554717925787780/

Tento muž se svými kolegy se zastaví uprostřed místnosti. Udělá ještě dva kroky a pak promluví. " Dobrý den přátelé. Rád vás konečně vidím na vlastní oči. Omlouvám se za to zacházení. Jistě máte spoustu otázek, ale prvně než vám je zodpovím mi dovolte taky položit otázku. Chcete žít nebo ne? Jestli ne tak vás mí stráže omráčí a vrátí na místa odkud vás vzali a klidně zase přežívejte ve stínech. Vraťte se k těm, kteří vás mají rádi. Teda pokud někdo takový je. Nic vám nehrozí a tohle všechno můžete zapomenout. Ale jestli chcete žít, tak jak ostatní tak zůstaňte. Chodit volně po ulici a ostatní by se na vás usmívali. Tomu já říkám život. Ale něco takového něco stojí. Nyní čekám vaše odpovědi."

Usměje se na vás a dá ruce za záda. Nastalo zase ticho. A všichni se dívají na vás.
 
  Lavemina   Postava není přítomna 5.12.2019, 19:48:22
Hlava bolí a divně brní... " Co jsem to jenom dělala včera? Pokud tu ležím jen den, mám úplnou puklinu velikosti stodoly a v šede černo. "Nahlas neřeknu ani ň, stejně by mi přes masku bylo špatně rozumět.
Nechám se vést, třebaže ti hulváti na mě tlačí zbytečně moc. Skoro jako bych pro ně byla pleva.

" Když už jsem u plev, netuším, kdy jsem naposledy jedla. Možná je to součást tohoto skvostného ubytování. " Podrbala bych se za krkem, jen mám na rukou pouta těžká jak kovářské kladiva.

Cinkot kovu mích pout " možná nejen mích, " mě doprovází celou cestu. To je v pohodě, až na to vrčení budí mou zvědavost " Které štěně, nebo nebohou fenu odsoudily do želez za trochu něhy? "Jdu a nechám se mačkat... nyní, pak jim to spočítám... jestli se odsud dostanu.

 
  Kuborn Durak   Postava není přítomna 5.12.2019, 13:09:47
Rozhliadam sa okolo miestnosti. Rukami a nohami nedokážem pohnúť takmer ani o centimeter. Tak toto bude zrejme môj koniec. Ešte dobre, že otec už nežije. Takto sa teda končí náš rod Všímam si, že v miestnosti so mnou je nejaké zviera. Hm. To nieje zviera... Zrejme aj ten úbohý kentaur už docválal. Asi jeho najväčším previnením ako mojim bolo, že sa narodil. Aspoň nezomriem sám.

Zostávam pokojný zmierený s osudom, ktorý ma čaká. Avšak vo vzduchu smrť necítim.
 
  Lavemina   Postava není přítomna 2.12.2019, 18:22:11
Probudím se na lůžku na zemi v nějaké kobce. Záda mě trochu bolí, jak jsem spala v nepřirozené poloze " Nemám ráda tyhle titěrná místa, navíc tolik vlhka a sňeti." Rozhlédnu se kolem a uvažuji jak dlouho du asi mohu bít zavřená.

Sluneční paprsky spoře osvětlují místnost a mě poutají snad tunová pouta " No skvělé. " Brzy na to se začne ozývá odemykání dveří. Něco mi říká, že to k mé svobodě nebude.
 
  Kuborn Durak   Postava není přítomna 29.11.2019, 11:29:13
Prebúdzam sa na zvuk odomykajúcich dverí. Čo sa to deje ? Kde som to ? Posledné čo si pamätám je len partia dedinských chlapov a lovcov ako ma trieskajú. Potom už len tma a teraz toto. Aký osud ma teraz čaká. Najlepšie asi len smrť...
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 10.11.2019, 15:00:10
Cela kolem vás je mokrá a vlhká. Osvětlují ji pouze sluneční paprsky, které svítí přes mříže dovnitř. Sedíte na dece v rohu cely svázání magickými pouty, přesně pro vás. Pak najednou uslyšíte jak někdo odemyká dveře.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.