abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Zathara ::
družina
stránkovat po:  
 

Nias Balek I. (Haeron)
16.9.2019
19:35:10
Do všech zemí Zathary se rozjedou poslové se zástavami Spojeného království Haeron. Na každý šlechtický dvůr se tak dostane tato zpráva.

"Spojené království Haeron tímto vyhlašuje aukci na dodávky dýmkového koření. Takto dodané zásoby by měly být schopny pokrýt běžnou potřebu celé země, což vaši lidé jistě ocení. Cena začíná na 150 zlatých.

Zároveň také upozorňujeme, že naše zboží je prvotřídní kvality a kvůli tomu má každá dodávka své označení se znakem Haeronu, zboží bez příslušného označení je podvod a za jeho kvalitu neručíme.

Podepsán Nias Balek I."Mimo hru: Co by to pro vás znamenalo ve hře? Vaše země bude dostávat zásoby dýmkového koření a lidé budou spokojeni => až +10% spokojenosti (slovo "až" znamená, že to závisí na PJ, takže čím víc ho budete otravovat, tím víc dostanete, zároveň se tento bonus nevztahuje na ty, co se mnou mají obchodní dohodu, páč k nim se koření dostává běžně od obchodníků)

Matka Gaia (Svartelheim)
16.9.2019
19:00:55
Pozdravena budiž Zathara!

V brzké době na dvory všech panovníků na Zathaře dorazí delegace ze Svartelheimu cestující pod jejich prapory. Delegace se vždy skládala z doprovodu dvou lesních elfů a jednoho dryádského diplomata, jenž doručoval zprávu napsanou úhledným písmem na pergamenu nějakou formou zeleného inkoustu.

,,Velevážený -vložte jméno zde-

Jsem hrdá, že můžeme sdílet tento svět společně. Stejně jako vy Svartelheim je jeho součástí ačkoliv mí předchůdci tak nemuseli chtít připustit. A jako součástí Zathary je pro nás čas vystoupit ze stínů a otevřít se světu.

Vězte tedy, že všichni diplomaté a obchodníci jsou ve Svartelheimu vítáni a, že budeme více než rádi když se budeme moct sejít a společně nalézt společné místo na tomto světě. Společně můžeme dosáhnout velkých věcích a společně rozvíjet naše národy.

Všichni sdílíme Zatharu a doufám, že všichni na ní můžeme spolu vycházet. Přijměte naše dary a pokud uznáte za vhodné i naši delegaci jenž by zastupovala náš národ při budoucím rozvíjení vztahů mezi našemi státy.

S přáním dlouhého a blahobytného života a přáním hojnosti
-Matka Gaia ze Svartelheimu."


Každý vládce navrch společně se zprávou obdrží velmi drahý a luxusní plášť vytvořen z liščích kožešin do kterého byli jistě vloženy hodiny a hodiny práce. Již zmíněný dar v dopise.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.