abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Na útěku před Vírou ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Apsalar   Postava není přítomna 11.7.2020, 12:10:34
"Dobře. Děkuji."

Celá místnost ve mě budí respekt. Nebojím se, ale přesto si uvědomuji vážnost. Na druhou stranu je zde v sázce to, čemu se v budoucnosti chci naplno věnovat. Napravovat křivdy na zdraví všech obyvatel útočiště. Je to můj cíl a je to mé poslání. Proto jsem odhodlán snést vše, co přijde. Otázkou je, jestli mé odhodlání bude stačit.

"Pokusím se to zvládnout. A doufám, že pak budu užitečný." řeknu Správci na rovinu o své motivaci...
 
  Iselin   Postava není přítomna 11.7.2020, 12:05:46
Silvercobs
Gita tím spíše myslela to, že vás Správce zase odvede do zacvičovací fáze. Ale samozřejmě.. kdyby ses protivil proti zdějším pravidlům, někomu ublížil.. no.. vyloučení by podle všeho byl ten nejmenší trest.

Dveře ke cvičišti jsou zavřené, ale když se přiblížíš tak uslyšíš cvaknutí zámku jak se otevřou.
Uvnitř je skupina pěti lidí a společně trénují.

Mladý muž s rezavými vlasy rozžhaví kamenný kvádr a dívka se stejnými vlasy ho nepatrným mávnutím ochladí tak prudce, až kámen praskne.
Když si je prohlédneš pozorněji, je jasné že jsou to dvojčata protože rysy mají téměř stejné.

Třetí je muž se zjizvenou tváří. Pořádně nevíš co dělá.. dokud se najednou jeho tělo nenapne.. a ve vteřině se přesune za cvičného panáka, kterého probodne krátkým mečem.

Poslední dvojice jsou téměř ještě děti. Dvě dívky, které se učí šermovat. Vypadalo by to obyčejně, ale dojde ti, že rány nevykrývají, spíše jen útočí. Když jednu z nich meč zasáhne, její tělo zprůhlední jako by se změnilo na vzduch.. a od kůže druhé se zase zbraň neškodně odrazí jako od kamene.

Ty první zaregistrují tvůj příchod, skloní zbraně a usmějou se na tebe. Ta starší pokývne hlavou na pozdrav "Takže to ty jsi ten nováček. Cítili jsme jak někoho Správce přinesl do našeho středu."
"Ale ještě nejsi dost připravený. Necítím tvou přítomnost napojenou na Útočiště. Takže tě asi zase odvede, že?" doplní ji ta mladší.
 
  Silvercobs   Postava není přítomna 26.6.2020, 19:47:22
Už dlouho jsem nemusel řešit věci tak...normální. Natožpak abych se nemusel při kontaktu s dětmi bát, že jim nechtěně ublížím. A používat Dar jen tak, pro zábavu...to je prostě neuvěřitelná zkušenost.
Usměju se zpátky na Gitu.
"Líbí se mi tu čím dál víc."

"Taky se těším," odpovím jí pak. Přitom mi v hlavě začne na chvíli šrotovat: jak to myslí, natrvalo? Takže mě odsud mohou ještě vyhodit? To jsem celý já, zaměřit se na tu nejvíc negativní. Proč by mě měli vlastně vyhazovat? Vždyť jsem právě pomohl Správci s dost ošemetnou situací...

No a pak tam zůstanu sám. Tedy, sám. Ještě tu (*aspoň mi to tak z dosavadního textu připadalo*) zbylo docela dost lidí, ale já jaksi...neumím mluvit s lidmi. Už je to taky pěkně dlouho, co jsem si dělal přátele. Co jsem měl přátele. Nejblíž příteli co mám je teď Apsalar, a i to je spíš známý.

A tak se nakonec vydám tam, kde během mého času bylo cvičiště. Třeba je tam nějaký jiný div Útočiště. Třeba tam někoho potkám...
 
  Iselin   Postava není přítomna 2.6.2020, 19:44:50
Silvercobs
Gyta se usměje na Silvercobse skoro až mateřsky "To bychom pak ale byli špatné společenství, kdybychom uráželi ostatní bezdůvodně.. a nebylo by to místo, jaké bylo zamýšleno"
Děvčátko ještě chvíli pozoruje divadýlko s jiskřičkami, potom se pověsí Silvercobsovi kolem krku a vtiskne mu děkovnou, rozjařenou pusu a pak odběhne pryč když ji matka odvolá. Vezme děvče do náruče a vykročí směrem k pokojům, zřejmě jde dcerku uložit. I Gyta se omluvně usměje "Musím taky jít, máme své povinnosti a brzy ráno vstávám. Ráda jsem vás s Apsalarem poznala a těším se, až se k nám přidáte natrvalo."

Apsalar
Správce se usměje, jako vždy vlídně "Pak tedy pojď, vezmu tě do místnosti, kde jste trénovali napojení s Útočištěm." vykročí před ním a odvede ho tam, kde to už Apsalar zná dost dobře. Ale tahle místnost je jiná. Větší.. stěny jsou z jakéhosi tmavě modrého kamene a probíhá jim jemně zlatavé žilkování. Celá místnost jakoby tepe vlastním životem. Doslova je tu cítit tepání energie Útočiště.
"Prostě jen zavři oči a otevři se tomuto místu. Nech ať najde tvoji bolest a vyléčí ji. Ať vyléčí tvou duši abys ty mohl potom pomáhat druhým.." položí mu ruku na rameno "Kdyby to bylo příliš nepříjemné, stačí si pomyslet, že chceš přestat a Útočiště přestane.."
 
  Apsalar   Postava není přítomna 23.5.2020, 23:35:23
"Takže bych měl ještě trénovat než se o to pokusím?" sice pořád věřím svému pocitu, že to zvládnu, ale přesto se Správci podařilo zasít semínko pochybnosti.


"To by se stalo poprvé a já věřím, že to není možné. I když připouštím, že to může být i tím, že toho o léčení vlastně moc nevím, jsem jen prostý tulák, nic míň a nic víc. Nicméně vždy jsem se dokázal soustředit na svůj úkol a to i v podmínkách nesrovnatelně horších než zde panují. Samozřejmě udělám vše pro to, abych co nejvíce zvýšil šanci na úspěch. Orak si to zaslouží. Stejně jako každý další kdo si prošel tou hrůzou tam venku."

 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.