abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Baal   Postava není přítomna 1.7.2019, 23:35:33
Hostina probíhala v poklidu. Převážně - Došlo na několik ošklivých pohledů či hádek ale v vše v rámcích mezí. A tomu tak bylo do momentu než Nejvyšší kněz vyzval vladaře země aby promluvil ke svému lidu - To byl nejen velmi hloupý tah ale také velmi nebezpečný. VELMI nebezpečný a kněz si svou chybu uvědomil až příliš pozdě.

Nastalo hrobové ticho. Gabriella se chvíli snažila předstírat, že kněze neslyšela než se nakonec její pohled střetl s pohledem jejího bratra a na dlouhých několik minut co se zdáli být věčností se přetahovali pouze pohledem. Všechny oči se upřeli na dva sourozence z Tabarů a přímo se do nich zarývali - Někteří se cítili trapně jako třeba Imara na které to bylo neuvěřitelně dobře vidět a jiní tohle shledávali k popukání jako například všichni vazalové od Krvavých.

Nakonec Gabriella pozvedla svůj zdobený roh. ,,Svátky jsou zasvěceny bohům ne vladařům - Lidé k ním pro ochranu vzhlížejí více. Vladař by se nad boha neměl povyšovat. V těchto slavnostech naše slova nemusí být pronesena." Stočila to rychle diplomaticky a všem se zdánlivě ulevilo.

Hostina byla stále v plném proudu ačkoliv rozbouřené hlasy v zapálených debatách byli o to hlasitější.
 
  Alayne Bloodram   Postava není přítomna 1.7.2019, 23:25:52
Po nějakém čase stráveném u stolu lorda Ashbera jsem se postavila a vydala se zpět ke svému stolu a svým vazalům. Něco jsem jim rychle řekla ačkoliv se zdálo, že trochu spěchám. Po cestě z hostiny se ještě zastavím u Harrase a kývnu mu. ,,Musíme si promluvit - Později." Než jsem se vytratila úplně.
 
  Lorwyn Ashber   Postava není přítomna 12.5.2019, 21:15:52
Nechám medovinu stékat do krku a přitom skryji své rozpaky a získám čas.
Odložím pohár a usměji se na Alayne.
Nakloním se k ní a něco jí pošeptám poté se narovnám a pustím se do jídla.
Měl jsem sakra hlad a ta hostina je velmi vynikající. Po patnácti minutách se zvednu a omluvím se s tím že se jdu přiobléct do stanu. Je znát že se ochadilo.
 
  Alayne Bloodram   Postava není přítomna 6.5.2019, 20:58:36
Zasměji se na Lorwyna a přijmu od něj pohár ačkoliv mé oči jsou stále upoutány na něj. ,,Obávám se, že to moje čest vyžaduje. Ale dvakrát ten samí omyl nezopakuji." Ušklíbnu se na něj mírně zatímco izoluju svůj svět jen na nás dva.

,,Nikdy nevěř Orphanovi - Každý ví, že Rudí jsou kluzcí jako úhoři a zrádní jako hadi. Je to stereotyp na poloostrově obávám se. Držela bych na něm oko pro zatím.. Kdo ví čí plášť ponese příští týden. A t - Vy můj pane? Jaký je váš názor?"

Zamrkám částečně nad tím jak mi ujíždí slova předtím než pozvednu pohár a ušklíbnu se znova. ,,Na tvoje." Řeknu a napiji se.
 
  Lorwyn Ashber   Postava není přítomna 28.2.2019, 22:29:09
"Ano Lady. Medovina je skvělá."
Podám Alayne pohár. Začínám přemýšlet nad ní jako Alayne. Proč? Potřesu hlavou.
"Zopakujem si někdy náš souboj? Odvetu?"
Poté začnu pozorovat dění okolo Orphanského stolu.

"Co si myslíš o Orphanech? Vypadá to, že naše hry jsou čím dál větší." Usměji se na Alayne. Sakra já jí tikal.
"Nazdraví" Snažím se skrýt chybu.
 
  Einar Orphan   Postava není přítomna 23.2.2019, 16:16:28
Při odchodu z mýtiny si s vděkem opláchnu obličej. Nikdy jsem nebyl ten typ, co se nebojí zašpinit si ruce od krve, kuchat jeleny a připravovat své nepřátele o hlavy. Vždycky to za mne dělal někdo jiný a tak to doufejme zůstane i nadále.

Okamžitě si to namířím ke stolu určenému našemu rodu a zasednu do čela. Sluha mi vzápětí přinese číši medoviny a já začnu pomalu usrkávat a pozoruji, co se děje. Zábava je v plném proudu, nicméně já i můj doprovod pijeme střídmě, neboť se stále obávám, že by se tu mohlo něco semlít, ať už mým přičiněním či zásluhou někoho jiného.

K našemu stolu si to namíří Gabriela Tabar.

"Má paní, buďte tu vítána." obdařím jí lehkou úklonou.

Sedíme v tichosti a já stále pozoruji ostatní šlechtice a jejich poskoky, některé z nich znám podle jména, některé neznám vůbec.

"Problémy by tu mohli skončit..." pronesu tiše k lady Tabar.

"Lidí tu máme dost, zastihli bychom je nepřipravené a nikdo by už nezpochybňoval vaší vládu."

Odmlčím se.

"Přemýšlejte o tom." dodám po chvíli, načež pokynu sluhovi, aby mi přinesl kousek lahodně vonící pečínky.

Po bradě mi teď místo rudé zvířecí krve stéká teplý omastek. "Mnohem lepší..." pomyslím si spokojeně.
 
  Alayne Bloodram   Postava není přítomna 21.2.2019, 21:56:22
Upírám svůj pohled do jeho očí také. Bylo na tom něco - Zvláštního. Nebyla jsem znalá v těchto věcech, nedokázala jsem tyto pocity popsat. Ale něco mě k těm očím táhlo. Takhle sedím a upírám na něj pohled dokud pohled neodtrhne což mě donutí zamrkat. Měla jsem pocit jako bych hleděla do slunce příliš dlouho.

,,Ano - Samozřejmě.. Musíme být na pozoru." Odkašlu si když mi dojde o čem jsme mluvili. ,,Nehodlám z Křížovníků spustit oči - Nemám důvěru ani v biskupa." Můj pohled padne na seskupení u 'královského stolu' a mírně se při tom pohledu zamračím než se podívám opět na Lorwyna a nemůžu se ubránit nepatrnému úsměvu nad jeho otázkou.

,,Ráda." Odpovím a opřu se v židli předtím než si přehodím nohu přes nohu. ,,Nikdy jsem moc medovinu nepila ale hádám, že každý někdy někde musí začít a něco zkusit." Řeknu má mysl pomalu opouštějící myšlenky na Tabary, Křížovníky a další. Po dlouhé době jsem se cítila být - Šťastná. Skutečným způsobem, ne jako na bojišti nebo když jsme stahovali vězně z kůže - Tenhle pocit byl mnohem skutečnější. jako když otec byl ještě naživu.
 
  Lorwyn Ashber   Postava není přítomna 13.2.2019, 19:53:29
Pomalu se rozcházíme. Když mi nabídnou mísu s vodu naberu nejdřív vodu do dlaní a nechám jí protékat mezi prsty. Poté se zhluboka nedechnu a opláchnu si obličej. V hlavě se mi buší tři věci a nevím jak se jich zbavit.

Když dorazíme ke stolům, tak mi donesou kožešinový plášť. Konečně se zahalím a musím přiznat je mi i konečně teplo. Posadím se do čela stolu a vezmu si do rukou číši horké medoviny. Lehce se rozvalím na své židli. Pozoruji jednotlivé hráče. Poté se otočím na Dunárta. Ten mi kývne. Naši hoši z tajných oddílu jsou připraveni a část získává informace.

Nuda se táhne. Nižší lordi, vazalové vazalů využívají příležitosti a snaží se dolézat. Neposlouchám je, teda poslouchám na půl ucha a vím, že někdo z tajných si to píše. Pořád mám v hlavě zmatek. To na konci a .....

Z myšlenek mě vytrhne nečekaně očekávaný hlas. Lady Bloodram.
"Pohani se na nás nevrhly, ale své meče neodkládám. Vím, že Biskup bys k podlému útoku nesnížil, ale ti další klidně."
Alayne se na mě podívá, pohled jí opětuji. Ty oči. Jsme oba zhruba stejně staří, oba si sebou táhneme dědictví svých rodičů a oba máme oči lidí mnohem starších. Viděli jsme umírat až příliš známých tváří. Vraždili jsme. To že já viděl tajemství toho dle světa mě neliší. Ona viděla jiné věci, možná i horší.

Pak si uvědomím že se do těch očí koukám už několik chvil. Odtrhnu pohled a pronesu. "Dáte si semnou medovinu?"
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.