abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Neznámo ::
družina
stránkovat po:  
 

Angar Rudovous
15.1.2019
19:17:21
Sakra učinil jsem špatné rozhodnutí a stálo to život.
No, ale výčitky svědomí mít nebudu, jen budu příště více přemýšlet nad svými rozhodnutími.
Každý se může mýlit. Musím reagovat okamžitě, jakmile někdo zakolísá hned do míst, kde by se měla vynořit zákeřná ruka vystřelím.
I kdybych třeba trefil i mizející oběť je to jedno jen zkrátím její utrpení.


Posunu se automaticky do středu voru, ale tak abych jej nerozhoupal a namířím tam kde někdo v panice neustoupil a je možnou objetí. Bez toho že bych viděl útok preventivně před něj vystřelím do vody.

Znovu nabiji kuši a rychle svléknu svou košili a přivážu ji k tyči tak, aby tvořila plachtu. Podám tyč nejbližší osobě, popadnu kuši a hned zase vystřelím do míst, kde by mohl přijít útok.

Lada
11.1.2019
20:37:34
" A do prdele! No, říkat, že jsem to říkala je pitomost. Musíme rychle na druhou stranu. A co ti paladinové? Třeba..."

Vstanu a opatrně se přesunu kus od kraje a prvnímu paladinovi, který je poblíž mě řeknu:

" Myslíš, že byste mohli něco udělat, abychom byli na druhé straně co nejblíž? A nebo nějakou boží ochranu, to by asi taky bylo dobrý?"

Snažím se nebýt moc stručná, jenže není čas na dlouhé kecy. " Klid lidičky, nepomůže nám panika. Nestrkat žádné části těla do vody a být raději někde uprostřed. Kdo má luk nebo kuši, střílejte. Paladinové se jistě pokusí taky něco vymyslet. Kdo má delší bidlo, rychle s ním z vody! Aby vás nestáhli. Pokud fouká vítr, pokusíme se udělat nějakou plachtu.

Máte nějaké šátky? Pokud ano svazujte je tři až čtyři vedle sebe a když jich bude dost, tak ještě i druhou řadu. Přivážeme je na ty klacky/bidla a pokusíme se, aby nás vítr popohnal k ostrovu."


Hned vyndám svůj šátek a přivážu jeden jeho cíp ke svému druhému šátku. Rozhlídnu se a pokud mi někdo podá další pokračuju. Zdá se, že budou stačit tři velké šátky vedle sebe nebo čtyři malé.

Rukh
11.1.2019
18:40:56
"Čo držte sa čo najviac v strede ak sa to dá. Nepanikarte a nerozhojdávajte plť nech sa sa neprevrátime."

Pripravím sa na znamenie.

"Čo to sakra je. Neucítil som nič, teda prvý krát nie druhy krát som ich zaregistroval ale iba do určitej chvíle. Ako by sa vedeli "skryť" pred mojim medailónom."

Popri tom ako sledujem kúsky splývajúceho teľa snažím sa loviť v pamäti či som sa niečo také učil alebo či som sa s tým už stretol. Zatiaľ medzi tým ak uvidím nejakú ruku skúsim sa zamerať na neho a vyslať znamenie. Snažím sa ho ovládnuť.

Velký vypravěč
11.1.2019
11:16:56
Dívka se uměje na Angara, poté se sehne a namočí si šátek, kterým se osvěží. Nic se neděje. Napětí, trochu polevý.
Plavba poklidně pokračuje dál, když je vyrušena výkřikem plným, překvapením. Rychle se rozhlédnete, ale už vidíte jen kruhy na vodě. Někdo křičí něco o rukou. Najednou jeden muž kousek u kraje zakolísá a spadne do vody. Vidíte jak ho několik rukou stáhne pod vodu. Už vidíte o co jde, z vody se vždy vynoří ruka, bleskově někoho popadne a strhne ho.
Lidé začínají panikařit. Útoky nejsou pravidelné, ale jsou bleskové.
Na hladinu mezitím vyplave první tělo, teda jeho části. Otisky zubů jsou až příliš zřetelné.

Rukh
17.12.2018
23:23:42
"Hmm áno je horúco, ale myslím že nie je bezpečne sa namáčať vo vode kde sa boja vojsť aj ryby ľudia. No ale Angar je svojprávny a nemôžem mu rozkazovať okrem toho je zdá sa pripravený zakročiť tak načo by som to riešil? "

Aj naďalej zostávam v strehu a v duchu prepočítavam.

"Cele to ma cca 300 metrov a my sme práve v polovičke, takže sme od brehu vzdialený 150 metrov. Ktovie kde je najhlbšie miesto v tejto oblsti, logicky by to malo byť v strede ak sa breh rovnomerne zvažuje ale nemusi to byť pravidlo. Je možne že sme najhlbšie miesto prešli alebo nas ešte len čaká a snaď to bude bez neprijemneho prekvapenia. "

Pravou rukou sa pridržiavam plte. a celým telom sa snážim vnímať vybracie vln. Ak sa vlny zrýchlia alebo sa voda viac rozvýri mohlo by to byť zlé znamenie. Zároveň sa obzerám okolo seba či niečo nezbadám a ľavou rukou si držím medailón aby som si bol to čo najskôr zistil keď začne vibrovať.

Lada
10.12.2018
11:28:55
Když se do ticha, přerušovaného jen šploucháním vody o vor, ozve dívka se svým dotazem, až sebou trhnu. Překvapeně otočím hlavu, abych zjistila, koho se ptá.

I mě je vedro, avšak na to nemám ani pomyšlení, nějak se osvěžovat. Odvrátím pohled, přejedu jím kolem dokola, na chvilku zastavím u zraněných a pak se znova soustředím na "svůj" úsek. Uvědomuju si, že držím v ruce dýku tak pevně, až mě zbělaly klouby.

" Ať už jsme z té vody venku. I když, kdopak ví, co tam je? Pokud by nebylo nic ve vodě, co bude na tom ostrově? Někde něco musí být, když oni se tam bojí. Nejspíš ve vodě, proto je mi dost divné, že Angar té holce povolil strkat ruce do vody. Nebo, že by snad chtěl to "něco" vyprovokovat k akci? To se mi nezdá, určitě by schválně neohrozil všechny lidi na voru."

Angar Rudovous
10.12.2018
0:25:30
"Ta dívka má pravdu je nesnesitelné vedro, ale nevíme jestli se ve vodě neskrývá nějaká nestvůra. Přesto nechci aby děvče trpělo."

Promluvím na dotaz dívky.

"Počkej nachystám si kuši pro případ kdyby se něco ve vodě objevilo a chtělo tě napadnout."

Natáhnu kuši namířím na vodu a dám pokyn dívce ať se ošplouchne se slovy.

"Tak ale rychle a namoč si nějaký hadr který budeš potom moci vyždímat na raněné, ať jim také ulevíme. pak se koukni jestli by se nenašlo něco do čeho bychom mohli vodu nabrat a postupně si ji všichni kdo budou chtít vylít na hlavu."

Mířím na vodu kuší a čekám až se občerství pak jen dodám.

"Snad se nám podaří přeplout na ostrov bez úhony."

Velký vypravěč
3.12.2018
9:32:14
Lidé jsou neskutečně motivováni. Podaří se lodě spustit na vodu, a začne te se naloďovat. Skutečně ten klid je znepokující, ale i tak vyrazíte na vodu. Je to jen nějakých třistametrů.

Pomalu se tlačite vpřed. Sluníčko pálí a je celkem vedro. Jste tak v polovině, když k Angarovi, přijde devče.

”Pane je tady vedro. Vím, že máme dávat pozor, ale mohla bych si apoň smočit nohy?”

Má pravdu je vedro a žádne bezprostřední nebezpečí nehrozí.

Arwin
19.11.2018
10:32:57
"Probudit se na neznámém místě, potlučení, zranění, a ještě se na nás začne stahovat takováhle havěť.. Bude to takhle vypadat stále v Neznámu?" přemýšlím když popadnu jednu další obludu co se prosmýkla okolo mě zezadu za krk, a rozmáznu jí o skálu vedle mě, načež si do jednoho mrtvého otřu svojí ruku.

Nakonec se přece jen dostaneme k vodě. Protože nás najednou nechají. "Sledují co se s námi stane?" ušklíbnu se, než se kouknu na opodál sotojící ryby. "Odporné obludy.." zavrtím hlavou a přistoupím k vodě, do které ponořím jednu ruku mezitím co ostatní se snaží nalodit.

Rukh
13.11.2018
23:26:16
Cesta k magovi a vodcovi je zablokovana, zoskupili sa okolo nich ich "bojovnici", ale otvorila sa nam unikova cesta. Argnar vydal rozkas utiecť, kym sa ostatny presekavaju preč snažim sa čo najviac zabaviť utočnikov. Občas vyšlem znamenie aby ich usmažilo alebo odrazilo ale zúrivy tanec meča je vidno častejšie ako krátka žiara alebo ohlušujuce zadunenie. Akonahle sa potvori stiahnu a mi sa vydame na more, vyzeram dosť prekvapene.

"Akoby sa báli vody, to nas vo vode čaka niečo horšie. A vôbec čo zapričinilo to že zmenili život vo vode za život na suši a adaptovali sa?"

Pred nalodenim na vor si očistim meč, nezda sa mi dobrý nápad aby som očistil meč od krvy v mori kde sa prave chceme "čvachtať" a to je tu ešte hrozba žetam je niečo horšie a krv by to len mohla pritiahnuť. Zapichnem čepel meča do vlhkeho piesku na pláži, sice to nespravi dobre mojej čepeli ale aspoň mi po par dňoch nebude zapachať pošva hnilobou od krvi.

Nastupim na vor a klaknem sina široko tak aby som nezaberal veľa miesta a aj ostatny mali ako taky konfort ale zaroveň tak aby som veďel lepšie udržať stabilitu v prípade nárazu. Pozorne sledujem okolie či neuvidim niečo čo po pravde vidieť ani nechcem, ale vždi je lepšie byť pripravený aj keby to bolo zle. Ak bude treba pomôcť s pohonom vora tak samozrejme pomôžem.

Lada
13.11.2018
13:36:14
Za ranního kuropění jsme konečně prolomili jejich obklíčení. Chápu, že všichni chtějí na vory a pryč, pryč na ten ostrov.

" Zdá se, že jsem sama, kdo si uvědomuje, že bojujeme se žraločími útočníky a žraloci žijí ve vodě. Takže jsou dvě možnosti. Buď čekají, až se nalodíme a pak nás ve vodě zničí nebo je v té vodě něco, čeho se dokonce i žraloci bojí. Tak nevím, co je pro nás horší. Potřebujeme něco, jak se tam dostaneme rychle. Nějaké delší hole!"

Při těch myšlenkách táhnu vší silou vor a pak pomáhám všem, kdo to potřebují, nalodit se. " Ranění do středu, někteří siláci by si měli rychle vzít nějaké pevnější větve, aby dostali vor do pohybu. Ostatní se rozmístíme po krajích voru, abychom mohli odrazit případný útok."

Vím, že nejsem žádný velící, ale je potřeba jednat rychle. Znám ty situace, lidi když dostanou prostor, aby se domluvili, tak začnou debatovat a čas ubíhá. Takhle prostě ve vypjatých situacích nelze jednat. Lidi pak ve stresu slyší na rychlé a zřetelné povely. Po vzoru Angara zakleknu a s velkými obavami si prohlížím hladinu.

Angar Rudovous
12.11.2018
20:22:03
Najednou ty rybí obludy přerušily útok. Dostali jsme se i s vorama k vodě.

"Na jednu stranu je to dobré , že jsme se dostali k vodě, ale proč se ty potvory zdržují toho , že by přistoupily k vodě. Proč, vždyť žraloci jsou vrcholoví predátoři v moři. Čeho se bojí je tam v té vodě něco co děsí i je a nebo jen čekají až budeme dost daleko od břehu, aby jsme jim nemohli uniknout?

Hrome stejně nemáme jinou možnost než se dostat co nejrychleji na ostrov, tak nebudu stresovat ostatní svými úvahami."


"Nezahálejte obdivuji vás, že jste byli schopni vše i přes ty útoky dopravit až sem. Nemáme jinou možnost než co nejrychleji přeplout a dorazit na ostrov.
Tam bude čas na truchlení za padnuvšími druhy a tam se budeme snad schopni opevnit, abychom se byli schopni bránit."


Nemám, už co bych dodal.
Budu je krýt dokud nespustí vory a nenalodí se a pak se v polokleku na voru s připravenou kuší připravím na možný útok.

Velký vypravěč1
7.11.2018
9:14:24
Začíná vám svítat. Váš zuřivý útok rozšířil průlom, výrazně tomu napomohly i nečekaný střelecký útok do zad nestvůr. Vůdce něco zuřivě pokřikuje, ale zmatek v řadách útočníků je moc velký. Všichni zaberou vory zrychlí, když si náčelník všimne vaší snahy se dostat k vodě z plných plic zakřičí pištivý výkřik a potvory se stáhnou. Nechají vás dojít k vodě, bez problémů. Žádný z nich se nepřiblíží k vodě na tři metry. Jen vás pozorují.
Všichni se nalodí a vydáte se přes úzký pruh moře k ostrovu. Je to slabých dvě stě metrů.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14] 
Liraell


 


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.