abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Isabel   Postava není přítomna 20.5.2020, 14:06:06
Mefisto shrne, na co se bude zaměřovat on a Valerie se pasuje do role jeho ochránce.
“Skvělý. Tři jsou už dav.“ Povzdechnu si. A otočím se k Mefistovi.
“No tak jo. Ale jak ti mám dát vědět, kde ta holka bude a jak vypadá? Když budeš mít u sebe už jednoho démona, nemůžeme se procházet ve trojici po městě a hlavně když budeš někde schovaný?“ Mrknu na Mefistotela, jak to má teda naplánovaný.

Plán ohledně kocoura nikomu nevymlouvám, bylo by fajn, kdyby se i on zapojil. A Valerie se zeptá, jak pozná lovce.
“Že by člověk s nenávistným pohledem a milující zabíjení démonů?“ Ptám se ironicky.
“No nemůžu sloužit. Nebyl čas na nějaký seznamování a zírání si do očí zblízka. Ti, co jsem viděla já, už nejsou živí a ty ostatní jsem neměla náladu si pečlivě prohlížet. Ale Meibilo ti třeba řekne víc, viděl Danise z větší blízkosti.“ Odpovím Valerii možná trochu kousavě.
“Co čekala? Zřejmě jim vážně nedochází, jak ten střet s nimi byl nebezpečný.“ Graz vše shrne a kupodivu mu nelze nic vytknout.
“Prima. Mám tu klíč od pokoje.“ Čekám, zda se kocour nabídne na průzkum města. Pokud ano, jsem připravená vyrazit a schovat se zatím v tom pajzlu. Pokud ne, měla bych tu Rufusovu holku najít co nejrychleji.
“Můžeme vyrazit.“
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 15.5.2020, 22:44:06
"Hrátky s časem? Skvělá to zábava nemnoha démonů. To proto, že rychle ubývají. Vlastně v současnosti ani žádného takového nešťastníka neznám." zjevně si o cestování časem myslím své.

"Mephisto rozhodně chránit potřebuje." co už se rozhodně nedá říci je to, zda svá slova myslím vážně a nebo jako urážku. Vlastně to nevím ani já sám.

Schovat se na místě, které někteří z nás znají je dobrý výchozí bod. Čili budova Hospoda je náš první cíl.
Hledání smrtelnice, či klíče bude rozhodně snazší když budeme zpočátku schovaní. Za ideálních podmínek bude mít Mephisto klid na práci a za těch horších bude Valerie přesně vědět jak Lovci démonů vypadají.

Je čas vyrazit.
 
  Valeria   Postava není přítomna 11.5.2020, 16:14:16
"Dobrá, vzhledem k tomu že nevím jak ona žena vypadá, zřejmě bych měla pro jistotu hlídat tady Mefistofelese. Přeci jen je pro tuhle část úkolu jeden z těch důležitějších." zadívám se na zmíněného démona a protáhnu se jako bych si protahovala svá křídla, která ovšem momentálně magie skrývá před zraky mých společníků, dokud si nebudu přát jinak nebo je nepoužiju.

"Co se týče Azazela tak naprosto souhlasím. Kočka se v ulicích ztratí lépe než kdokoliv z nás. Tedy pokud zrovna nebudou po ulici chodit oni lovci démonů, se kterými by se střetli. Můžete mi je někdo aspoň zevrubně popsat jak vypadají, nebo je pořádně nikdo z vás neviděl? Bylo by fajn vědět, jak vypadají naši nepřátelé."
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 28.4.2020, 17:58:20
Gwyllion se přeci jen uvolí nám pomoci. Konečně. Po vyčerpávající, čas žeroucí diskuzi, kdy tu padlo bezpočet nápadů, jsme se uchýlili k tomu, který je už na první pohled nejlepší, a býval by nám tu diskuzi ušetřil.

"To jsme nadšení, že budeš taky k užitku," utrousím směrem k ní.

Pak si vezme slovo padlá andělice.
"Sám se hodlám zaměřit plně na rozbourávání bariér a ovládání. Víc po mně není možno chtít," konstatuji po Isabelině malém proslovu. Především mi jde samozřejmě o to, abych zůstal stranou jakékoli možné újmy. Abaddona dokonce dostali živého, takže není radno si zahrávat.

Na druhou stranu má Isabela pravdu v tom, že musíme být pokud možno rychlí a přesní. Takže možná budu muset nasadit své schopnosti ještě na průzkum. Bezva. Ale Isabel mi řekla plným jménem, a to mi trochu zalichotilo. Ještě se ale pokusím to hodit na někoho jiného.

"Tady kočičák, když už se mu nechce do stok, by mohl vyrazit aspoň do ulic. Můžu ho navigovat, ale z nás všech bude nejméně nápadný. My se zatím můžeme někde zašít," pomyslím na tu hospodu, kde jsme byli, a kde si nás přes noc prakticky nikdo nevšiml...
 
  Isabel   Postava není přítomna 28.4.2020, 13:45:49
Na Mefista kývnu, docela mě uklidňuje, že pro něj bariéra nic nebude, protože představa, že bych to musela dělat znovu, mě moc neláká. A jak se zdá, po dlouhém plánování se snad konečně dostaneme i do města. Sleduju Gwill, jak něco čmáře do země.
“No výborně.“ Vzdychnu si. Kousavou poznámku o tom, že to mohla říct už dávno a kde bychom už byli, si raději nechávám pro sebe… zatím.
“A co dál? Do města se teda dostaneme a další plán? Přece nemůžeme tam vletět všichni najednou a procházet se v hloučku po celém městě? Musíme nejdříve tu holku najít. A nevzbudit při tom žádné podezření. Takže bych ráda věděla, co kdo z vás hodlá dělat, až budeme ve městě.“ Rozhlédnu se po všem ostatních.
“Já tu holku poznám, Mefistoteles ji může ovládnout. Bylo by fajn, kdyby někdo další hlídal, abychom nenarazili na kamarády lovce. Nebo máte jiný návrh?“ Vyčkávám.
“Nerada bych totiž opět kvůli někomu skončila v obležení lovců. Žádná zábava to totiž nebyla.“ Zní to dost jedovatě.
“Já jsem jinak připravená.“
 
  Svět   Postava není přítomna 23.4.2020, 8:46:03
Azzazel
Kocour si spokojeně nechá líbit drbání. A je rád, že k plánu stok nikdo nevrací. Když Graz proflákne Gwyllion kocour jemně zamrká."Ale ovšem....ovšem...málem bych zapomněl."Obrátí pohled k démonce.
"Graz má pravdu, pro tebe by to neměl být problém".

Po té seskočí Isabel z ramene a vydá se k blízkému seschlému stromu, na který promptně vyběhne aby se mohl lépe podívat na město.

Gwyllion
Valeriin pohled nijak zvlášť neopětuje, neboť přesto, že se pro ní pokusila mít pochopení démonce to očividně není po chuti a tak se rozhodne jí dále nedráždit.

Po Grazově prohlášení tak zvedne rezignovaně ruce
"Dobrá, dostal jsi mě...." Odpoví mu klidně.

Chvíli zamyšleně hledí na město..se rukama založenýma v bok. "Dostanu vás za bránu, vyberu nějaké vzdálenější místo podél zdi. Dál si musíte poradit sami" Otočí se nakonec na vás a pokrčí rameny.

"A abych udržela portál musím to zůstat, takže to musíte zvládnout beze mne." Pokrčí rameny a začne s přípravami.

Nohou vykrouží na zemi kruh a po té v něm kusem klacku začne kreslit runy. Ano je to složitější verze portálu a značně složitá na přípravu. Na druhou stranu je velmi spolehlivá a dá se otvírat a zavírat dle libosti dokud není kruh s runami poničen.

"Až budete připraveni dejte vědět...."
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 15.3.2020, 20:18:34
Isabel začne teď, v půlce plánu, řešit, zda je vlastně dobrý nápad snažit se klíč získat touhle cestou.

"Nezapomínej, že je to jen jeden klíč. Rufus se může ukonejšit představou, že existují další klíče a zámky. Krom toho, nikdy nepodceňuj lidské emoce podpořené správným šťouchnutím ve správný čas," dokončím.

"Jestli jsi se dokázala přes bariéru dostat ty, pro mne to bude hračka," odpovím Isabel s menší dávkou chvástání. Nakonec, tentokrát nebude mít proti sobě bariéra jedinou padlou andělici, ale celou skrumáž démonů. Našemu společnému útoku, a o tom jsem pevně přesvědčen, neodolá jen tak nějaký lidský mág.

"Hrátky s časem by nám prospěly...Ale jestli Azazel nemá v tom kožichu nějakou obzvlášť talentovanou blechu, obávám se, že jsme odkázáni na portál...a čím dříve jej vyvoláme, tím méně na nás budou připraveni," podotknu.
 
  Isabel   Postava není přítomna 14.3.2020, 21:40:34
Mefisto mi můj plán rozebere. A najde tam jisté mouchy.
“Sakra. Ve snaze dostat se dovnitř co nejdříve, mi to už logicky nemyslí.“ Sleduji bránu a začínám být docela vytočená.
“Zřejmě máš pravdu.“ Odpovím mu na jeho poznámku ohledně nápadu projít bránou.

Graz má dojem, že v tuhle chvíli je nemožné dostat za tu holku klíč.
“No tak nám můžeš nadhodit svůj plán, jak klíč dostat.“ Culím se, jak nejvíce můžu. Jsem si totiž jistá, že ani Graz neví, co s tímhle malérem máme dělat. Kdyby věděl, už tu nestojíme.

Graz tak nějak mile shrne moje počínání v městě, když jsem tu byla na výzvědách ještě dřív, než oni dorazili. Vlastně se mi zdá, že se mi snaží říct, že jsem průzkum odflákla.
“No jsem zvědavá, s čím přijdeš ty.“ Ušklíbnu se. V něčem má ale ten pytel kostí nejspíš pravdu. Pak nadnese problém bariéry.
“Danis měl také mága s bariérou. Myslel si, že ho ochrání. Stačí se dostat do podvědomí toho, kdo ji vyvolává a bariéru zničit zevnitř. Dotyčný se nedokáže soustředit na dvě věci, jak na boj uvnitř sebe a na udržení bariéry. Zničení bariéry trvá, ale jde to. Sama jsem to zkusila. Akorát to je dost vysilující.“ Odpovím Grazovi místo Mefista.
“Máš jiný názor?“ Otočím se na Mefista s otázkou. A čekám, zda to potvrdí.

Valerie přesně vyjádří můj názor na to, jak tu holku dostat z města.
“Přesně. Když už ji budeme mít, můžeme s ní odletět. To už je jedno, jestli to někdo uvidí. Vlastně chceme, aby to Rufus zjistil, ne?“ Vyzvídám.

Pozoruji bránu a ovládne mě vztek.
“Krucinál. Nebýt včerejška, kde bychom teď byli. Už bychom tu holku dávno měli. Možná i klíč. Kdyby včerejšek se nestal, tak jak se stal…“ Zarazím se. Něco mě napadlo.
“Nedokáže někdo z vás démonů si hrát s časem a vrátit ho?“ Jen tak nadhodím.
“Nebo aspoň někdo, koho znáte. Při nejhorším bychom takového démona mohli vyvolat, aby se k nám připojil a pomohl nám s tímhle problémem.“ Kouknu po všech ostatních, zda je nenapadne aspoň někdo, kdo by nám tak mohl pomoci.
 
  Valeria   Postava není přítomna 3.3.2020, 14:16:57
Vypadá to, že hovoru naslouchám spíše jen tak napůl ale zdání klame. Prostě jen pozoruji město a snažím se přijít na způsob jak splnit úkol svého pána. Z nehybnosti mě vytrhne až dotek Gwyllion a v očích mi probleskne na chvíli něco nebezpečného. Malá temná jiskra chladu a možná ještě něčeho hlubšího. Mluvit přede mnou i jen lehce humorně o Azmakovi, není zrovna nejlepší nápad protože je za ty staletí zřejmé, že jsem mu více než oddána. Démoni mají potřebu prahnout po moci, po vyšším postavení. Já jsem spokojena s místem, které mám a není nic, čím by mě mohl někdo chtít uplatit.

Portál už zní mnohem lépe a tak stočím pohled k Mefistovi a Grazovi.
"Pokud vaši ztracení kolegové nemluvili, bariéra za portálem by mohla být menší problém, než si myslíme. Pro vás jako démony ne, ale myslím že my s Isabel bychom jí mohly projít. Protože démoni a temní andělé spolu obvykle nespolupracují."

V podstatě i náš a váš druh si jde solidně po krku. Proto je nás tak málo.. Loví nás andělé i démoni a nebýt Azmaka, tak by byla sféra démonů mnohem prázdnější.. maličko se sama pro sebe něčemu ušklíbnu, chladně a zle.. což nebývá moc obvyklé ale ten výraz zase hned zmizí.

"Jen si nejsem jistá, že obyčejnou holku vymění za ten klíč. Je to jen jeden život proti čemu? Proti tomu, že se nám podaří prolomit prastarou bránu.
Každopádně pokud se k té holce dostaneme, za předpokladu že projdeme portálem i bariérou bez problémů.. pokud ji nehodláte proměnit v nějakou malou hromádku neidentifikovatelných vnitřností na místě, můžu s ní zkusit prostě odletět z města a někde se pak setkáme.
Najednou budou mít tak dvě starosti. Bandu démonů ve městě a nebo budou chtít sundat mě a tu holku, nebo budou muset rozdělit své síly a to prospěje mě i vám."
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 28.2.2020, 22:19:12
Ráda trpíš?" okomentuju finální rozhodnutí Isabel. "Nebo ti chybí přítomnost Abbadona?" ani nečekám odpověď, ale na druhou stranu nechci Isabel zůstat nic dlužen.

"Pokud vím, tak Gwyllion ovládá umění portálů velmi dobře, nemám pravdu?" oslovím dotyčnou napřímo, aby nedělala, že tady vůbec není -> což je její oblíbený sport.

"Otázkou z trochu jiné sféry je, zda je stále moudré si myslet, že by nám cokoliv vyměnili za Rufusovu milou. Či zda je moudré si myslet, že Rufusova milá již dávno není za magickou bariérou."

Azzazel se zatím o své postřehy dělit nechce, což ovšem plně chápu, je tady pořád spoustu uší, které na něj nejsou připravené.

Co se Mephista týká, tak toho ignoruji, neboť blbých nápadů už jsem dnes vyslechl až moc a jsem jich již poněkud přesycen.

"To, že se něco pokazilo už předtím, než jsme sem vůbec přišli, je poměrně jednoznačné. Když pomineme přítomnost lovců démonů, kteří zázračně unikli pozornosti našich zvědů, tak nám stále zůstává poměrně silná vázací a ochranná magie, přítomnost andělského artefaktu, mág v každé jednotlivé hlídce ve městě a konečně nekonečný proud milých posil od Azmaka. Pokud si odmyslím všechno ostatní, tak už jenom přítomnost Valeria řve, že něco nejde podle plánu.

Čili pokud nechceme město srovnat se zemí, je portál asi jediné rozumné východisko. A než se do něj všichni za zběsilého chechotu vydáme, tak by se nám Mephisto mohl svěřit, zda dokáže ovládnout sesilatele bariéry i v případě, že se dotyčný bude nacházet za bariérou. Protože na démony vztekající se vně bariéry je vskutku tragikomický pohled.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 24.2.2020, 11:22:45
"Když by tě odhalil," odpovím Isabel s důrazem na "když",
"pak by tě jistě podrobili další prohlídce, a tentokrát s někým, kdo andělskou magii od démonické pozná spolehlivě. I kdyby jsi prošla jako anděl, bylo by podezřelé, že nechceš rovnou zamířit za lovci démonů, nemyslíš?"

Gwylli zas navrhuje, aby chytilo pro jistotu všechno. To je na můj vkus diverze až příliš výrazná. Panika, kterou by to způsobilo, by se sice hezky pozorovala z dálky, ale celé město by bylo rázem na nohou. V nastálém chaosu bych se já, být Rufusem, hned stavil pro svojí milou a eskortoval ji do bezpečí.

Že se kočičák nechce namočit pro společnou věc jenom dokazuje, že pod tím oblakem chlupů se někde skrývá normální, sobecký démon. Což nám v danou chvíli moc nepomáhá. Azazel ale překvapivě přispěje do debaty i jinak a Isabel se toho chytne.

"Inu Grazi, myslím že jsi byl právě vybrán pro roli návnady. Demokraticky, samozřejmě. Či spíše...démonokraticky," jen těžko zadržuji smích. Pak ale zvážním.

"Stále tu též nepadlo jedno...jak dostat holku z města ven? Prostě si vyjít hlavní bránou? Dost možná by jí někdo poznal..." přemýšlím nahlas.

"Portál by tohle řešil obojí," poznamenám, a čekám, kdo se vytasí s tím, že by ho dokázal spáchat. Sázím na Graze, ten si vždy nechává nějaké to eso v rukávu.
 
  Isabel   Postava není přítomna 23.2.2020, 22:05:51
Graz nadhodí informaci ohledně magické bariéry.
“No jo, no jo. My víme. Ale jak ji překonat ses ještě nezmínil!“ Brblám si v duchu pro sebe.

Kouknu po Grazovi, když spustí o útoku na bránu.
“Přijde ti, že bychom snad měli s útokem nějaký úspěch? Myslela jsem to spíš jinak. Co kdyby některému tomu človíčku vypadla z vozu kostra. To by jistě odlákalo pozornost.“ Mrknu na Graze. Mefisto nadhodí jinou možnost s krytím padlých andělů. Chvilku koukám po bráně.
“Tam se mi fakt nechce.“ Ale bylo by to asi nejjednodušší.
“Kdyby mě ten artefakt odhalil, dokázal by si udržet iluzi, že jsem opravdový anděl?“ Nadhodím a počítám i s tou možností, že to prostě vezmu středem a bránou. Zvlášť, když je jasné, že na ovládnutí té holky musíme být co nejblíže. Uvažuji nad tím, zda by plán s ovládnutím mysli někoho u brány uspěl.
“To by mohlo vyjit. A co náhradní plán, kdyby náhodou ne?“ Od Valerie se dozvím doplňující informace o artefaktu.

Kocour se odmítne cachtat ve stokách.
“Zapomněla jsem, jak moc si váží svých chlupů.“ Podrbu ho pod krkem. Nějak si nedokážu představit, že by mi odpustil, kdybych ho do těch stok prostě hodila.
“Když už by byl jako prase, tak by to bylo jedno ne?“ Nakonec to radši ale zavrhnu. Za to kocour přijde s nápadem, který by snad mohl zabrat. Při tom se mi jeho opečovávaný kožich ocitne pod krkem.
“Kdo z nás by dokázal portál?“ Kouknu po ostatních.
“Stále máme pronajatý ten pokoj. Tam by portál byl bezpečný.“ Nadhodím jen tak.

Zírám na bránu a začínám být otrávená z toho, jak moc nápadů máme. Ale žádný se zatím nechýlí k úspěchu nebo aspoň k provedení.
“No odsud toho moc nezjistíme.“ Stále váhám nad tím, projít prostě bránou.
“Takže když nechceme čekat na noc, a pokud nikdo z vás nevykouzlí portál… Je na čase zjistit, co ten jejich artefakt u brány umí.“ Nadechnu se.
“Pokud nemáte nikdo nic lepšího… Jdu k bráně. Mefisto může zkusit svůj pokus s diverzí a uvidíme, zda projdu. Mefisto, potřebuju, abych vypadala jako včera večer v tom pajzlu.“ Čekám, co ostatní.
 
  Svět   Postava není přítomna 19.2.2020, 17:21:31
Azzazel

"Jestli čekáš, že si svůj opečovávaný kožich namočím do nějakých splašek...." Zamručí Azzazel..."Volím Graze...."naopak kvituje druhý Isabelin nápad.

"Mám taky nápad.."
Do toho mu ale skočí Graz se svým obvyklým přivítáním"Jen se netřes příteli....Všechno v pravý čas....jedna věc je jistá. Vědí, že jsme si přišli pro klíč....možná, že si Lilith pustila pusu na špacír....když je taková kamarádka s tou princezničkou.....Nemyslím si, že je to práce Azmaka..to by sem neposlal Velerii...až moc si ji cení...nemám pravdu má milá?" Načež si Azzazel párkrát preventivně olízne packu..

"Ale k věci....proč nepoužijeme portál? na tuhle vzdálenost by neměl být problém ho otevřít někde ve městě...." Nahodí nakonec Azzazel svůj nápad a pošimrá svým huňatým kočičím ocasem Isabel na krku..

Gwyllion
"Chlupatý chytrák jako vždy...Nechal Valerii na pokoji...být Azmakovým oblíbencem není lehký úděl....Podívej se na Mephista jak dopadl" Vystoupí Gwyllion s poněkud humorným tónem, projde kolem Valerie, opatrně ji plácne po rameni a věnuje ji upřímně chápavý pohled.

Gwyllion si položí nohu na špalek, opře ruce o koleno a chvíli si prohlíží město..."Nebo můžu odpoutat pozornost já....když celý ten dav před bránou chytne.....kdo bude mít čas řešit nějakou magii..." pokrčí rameny a s lhostejností v očích se k vám opět obrátí.
 
  Valeria   Postava není přítomna 10.2.2020, 18:11:47
Zadívám se na Isabel a jemně pokrčím rameny "Nemám vůbec tušení. Ale když jsou schopní nás vycítit, a já jsem schopna vycítit jejich artefakt, nehodlám riskovat že nás jednak dokáže odhalit, ale taky že by na nás mohl mít podobný, nebo možná ještě horší vliv než na démony. Na svatá místa těch okřídlenců taky nevstrčím křídlo." rozhodnu se sdělit ne zcela jisté, přesto své doměnky. Pokud je odhodlaná to zkusit ona, nu je to na ní.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 29.1.2020, 15:10:51
Vida kdo se rozhodl objevit se...

Azazelův příchod mě zaujme. Jak tak Isabel mluví o stokách, začíná mi zapadat jedno do druhého...kočičák už ve městě byl. Jak jinak by věděl, že Abaddon je naživu? I když, jeho zdroje jsou mysteriózní jako on sám...Alespoň že Gwylli souhlasí s naším dosavadním plánem.

"Na diverzi by nebylo potřeba riskovat někoho z nás," odpovím Isabel.
"Jestli jedna z vás pernatých bude ochotná risknout bránu, mohu poskytnout nějaké to krytí z dálky. V opačném případě...co kdyby jeden z oněch neškodně vyhlížejících poutníků najednou začal zápasit se strážemi? A nebo hůř...kouzlit?"

Znovu využiji své techniky promítání obrazů do cizích myslí. Tentokrát vidíte, jak blíže neurčený jedinec v davu využívá nestřežené chvíle a chápe se dýky strážného. Když si další ze strážných jeho činu všimne, okamžitě tasí svůj meč-jenom aby člověk teatrálně máchl rukou a strážný se skácel k zemi jako podťatý.

"Diverze jedna báseň," dodám. Že za celou šarádu zodpovídá můj útok na mysl strážného, to dodávat nemusím. Ovládnout někoho na takovou dálku, navíc s magickým dohledem, je takřka vyloučeno, ale omráčit jej, vypnout jeho mysl duševním úderem, alespoň na chvilku... toho bych schopen být měl.

Do toho všeho se zjeví Graz. Není mi příjemné, že se zhmotnil skoro v mé osobní zóně, ale nic s tím nenadělám. Kostík zatím klade užitečné otázky. Byť některé jeho návrhy jsou poněkud...nerozumné.

"Není-li krytá nějakým kouzlem, stačí mi být ve stejné čtvrti...na ovládnutí ve stejné budově. Ale prorážet si cestu skrz hlavní bránu se mi zdá jako šílenství."
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 17.1.2020, 21:33:19
Objevím se kousek nedaleko Mephista a zdá se, že jsem prince buď snědl a nebo někde zapomněl. Každopádně to nějak nekomentuji a tvářím se jako bych tu byl odjakživa.

"A vida, Azzazel." skoro by jeden řekl, že ho rád vidím, kdyby mi viděl do tváře a kdybych nějakou tvář měl.

"Našel jsi něco užitečného Azzazele?" zeptám se, protože nepochybuji o tom, že on strávil čas účelněji než kdokoliv z nás.
A také by nebylo na škodu trochu prolomit ledy, neboť téměř jistě si dovolím tvrdit, že každý jeden démon ví něco, co ostatní neví. Což je v naší domovině jistě cenné, ale v případě spolupráce poněkud nešikovné. Možná právě proto mají andělé pořád navrch.

"Bylo by poměrně logické, kdyby cokoliv cenného ve městě bylo už dávno schovaného za magickou bariérou. Dostali dost času se připravit a jak ukazuje stále se nevracející Abbadon, tak asi nebude tak snadné ji překonat." řeknu tak neurčitě do pléna, aby na tohle třeba nezapomněli.

"Na jakou vzdálenost dokážeš najít Rufusovu družku, Mephisto?"

"Pokud chceš projít přes hlavní bránu, Isabel, nebylo by lepší na město prostě zaútočit a zlikvidovat veškerý odpor? Buď to musíme udělat tiše a nebo když už se prozradit, tak pořádně nahlas, ať tu neztrácíme čas."
 
  Isabel   Postava není přítomna 13.1.2020, 22:35:14
Navrhnu pár možností, ale většina má svůj názor. Mefistoteles nikoho přes hradby brát nebude a tak je to vyřešené. A Gwyllion nechce čekat až do večera.
“Pak tedy musíme najít jiný způsob.“ Oznámím otráveně. A pak si ze mě udělá přistávací plochu kocour. Za to, že mě využil, si to ale užiju. Podrbu ho pořádně v kožichu.
“Nic se nestalo.“ Mefisto něco navrhne.
“Jako, že se tam někdo nějak dostane a dá ostatním zprávu, zda je to čistý?“ Vyzvídám, zda jsem to pochopila správně.
“A kdo jako?“ Hádám, že se tam nikomu jen tak chtít nebude.

Ale aspoň jedna věc se rychle vyřeší, dle Gwyllion se na Abaddona můžeme vykašlat.
“Konečně nějaká pozitivní zpráva.“ Odpovím a hážu tento problém za hlavu. Nakonec jich tu máme ještě stále dost. Na což nás Azzazel mile upozorní.
“To víme. Ale teď jako z toho ven?“ Uvažuju nahlas.

Když tak zírám na bránu, zaslechnu vedle nás Valerii. A její zjištění nám komplikuje vpád do města ještě víc. Nadechnu se a vracím se ve vzpomínkách do města. Přeci jenom jsem tam byla nějakou dobu. Měla bych si něco vybavit, něco co by nám mohlo aspoň trochu pomoci. Otočím se na Valerii.
“Jsi si jistá, že bychom neprošli kolem toho artefaktu. Přeci jenom jestli je andělský… ta naše část, která v nás ještě trochu zbyla, by nám mohla s tím pomoci ne?“ Vyzvídám a jsem zvědavá, co se dozvím.
“Škoda, že nemůžeme zjistit, co ten předmět dovede…“ Mrknu na Gwyllion a našeho kocoura. Pohledem se zaměřím k bráně, zda poznám, zda je potřeba kolem předmětu jen projít nebo se zaměřit na dotyčnou osobu. Podle toho mohu vymýšlet další plány.
Vybavím si i jak je město stavěné a kouknu po našem kocourovi.
“Azzazeli… Jak jsi na tom s plaváním?“ Uculím se.
“Chtěl jsi vědět, jak to vypadá v městě?“ Otočím se s otázkou na Mefistotela.
“Městem se táhnout příkopy, které odvádí nečistoty. Jistě by se nikdo nedivil, že se tam kolem motá nějaká kočka. Jen stačí, aby se tamtudy Azzazel protáhl a máš informací až až.“ Vysvětlím a kouknu po našem kocourkovi, zda má jiný nápad.
“Nebo můžeme čekat do večera.“ I když je mi jasné, že čím déle tu budeme stát, budou na nás o to lépe připraveni.
“Nebo… někoho obětujeme, hodíme ho k bráně, ať si s ním dělají, co chtějí… Odvedeme tak pozornost a dovnitř se už nějak dostaneme.“ Uculím se na tolik, že není poznat, zda to myslím vážně nebo ne.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.