abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 17.1.2020, 21:33:19
Objevím se kousek nedaleko Mephista a zdá se, že jsem prince buď snědl a nebo někde zapomněl. Každopádně to nějak nekomentuji a tvářím se jako bych tu byl odjakživa.

"A vida, Azzazel." skoro by jeden řekl, že ho rád vidím, kdyby mi viděl do tváře a kdybych nějakou tvář měl.

"Našel jsi něco užitečného Azzazele?" zeptám se, protože nepochybuji o tom, že on strávil čas účelněji než kdokoliv z nás.
A také by nebylo na škodu trochu prolomit ledy, neboť téměř jistě si dovolím tvrdit, že každý jeden démon ví něco, co ostatní neví. Což je v naší domovině jistě cenné, ale v případě spolupráce poněkud nešikovné. Možná právě proto mají andělé pořád navrch.

"Bylo by poměrně logické, kdyby cokoliv cenného ve městě bylo už dávno schovaného za magickou bariérou. Dostali dost času se připravit a jak ukazuje stále se nevracející Abbadon, tak asi nebude tak snadné ji překonat." řeknu tak neurčitě do pléna, aby na tohle třeba nezapomněli.

"Na jakou vzdálenost dokážeš najít Rufusovu družku, Mephisto?"

"Pokud chceš projít přes hlavní bránu, Isabel, nebylo by lepší na město prostě zaútočit a zlikvidovat veškerý odpor? Buď to musíme udělat tiše a nebo když už se prozradit, tak pořádně nahlas, ať tu neztrácíme čas."
 
  Isabel   Postava není přítomna 13.1.2020, 22:35:14
Navrhnu pár možností, ale většina má svůj názor. Mefistoteles nikoho přes hradby brát nebude a tak je to vyřešené. A Gwyllion nechce čekat až do večera.
“Pak tedy musíme najít jiný způsob.“ Oznámím otráveně. A pak si ze mě udělá přistávací plochu kocour. Za to, že mě využil, si to ale užiju. Podrbu ho pořádně v kožichu.
“Nic se nestalo.“ Mefisto něco navrhne.
“Jako, že se tam někdo nějak dostane a dá ostatním zprávu, zda je to čistý?“ Vyzvídám, zda jsem to pochopila správně.
“A kdo jako?“ Hádám, že se tam nikomu jen tak chtít nebude.

Ale aspoň jedna věc se rychle vyřeší, dle Gwyllion se na Abaddona můžeme vykašlat.
“Konečně nějaká pozitivní zpráva.“ Odpovím a hážu tento problém za hlavu. Nakonec jich tu máme ještě stále dost. Na což nás Azzazel mile upozorní.
“To víme. Ale teď jako z toho ven?“ Uvažuju nahlas.

Když tak zírám na bránu, zaslechnu vedle nás Valerii. A její zjištění nám komplikuje vpád do města ještě víc. Nadechnu se a vracím se ve vzpomínkách do města. Přeci jenom jsem tam byla nějakou dobu. Měla bych si něco vybavit, něco co by nám mohlo aspoň trochu pomoci. Otočím se na Valerii.
“Jsi si jistá, že bychom neprošli kolem toho artefaktu. Přeci jenom jestli je andělský… ta naše část, která v nás ještě trochu zbyla, by nám mohla s tím pomoci ne?“ Vyzvídám a jsem zvědavá, co se dozvím.
“Škoda, že nemůžeme zjistit, co ten předmět dovede…“ Mrknu na Gwyllion a našeho kocoura. Pohledem se zaměřím k bráně, zda poznám, zda je potřeba kolem předmětu jen projít nebo se zaměřit na dotyčnou osobu. Podle toho mohu vymýšlet další plány.
Vybavím si i jak je město stavěné a kouknu po našem kocourovi.
“Azzazeli… Jak jsi na tom s plaváním?“ Uculím se.
“Chtěl jsi vědět, jak to vypadá v městě?“ Otočím se s otázkou na Mefistotela.
“Městem se táhnout příkopy, které odvádí nečistoty. Jistě by se nikdo nedivil, že se tam kolem motá nějaká kočka. Jen stačí, aby se tamtudy Azzazel protáhl a máš informací až až.“ Vysvětlím a kouknu po našem kocourkovi, zda má jiný nápad.
“Nebo můžeme čekat do večera.“ I když je mi jasné, že čím déle tu budeme stát, budou na nás o to lépe připraveni.
“Nebo… někoho obětujeme, hodíme ho k bráně, ať si s ním dělají, co chtějí… Odvedeme tak pozornost a dovnitř se už nějak dostaneme.“ Uculím se na tolik, že není poznat, zda to myslím vážně nebo ne.
 
  Valeria   Postava není přítomna 6.1.2020, 18:56:16
Nečekaně se napnu, zornice očí, které teď byly téměř černé se zase přemění na svou ledově, až bíle mrazivou barvu. Vítr kolem mě zavíří jak nečekaně promáchnu vzduch svými neviditelnými křídly než je nechám zase složit.
Skoro to vypadá, jako by mě rozhodil příchod Azzazela, ale tím to není. Jenom souhra náhod že se sešly dvě věci najednou.

"U brány je nějaký kněz a řekla bych že vše prověřují předmětem, který v sobě má andělskou energii. A věřím, že kdyby se jen trochu projevilo něco démonského.. nebo mě a Isabel.. ta vaše protidémonská skupina určitě nebude daleko. A nebo po ruce budou mít nějaký artefakt andělů co nám zavaří.
Tak nebo tak si nemyslím, že bychom se do města dostali za světla už jen proto, že přes hradby prostě nemůžeš stejně za světla nenápadně přelézt.."
 
  Svět   Postava není přítomna 6.1.2020, 17:41:51
Gwyllion

Zatímco co cestu trávila Gwyllion v podobě černé klisny, teď již na sebe opět vzala svou lidskou podobou.

Když se zastavíte před městem vykročí trochu dopředu a chvíli obhlíží situaci. Nakonec se otočí a vrátí se k vám zrovna když Isabel dokončí první zhodnocení situace.
"Brána by byl ten nejhloupější nápad.....souhlasím" přisvědčí Gwyllion Isabel.

Když navrhne nebe tak jen otráveně pokrčí rameny "To by znamenalo počkat až do večera.....už mě nebaví čekat..." Zní to spíše smutně než otráveně nebo pobouřeně. Nakonec se posadí na blízký pařez a hodí nohu přes nohu.
"Abaddon je dost schopný se na to z toho dostat sám....kdyby na sebe nenechal naběhnou přesilu o které nic neví, nebyl by v tomhle průšvihu..a ano...podle mě je ten slizký měnič stále na živu"

Azzazel

"Mňau to je.." ozve se z ramene Isabell, kde lehce přistane Azzazel. Kocour na uhel černý se svítivýma rudýma očima.

"Zdravím Isabell...omlouvám se za svůj v pád, mé přemísťování má své myši..."dodá černý kocour a přátelský se otře o tvůj krk...ovšem pokud se ho hned nepokusíš smést rychle se přemístí na klín Gwyllion.

Tak nebo tak sjede očima ostatní přítomné "No né...zdá se, že Azmak se rozhodl poslat opravdu...silné osobnosti....Valerie...jsi daleko od Azmaka....Ammanas nepochybně si musel mít velmi efektní příchod......och ano a Algos....tebe bych tu nečekal...jak se má Deceptio stále stejně prudný?".

"Zdá se...že jsme si vybrali opravdu špatný čas..mňau...Hon na čarodějnice a vše nelidské je v Kvaru v plném proudu od té doby co začala válka se skřety..." Zdá se, že kocoura vůbec netrápí, že byl posledních několik dní někde v trapu....

 
  Valeria   Postava není přítomna 4.1.2020, 14:03:03
K tomu, jak se dostat do města, se moc nevyjadřuji. Mě osobně by stačilo počkat na noc a do města se dostanu během chvíle. A věřím, že spousta z nás tady má vlastní způsob jak by se mohl nepozorovaně dostat dovnitř. Nicméně lovci démonů by mohli být problém, pokud dokáží rozeznat temného anděla od démona. A nebo s námi taky nemusí mít v podstatě žádné zkušenosti. Není nás tak moc protože naši sourozenci, kteří se postarali o náš pád, nás taky s velkou chutí loví. Ještě raději než démony..

Chvílí pozoruju město a kolonu lidí bez jediného slova. Zamračím se jako by se mi něco moc nelíbilo ale pak jen přimhouřím oči až je úplně zavřu a mlčky tak zůstanu..
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 2.1.2020, 20:58:21
"Nemůžeme," shrnu za všechny situaci stran Abaddona, ačkoli mám svá podezření. Graz se poté vytratí dělat...své grazovské věci. Nic bych za to nedal, že ten čas co je sám tráví jinak než jenom službou Azmakovi...ale zkoušeli jste někdy vlézt do hlavy kostlivci?

No ani náš současný úkol není právě snadný. Zatím situaci jenom okukuji pěkně po staru, abych sondováním pomocí své mysli nepřilákal nechtěnou pozornost. Isabel mezitím shrnuje naše možnosti.

"Osobně nikoho s sebou neberu." odmítnu předem spolupráci v této oblasti.

"Viděl bych to nejsnáze na nějakou tu diverzi. Přes hradby půjdeme tak jako tak, protože bránou je to teď sebevražda. Ale bude lepší, když za tou hradbou nebude čekat půlka města a nádavkem natěšení lovci démonů."

V hlavě se mi rodí plán. Plán, jenž by mi zajistil relativně bezpečnou pozici stranou bojů ve středu města. Zůstanu venku, krytý některým z našich válečníků. Ostatní přelezou hradby, vyzvednou holku, s trochou štěstí i Abaddona-ne že by ho bylo škoda. A pak tradá na další část plánu...
Teď ještě přesvědčit ostatní.
 
  Isabel   Postava není přítomna 2.1.2020, 16:52:27
Smrt Abaddona Grazovi potvrdit nemůžu. A tak jen zakroutím hlavou. Než stihneme vyrazit, Graz čmajzne prince a je v tahu.
“Ani se nerozloučil.“ Pronesu na oko zklamaně. Ammanas se rozhodne nás doprovodit.
“To je od tebe moc milé.“ Vyprsknu. Nakonec společně vyrazíme do města.

Ani se nesnažím po cestě o nějaký rozhovor s ostatními démony. Většina by se stejně zajímala o to, co se ve městě stalo a znovu to už opakovat nechci. A vymýšlet plán po cestě, když netušíme, jak to teď ve městě vypadá, je také zbytečné.
“Kdybychom aspoň věděli, jak dopadl Abaddon...“ A hlavně mě celou cestu trápí jediná myšlenka.
“Jak zůstaneme v utajení, když je nás tu tolik?“ Rozhlédnu se po hloučku démonů, který se blíží k městu.
“Třeba to bude mít nějakou výhodu…“

Dorazíme k městu a je hned jasné, že náš zážitek s lovci démonů se neobešel bez reakce.
“No skvělý.“ Zírám na brány, kde je neustále živo.
“Co budeme dělat?“ Otočím se na ostatní.
“Pokud jde o mě, nemusím jít nutně bránou. Tipla bych si, že oblohu tolik nehlídají.“ Mrknu po ostatních. Nejsem totiž jediná, kdo dokáže hradby přeletět.
“Ale co ti ostatní?“
“Těžko říct, zda je vůbec moudré chodit přes bránu. Většina bude muset použít magii, aby mohla kolem lidí jenom projít. Nehledě na to, že na to zřejmě můžou být už připraveni.“ Představa, že bych někoho dostala přes hradby mě moc neláká, ale v nouzi jsem ochotna to provést.
“Tahat se s nějakým démonem… To jsou kšefty.“
“Teoreticky bych mohla někoho vzít sebou.“ Oznámím, ale je hned znát, že nadšená z toho nejsem.
“A co potom? Stále máme pronajatý pokoj v hostinci, od kterého mám u sebe klíč. Někteří se tam můžou schovat, až se dostaneme do města.“ Napadá mě plno věcí, co dělat, až budeme uvnitř.
“Jsou ale vůbec důležité?“
“Musíme najít a chytit tu holku. Vyhnout se dalším střetnutím s lovci démonů. A nějakým zázrakem i třeba zachránit Abaddona. Pokud teda ještě žije. Informace, zda jim něco vyklopil, je totiž docela důležitá.“ Dál přemýšlím, co dělat.
“Tu holku najdu rychle, ale unést ji bude možné nejspíš až zítra ráno. Nebylo by na škodu zjistit, zda slouží Danise a jeho parta. Aspoň bychom měli představu, zda si tolik hlídat záda.“ Mlčím a přemýšlím, co z toho je nejdůležitější.
“Kdybych je nemusela tahat sebou, tak už tu holku mám!“ Kouknu po ostatních.
“Co vaše nápady?“
 
  Svět   Postava není přítomna 28.12.2019, 23:46:55
Ať je každý z vás jakéhokoliv názoru a myšlenek tak se nakonec rozhodnete ubírat stejným směrem. I když pro vás čas neznamená nic a mnozí z vás ho již ani nesledují, tak svět se stále otáčí a den střídá noc a Azmak by určitě nerad aby jste zbytečně otáleli.

Zatím co Graz zmizí na nějaký čas aby se postaral o prince, tak zbytek bandy démonů vyrazí zpět směrem, kterým jste přišly.

* * * *

Když dorazíte k městu tak se k vám připojí i Graz. Den se již přehoupnul k večeru. Poslední paprsky slunce mizí za mohutnou horou na jejímž úpatí se rozprostírá Harduk. Fronta vozů a lidí se od bran města se nicméně táhne ještě dál než posledně a není se čemu divit.

Nikdo z vás nepochybuje, že vzhledem k předešlým událostem, se kontrola u bran zpřísnila. A nejen to, všichni cítíte o poznání větší přítomnost magie.

Teď již záleží jen na tom jak se rozhodnete svůj plán provést a kdo bude hrát jakou roli. Není pochyb o tom, že jste od města schopní se dostat ale je otázkou zda je moudré tam jít všichni a nebo ne. A taky jak přistoupíte ke svému plánu. Bude někdo odpoutávat pozornost? Pokusí se někdo zachránit Abaddona? Či se snad snažit o další špionáž? Nebo jen přimějete dívku k vám přijít?

Možností je spousta a noc je mladá...druhé kolo může začít.
 
  Ammanas   Postava není přítomna 23.10.2019, 22:30:06
Pohled na skupinku hádajících se démonů je vskutku komický.

"Jak ty lidská mláďata..." zasměji se v duchu.

"Nevím, jak moc jste to zvorali, ale Azmak potěšen opravdu není." pronesu s vážným výrazem ve tváři, tedy aspoň s iluzí vážného výrazu.

"Únos by mohl náš problém skutečně vyřešit," pokračuji ve svém proslovu "nicméně jste si vědomi toho, že ta žena bude muset aspoň chvíli přežít?" zašklebím se.

"A pokud jde o to lidské princátko, doufám, že jste to s ním nepřehnali. Nevypadá, že by mohl ovládnout své tělesné pochody, natož pak nějaké vojsko." dodám.

Následně promluví Graz.

"On se nechal zabít lidmi?" podivím se zprávě o Abaddonově osudu. Poté však jen pokrčím rameny a dál této informaci nevěnuji pozornost, následně opět promluvím směrem ke Grazovi.

"Jak to tak vidím, tak s vámi do města budu muset jít, jinak se buď pozabíjíte mezi sebou nebo se necháte zabít od lidí. Tedy ne že by mě to nějak trápilo, ale přiznávám, že sám to všechno nejspíš nezvládnu."
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 9.10.2019, 21:13:45
"Vystrašení a naštvaní démoni podávají nejlepší výkony." pronesu a jsem si jist, že každá část vzkazu najde svého adresáta.

"Chystáš se také do města? zeptám se Ammanase.
"Tady Meibilo by ti mohl dát nějaké cenné rady..." naznačím, že někteří z nás mají zkušenosti na rozdávání.

"Trochu zvláštní je, že Abaddon nikomu nechybí... a přitom jeho smrt nikdo nepotvrdil... přitom pokud vyklopí i to málo co ví, tak nám zachvilku bude na tomhle světě zase ještě o kousek hůř."

"Jste někdo schopný potvrdit smrt Abaddona?" zeptám se a jemně připomenu palčivý problém, který může každou vteřinou bobtnat.

Nakonec, když se konečně začne zdejší společnost rozpadat, dotknu se na zemi ležícího prince a zmizím spolu s ním.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 9.10.2019, 20:10:03
Netrpělivě se poškrábu rohem na křídle. Začíná tu být přelidněno. Přesněji, předémoněno. Isabel poznamenává, že tohle nevěstí nic dobrého. Na druhou stranu, mít víc hlav není na škodu. Má-li nás provázet nebezpečí, je potřeba mít za koho se postavit.

"Jen to dokazuje, že Azmak si je hrozby již vědom," poznamenám na truc Grazovi.

Vida, tak už i náš přítel dva v jednom Alogs s tímhle cirkusem okolo ztrácí trpělivost. Divím se, že Isabel si ji ještě drží. Že by to byla trpělivost andělská? Zábavná myšlenka. Kolik toho v ní asi zbylo? Její loajalitu ale zpochybňovat netřeba. Zjevně je oddána úkolu pomalu nejvíc z nás všech.

"Jinak já jsem připraven vyrazit", dodám.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.