abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  
 

Grazhosyluthar
14.1.2019
9:00:20
Alogs se kupodivu chystá na některého vesničana, což je asi tak maximum, co jsem mohl očekávat a já jsem s tímto výsledkem spokojený.

Mephisto začíná naříkat jak raněná succuba. "Myslíš, že mě zajímá, kdo je nejpravější pravá ruka Azmakova? Zajímavé... zajímavé je to pro mne hlavně proto, že jestli kdy Mephisto něco z mé mysli přečetl, tak to s bídou byly předpředloňské novinky...

"Jestli má dobrou výmluvu a informace, pak ano. Pokud ne, doporučuju si najít vlastní koutek ke zpytování svědomí a kladení si otázky pročpak jsem nás to prozradil a zanechal ve městě svědky?!" urazit mne je velmi těžké... Ovšem nedobrou náladu mám, jen co je pravda...

"Mephisto, zdá se, že princ je tvůj. Pro tuto chvíli samozřejmě." podotknu jen aby věděl, že přeskočil Alogse v pořadníku.

Gwyllgi
9.1.2019
21:47:02
Gwyllgi, Valeria
Některým “stálým zákazníkům” se prostě neříká ne. I když to znamená práci na povrchu a za trošku stížených podmínek. Vzhledem k tomu, že seznam démonů, kteří již na tom pracují, mě neohromil, tak se mi do toho moc nechce.

Ale co se dá dělat.

“U všech chlupů, těch tam je jak psů. A persóna vedle persóny. To bude strašně nenápadný….”
zaksichtím se kysele. Na rozdíl od Valerie se nedovedu tvářit tak suše, tiše a nepřítomně...raději bych se válel. Nebo chlastal. Nebo žral. Nebo obojí.

S Valérií jsem se párkrát viděl. Oba jsme dost rozumní na to, aby jsme se nepoštěkali, většinou máme vlastních starostí dost. Tedy já ano. Ona má asi Azmakovi starosti...Což ostatně, ten plán by mě dost zajímal. Určitě to bude nějaká mocenská hovadina nebo uražené ego…

Příjemná návštěva u oživlé osiny v zadku jménem Vegmak to celé nezpříjemní. Spíše naopak.

“A tady máme živoucí důkaz toho, kdo je jen slina na botě a kdo skutečně vládne. Jednu věc musím Azmakovi nechat - dovede nás odhadnout. Ví, co na každého platí a kde přesně jsou hranice toho, kam jde zajít. A proto je tam, kde je….”
pomyslím si kysele. “Na rozdíl od svého synka…na kterého kašle.”

Dospěji k názoru, že drobná výchovná lekce neuškodí. Jsou prostě některá označení, na které je potřeba si dávat pozor. Lehce a velmi rychle přiskočím a uštědřím démonovi staré, dobré čelíčko. Nic moc, jen asi bude mít zlomenej rypák a dobře tak. Zavrčím a v očích se mi zablýskne trošku starého, dobrého pekelného ohně..

“Bacha na rypák….”

Aspoň něco dobré nálady.

Pokud se nebude dít nic zvláštního, tak vyjdu ven a před stanem nasaji vzduch. Je prostě krásně...jiný. Chybí zde spousta zápachů, avšak mnoho jich opět přebývá. Bude mi nějaký čas trvat, než si zvyknu…

Trošku mne ofoukne, ačkoliv panuje víceméně bezvětří. “Vida, vida...někdo si protahuje peruťě...No, to by byla ostuda.” pomyslím si a zazubím se na Valérii.

“Pokud to má být nabídka leteckýho výletu, nešlo by to bez něj? Nejsem zrovna proslulej nenápadností a raději mám půdu pod nohama. Ať už dvěma nebo čtyřma. A vůbec, jak moc chvátáme? Nevím, kolik tobě Azmak pošeptal do ouška, ale mě řekl dost velký kulový. A rád bych měl nějakej plán, až na místo dorazíme. Navíc, tobě by se procházka tady pěkně na sluníčku měla líbit, ne?”
dokončím s menším rejpancem..Alogs a Deceptio
7.1.2019
9:21:41
Je to překvapivé, ale chvíli mlčím. Nikdo si mě nevšímá, a ani moc neřeší. Pokrčím rameny a zmizím na průzkum okolí.

Po té co se Algos, vypaří čekám, jestli si toho někdo všimne. Jestli se nic nestane tak i já se vypařím, ale tentokrát doslova.

Plížím se z dohledu a hledám dokonalou oběť. Ne musí být dokonolá, vlastně stačí, stačí, aby byla dobrá. Ti dva si přáli rozruch tak, ať si ho užijí. Pak mi v hlavě začne šeptat Deceptio.

"Tak co? Koho?" "Mám pár tipů, ale co řikáš ty?""Dej mi chviličku podívám se zblízka. Ušklíbnu se a jdu na bližší průzkum.

Isabel
31.12.2018
23:04:06
Když ucítím bolest v křídle, je jasné, že se něco ošklivě zvrtlo. Jen doufám, že ta kapalina nebude mít na mě špatný vliv. Nemám ale moc času zkoumat, zda je nebo ne. Blíží se ke mně nepřítel. Vytáhnu meč a na nic již nečekám. Jakmile se dotknu jeho jílce, proběhne mnou síla, která se v něm skrývá. V hlavě uslyším Meibila.
“Mizím hned, jak to půjde.“ Odpovím mu a věnuji se dál boji. Jen co s mečem mávnu k prvnímu úderu, opře se do protivníka silný vítr. Doufám, že ho to tak zbrzdí, abych ho mohla i zasáhnout. Jsem připravená k boji využít i křídla a jakmile to půjde, odsud co nejrychleji zmizet.

Mefistoteles
30.12.2018
21:03:01
"To uvítám," odvětím Grazovi, když vymyslí řešení...přesněji, když pošťouchne Alogse, aby byl taky užitečný.

"Dost na tom, že riziko už není nulové. Určitě si měl tehdy důležitější věci na práci, ale smím ti připomenout, že parta lidí, bez jediného anděla, kdysi zabila Azmakova třetího v pořadí?
Což...budeš dost možná v dnešní době ty, alespoň dle tvého úsudku, není-liž pravda?"


Ale dost už Graze. Máme důležitější věci na práci. Po pár hodinách od chvíle, co jsem poprvé uzřel tuhle mysl, tvárnou, a s potenciálem, se jí konečně můžu plně věnovat. Jeho užitečnost bude jednou veliká...pro náš záměr, a tím i pro mě. Takže si dám záležet.

"Nechtěl jsem být ruš-moment," uvědomím si, že podnět ke mě nepřišel sluchově.

"Nechceš mi říct, že nejste schopný ani utéct potichu..."

"Abaddon tu s námi není, ale domov důchodců se na tebe těší. Že, Grazi?", nedá mi to a poslední větu nejen že pošlu Meibilovi, ale vyslovím i nahlas. Kosťák bude mít jistě pro rohatce vřelé uvítání, což mi dá dost času dokončit manipulaci.

Valeria
21.12.2018
19:22:19
Valeria, Gwyllgi

Gwillgiho pozdravím jen lehkým pokývnutím. Jistě že jsme se nejednou potkali, i když na žádnou důležitou.. nebo vlastně ani delší komunikaci nejspíše nikdy nedošlo. Hlavně taky proto že jediný s kým skutečně komunikuji, je Azmak. S ostatními jen z nutnosti a co nejstručněji.
Vegmaka akceptuju jako ostatní démony. Jako tvory, kteří se mi prostě dostávají do cesty a já s nimi musím jednat. Ovšem Vegmaka mám ještě o něco méně ráda než ostatní. Neustále jej považuji za hrozbu pro svého pána a nikdo mi nevymluví že by se rád dostal na místo svého otce.

"Myslím že není už třeba cokoliv řešit. Úkol máme.. mapu taky.. a kde se nachází zbytek přibližně taky." jen kývnu hlavou a otočím se k odchodu ze stanu.
Na Gwyllgiho počkám venku a mírně se protáhnu a je cítit silnější závan větru, zřejmě si protahuji svá, zatím neviditelná, křídla.
"Chceš jít pěšky nebo poletíme? I kdybys běžel v druhé podobě, pořád budu rychlejší.. a míň nápadná" pronesu hlasem bez emocí. Asi jako bych se ptala cizince na počasí.

Meibilo
18.12.2018
20:08:17
Uvědomím si, že něco je špatně okamžitě, jen co mám Danisovu botu v žebrech a dva šípy v těle. Jako by toho nebylo dost, tak mi před obličejem bouchnou dva krystaly a odmrští mě na zeď.

Když dopadnu, tak se podívám na svou pravou ruku. Není to vůbec pěknej pohled a svoji krev jsem taky dlouho neviděl. Měl jsem období klidu a lehčích práci. Nečekal jsem, že tohle bude až takovej oříšek. Vyplivnu krev a zakloním hlavu, přičemž se dívám po Isabel. Vidím, že má taky problémy. A taky nejsou malý. Seskladam myšlenku ,, Já mizím. Ten zmrd je až moc silnej a já na něj nejsem připravenej. Ale nenechám tě tu. Ostatní bych asi nechal, ale tebe ne. Pakujem se. Zkus zmizet. Pokud ne, tak mi dej signál, kde ses a já se pokusím pomoct. .

Pak se pokusím spojit s Mephistem. ,, Pakujeme se za vámi. Schytal jsem to až moc. Pokud je někde s vama Abaddon, tak mu vyřiď, že si to s ním vyřídím, že mě poslal po takhle tvrdým zkusvisynovi. Jinak možná přivedu návštěvu.. Tak tam kdyztak upozorni ten váš domov důchodců. " Pak se odteleportuju z dosahu všech na place. Dost daleko, aby mě nebyli schopni jednoduše vycmuchat, ale abych mohl pomoct Isabel, kdyby to bylo potřeba

Svět
17.12.2018
22:11:34
Valeria, Gwyllgi

Zemský povrch krátce po příchodu......

Co si budeme povídat, když si vás Azmak zavolal, že si vás vybral pro speciální úkol, který může zvládnout jen vy dva a nikdo jiný, zřejmě jste si to představovali jinak, než, že vás pošle na zemský povrch jako několikáté v řadě plnit něco na čem už pracují takový odborníci jako Ohnivá Klisna, Mefistoteles, Trojhlavec nebo Grazhosyluthar....I když Valeri nepochybně znejistila už v okamžiku, kdy jí bylo řečeno, že se bude muset vzdát své stráže pána démonů...aspoň na čas.

V každém případě jste na povrch dorazili zhruba před dvěma hodinami, kdy jste se srdceryvně rozloučili s Azmakem a prošli bránou. Teď dřepíte ve Vegmakově stanu, na provizorních židlích u neméně provizorního stolu, před vámi je na stole mapa lidského světa a sledujete jak mladý démon sedí v křesle nohy na stole a popíjí víno. "Zdá se, že otec už bude značně nervozní, když posílá další posily....a tentokrát dokonce mou oblíbenou chůvu....Chůva se vším všudy....och ano..." Pobaveně se ušklíbne."A v neposlední řadě svého čuchacího psa.....tak snad to k něčemu bude.....Už tu chybí jen má sestra a sám Azmak a můžeme slavit....".

Vegmak už vás zatím seznámil se situací a s tím, kde by jste zhruba měli najít zbytek předvoje. Přinejmenším víte směr..a to je hlavní město Kvarského království...Harduk.

"Takže směr znáte...svůj úkol máte.....vyrazte kdy chcete...ale pokud chcete dohnat zbytek tak být vámi pohnu.....nejsem schopen předvídat co provedou a ani mě to nezajmá...jen vás tu nechci mít všechny na jedné hromadě....Snažím se omezit ztráty na životech démonů co nejníže...Takže můžu vám ještě nějak pomoct?"
Máchne nonšalantně rukou syn pána démonů.

A taková je vaše situace, Azmak vám každému nabídlo to samé co všem předvámi...se slovy "Udělejte co chci....a dám vám co bude v mé moci".

Grazhosyluthar
12.12.2018
8:53:18
"S mými léty by správná otázka měla znít, zda něco překvapilo mne." odpovím Gwyllion.

“Teď je na řadě Mephisto a Algos. Je potřeba prince pošťouchnout správným směrem i co se taktiky a síly týká.“ podotknu hlavně směrem k Mephistovi, který zatím spřádá plány.
Ovšem jeho plány mají slabinu – protože jeho pozornost potřebujeme jinde.

“A co kdyby Algos posedl jednoho vesničana? Než se to ve vesnici vyřeší budeme mít dost času na práci. Lidé většinou vyděšeně pobíhají, stejně jako dvounohý ptáci, když se jim něco nehezkého děje…“ nadhodím svůj návrh, který nás nenutí plýtvat silami na něco tak neužitečného a nezajímavého, jak vesničané.

“Máš práci tady Algosi. Najdi si jednu hračku a udělej s ní ve vesnici rozruch. Daleko od naší stodoly, pokud možno…“ nejsem si sice jistý, jestli k němu moje slova proniknou, ale za zkoušku nic nedám…

“Koordinovaní lovci démonů? Tys nikdy žádné nepotkal Mephisto, že se tak plašíš? Dej nám vědět, až zabijí prvního z nás. Pak bude na místě vyhodnocovat rizika.“ přistupuji k tomu pragmaticky. Varování dostali včas a jak s ním naloží -> to už není moje starost.

Alogs a Deceptio
6.12.2018
10:10:06
Jdu zacmuřeně poslední. Očima propaluji okolí.
Chováš se jako malé děcko
Myslíš že mi to vadí?

Mezitím co probíhala tichá válka v Algosově hlavě. Dorazily jsem k vesnici. To jsem převzal iniciativu. Vylezl jsem z Algose a nadhodil
”No já s Algosem bych chom mohli jít na výzvědy. Případný problém zvládnem a nemusíme ho vraždit”


Při slovech o nevraždění se ošiji, ale přisadím si. ”Pokud chcete ani nemusím vraždit, abychom si s nimi. Mohli pohovořit.”
Pak se mefistoles zmíní o problémech a ušklíbnu se
”Co pak problémy? Nezasvětíte mě?

Jen protočím očima. Jak dětinské. Jako vždy.

Mefistoteles
2.12.2018
21:42:50
Přesně jak jsem si to představoval.
"Pro práci, na kterou se chystáme, by stodola měla stačit.", podotknu k přítomným.

I s přihlédnutím k tomu, že se do ní všichni vejdeme a kdokoli tam půjde, můžeme jej rychle a tiše odstavit, je přímo ideální. Těch nejvýš pár desítek lidí, co zde na statku žije, si klidně můžeme poskládat do rohu jako pytle slámy...nebo větší část usmrtit a jednoho či dva nechat fungovat tak normálně jak to půjde, abychom nevzbudili podezření ve zbytku vesnice.

"Optimální scénář...někdo ze statku se přijde podívat proč že se mu plaší koně...odejde s pocitem, že vše je v pořádku...potom služka přijde dojit kravky...i s tím si jde poradit potichu...a možná by to tak bylo nejlepší...jen mě to bude odvádět od práce...", přemýšlím nahlas.

Když tu...
Azmakovy rohy...

Z úvah mě cosi vytrhne a otočím se na Graze. Na tváři mám trochu škodolibý úsměv, který ale též ukazuje, že můžu brzy vybuchnout vzteky.
"Nejenom že proti sobě poštvali hlídku...oni na sebe rovnou přitáhnou nějaký lovce démonů nebo co!
Někteří z nich umí kouzlit...ti co neumí, mohou mít kouzla vepsaná do různých předmětů. A jsou koordinovaní...dělají to už dlouho...Jsi si jist, že o ničem takovém nevíš??"


Začínám mít doopravdy vztek. Že prý jdeme na bandu ubožáků! Že prý se víra už vytratila! Nikdo na nás nahoře nečeká! Buď měl Azmak sakra špatný informace, nebo lidi ve svojí nabubřelosti podcenil. Teď nejen abysme si poradili s princem, ale možná ještě s nima...protože aby nám naletěli, to budu muset vystřihnout majstrštyk.

*hází si dvacetistěnkou a doufá v přízeň Osudu...*

Svět
2.12.2018
18:24:12
Abaddon

V pouzdru našmatráš, pár flákonků...těžko říct jakých když je nevidíš..ale pravděpodobně pude o léčivé lektvary či něco podobného...

Všichni mlčky pozorují tvé divadlo...Žena se pobaveně usmívá...a postava za ní stojí se založenýma rukama. "To ti tak žeru....." Za chraptí na konci tvého představení holohlavec ale to už je přímo u tebe a na tvojí hlavu míří další obří kladivo...

Žena za tebou začne neslyšně mumlat zaklínadlo, ruce má namířené před sebe a něco v nich svírá...v tvém okolí začne bíle světlo vykreslovat neznámí glyf.

Druhý muž ze střechy se odrazí, v ruce třímá obří kosu a míří z vrchu rovněž přímo na tebe...

Ne...na tyhle tvé herecké schopnosti prostě neplatí...

Svět
2.12.2018
18:10:19
Meibilo, Isabel

Meibilova dýka vyletí správným směrem ale démon rychle vycítí, že svůj cíli minula....střelec se jí vyhnul...Je příliš daleko a měl dost času. Svou pozici zaujmul strategicky tak nejlépe jak to šlo.

Už první výpad proti Danisovy Meibila, zradí....jakmile se ocitne za Danisovými zády ucítí tvrdý náraz do žeber...tam kde by nemělo být nic je jeho bota a nutno dodat, že okovaná pata v Meibilových žebrech není vůbec příjemná....Rána ho sice neodmrští ale zpomalí ho. Danis uskočí a do ramena se Meibilovy zakousne šíp....a po něm hned další do boku....
Danis na nic nečeká a zasype ho dalšími údery "Tohle už jsem viděl víckrát než bych chtěl..." Zabručí velitel a Meibilo se musí bránit...Danis je rychlí a precizní...a hlavně není sám...Než se stačí Meibilo vzpamatovat, před očima se mu objeví dva prasklé krystaly..Danis uskočí z krystalů vyjde bílá záře a démona prudce odmrští přímo proti zdi. Když se po nárazu sesune na zem je sice schopný pohybu ale pravou ruku má ošklivě potrhanou a jedno oko má zalité krví....nic smrtelného...ale pokud se rozhodne dál bojovat...bude v opravdové nevýhodě.

Isabel se úspěšně vyhne koulím a útočníkovi svým rychlím manévrem..Než ale stačí cokoliv podniknout...ucítí pálivou bolest v pravém křídle.....Střelec změnil svůj cíl a Isabel tak teď z křídla trčí šíp a jeho hrot se leskne neznámou kapalinou....Koutkem oka zaregistruje, že první útočník se ale již odrazil od střechy a ač je to k nevíře tak k ní rychle míří s připravenými zbraněmi. Než se stačí nadát musí se střetnou s prvním úderem.

Rychle Isabel dochází, že varování servírky nebyla vůbec marná...tihle lidé...nejsou z daleka tak obyčejní...jak by se mohlo zdát.

Svět
2.12.2018
17:34:51
Na cestě do vesnice

Gwyllion si otráveně povzdechne..."Člověk by řekl, že s tvými léty by si mohl aspoň někdy překvapit Grazi.....I když máš pravdu.....když nic tak se oddělí plevel od zrna." S tím se otočí a začne ladně kráčet směrem k vesnici, načež se k vám ještě otočí...."A co se týče informací...já mám ty které potřebuji....Ale...to není nic co by tě měl rozptylovat od tvé nové hračky..dej vědět až s ním skončíte....uvidím co se dá dělat." Pronese a na tváří jí zahraje pobavený úšklebek. Bez dalšího se pak opět promění do své koňské podoby a tryskem vyrazí směrem k vesnici

"Tak jdeme pánové?" neodpustí si drobné popíchnutí vašich myslí.

* * * *

Vesnice je pro démony sotva pár kroků daleko, jak řekl Mefisto....malá, poddajná ne víc než pár staveb z nichž se v tuhle chvíli nesvítí. Je ale jen otázkou času, kdy začnou vesničané vycházet ze svých příbytků...ráno se již pomalu blíží. První obydlí, které vás z dálky vítá je malý statek na kraji vesnice se vším co k tomu patří. Drobné stavení, pole a velká stodola, která když nic představuje množství čerstvého masa. Ostatní stavby jsou namačkány na sobě v samém středu vesnice, žádné hradby, plot ani stráže. Jediné člověk, který bude v tuhle dobu vzhůru bude místní ponocný, který střeží noční klid.

Je jen na vás jak se ovládnutí vesnice chopíte....nakonec těchto pár vesničanů vám těžko může v něčem zabránit...

Isabel
19.11.2018
17:35:19
Po veliké snaze brána mága začíná povolovat. Cítím menší uspokojení, když uslyším křik Veliho. Jenže nemůžu v tom pokračovat. Ať se tam dole děje cokoliv, evidentně si mě všimli a můj plán se začíná hroutit. I když nerada musím svůj pokus přerušit a věnovat se ohnivým koulím, které se ke mně blíží.

Nemám moc času a když ucítím za sebou čísi přítomnost, roztáhnu křídla a vznesu se tak vysoko, aby mě koule minuli. Při vzletu se přitom prudce otočím, aby síla křídel smetla osobu za mnou rovnou na zem. Můžu jen doufat, že dotyčnému ten pád ublíží. Chvíli ve vzduchu váhám, zda to vzdát a zmizet. Očekávám, že si mě nikdo nahoře nevšimne a tak mám chvilku na rozmyšlenou. Když se rozhlédnu kolem sebe, Meibilo stále bojuje s Danisem.
“Co tam tak dlouho dělá? Už ho doraž!“ Pokud se Meibilovi nepodaří Danise sejmout, pokusím se ještě naposledy pomoct. Jenže netuším, kde se Meibilo při svém útoku znovu objeví a nerada bych mu vběhla do cesty. A tak mu pošlu vzkaz.
“Jestli chceš pomoct, stačí říct. Útok ze vzduchu by kapitán nečekal…“ Vyčkávám, jak to tam dole dopadne, jinak jsem připravená dle instrukcí Meibila zaútočit svým mečem zeshora a Danise tak přišpendlit k zemi. Pokud však nebude o moji pomoc zájem, nechám Meibila svému osudu a vyrazím za ostatními z města.

Grazhosyluthar
17.11.2018
0:25:52
"Spíš by ses měl pokusit rozlišit mezi tím, co po tobě chci a tím, co chceš ty. Nebo si opravdu myslíš, že se s ním táhnu přes půl kontinentu, abys mi z něj udělal otroka vlastních sadistických choutek?

Kdepak, chtěl jsem, abys v něm povzbudil chuť vystřídat své příbuzné na trůnu. Natrvalo. A to můžeš uskutečnit teprve až se fyzicky zotaví a
Mephisto a Gwyllion ho zaopatří potřebnými znalostmi a výbavou, aby zůstal člověkem a přitom měl požadovanou výkonnost.

Jestli na to tvé síly nestačí, pak ano, můžeš udělat třeba dva tucty slintajících vesničanů a kochat se tím jak si navzájem lámou údy. My ovšem máme trochu jiný úkol, což ti doufám Azmak řekl."
nenamáhám se, abych je odlišoval. Vlastně je mi i jedno jestli se naštve nebo ne.

Připomínku od Mephista jsem stihl obsáhnout do svých plánů a tak už na ni více nereaguji. "Tomu, co nesu přes rameno. Nic důležitého, co by mělo odvracet tvoji pozornost od města. Hlaš cokoliv užitečného. Budem se tam ještě vracet a informace se nám budou hodit. Že ano, Gwyllion?!" tentokráte to vypadá, že se vysmívám spíše slečně než našemu telepatickému zařízení.

Abaddon
14.11.2018
15:18:35
Jsem zklamaný. Snažím se na něj působit jen okrajově a stejně ho to naprosto odrovná. Vezmu si jeho pouzdro a ale enstihnu se kouknout dovnitř jelikož moje otázka ani tak nezůstane nezodpovězena. "Sakra.."

Jen tak tak uhnu s dětským tělem a naschvál zakopnu, načež i sednu na zadek.
"N.. Ne! Prosím! Maminka! Potřebuje pomoct! Zaslechli jsme poplach tak jsme se snažili dostat do slumu, ale cestou jsme potkali tady stráže.. A.. Pak.. A pak.. Přišla obluda.. S křídlama.. Tamodtud! povím a třesoucím prstem ukážu na msíto kde je Meibilo a odkud přišel signál lidského kapitána. Představení je celkem dobře zahrané, a i hlas je zapracován ale slzy se mi jednoduše vytlačit nedaří. Za.. Zabila tu všechny a odnesla maminku! Tam! povím, a ukážu cestou pryč od kapitána. Mezitím co povídám lehce a pomalu pohnu s obalem sem a tam, jestli je něco uvnitř.

"Prosím.. Zachraňte mojí maminku.. " hlas se mi zlomí.


Mefistoteles
8.11.2018
21:56:23
"Cokoli jste, ať se radši drží své vlastní schizofrenie, než ji začne tlačit do dalších.", odtuším. Tím je řečeno vše, co jsem chtěl říct já, a proto nelením a následuji Graze, zatímco se Alogs a Deceptio hádají.

Díky tomu taky dorazím do vsi hned jako druhý. Zběžně vyšlu svou mysl do okolí, abych ověřil, že máme opravdu klid, a jakéhokoli vesničana, kterého najdu, velmi jemně pošlu pryč-ještě pořád mám trochu pachuť ze setkání s Alogsem a rád si tak sám sobě dokážu, že na citlivou práci jsem mnohem lepší.

"Měl by se asi nejdřív fyzicky vzpamatovat.", doporučím Grazovi. Moje předešlé manipulace byly hlavně ke zjištění podrobností, ale přeci jen se princ vzbudí nejen s kocovinou, ale s velikým zmatkem v hlavě.

Dost možná někoho z nás fyzicky napadne, nebo se o to alespoň pokusí, ale utéct nám beztak nemůže, ať už načerpá sil kolik chce-a jakmile bude jasné, co z toho guláše v jeho hlavě je princ a co je alkohol (a co jsou moje drobné zásahy), je načase zahájit práci.

"Čemu jste čelili po cestě?", zpovídám zatím Graze. Nebyl vskutku příliš sdílný ohledně detailů, a jsem si jistý, že únos prince se neobešel bez nějakých těch drobností, které se nám-a specificky mě-mohou později hodit.

Alogs a Deceptio
31.10.2018
9:13:05
Zaškaredím se na Mefistola. " Prosil bych aby jsi nás rozlišoval nejsem jeden, každý je zvlášť. Jsme tokový bratří. Jinak s tebou souhlasím jdeme do vesnice." všimnu si Algose, ale už je pozdě.

Přeskládám si výraz ve tváři z tvaru zaujatý na tvar nasraný. Vztyčím se do plné výšky a výhružně švihnu ocasem. " Chcete snad říct, že nejsem precizní odborník?" Výhružně znova švihnu ocasem a zvedám hlas. "Chcete snad naznačit, že moje schopnosti nejsou dostatečné? Moje postupy jsou brutálnější, ale účinnější. Já nemusím do něčí duše. Já "
"To stačí Algosi." Přeruším jeho výbuch hněvu. "Jdeme do vesnice hned" Lusknu prsty a zmizím do Algosovi hlavy. Zde se pohodlně opřu o lehátka a z mentálního obrazu mísy si vytáhnu mentální obraz hroznového vína vína.

Zatnu zuby a zkusím se uklidnit. "Fajn jdeme." Zarazím se jako bych něco poslouchal a poté pokračuji.
"Dobře, když myslíte, že nejsem třeba tak mě vynechte, ale mám podmínku budu si moct vyrobit pár svých lidiček."

po tom si dodám už jen sám pro sebe šeptem "Dokud nemáš tělo tak tady vládnu já. Jasné?"

Grazhosyluthar
29.10.2018
8:53:58
“Nebuď melodramatická. Vždycky se najde někdo, kdo se snaží si něco dokázat.“ nehodlám tady poslouchat nářky rozhořčené succuby. “A většinou si na sebe ušijí zkoušku, která je jejich prvním sítem. To není nic zvláštního, co by sem kohokoliv mohlo nalákat.“

Mephisto odsekne… “Nepochyboval jsem o tvých schopnostech, jestli tím myslíš tohle.“ zablýskne se mi v očích a zdá se, že mám z Mephista tak trochu legraci.

“Ano, tak většinou skončí. Mephistova vesnička zní dobře. Možná tě potěší, Mephisto, že tentokráte to budeš muset zvládnout po svých.“

“Začnete, až budeme ve vesnici.“
pak svoji pozornost upřu na Alogse
“Chci z něj mít ambiciózního tyrana, nikoliv sadistickýho dementa. Těch můžeš vytvořit tucty a nikde se to neprojeví. Tenhle bude vládnout armádě, až vymydlí své kořeny.“

A tak je první krok v princově případě celkem nasnadě. Vzhledem k tomu, že ho mám u sebe stále já, pošlu do jeho nitra přepečlivě vybranou duši bojovníka. Bude umět kousat, když už nic jiného.

Meibilo
28.10.2018
21:10:22
Když už to vypadá, že konečně budu s Danisem sám, tak poblíž ucítím další duše. Zlostně si odfrknu. Jednak zatím vím o dvou, přičemž jeden z nich má tak blbej nápad, jako po mě střílet, přičemž druhý jde po Isabel. Toho druhého neřeším, vím, že Isabel se o něj postará, ale ten co po mě střílí by mohl bejt problém.

Ještě dřív, než se rozhodnu co dál, tak se na mě rozběhne Danis. Docela rychle na lidské poměry. Usměju se na něj a vytasím oba dva meče. Ty jakoby zaplanou bílý ohněm, přičemž vykryju Danisův meč a teleportuju se k nejbližší hozené antimagické dýce. Tu seberu a hodím jí směrem, kde cítím toho dalšího člověka. Pak se začnu věnovat Danisovi.

Spolehnu se na sůj starý styl. Teleportuju se za něj a seknu ho po zádech, pak se znova teleportuju a seknu ho znovu. A znovu to zopakovat. Neměl by bejt schopnej předvídat, kam se pohnu. Pokud je, tak se zastavím, zablokuju mu meč, použiju ho jako páku, vyskočím a v letu ho kopnu do hlavy. Pak odskočím, na hlavu mu pošlu dýku, přičemž během toho mu bleskurychle sekám jedním mečem po nohouch a dalším po těle
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21] 
Liraell


 


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.