abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Worldbreeders ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Paní Jeskyně   Postava není přítomna 20.10.2017, 21:10:41
// koťátka, Bludička si vzpomněla a pokud dodá průvodku, můžeme to zkusit rozehrát. ;) pokud teda zájem stále panuje ;)
 
  Arella   Postava není přítomna 27.12.2016, 20:19:23
// Napravím :-)
 
  Paní Jeskyně   Postava není přítomna 27.12.2016, 19:53:26
Leda dát průvodku do podfórka ;)
 
  Arella   Postava není přítomna 27.12.2016, 14:16:07
// Dlužím ještě něco já? :-)
 
  Paní Jeskyně   Postava není přítomna 25.12.2016, 8:38:31
// já taky, ale ještě před nedávnem jste ty a Bludička byly těžcí jednorožci a Bludička mi, ehm ehm, stále dluží životopis Inari.
 
  Arella   Postava není přítomna 7.12.2016, 20:18:07
Technická: Těším se, až začneme hrát :-)
 
  paní osudu   Postava není přítomna 27.4.2016, 20:11:06
Na druhé straně Mléčné dráhy, o polovinu blíže k jejímu středu, než Země

Obrovská pětikilometrová nákladní loď se zničeho nic zhmotnila na oběžné dráze dočista mrtvého kusu skály, planety jen o něco větší než Mars a zhruba stejně vlídného, jako Měsíc. Na orbitě nebyla sama, podobných kolosů tu bylo povícero. Čekaly buďto na povolení k sestupu na povrch nebo skoku pryč. Vedle lodí pak prostor okolo planety zaplňovaly i satelity, vesmírné stanice a tři měsíce.
Větší ruch než nahoře byl však dole. Na gigantických podzemních strojovnách horečně probíhaly dokončovací práce a y nákladních lodí se do jejich rezervoárů přečerpávala magie. Krychlové kilometry nevyzpytatelné substance, která by v tomto množství mohla klidně roztrhat planetu na kousky. Či spíše ji proměnit v prach. Na celý ten výjev pak shlížela dvojice hvězd, kolem kterých planeta 307 Escorphias B obíhala spolu s dalšími pěti sestrami, povětšinou plynnými obry.

"Tak pohněte sakra! Za pár hodin je tu stará i se svými studentíky, tak ať je to doprdele všechno připravený, jinak dostanem kartáč!" křičí v univerzálce kudlanku připomínající tvor, chodící vzpřímeně po dvou a mající na sobě skafandr. "Jaký je stav rezervoárů a strojoven? A potřebujeme pro ně příletový koridor! Už konečně máme jejich seznam? Musíme pro ně připravit podmínky v kajutách. No tak sakra lidi neflákejte se, dovolená skončila!" nezůstal ani na chvíli mlčet. Velitel stanice. A vlastně i všech operací spojených s planetou tam dole.
"Klídek, brouku, než ti praskne chitin," ušklíbne se sarkasticky mořská panna a líně se obrátí ve speciální vodní nádrži. Z rukou, páteře i hlavy jí vybíhají kabely mizící ve dně jejího akvária. "Všechno běží jak má, podle harmonogramu. Podpora života kajut všech nově příchozích je nastavena. S koridorem bude problém, moc hustý provoz. Budou muset počkat, až se tu objeví," informuje ho ve stručnosti.
"Fajn, fajn, hlavně aby se nic nepodělalo... V případě jakékoli nesrovnalosti nebo nenadálé události mě okamžitě informuj, Leeven" odtuší velitel nervózně.
"Prostě jako obyčejně, Sarkethe," protočí Leeven oči, spolkne kousavou poznámku a dál se věnuje kvantům dat protékajícím přes kabely, nepříliš vzrušená nadcházejícím. Pro ni se nic moc nezmění, hlavní výpočetní zátěž spojená s prací worldbreederů bude na jiných.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.