abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Kingdoms of Valcia ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Grenth   Postava není přítomna 29.10.2020, 16:06:55
"To je samozřejmost," odpoví mladý mág.

"Jenom co mě a mým mužům dáte záruky, o něž jsme požádali," zopakuje.
"V přítomnosti krvavých mágů se nebudu cítit bezpečně, a jenom doufám, že mi už dlouho nebudete bránit v kouzlení," dodá.
 
  Gideon Circlen(Stormgarde)   Postava není přítomna 11.10.2020, 23:38:46
#Mellar
#Operace Odplata

Helbracht přijde do v podstatě vyhrané bitvy. Na nádvoří není co čistit a během plánování postupu dovnitř do hradu, tak mu dojde zpráva, že se posádka vzdala. Teda.. Alespoň to tak vypadá. Jen pokrčí rameny, zavolá si k sobě běžce a pošle ho za Gothardem. Sám pak začne zařizovat starání se o vojáky a zajatce.

Gothard dorazí po chvíli a rovnou si to s doprovodem Sebastiana Brakcha a několika vojáků Soternu zamíří do hradu. Chvilku sice hledá, ale když náhodou narazí na jednoho ze Spárů, tak se nakonec dostane za Snaarlem a Mellarem Čtvrtým. Rozhlédne se. “Jako vždy jsem Smečkou překvapen a za tuhle akci máte můj respekt veliteli“ Pronese ke Snaarlovi a zasalutuje. Pak se otočí na Mellara Čtvrtého. “ a Vás zdravím vaše lordstvo. Jsem rád, že jste se rozhodli vzdát a zbytečně neplítvat životy vašich a našich mužů. Smím vás teď poprosit, zdali by jste poslal některého ze svých mužů zde s generálem, aby přetlumočil vaši kapitulaci mužům uvězněným na hradbách. A poté můžeme v trojstranném jednání probrat a vyřešit věci co se týče kapitulace. Souhlasíte ?“
 
  Grenth   Postava není přítomna 24.9.2020, 16:12:06
"Dobře," přikývne mladý mág. Jeho nervozita tím nezmizela. Ani nervozita jeho vojáků. Brzy se ukáže proč.

"Slyšel jsem hodně o vaší magii a máte pravdu, že se rád podívám, ale moji muži...někteří nechtějí být subjektem kouzel, ať už vašich či enerských," řekne Mellar Čtvrtý. Jeho vojáci si vymění znepokojené pohledy a sevřou násady svých zbraní poněkud pevněji, přeci jen je to poslední jistota co jim zbyla.
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 15.6.2020, 3:13:04
Prohlášení Smečky k invazi do Eldagu


Tímto se na vědomost dává, že Smečka společně se Stormgrade, Selimií a nepřímou podporou krále Abaddona z Korranu obsadila města Davem a Mellar. Došlo tak v reakci na válku vyhlášenou Eldagem, napadení naší diplomatické delegace, zradu mezinárodních dohod, špionáž pro Enru a v neposlední řadě uctívání Cruxe a jeho démonů na něž došlo i během bitvy o Davem. Obráncům kteří se včas vzdali byla udělena milost a poskytnuta lékařská pomoc, ti kteří se rozhodli bojovat jsou po smrti. Okupované území Nového Dalaranu je aktuálně v obležení a Rough bude v nejbližších dnech následovat. Po dohodě s králem Abaddonem z Korranu bude jeho vojsko na území bývalého Eldagu pomáhat udržet právo a pořádek dokud neskončí válka proti Enře, nebude se však účastnit válečných operací. Tímto upozorňujeme, že pro území bývalého Eldagu nyní platí stejné pravidla jako pro území Smečky a to zejména co se týká špionáže a nepovoleného vstupu.
Budiž toto důkazem pro všechny přisluhovače temných sil ve Valcii. Ostrovy i Valcie se spojily proti rostoucí temnotě a budou za tento svět bojovat.


Informace pro obyvatele Davemu

Civilistům okupovaných území tímto oznamujeme že po skončení války ve Valcii jim bude umožněno se volně přestěhovat na území která připadnou Stormgrade, pokud si toto budou přát. Do té doby než tento moment nastane, jsou dočasně považováni za členy Smečky se všemi povinnostmi a výhodami které z toho plynou. Prosím berte tuto dobu jako zkušební období které vám ulehčí svobodnou volbu vaší budoucnosti.


Výzva zbývajícím vojákům Císaře

Vojákům stále věrným Císaři tímto vzkazujeme že stejně jako v bitvách o Davem a Mellar jim nebude ublíženo pokud se vzdají, ale vojáky stojící na straně démonů a zkázy nebude mít žádné slitování. Vaše povinnost se váže k lidu Eldagu... lidu Valcie, nikoli k silám které jí chtějí zničit i když mají na hlavě korunu Císaře.
Složte zbraně a bojujte za svoje rodiny, jak se ukázalo v Davemu i Mellaru, mnozí z vás už vědí, že s vládcem který porušuje sliby spojencům a staví chrámy démonům je něco špatně a coby vojáci kteří po našem boku bojovali a cvičili víte, kde je pravda.

Oproti zvěstem tímto oznamujeme, že Císař Kyrthol před bitvou zbaběle opustil město Davem a nyní se skrývá. Za jakékoli informace k jeho dopadení je vypsána odměna.

Zpráva pro Císaře Kyrthola

Bez ohledu na to jak hluboko se zahrabete Vaše Veličenstvo, je jenom otázka času než vás najdeme, v okovech dotáhneme před soud a popravíme. Z chrámu Cruxe v Davemu nezůstal kámen na kameni a z vašich enerských pánů se stalo žrádlo pro wyverny. Neexistuje síla která by vás ochránila před spravedlností Kyrthole... bývalý čtvrtý Císaři.
Mini reakapitulace

22.5.2019, 17:57:38 Poslední reakce na řetěz veřejných prohlášení/propagandy jednotlivých států kterej tuším začínal 8.5.2019, 18:52:18

21.6.2019, 11:21:49 tam byla připomínka k ústupu Korranu (pouze pro Morna, to byla šeptanda)
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 13.6.2020, 2:45:03
Mellar

Snaar se na Mellara na chvíli dívá lehce podrážděně... chtěl boj a chtěl krev... ale nemůže mít všechno a tak pokrčí rameny a kývne na jednoho ze Stínů... ten zmizí aby předal postupující armádě zprávu o zastavení útoku a kapitulaci nepřátel.

"Dobrá volba, zachránil si soustu svejch chlapů. Obecně koukám že tě otec dobře vychoval... Enra je Crux a Crux nemá spadeno jenom na vaše bohy... chce zničit život. Žádná autorita na světě nestojí za životy všech na kterejch vám záleží. To není nepřítel se kterým se dá vyjednávat... nebo se mu vzdát a doufat milost."

Skřet zandá obě zbraně a povzdychne si.

"Jak sem slíbil, ty i tvoji muži budete žít. Jakmile se odzbrojíte můžete zůstat tady v hradu a přenocovat. Až dohodneme všechny formality, dostanete svoje zbraně zpátky. Jakmile se postaráme o svoje raněný, postaráme se i o ty vaše... možná se i něco přiučíš o magii... nadání evidentně máš. Teď už musíme jenom počkat než dorazí generál Stormgrade co ten útok vede a probereme detaily... času už teď máme dost."
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 13.6.2020, 2:20:50
Poslední vzdor DavemuOrci postupují a dorážejí každého kdo se nestihl přeskupit u zadních řad, rojnice obouručních seker a magického ohně bojujících elfů nešetří nikoho bez ohledu na to jestli se rozhodl vzdát nebo ne.
A tak i když se postupující jednotky pozvolna zpomalují a ztrácejí momentum, je jasné že bitva už je dobojována... kdysi slavná armáda Eldagu je obklíčená. Zepředu po krví zbrocené dlažbě postupuje daleko početnější a lépe připravený nepřítel, ze tmy kolem na šťítovou formaci dopadají střely a z hořících kasáren za nimi začínají vyskakovat první vojáci, kteří se rozhodli dát přednost pádu z výšky aby, unikli smrti v plamenech. Ovšem ani v té dost možná nejtemnější chvíli v historii Císařství se jeho vojáci nevzdávají. Zadní voje využijí času který jim udatnost jejich bratrů zaplatila a znovu se přeskupí. Disciplína vštípená vojákům Eldagu nejde zlomit dokonce ani ostrovní ocelí... a tak to přijde... ohně na nádvoří ztratí na intenzitě a novodobou Noc Spárů protne roh velící ústup... něco co jednotky Smečky neslyšely už víc jak třicet let i přez všechny vybojované bitvy.
Ork s válečným pokřikem zvedne nad hlavu padlého těžkooděnce a v plné zbroji s ním mrští proti šťítové hradbě, pak chytí jednoho z padlých orků za madlo na zbroji a po cestě chytí dalšího raněného aby je odtáhl do bezpečí.
Obránci kteří před sebe dobře vidí pouze díky hořícím kasárnám do tmy nepřátele nepronásledují a radši zvednou šťíty proti salvě šípů která na ně ze tmy vyletí. Válečné bubny utichnou a chvíli to vypadá jako kdyby to všechna byla jenom iluze horečné noci ze které se všichni brzo proberou.

Pak jeden z ohňů na nádvoří opět nabere na intenzitě a osvítí Mithis a její osobní gardu stojící mezi desítkami pobytých eldažanů, ona i její garda jsou tak ušpinění od krve a sazí že je málem není poznat, ale charakteristické tvary jejich brnění s orky zaměnit nejde.

"Synové Eldagu! Bojovali jste se ctí která bohužel daleko převyšuje tu vašich vůdců... každopádně jste už ovšem dostali víc než dost šancí se vzdát a ultimátum které se nedodrží by podrylo v budoucnu naši autoritu... východ slunce už nejspíš nikdo z vás neuvidí.
Každopádně... bojovali jste se ctí... pokud se utkáte se mnou i s mojí gardou a zvítězíte, bude vám umožněn volný průchod z města k nejbližší posádce Eldagu!"


Jeden z posledních žijících důstojníků Eldagu zmateně přejede pohledem necelou třicíctku elfů a zhruba dvě stovky stále žijících obránců. Jestli dnes něco viděl, tak že elfy nemají podceňovat... ale jsou unavení, muži v zadních liniích se ještě do boje nedostali... když na ně zaútočí můžou vběhnout do pasti, ale stejně tak tu můžou čekat dokud je nepostřílí, nebo nedovezou těžké zbraně. Technicky vzato je nabídka od té prokleté Lišky jediná šance na přežití a rozhodne se jí věřit... převážně protože jí v té chvíli věřit chce... usekne jí hlavu a Císař z něj ještě udělá generála.

"Císařská legie! Složili ste přísahu a jediná cesta odsud vede skrz nepřátele! probijeme se ven, přeskupíme se s posilami a až vrátíme do Davemu, zatlačíme je zpátky do moře kam patří! Konejte svoji povinnost, pro Císaře, pro vaše rodiny, PRO ELDAG!"

Eldagská legie se vydá vstříc nepříteli a jdou všichni, nezlomení ztrátami ani šokem. Drakobijci na sebe jen klidně kývnou a odpočívají než se k nim blížící se masa těžké pěchoty dostane dost blízko... pak vyrazí v rojnici proti nim.
Bitva se rozhoří nanovo a elfové názorně předvádějí lidem, že po stránce tělesné i duševní stále ještě nejsou na jejich úrovni.
Jejich těžké meče páchají škody i proti šťítové hradbě a jejich hbitost jim umožňuje manévrovat a držet se z dosahu podstatně kratších čepelí... jenže ani válečnické umění, ani kvalitnější výbava nakonec nedokážou zvrátit vývoj bitvy. Křídla eldagské armády nakonec nepočetnou skupiny obklíčí a začnou utahovat smrtící smyčku nejslavnější těžké pěchoty kterou lidské pokolení kdy vyprodukovalo.
Pokaždé když je nějaký z drakobijců raněn, zmizí v oblaku stínového oparu a jak postupně ubývají i jejich počty, začne pro generálku z Ostrovů přituhovat.
Když tahá meč z krku jednoho z legionářů, zarazí se jí do magického šťítu pilum a v záblesku světla ho prolomí, další které letělo za ním jí zasáhne a na pravé straně hrudi projde zbrojí. Její garda okamžitě uzavře prostor kolem velitelky, ale ta už cítí jak se plíce plní krví a jak upustila meč.

"Byl to dobrý lov?"

Zeptá se hlasu ve své hlavě.

"Dobrý má dcero, je na čase ho ukončit, vysloužila sis odpočinek."

Odpoví ji Fenrir a elfka se pod maskou krátce usměje... obstála. V ruce ve které ještě před chvílí držela meč naposledy potežká krystal a upustí ho do vlastní elfské krve pod jejíma nohama... pak dá signál a cítí jak jí silné ruce chytí kolem pasu a teleportují ji z válečné vřavy o kus dál k improvizovanému lazaretu... společně s ostatními drakobijci. Někteří jsou v bezvědomí opečováváni krvavými knežkami, jiní si léčí rány sami, ale víc už toho Pouštní Liška nevidí, protože ve chvíli kdy jí Fenrir opustí, opustí jí i její vědomí.

Setník Atticus pozoruje glyphy které kolem sebe elfové nechali tešně před tím, než se stáhli z bojiště a je hrdý... tlačili je před sebou sice slušnou dálku, ale nakonec je asi doopravdy zahnali. Pak ale glyphy zhasnou a o vteřinu později se uprostřed místa jejich posledního vzdoru rozzáří magický krystal... září modře stejně jako jejich magický oheň. Jediné co stihne voják udělat než ho pohltí plameny je zalapat po dechu.

První jiskra

Král Gideon na balkonu paláce přimhouří oči, zášleh modrého plamene z oblasti kasáren je tak silný, že si na něj oči uvyklé temnotě přepadeného města musí chvíli zvykat. Elfka stojící vedle se na to dívá s neskrývanou fascinací... vyděšeně, ale evidentně hypnotizována výjvem který jako kdyby na tento svět nepatřil.

"Smečka zahnaná do kousta je nebezpečná jako drak... věděla že když si pro ně půjdeme tak budeme mít velké ztráty... tak udělala to samé co Fenrir při bitvě proti Thyranis... využila porstředí."

Kněžka se podívá na mžourajícího Gideona a zakroutí hlavou.

"Nepřivírej oči, tahle... jiskra... je něco co zažehne dějiny. První zrození plamene ze kterého povstane nový svět."

Dole u kasáren mezitím jeden z drakobijců udává rozkazy armádě Smečky pro které večer stále nekončí... je třeba postarat se o raněné.

"Popravte všechny koně a kavaleristy, každý kdo se nevzdal půjde pod meč... nejdříve přiveďte ty kteří už sklouzli na druhý břeh, potom o ty které potřebujeme stabilizovat... elfové a orci první než se unavíme, lidi si jako nejsnažší necháme na konec. O Mithis se postaráme já a moji..."

Za drakobijcem se ozve hlas velekněžky Kha-i-dy která právě dojde k bezvládnému tělu genrálky a nemusí jí ani nahlédnout do emocí aby odhadl co má v plánu... nemusí se dokonce ani otáček, velekněžka je rozzuřená.

"Stop! Důstojníku kněžky spadají pode mne a jelikož je Mithis v bezvědomí, spadá na mě i velení. O její léčení se postarám já... až bude postaráno i ostatní vojáky, to je rozkaz."

Elf zbrocený krví se pomalu otočí a na rozdíl od velekněžky na sobě nedá nic znát, jen se obrní proti její magii a vykročí k Mithis... ruka ho ale lehce pálí jak má nutkání tasit aby mohl bránit dceru muže, pro kterého šel několikrát do horoucích pekel i zpátky.

"Garda má nad sebou jenom jedinou autoritu Velekněžko a mám v živé paměti jak mi říkal, že máme dohlédnout na jeho dceru..."

Už skoro sbírá magii aby elfku vrátil k plnému vědomí, když mu magie Kha-i-dy zmrazí tělo uprostřed kroku a zkroutí ruce za záda... dokonce ani drakobijec jí nedokáže vzdorovat dost na to aby zlomil její vliv, ale to mu nebrání se snažit. Celá roztržka ale netrvá víc než pár vteřin a pak její vliv zmizí stejně rychle jako se objevil. Když člen Měsíční gardy vzhlédne, vidí Veleknežku odříznutou od magie vyčerpanými Spáry a jeho bratry kteří s tasenými zbraněmi zajišťují, aby se některá z řadových kněžek nechtěla do roztržky připlést. Spáry zvednou kuše a prostoupí do vlastního kouzla s kušemi namířenými na Kha-i-du Klan Stínu se zodpovídá jenom Faolanovi a má svoje rozkazy. Velekněžka tasí meče a krystaly v nich se rozzáří svojí vlastní magií.

"Jak se opovažuje! Já sem jeho družka, já sem vládkyně Sme..."

"PALTE!!!"

Když drakobijce vydá rozkaz, skoro to vypadá jako kdyby mezi jeho vyřčením a vykonáním neexistovala ani nejmenší časová skulinka. Lyriové kuše několikrát zacvakají, velekněžka stihne srazit pár střel... ale během chvíle dlouhé jako úder srdce se sesune k zemi probita šestnácti ranami z kuše. Nejmocnější kouzelnice Ostrovů a jedna z nejkrásnějších elfek světa... se svalí k špinavé zemi bojiště s překvapeným výrazem v očích a ladností pytle uhlí. Žádné proslovy, žádné ceremonie ani materiál pro epické báje... poprava bez soudu uprostřed noci... chladná připomínka faktu, že Klan Stínu svoje rozkazy plní vždy a že osobní spory se ve Smečce neřeší v době, kdy je jedna strana v bezvědomí.
Drakobijce dál už neřekne ani slovo, jen kývne jako kdyby se nic nestalo a všichni je jako mlčenlivé přízraky pustí do práce... čepele Měsíční Gardy se pustí do porážení koní a Davemem zavoní krvavá magie.

*Morňas připomeň se mi pls pak o poznámky ohledně léčení atd.
 
  Grenth   Postava není přítomna 30.5.2020, 15:18:47
Zvěsti se šíří po Korranu...

"

Císař Kythrol byl zabit v boji se Smečkou!Po statečném, avšak marném odporu zahynul Čtvrtý Císař říše Eldag při obraně svých měst před nevyprovokovaným útokem. Kde jsem to slyšel? Vždyť to už ví v Eldagu každé dítě! Masivní flotila oblehla Davem, a armády Stormgarde se přidaly k agresi ze severu! Říkám vám, Gideon nebo Daenlan, všichni Stormgarďani mají tu expanzivnost v krvi! A kdo bude asi další na řadě?!"

V Eldagu vědí o katastrofě, která postihla jejich zemi, nejlépe. I zde se ale podobné zprávy šíří jako oheň městem za požáru...a kdoví, zda ten nezpůsobila Smečka také, že? A do toho v Kalimdoru...se začíná ozývat na každém rohu, že lidské říše nebudou posledním cílem.
 
  Grenth   Postava není přítomna 26.5.2020, 17:36:39
Snaar vidí, jak mág váhá. Nebo přesněji řečeno-zvažuje. Kdyby mu býval sám viděl do hlavy, cítil jeho pocity, tak ví, že to nemá Mellar čtvrtý jednoduché, ale že má ve výsledku velmi rád svůj život. A tento pud nakonec zřejmě převáží vše ostatní. Mellar gestem káže vojákům sklopit zbraně, a ti tak váhavě činí.

"Císař je velká autorita...ale bohové stojí i nad ním samotným. Ti stejní bohové, kteří stojí nad námi všemi...bohové, které Enra nenávidí," vysvětluje svým mužům.

"Nemluví zcela upřímně, ale nech ho, snaží se jen uklidnit svoje muže.", ozve se Snaarovi v hlavě.
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 26.5.2020, 2:36:30
#Mellar
#Operace Odplata

Spáry se krytí glyphy vrhnou do místnosti a zaujmou dvojstup proti obráncům. Snaar vejde hned za nimi a po slovech Mellara mladšího se zazubí.

"Chápu že nerozumíte situaci vaše lordstvo... ale tyhle kuše mají kadenci o které se vám ani nesnilo... možná máte početnější eskortu... ale rozhodně nejste v přesile aby jste si mohl diktovat podmínky. Čili abych vám nastínil situaci..."

Snaar nepřítomně pudově zavrčí a potěžkávajích palici pohledem přeměří místnost.

"To že si pánem pevnosti chápu... je to jedinej důvod proč ještě dejcháš... problém je v tom, že pánem pevnosti budeš maximálně už jenom pár minut a měl by si svejm mužům přikázat složit zbraně dřív... než ten zlomovej moment přijde... pak totiž už nebudeš mít čím vyjednávat a pro mě budeš jenom další zářez na palici. Čili to navrhuju udělat kultivovaně... vy složíte zbraně a vydáte hrad... já ho na oplátku nevypálim, ušetřím tvoje muže a poskytneme jim zdravotníky. Pak si sedneme v klidu ke stolu a probereme co dál... pokud vím, vedení chtělo mluvit s tvým otcem čili po zohlednění faktu, že jste se vzdali jakmile Vám došlo proti komu stojíte a že ste bránili dokonce civilisty města... je dost velká šance že se vám pevnost vrátí a budeme ještě ve finále bojovat bok po boku. Císař zradil Alianci a nasral tím půlku Valcie, Davem buďto už padnul nebo každou chvíli padne... Císařství už dnešním večerem prakticky neexistuje... veř mi chlapče, bude lepší teď žít a moct bojovat další den... protože až se zejtra probudíš do úplně jinýho světa než ve kterým si šel spát... možná taky zjistíš že sis poplet kdo byli přátelé a kdo nepřátelé."

Ve volné ruce se Snaarovi oběví granát a nevzrušeně pokrčí rameny.

"Varianta dvě je, že budete bojovat a už se nikdy neprobudíš... ale tvoji chlapi kvůli tobě zbytečně umřou a tvůj magickej talent zmizí v zapomnění dějin."
 
  Grenth   Postava není přítomna 1.3.2020, 11:00:54
#Mellar
#Operace Odplata

Jednotky:
Divize Hycintum (135 lovců)
Divize Sotern (310 kopiníků a 250 lučištníků)
Divize Flamma (135 lovců)
2 Stíny
12 Spárů
100 Nesmrtelných
100 Berserků

Zatímco Spáry čistí bránu a Snaar se Stíny se pustí do hlubin hradu, do vnitřního nádvoří napochoduje stormgardská armáda, následujíce Nesmrtelné. Záhy oddíly tam poslané zjistí, že na hradbách hradu už prakticky není co čistit. Ani jaké zajatce brát. Před rychlou efektivitou Spárů vskutku nezbývá než smeknout.

Nesmrtelní zase nahnali hrůzu obráncům natolik, že se z nádvoří klidilo, co mohlo. Dobrá zpráva je, že už vás nečeká žádná další brána, žádná věž, kterou by bylo potřeba dobýt. Špatná zpráva je, že vás čekají kamenné schody a úzké místnosti, kam se těžce obrněný Nesmrtelný nedostane, ledaže by chtěl prorazit zeď, a to je i na orka dosti náročný úkol.
 
  Gideon Circlen(Stormgarde)   Postava není přítomna 29.2.2020, 22:36:11
#Mellar
#Operace Odplata


Gothard sleduje útok Smečky.. S určitým stupněm zaujetí. Je děsivé sledovat účinnost Nesmrtelných a Spárů. Ale nechá se unést. Nesmrtelní prolomili bránu a vstupují do hradu. Gothard se rozhlédne po svých vojácích ,,Do toho chlapy. Je to vaše.

Když se Sotern společně s Hycintem a Flammou začne přemisťovat do hradu, tak si Maršál zavolá Helmuta s Ondřejem. ,, Chci, aby se vaše taktické skupiny připravily. Helmute vaše zabezpečí okolí hradu, takže z něj nic neunikne. Ondřeji vaše se zkoordinuje s Tesáky a provedete průzkum okolí města. Nechci, aby se přiblížilo cokoliv o čem nevíme. Ať kapitán Mortema nechá lučištníky a pár kopiníků hlídat věž a zbytek se přesune na hradby a hlídá je. Bersekerové zůstanou zde, kdyby se něco dělo.“ Oba dva muži zasalutují a běží splnit rozkazy. Gothard se podívá směrem k hradu. ,, Tam to nebude pěkné.“ Lituje toho, že se k nim nemůže připojit. Ale ví, že není dobrý bojovník a jeho místo je za bojovou linií.

V hradu mezitím velení převzal Helbracht. Jeho První je tu zastoupená víc, takže Sebastian mu přenechal velení. Když vstoupí do hradu zjistí, že Nesmrtelní bojují na nádvoří. Okamžitě se otočí na kapitána Soternu. ,,Vyčistit hradby. Spojte se s velitelem Snaarlem nebo kýmkoliv ze Spárů. Ať s vámi vyčistí hradby. Pak s kopiníkama pokračujte dovnitř do hradu. Luky nechte venku, společně s Flammou budou hlídat hradby.“ Kapitán zasalutuje a začne pokřikovat na své muže. Helbracht očima vyhledá kapitána Hycintu a mávna na něj. Rozkaz je jasný. Jde se vyčistit nádvoří. S tím se vrhne do boje s mečem v ruce a modlitbou na rtech.
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 17.2.2020, 8:17:42
Lidicky nezapomnel jsem na vas jen se aktualne stehuji a je kolem toho dost prace. V prubehu tohoto tydne se snad najde cas to dopsat.
Velice se omlouvam za aktivitu posledni dobou.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.