abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Kingdoms of Valcia ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 8.12.2019, 1:30:38
Smečka:MithisTak je to konečně tady, srdce Mithis buší do rytmu válečných bubnů a válečné pokřiky rezunují každým ceoulem její duše... přichází válečný trans který jejího otce nutil vyhledávat jeden boj za druhým... prostá přítomnost bitvy, řinčení kovu, prostá primární brutalita pulzující časem který nesahá dál než k další vteřině. Všechny starosit panování a politiky, všechny starosti o budoucnost světa zmizí jako kdyby utekly před letícímy šípy... Mithis je vidí i v přítmí noci... slyší je i přez válečné pokřiky a řev rozkazů.

200 metrů

Elka zvedne automaticky ruku stejně jako její doprovod a glyphy se rozzáří když se o ně rozbijí projektily obránců, ale několik smrtelných výkřiků jí připomene že předvoj orků se za nic krýt nemohl. Jí ani ostatní válečníky Smečky ale salva nezastaví, členství v Legii si vyžaduje na konci výcviku jednou zemřít a tak všichni vědí co je čeká.
Přední části kasáren pomalu začne zahrnovat černá hustá mlha... elfka podvědomě pod maskou vycení zuby a začne vrčet stejně jako Fenrir který jí drží svou přízračnou tlapu na rameni. Cítí jeho opovržení nad válečníky bojujícími za Nihila, podvědomě potlačí touhu skočit na prvního z obránců a zahryznout se mu do krku... místo toho se za běhu přikrčí a smočí obě čepele z dračí kosti v kaluži krve. Hrdelní vrčení které instinktivně vydává už nevnímá, Fenrirův hlas v její hlavě je tak silný že utiší i první smrtelné výkřiky z řad obránců když se Spáry pustí ze střechy do práce.

"Jsou to přisluhovači Nihila, nejsou nic víc než kořist... škodná parazitující na našem světě... zákony přírody mluví jasně. Vís co je potřeba udělat vlčice... braň svoje štěňa,"

50 metrů

Salva vrhacích seker zasáhne přední linie obránců a zasažené buďto na místě zabíjí, nebo pošlou do vojáků za nimi, o pár vteřin později v řadách za nimi které se připravují posílit přední linie vybuchne několik zábleskových granátů. A s ohulušjícími ranami představí i obráncům na vnitřní straně zdi zázraky ostrovní alchymie.
Mithis naskočí oběma nohama do prvního z obránců a protože už nemám oporu jednolité štítové zdi, zakopne o mrtvého druha... když její čepele vzplanou jasným modrým plamenem, nemá další z lidských vojáků čas ani přizpůsobit oči jejich záři než mu první z čepelí projede krkem zatím co drhá blokuje ránu jeho spolubojvníka.
Po jejích bocích dopadají do narychle se formující linie obouruční čepele drakobijců a stejně jako i u její kořisti padají vojáci Eldagu hoříci zevnitř modrým plamenem.
Ve stejnou chvíli kdy se první orci vrhají do rozrušené pěchoty nepřítele se v prostředku linií vystělí ze země několik dlouhých chapadel Abyssu, tentokrát už nikho nenapadají přímo... jenom se rozhání kolem sebe a rozhazují dezorientované vojáky aby se nestačili vzpamatovat než dorazí válečníci Ostorvů až k nim.


Spáry: Kasárna
Mingan ukáže na dveře před nimi a nejdřív ukáže zaťatou pěst, potom z ní zvedne dva prsty... odhadem dva tucty nepřátel ve vedlejší místnosti. Zvyk komunikovat bez magie pokud je na to čas a klid je zvyk zavedený ještě z dob válek Světla a Tmy. Spáry se seřadí u dveří a kývnou na sebe.
Galir vykopne dveře a Mingan dovnitř vhodí skleněnou ampuli s mléčnou tekutinou... ta po dopadu praskne a vybuchne v záblesku jasného světla a ohlušujícího hluku.
Každý z elfů ví co dělat, každý pálí jenom do svého sektoru místnoti, každý z nich má víc bojových zkušeností než celý oddíl Eldagských dohromady. A tak po několika okamžicích kdy už Minganova jednotka přebíjí, další komanda pokračují do chodby vyčistit zbytek patra.

"Rozdělejtě oheň, táhmle, támhle a pod závěsy, Galire, ty nejdřív zajisti dokumenty a potom rozdělej čtvrtý pod velitelovým stolem. Třicet sekund!"

S těmy slovy pomůže Galirovi zajistit jakékoli důležité dokumenty a zatím co si oheň pozvolna začíná pohrávat s vybavením kasáren, přesune se jeho skupina do chodby ústící ke schodišti do jejich patra.., oheň se musí rozhořet než vojákům pod nimi dojde co se děje... vybrali si sami... kdo se nevzdal padne pod ostrovní ocelí, nebo uhoří zaživa.
Dva Spáry zakleknou v chodbě za glyphy, další dav si stoupnou za ně a namíří na schodiště lyriové kuše, poslední dva se soustředí výhradně na magii.
Mingan nepřítomně nakloní hlavu když přijmá rozkazy od jedné z kněžek na nádvoří a pak se rozhlédne po jednotce.

" Devadesát sekund. Šetřete munici, oheň udělá práci za nás."

Pak se jako jeden organizmus zvednou a dají se do pohybu... lov se chýlí ke konci.Eldag: Obránci
"ŠŤÍTYYYY!"

Arminius zaklesne šťít do formace ostatních a připraví svoje pilum... klepou se mu ruce a stále nemůže uvěřit že ani mágové Enry nenapáchali na útočící armádě nějaké znatelné škody. Na chvíli ho napadne že aspoň válečné bestie už jsou pryč, ale když se v přítmí nádvoří rozlehne válečný pokřik nepřátelského předvoje a země se roztřese pod botami orků dojde mu, že další východ slunce už neuvidí. Vzpomene si na tažení v Dalaranu... jak Smečka rozdrtila obávané válečníkyz pouště se kterými měli problémy, jak s nimi vymetla cvičiště ve Stormgrade... jak se nějak dokázali dostat přez obranu hlavního města aniž by spustili poplach a zmasakrovali je před kasárnami jako ovce na porážce... ale taky moc dobře ví že nemají kam ustoupit ani kam utéct... a že by se o to nesnažil ani kdyby tu šanci měl. Kdo mečem zachází, ten jím také schází a jeho život patří Impériu. Nasucho polkne a rychle se pomodlí k jakémukoli bohu co zrovna poslouchá.

"ZA CÍSAŘE A IMPÉRIUM!"

Dvěstě metrů od první linie vběhnou orci přímo do salvy šípů a několik jich padně raněných nebo mrtvých k zemi... Arminiusovi vzrušením poskočí srdce.

"Jdou zabít, jdou zastavit... nejsou to nějací neporazitelní bohové z bájí... jdou normálně zabít, jen to musíme vydržet."

Další ale běží i po zásahu šípy, co hůř ze zadních řad se začnou ozývat na rychlo křičené rozkazy, ale v chaosu bojiště a s blížícíme berserky už je špatně slyšet...

Padesát metrů

...co je ovšem slyšet je svistot který pár vteřin předem varuje před salvou vrhasích seker. Několikakilové projektily rozbijí formaci a některé legionáře zabijí, jiným i přez šťíty polámou ruce nebo žebra. Hluk železa dopadajícího na železo je tak hlasitý, že chaos přehluší až exploze granátů kdesi za Arminiusem.

"ZFORMOVAAAAT! RYCHLE NEŽ..."

Když se otočí zpátky dopředu dojde mu že už není čas se přeskupit a tak hodí pilum na orka který už se připravuje zvednou sekeru. Hrot sjede po hrudním plátu, ale projde koženou částí jeho kombinované zbroje na pravé straně hrudníku. Ork kterému dojde že už sekere zvednout nestihně jí chytí zeširoka a s válečným pokřikem vletí do rozrušené formace jako pluh. Arminius se na poslední chvíli skrčí a přesekne obrovi mečem nadkolení šlachu čímž ho pošle k zemi kde ho několik dalších legionářů dodělá dalšími bodnutími.

"Dostal sem ho! Sakra já ho dostal!"

Světlo a rychlé kroky zvonící po zbrojích jeho padlých bratrů ho donutí podívat se doprava s zvednout šťít.


Smečka: předvojBroxigar zařve z plných plic aby ze sebe dostal nával edrenalinu který se mu hrne do žil. Nebojí se magie Enry, nebojí se lidí schovávajícíh se v železe a dormacích... nebojí se ničeho. Stejně jako elfové byl stvořený pro válku a stejně jako oni je jejím ztělesněním. Bude přisluhovače Nihila zabíjet dokud bude mít krev v žilách a vzduch v plicích... a jestli padne, Fenrir ho přivítá s otevřenou náručí. Smrt v bitvě je sen každého orka... a osud každého člena Rudé Legie.
Není žádné místo kde by byla radši než tady a teď. I když možná umře, umře za něco v co veří a po boku bratrů a sester kterým věří.
Srdce mu buší jako splašené, svaly pálí očekáváním, přestává cítit otřesy při dopadu jeho težkých nohou... celé tělo se dostává do válečného tranzu... připravuje se na ten intenzivní okamžik kdy se linie střetnou. Vyletí salva šípů, ale ani nepřibrzdí. Vranové jsou špičkoví lučišníci a vybavením i taktikami speciálně upravenými na boj s orky a nikdy je to nezastavilo v jejich masakrování... dokud se tedy nepřidal ke Smečce.
Jeden šíp ho zasáhne pod ramenní chránič a druhý mu projde podbříškem, ale hroty dělané na lidi ho zpomalit nedokážou... další salva mu pošle další šíp do stehna zatím co mu ještě jeden roztrhne tvář. Řev jejich velitele zavelí že jsou na dosah jejich vlastních zbraní a tak jim pošle jako pozdrav vrhací sekeru.
Ve chvíli kdy už zvedá sekeru mu jeden z těch malých zbabělců pošle do cesty zvláštní malé kopí. To už cítí velice když mu plačivá bolest projde bokem a hrot se mu ohne v těle. Rána ho vyvede z rovnováhy a moc dobře ví, že už jí nestihne nebrat, natož pak zvednou těžkou obouruční sekeru.

"Fenrire už jdu!"

S válečným pokřikem chytí sekere zeširoka a využije momentum své oborvské váhy aby smetl několik nepřátel stále se zbírajích po salvě seker... než mu z nějakého důvodu selže koleno a Broxigar s hlasitou ránou dopadne do zadních řad... vidí mihotající se čepele které do něj spěšně vyděšeně bodají, ale už je necítí. Jeden z vojáků se napřáhne aby mu usekl hlavu, ale pak se kolem mihne pochodeň a on vzplane... ne pochodeň, dračí kost... meč jaký používá Pouštní Liška

"Ne pochodeň, dračí kost... meč jaký používá Pouštní Liška! Padne před zraky dcera Gwilima... to je dobrá smrt, Fenrir ji uvidí z první řady."

Poslední co ork cítí je hrdost když se oddíly jeho bratrů a sester zakousnou do eldagských linií jako vlci do ovce... a poslední co cití jak ho někdo o pár vteřin později chytí za tažný popruh na zbroji a táhne ho z cesty.

"Felčár!"
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 3.10.2019, 5:43:44Snaar se na rozdíl Gotharda usměje... doufal v odpor, doufal v to že bude bitva.
Nasaje svěží noční vzduch i atmosféru... napětí před bitvou, ten zvláštní klid než se svět promění v chaos, plameny a dlažba zrudne krví. Krátce kývne na Spáry a ty na něj kývnou zpátky... všichni vědí co mají dělat.
Eldag musí hořet... zradil Smečku, zradil Stormgrade... a halvně zradili sami sebe. Ze Snaarova pohledu je současný Eldag nákaza která se musí vypálit do základů aby z ní mohlo vzklíčit něco zdravého... doupě korupce a zkaženosti pomalu se blížící Enře... ale to se brzo změní... Císařství už padlo, jenom si to zatím nabubřele odmítá přiznat.

Původňák

Zatím co Spáry rychle mění zásobníky kuší, otočí se ke svým vojákům a vycení tesáky.

Slyšeli ste velitele! Dneska je den kdy vlci vtrhnou do ohrady ovcí! Všechno co tasí zbraň chcípne! Vstříc plamenům války a Rudýmu úsvitu! Pobijte zrádce ve jménu Gwilima a pro oltář Fenrira! KUPŘEDŮŮŮ!"

Nesmrtelní postoupí do čela armády a utvoří formaci, pak jako jeden muž upustí halapartny které by se jim v hradu akorát pletly pod nohy a na povel udělaj šťítovou formaci která pohltí i berserky... Spáry, Stíny a Snaar mezitím zmití kdovíkam.


Uvnitř hradu

Vojáka hlídkujícího uvnitř gatehousu zasáhne šipka z kuše přímo skrz hledí helmy, než se jeho kolega stihne pořádně otočit, prošláplne mu další ze Spárů zezadu koleno a vrazí mu dýku do krku... zatím čepel pokračuje do podpaží a tepny, aby následně prořízla třísla a znemožnila tak vojákovi jakýkoli odpor aspoň na těch posledních pár vteřit před smrtí, zabezpečují už další Spáry zbytek místnosti. Glyphy zabarikádují oboje dveře a zapřou o ně i těla mrtvých vojáků. Několik dalších potají obhlídne hradby (bez zabíjení) a případné bezpečnostní opatření jako rozpálený olej, těžké zbraně nebo další hračky které by mohly pokazit večer i Nemsrtelným.

"Máme bránu."

Snaar se mezitím v jiné části hradu napřáhne a praští válečnou palicí raněného vojáka do hlavy než se podívá na dveře

Nová část příspěvku

které vedou do vrchní části hradeb... tam kde by velitel dobře viděl na bitvu... tak kde by jí sledoval Snaar.
Ten potom jenom zvedne dva prsty a máchne s nimi dopředu.

"Najděte mi velitele a vyčistěte cestu."

Pak se generál Smečky pustí za nimi, čas lovit.

Pro Morna: Spáry zajistí gatehouse, a obhlédnout hradby... pak na povel otevřou bránu (pokud je na mechanizmus, pokud je "manuální" tak jí vyrazej Nesmrtelný a oni je jen budou krejt zeshora) a druhá skupina odpálí granátama případný udělátka a la kotle na olej, balisty atd.
Stíny a Snaar mezitím hledají velitele.
Asi nemusim připomínat že kdo má stínovku tak přez ní kouká aby zase nevyskočili odněkud mágové.
Jo a Nemsrtelný nevyvolávaj mrtvý :).
 
  Grenth   Postava není přítomna 28.9.2019, 20:57:44
#Mellar
#Operace Odplata

Na finální Gothardovu výzvu se už generál z hradu reakce nedočká. Dočká se pouze připomenutí z vlastních řad, že divize Skály je toho času mimo město, a on patrně myslel divizi Flamma. Každopádně je útok zahájen malým, ale hrůzostrašně efektivním oddílem Nesmrtelných.

Aniž by dostali podrobnější pokyny, chápou se nyní orkové improvizovaných beranidel a chystají se rozrazit vedví bránu. Zatím se nad ni hotoví lukostřelci, a jak to vypadá, taky nějaký ten kotel vroucí vody by se nahoře našel.

Tady prostě budu pokračovat v akci, abysme si zbytečně nevyměňovali další příspěvky...

Na bránu dopadá rána.
Pak další.
A další.
Brána není špatně stavěná, a kdo pozorné počítá, dopočítá se celých sedmnácti ran, než konečně povolí. V té době už lukostřelci na hradbách zjistili, že střílet po Nesmrtelných je sice hezký sport a tvoří celkem snadné terče, ovšem jaksi se k zemi neporoučejí. Ty kotle vroucí vody už byly horší, ale orci přeci jen něco snesou. Takže se obojí dvojí zastavilo.
Prozatím.

Jednotka Nesmrtelných má volnou cestu dovnitř, ovšem je otázka, jestli se jí bude chtít hradby obsazovat. Spáry jsou připravené do řad lučištníků vnést chaos a poté byste se mohli dostat dovnitř, chce to ovšem koordinaci a přesné rozkazy.
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 11.9.2019, 12:27:07


#Daven
#Války Bohů

Lirael se protáhne v zádech a pohladí Gideona po tváři přičemž mu jizva pomalu začne mizet.

"Jestli budeš poškrábanej tak tě vrátim a vyměnim za jiné zboží."

Zazubí se elfka a zamíří kamsi do chodby.

"První rozhodně ne, ale i kdyby byla nebude v tom moc rozdíl, výcvik Legie je... drsný a většinou zakončený krátkodobou smrtí, jenomže jako rekrut nevíš že bude jenom krátkodobá. Když na povel skočíš ze skály mezi útesy a vlny, pár rytířů tě už nerozhodí. Já to zvládnu a Mithis taky, zrovna se chystají dorazit zbytek zdejší armády. Slušná část se odmítla vzdát."

Krvavá kněžka zaškrábe rukavicí po kamenech palácové stěny a zakroutí hlavou.

"Ale rozhodně bych neřekla že to nepovedlo. Do města sme se dostali bez poplachu, nepřítele sme obklíčili než se stihl vzpamatovat... jako test obrany našich nepřátel bych to hodnotila na jedničku. To že Císař pláchnul není problém... zbabělá kořist se stopuje déle... ale to neznamená že by byl lov nebezpečnější. Mithis bude mít jeho polohu nejspíš ještě dnes v noci... nemá se kam schovat."

Elfka otevře dveře do komnat Císaře Kyrthola a přejde k velkému balkonu kde se opře a ukáže na slabou záři kus od paláce... je odtamtud slyšet zvuky zuřící bitvy... záře postupně nabírá na intenzitě než je i na tu dálku jasné že kasárna jsou v plamenech.

"Vidíte Vaše Veličenstvo? To umírá staré Císařství aby mohl z jeho popela vytvořit nové Císař Gideon Circlen... muž který je jako oživlá legenda o Prvním Císaři..."

Ušklíbne se nakonec a povzdechem dál sleduje hrůzostrašnou, ale zároveň překrásnou hru světla uprostřed nočního města.

"Jedno se ale musí nechat... máme na tu historickou událost krásný výhled."
 
  Gideon Circlen(Stormgarde)   Postava není přítomna 10.9.2019, 22:07:06
#Mellar
#Operace Odplata

Gothardovi se zatáhne obličej zlostí, když poslouchá Eldagskeho herolda. Zavrtí hlavou a povzdechne si. Pak mu ale ztvrdne obličej. Otočí se na Helbrachta ,, Generále. Váš Sotern půjde do útoku jako první hned po Smečce. Hycintum a Skály jsou hned za vámi a kdyžtak poskytnou podporu. " Pak se otočí na Snaarla ,, Veliteli. Jak jsem slyšel, co jste navrhovat. Souhlasím. Máte zelenou. Spáry otevřou bránu a Nesmrtelní budou obrněnou pěstí, která udeří Eldagské obránce přímo do nosu."

Gothard se poté otočí ke shromážděným jednotkám ,, Civilisty šetřete. Vojáky ne. Pokud se ale někteří vzdají, což nečekám, tak je ušetříte. Nechci zabíjet všechny vojáky." Armáda zasalutuje. Gothard přikývne a otočí se směrem k hradu. Po prostranství se ozve jeho hlas, který je zvyklý překřičet bitevní pole,, Dávám vám poslední šanci se vzdát. To si můžete zachovat životy všichni. A poslední věc. My jsme spojenectví nezradili. Vy jste byli ti, kdo se začali paktovat s Enrou. Tímto máte poslední šanci se vzdát. Berte nebo nechte ležet. " Gothard si oddechne a pátravě se podívá na hrad. Pokud všichni zůstanou na svých místech, tak si pouze povzdechne. Poté zvedne meč a namíří ho na bránu hradu jako pokyn k útoku. Bitva o Mellar právě pokročila do další fáze.
 
  Grenth   Postava není přítomna 29.8.2019, 10:29:29
#Mellar
#Operace Odplata
#Sorry že to tak trvalo

Hrad
Jednotky:
Divize Hycintum (135 lovců)
Divize Sotern (310 kopiníků a 250 lučištníků)
Divize Flamma (135 lovců)
2 Stíny
12 Spárů
100 Nesmrtelných
100 Berserků

Z hradu se záhy dočkáte odpovědi. Herold s insigniemi Císaře vystoupí do na hradby, ovšem stále do bezpečné vzdálenosti. Jeho poselství je následující:

"Jménem posádky města Mellar, tímto vyhlašujeme, že se budeme bránit do posledního muže, jak nám velí naše čest. Do spárů Smečky ani do zajetí zrádného spojence včerejšího nevydáme dobrovolně jedinou duši, jež u nás našla útočiště!"
 
  Gideon Circlen(Stormgarde)   Postava není přítomna 10.8.2019, 23:03:17
#Daven
#Války Bohů

Gideon sleduje útok gardistu s chmurným výrazem. Čepele má sice venku, ale je si dost jist, že se k němu žádný nedostane. Zná bojový potencial Spárů a Berserkeru. Pak začne Mithis úkolovat mladého gardistu, který se k nim přidal. Pouze dal mlčí a poslouchá. Zjišťuje, že se to dělá poslední dobou hodně. Během boje, kterého se zúčastní po boku někoho jiného pouze mlčí. Věděl, že to není dobré. Měl by to změnit.

Pak se ale rozhlétnou dveře do paláce. Gideon stojí stále na místě, důvěřuje ebonitové zbroji, co má na sobě. Když se s ním Mithis loučí, tak pouze přikývne a vydá se v čele Ard Kriegu do paláce.

Nakonec se dostanou az k předpokládanemu úkrytu Císaře. Gideon si připraví oba dva meče. Ví, že pokud se tohle podaří, tak válka snad skončí rychle. Když ale místo Císaře objeví někoho jiného, tak se mu obličej stáhne a potemní. Lir nakonec pošle gardistu pryč. Gideon se na něj otočí,, Ještě jednou děkuji za asistenci vojáku. Doufám, že se ještě nekdy uvidíme. " Pak ho pustí zpět za svými a ke staráni se o civilisty.

Lirael mezitím vyslechne Lorda Anthema. Gideon poslouchá a zkroušeně si povzdechne. Tohle nevyšlo. Chytne Lirael za rameno.,, Nech ho. Promluvím si s ním pak. V klidu. Po bitvě. Doufám, že zůstanu u mluvení. Dej prosím vědět Mithis, že tu Císař není a zjisti mi, jak na tom jsou a jesli nepotřebuji pomoc. " Pak se Gideon otočí na Faolina.,, Faoline ať Ard Krieg zabezpečí celý hrad. Všechny civilisty pošlete do jídelny ke gardistum. Vojáky se snažte nezabijet. Jen pokud to bude opravdu nutné. Umírání dnes ještě bude dost. Cítím to v kostech. A tyhlety někam zavřete. Ale ať mají nějaké pohodlí. " Faolin zasalutuje a vydá se společně s Václavem a Istorem splnit rozkazy, přičemž odvedou lorda Anthema a jeho lidi. Gideon zatřese hlavou a opre se o zeď. Tohle bude ještě dlouhá noc.
 
  Gideon Circlen(Stormgarde)   Postava není přítomna 9.8.2019, 22:33:58
#Mellar
#Operace Odplata

Gothard se zamyšlením pozoruje vlajku nad Mellarskym hradem. Ví, že něco není v pořádku. Závrti hlavou. Tohle ještě bude zajímavé. Pak ale dorazí posel od Sebastiana Brakcha. Říká, že hratby jsou až na místa zabezpečeny. Gothard přikývne a zamysli se.,, Ať Sebastian stáhne Flammu sem jako zálohu na případné zajišťování. Mortem zůstane tam a zajistí, aby nikdo z té věže nevlezl. Ať jim dají možnost se vzdát. Spáry stáhněte zpátky sem. Budeme je potřebovat do hradu. "

Pak Gothard uvidí Helbrachta, jak se baví se Snaarlem. Závrti hlavou a vyrazí za nimi. Uslyší skoro celou konverzaci. Zaslutuje Snaarlovi.,, Díky za pomoc s bojem veliteli. A nebojte. Věž je vyřešena, hrad se bude řešit teď. " Gothard pokyne jednomu ze svých pomocníků, aby vyrazil s bílou vlajkou k brána hradu. Ten se zastaví s koněm před branou a začne mluvit,, Mluvím hlasem Polního Maršála Gotharda Smeleho za Stormgarde a velitele Snaarla za Smečku. Požadujeme vaší kapitulaci. Pokud se vzdát, tak je vám všem zaručen poklidný život bez jakéhokoliv omezení. Pokud se nevzdate, tak vás čeká smrt. Držíme město a nemáte kam utéct. Nikdo nechce další mrtvé. Hlavně nechce nikdo další mrtvé civilisty. Pokud chcete bojovat dal, tak alespoň puste ven civilisty beze zbraní, kteří chtějí odejít. Čekám na vaši odpověď. "

Gothard se za vojáky usklibne.,, Doufám, že to přijmou. Nechci jim zabíjet civily. Pronese směrem ke Snaarlovi a Helbrachtovi
 
  Grenth   Postava není přítomna 9.8.2019, 16:49:25
#Daven
#Války Bohů

S nadšením sobě vlastním a s válečným letectvem v zádech se Mithis vrhá do boje. Tentokrát nebude slitování, tentokrát žádná další přívětivá tvář. Svou šanci už Enra v očích Smečky několikrát pošlapala. Záhy poté se několik z cizích mágů obklopí stíny, aby vzápětí zjistilo, že jejich kouzla selhávají vteřiny po seslání. Vlivem toho se celá jednotka rozprchne na všechny strany.
Po staru, po svých.

A ne že by jí to bylo v dlouhodobém horizontu proti wywernám co platné. Ale jsou tady další, několik stovek eldagských, kteří už stihli vyběhnout na nádvoří. Teď jsou tváří v tvář Smečce, ale nezaleknou se. Tohle je skupina vyselektovaná několika výzvami k opuštění svých stanovišť, která přes to všechno odolala. Navíc je na domácím bojišti, a má přichystáno vlastních pár triků.

Spáry brzy zjistí, že nejsou nahoře jediní. Uzavřený prostor, do něhož se hrnou nepřátelé, si o tohle přímo říkal. Z pater kasáren se spustí palba. Má za cíl zejména ony dvě "oživlé pohádky" - protože pokud to žije, dá se to dle mínění přítomných zabít, a křížová lukostřelba se o to přinejmenším pokusí.

Nejsou tu přitom jenom luky. Ukazuje se, že přední řady obránců jsou vybaveny vrhacími oštěpy, a ty se rovněž zakousnou do předních řad rozbíhajících se Smečkářů, i do těl a křídel wywern, které by měly tu smůlu se nachomýtnout poblíž. Za oštěpaři se pak do boje chystá eldagská těžká pěchota, prořídlá, ale zformovaná.

Teď totiž bitva ještě neskončila. Teď teprve začala.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.