abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Kámen draka ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  *Aldi*   Postava není přítomna 26.5.2020, 16:56:20
JESKYNĚ SE Z DŮVODU NEAKTIVITY OCITLA NA ČERNÉ LISTINĚ!  

Pokud nechcete, aby byla smazána, obhajte ji, prosím, ve fóru  Jeskyně v ohrožení.
Pokud tak neučiníte, jeskyně bude v době příští Čistky jeskyní (cca za 1 měsíc) smazána a v případě dostatečného množství příspěvků uložena do Letopisů.  

Do obhajoby nejlépe napište důvod stagnace a dobu, po jakou tenhle stav pravděpodobně ještě bude trvat.  

Jestliže jste mezi sebou vybrali nového adepta na PJ post a chcete na něj jeskyni převést, popřípadě potřebujete-li uvolnit kteroukoliv postavu dříve, než v datum Čistky, neváhejte se, prosím, s touto žádostí obrátit na kohokoliv z abarinského admin týmu.

*Aldi*
 
  Samgar   Postava není přítomna 15.1.2017, 15:28:58
JESKYNĚ SE Z DŮVODU NEAKTIVITY OCITLA NA ČERNÉ LISTINĚ!


Pokud nechcete, aby byla smazána, obhajte ji, prosím, ve fóru Jeskyně v ohrožení. Pokud tak neučiníte, jeskyně bude v době příští Čistky jeskyní (koncem února 2017) smazána. V případě dostatečného množství příspěvků bude uložena do Letopisů.

Do obhajoby nejlépe napište důvod stagnace a dobu, po jakou tenhle stav pravděpodobně ještě bude trvat. Jestliže jste mezi sebou vybrali nového adepta na PJ post a chcete na něj jeskyni převést, obraťte se na Margit. Popřípadě, potřebujete-li uvolnit kteroukoliv postavu dříve, než v datum Čistky, neváhejte se, prosím, s touto žádostí obrátit na kteréhokoliv administrátora, nebo moderátora Abarinu.

 
  Emoa Aba   Postava není přítomna 5.11.2016, 19:06:40
Sleduji oba muže, a protože v tomhle případě vyhraje sobeckost a strach, povzbudivě se na Leshyu usměji. Nejistě, ale povzbudivě.
„Pojďme.“
Přikývnu a vyrazím za dvojicí před sebou - připravená přiskočit a podepřít každého z nich.
 
  Nysving Benkej   Postava není přítomna 1.10.2015, 15:54:37
"Sem v pohodě....nic co bych nezvládl..." Ušklíbnu se na Leshyu a vyhnu pohledu Emoy...Tohle je pro mě opravdu nic, už jsem byl v horších situacích a historky z těch dob zůstanou pečlivě zamlčené.

Naštěstí Elkore na sebe strhne pozornost a já se tak nenápadně přidám k němu aby jsme mohli vyrazit.
 
  Elkore   Postava není přítomna 1.10.2015, 12:01:31
Zmateně se podívám na Leshyu. Kocovina? Řeknu pomalu a dívám se na ni dál..po chvilce: Jak jsi na to přišla? Včera jsem skoro nic nepil...asi jenom zlý sen. Vyhnu se pohledu Leshyi a radši se zaměřím na stéblo trávy jemně se ohybajici ve větru.
Radši pojďme... s těmito slovy se pomalu zvednu, sbalim si své poslední věci a kousek popojdu tak abych byl na dohled ostatních, ale čekám na ně.
 
  Emoa Aba   Postava není přítomna 26.7.2015, 20:33:52
Dokonce i Leshya pochopila, o co tu jde.
Bude mu teď věřit?
Určitě potřebuje lidi, na které se dá spolehnout.
Co když ho vyžene a on nedodrží svůj slib?!

Letí mi hlavou. Ovšem musím přiznat, že ji chápu. Reagovala bych stejně. Žena navíc přijde na stopu dalšího opilce. To já si vůbec nevšimla v jakém stavu je Elkore. Zamračeně se na něj podívám.
To na světě není chlap, který nepije?!
Začínám být podrážděná…tedy alespoň v duchu.
 
  Leshya   Postava není přítomna 25.7.2015, 23:48:34
Jak je vidět, zájem o stav Kněze je tak nějak všeobecný a neutuchající. Pozoruji ty rady a nabízenou pomoc, to, co říká on, než si konečně dám dvě a dvě dohromady.
"Ty máš...kocovinu?!" nesouhlasně semknu rty. Dál ale neříkám nic. Ostatně - co bych asi tak měla říkat? Nadávat, domlouvat?
Zavrtím hlavou a obrátím svou pozornost raději na Elkoreho.
Nevypadá nejlíp.

"A ty jsi v pořádku? Nepopíjeli jste včera spolu, že ne?" ujišťuji se raději rovnou.
 
  Elkore   Postava není přítomna 23.7.2015, 23:55:04
Neměl jsem problém s usínáním, ani se spánkem, padlo to na mě jako na jednoho z prvních, byl jsem vyčerpaný, měl jsem těžký den a k tomu všemu ještě ty vzpomínky...byl jsem rád že jsem dokázal něco sníst.

Během noci se do mé hlavy vkrádaly sny, různé, chaotické, nic specifického, ale mé tělo bylo naprosto nehybné, nikdo si nemohl ničeho všimnout a i kdybych vydával nějaké zvuky, tak přes trpaslíkovo chrápání by nebyly slyšet.

Ráno bylo chladné, stejně jako moje probuzení. Žádné prudké pohyby, žádná slova. Pouze jsem otevřel oči a nastražil uši, naslouchal jsem dění kolem sebe. Stále jsem se cítil trochu zmatený po včerejších událostech a také onech snech, nic z toho mi v tuhle chvili nedávalo smysl. Pomalu jsem se posadil, mlčky jsem se porozhlédl po kousku jídla a začal balit... Ani jsem si neuvědomil že bych se měl jít aspon umýt k řece...nic...byl jsem jako tělo bez duše, zahloubán hluboko ve své mysli.
Pomalé pohyby skládající věci zpátky do brašny a nepřítomný pohled...
 
  Nysving Benkej   Postava není přítomna 13.7.2015, 19:41:33
"V pohodě......"Naznačím gestem ruky, že není třeba zbytečného zájmu...

"Kde tu asi mám vzít zázvor...".....Trpaslíkovu nabídku sice spíš jen ze zájmu příjmu ale jen si loknu a rozkašlu se..."Kuck.....Tak tohle ne....příteli..kuck...to by mě spíš dorazilo...." a s díky další napití odmítnu.

Nakonec ještě přes záda hodím podlouhlé fáčem omotané cosi a když vezmu znova do ruky hůl zdá, že jsem schopný vyrazit....

"No pokud se nebojíš pozornosti...."Pokrčím rameny ohledně města... a párkrát zkusmo klepnu holí do země abych se ujistil, že budu schopen v pořádku jít a jsem připraven.
 
  Ulfar   Postava není přítomna 12.7.2015, 17:07:01
Já jsem spal jako dřevo a zvuky doprovázející můj spánek by zahnal i horského medvěda. Nicméně vy jste to nějako přežili (alespoň to nikdo nekomentoval) a tak můžeme pokračovat dál.

Jídlo sním rychle a ani se neobtěžuji vyklepáváním drobků z vousů.
"Týden chůze? To je tedy dálka. Myslíš, že to zvládnete? Ono pochodovat tejden chce trochu výdrž..." zase jsem zapomněl, že vy lidé vlastně pochodujete trochu jinak než my a tak jsem si přidělal zbytečné starosti.

"Ha hej! Estli seš už teď znavenej, poď sem a napí se. Budeš mít jistej krok!" pokřikuju na vrávorajícího Benkeje. Slova o nějakým zázvoru jsem zřejmě ani neslyšel. Trpasličí kořalka je lék na všechny neduhy!

"Počkej až se napíje!" zabručim směrem k Leshye, která by už ráda vyrazila.
 
  Emoa Aba   Postava není přítomna 12.7.2015, 12:33:49
Z neklidných snů se probudím do neklidného rána. Doslova vystřelím do sedu a začnu se vyděšeně rozhlížet…nejspíš jsem čekala něco jiného, protože vypadám zmateně.
Les? Zbytky ohně? Kněz?
Jsem pryč.
Odešla jsem…

Dochází mi. Omluvně se usměji a zabalím se do deky, jsem pořádně vymrzlá…a mám hlad. Natáhnu se pro svou včerejší porci. Do řeči mi moc není. Stále si připadám…tak nějak ztracená.

Pohled na Benkeje mě však probere. Nakrčím nos a semknu rty. Nepochybuji o tom, co je příčinou jeho stavu. Znám to až moc dobře.
„Měl bys zkusit zázvor.“
Doporučím mu tiše. Rychle spolykám zbytek snídaně a začnu balit. Najednou nemám chuť se moc zdržovat.
 
  Leshya   Postava není přítomna 10.7.2015, 21:41:47
Vzhlédnu od jídla na Kněze a trochu se zamračím, když tak zavrávorá.
"Jsi v pořádku?" zajímám se, i když mručí něco o prudkém pohybu.

"Dá se na ně narazit." přisvědčím na jeho otázku.
"Jen nevím, kolik jich v těhle časech na cestách zůstalo.
Když tak se můžem zkusit stavit do nějakého města. Po cestě máme Lardas."
navrhuji.
"Blíží se se zima, než dorazíme ke kruhu, může klidně začít sněžit..." pronesu zadumaně.

Pak ale vyskočím na nohy.
"Dojedli jste? Můžeme vyrazit?" jsem najednou nějak netrpělivá.
 
  Nysving Benkej   Postava není přítomna 7.7.2015, 21:46:59
"Hmm....to je dlouhá cesta.....minimálně jednou by jsme někde měli někde načerpat zásoby......"Sehnu se pro vak ale zavrávorám a málem sebou plácnu na zem...bolestivě zasyčím...."Moc prudký pohyb..."zabručím potichu, dřepnu si a vak seberu...

"Jaká je ve vaší zemi šance....narazit na.......pochodující obchodníky?"Nakloním nad tím výrazem nejistě hlavu....očividně si nejsem jist jestli je to správně....
 
  Leshya   Postava není přítomna 4.7.2015, 16:36:42
Ráno se budím celkem brzo, rozechvělá zimou. Oheň už asi rozděávat nebudeme, tak se zkusím zahřát tím, že doběhnu k vodě, kde se neochotně umyju (je pěkně ledová) a zase se poklusem vrátím zpět.

Pak se pustím do balení svých věcí a chystání snídaně. Každému, kdo vstane, popřeji dobré ráno.
Jen pokrčím rameny, když se Kněz obslouží z vlastních zásob.

"Pěšky nám to bude trvat víc, jak týden..." odpovím na jehho otázku.
 
  Nysving Benkej   Postava není přítomna 28.6.2015, 22:23:48
Když dorazíme zpátky do tábora, nevypadá to, že by se něco změnilo pořád se tvářím stejně jako před odchodem a róbu mám stejně zmačkanou jako předtím....a žiju... mám tak si nejprve dovolím sníst svojí porci....Jím pomalu ne snad, že bych si to vychutnával to spíš hlídám jestli tam není něco..co bych raději neměl...polykat....Není snadné rozeznávat nejedlé věci jen podle, tvaru a chuti a vůně....opravdu ne.

Po večeři se vrátím ke svému malému kalamáři.....Štětcem ještě dlouho čmárám na papír, pomalu ale jistě, tu a tam na chvíli přestanu a nehledě na inkoust občas přiložím na papír ruku.... Když skončím s čímkoliv co jsem tvořil, tak dva kousky papíru letmým pohybem ruky přiměju aby mi zmizely v mém rukávu...Kalamář opět pečlivě zabalím a vrátím do svého vaku....Nakonec si před spaním dopřeju trochu....více vína...a nakonec se uložím ke spánků za zvuků trpasličí ukolébavky...S nepříliš užitečně přehozenou dekou přes sebe by pro mě chladná noc neměla být zrovna tím nejpříjemnějším...

***
Ráno se probudím poněkud později než ostatní....za to s poněkud bolavou hlavou....a dost prochladlý..."Zatraceně.....".....nejsem schopný odhadnout kolik jsem toho naspal ale vzhledem k tomu, že jsem se dlouho věnoval kalamáři a čmárání na papír tak asi moc ne.....Ale jsou i horší věci jsem zvyklí spát s jedním uchem nastraženým....Poněkud otráveně popřeju všem dobré ráno, začnu sbírat ze země a balit svoje věci...K vodě si skočím opláchnout obličej a když se vrátím sním něco málo ze svých skromných zásob...i když vstávám poslední tak jsem připravený vyrazit téměř okamžitě....

"Jak je to daleko do kruhu?" Zeptám se nikoho určitého a z mého pohledu schovaného pod páskou se taky jen těžko dá určit jestli se ptám někoho konkrétně. Jediné co můžete z mého chování vyčíst je, že ji mi chladnu proto, že si kabát dopnu až ke krku....
 
  Emoa Aba   Postava není přítomna 25.6.2015, 21:40:37
Přikradu se k ohni…jako bych se plížila, jako bych chtěla přijít nepozorována. Ale je to jen zdání, ve skutečnosti jsem neskutečně unavená. Chvíle strávená s Benkejem mě připravila o poslední zbytky sil.

Vyčerpaně se svezu na kolena. Přitáhnu k sobě své věci. Rozbalím deku …a nezvládnu se ani přikrýt, jen se na ní položím. Měkkou vlnu na místo polštáře.

Pokud před usnutím na něco myslím, pak na to, že bych měla knězi zaplatit…pokud to udělám až zítra…až budou ostatní vzhůru, bude to podezřelé.
Co když se budou ptát? Co jim řeknu?
Letí mi hlavou v polospánku.
 
  Dragon   Postava není přítomna 25.6.2015, 19:09:05
Než se Emoa a KNěz vrátí, ostatní už se uložili ke spánku. Možná se Leshye a Elkoremu podařilo usnout dřív, než Ulfarovi. Ten totiž ohledně svého chrápání opravdu nepřeháněl. Chrápe tak, až se hory zelenají. Neskutečně. No, s nenápadností a hlasitým hovorem si asi opravdu nemusíte dělat starosti, když pak přijde tohle.

Ale ani tyhle... zvuky nic nemění na tom, že se noc postupně posouvá k ránu. Chladná noc, kdy už jakoby v podzimním vzduchu byl cítit první sníh jako příslib přicházející zimy.

Nad ránem se ochladilo nejvíc a tak se první z vás budí už s kalným rozedněním.
 
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.