abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Battlestar Fenix ::
družina
stránkovat po:  
 

Pán Jeskyně
21.9.2019
23:43:59
Irina se zatváří tak trochu znechuceně, když jí Mike „obviní“ z toho, že je organik. “Ne. To teda rozhodně nejsem.“ Popře to rezolutně.

Ron se na Kate povzbudivě usměje. “Vydržela jsi celé dny naprostého fyzického i psychického vypětí. Teď zbývá pár hodin. Tiskovka – pár otázek a odpovědí. A tanec. A konec. Pak se můžeš ožrat dle libosti. Bude několik dní naprostého klidu. Relax se tomu tuším říká.“

...

Novináři, je jich tam dobře 50, jen mlčky přikyvují na slava Rona. Líbit se jim to nemusí, ale respektují to.

A pak se začnou hrnout otázky.

Odkud jste? Kde jste studovala a co? Plánujete děti? Jakou máte vizi? Navštívíte všechna města? Jak jste se seznámili? Jak jste spolu dlouho?

A pak začaly ty horší otázky.

Kníže byl těžce zraněn, když vás bránil. Nepřipadá vám nevhodné být zde, zatímco on bojuje o život? Váš příchod rozpoutal na Zemi něco jako občanskou válku. Jak se k tomuto problému stavíte. Vaše cesta po Zemi je lemována mrtvolama, které zabila vaše ochranka. Kdy toto strašné krveprolití skončí?

Lisa Hamilton
13.9.2019
11:51:50
Nic neříkám a přemýšlím. " Všechno se změnilo, co všechno jsem už prožili... dokonce i Ron mi přijde krapet jiný, než když jsem ho poznala. Asi je to tím, že přišel o bratra. To otřese i tak silnou povahou za jakou Rona považuji. I Kathryn se změnila, možná i já. Ne, určitě i já, protože všechny situace, kterými procházíme, nás mění a tvarují."

Když se pak jedna kněžna začne před našima očima měnit na Irinu, ani nemrknu i když uvnitř sebou škubnu. Vzápětí přijde vysvětlení od Mika. " Organik, to zřejmě vysvětluje všechno, kolem ní, co mi vrtalo hlavou. Panáka bych si nejspíš teď nedala, na rozdíl od Mika i Kathryn. Potřebujeme mít čistou hlavu a pevné nervy. Jeden nikdy neví, co se může semlít."

Přesunujeme se vedle, kde jsou už připraveni novináři a kdoví kdo ještě se tu může mezi nimi skrývat. Postavím se kousek za Kathryn, která už se usadila a čeká, až se všichni utiší. I mě to dá čas, přejet očima nejdřív salonek a pak i přítomné. " Tak jo, už to spusťte, ať to máme za sebou." Kouknu na Mika, Rona i Ginu, snad se nic nestane.

Mike "Iron" Collins
12.9.2019
15:07:25
Oplatím Irině úsměv, který mi však vzápětí na obličeji zamrzne.

"Co tu kurva...." nevím jestli jsem to řekl nahlas nebo ne a jaksi nevědomky sahám pod sako pro zbraň. Samozřejmě zbraň na svém obvyklém místě není a tak jen v kapse mimoděk sevřu ono zázračné pero.

Udělám dva kroky zpátky a teď už sleduji Irinu, která již nevypadá jako Kate ale jako....no jako Irina.

"Kdo...Jak...Ty jsi doprdele organik." vyhrknu ze sebe.

Nemluvím však nijak naštvaně, spíše značně zmateně. Nikdy jsem organika neviděl měnit podobu a tohle pro mě bylo poměrně značné překvapení.

"Teď bych si potřeboval opravdu něčeho loknout." zakroutím nevěřícně hlavou. Následně opět nasadím obvyklý úsměv, avšak je vcelku dobře poznat, že jsem stále poněkud vyveden z míry.

Kathryn Prescott
11.9.2019
17:33:29
Uklidní mě, když se Mike přesouvá s námi. Na jeho poznámku ohledně jmenovek se jen uculím.
“Fajn nápad.“ Vyslechnu si Irinu a úsměv mi povadne.
“Jasně, takže to zase odřu já. To bylo keců, že mě nahradí a bude jednat za mě. Že pomůže. A zatím mě v tom pěkně nechali.“ Neodpustím si to.
“Paráda. Takže zase nic. Ale díky za snahu.“ Oznámím ledově a když se Irina přemění, je mi zle. Na malou chvilku se mi podařilo nemyslet na to, kým je. Ale tohle to to nezlepšilo.
“To myslíš jako vážně?“ Oklepu se. Je to hnusný pocit vidět se roztékat.
“Teď by mi ten panák bodnul.“

Ron nám dá informace, co nás uvnitř čeká. Chvilku si ho prohlížím a jsem v šoku.
“Kdepak je ten starý Ron? Nějak se mi to nelíbí.“ Změna Ronova chování mě děsí.
"Bylo to o fous. Možná že kdyby mě někdo varoval předem..." Procedím na zmínku o proslovu.
“Co když mě to bavit už přestalo?“ Ušklíbnu se. Mikovo nadšení pro chlast sdílím.
“Přesně, s ním by to všechno bylo snadnější.“ Jenže Ron nám ho svým způsobem zatím zakáže.
“Jak jako sáhnout?“ Vytřeštím na něj oči.
"Tak teď bych si vážně lokla."

Vyrazím s ostatními do salonku, kde se posadím na určené místo. A očíhnu, jak se ostatní rozestavují po místnosti. Na novináře jen kývnu a i já si vyslechnu, co vlastně mohou a nemohou. Kouknu, zda to novináři pochopili a psychicky se připravím na všechny možné otázky. Aspoň v to doufám.
“Pak tedy můžeme začít.“ Oznámím a vyčkávám.

Gina Torres
10.9.2019
19:54:23
" Cedulky, chachaaa, to by pomohlo nám, ale konspirace by byla v háji." Kouknu na Mika a usměju se. Když pak začne jedna Kate mluvit, přemýšlím, která to je. Jenomže pak se změní zase v Irinu a je jasno. Vypadalo to dost... podivně? Určitě.

Udiveně se podívám na Rona, při podávání instrukcí Kate. " Jasně, chce odlehčit trochu situaci. Kate toho musí mít dost i tak a ti novináři k tomu a všichni ti zvědavci..."

Modrý salonek přejedu očima, přejdu k vybranému místu tak, abych měla kněžnu stále na očích. Na zvědavce nejsem nijak zvědavá, je to konec konců jejich práce, být zvědavý. Uvolněně postávám opodál a očima přejíždím všechny co se sem vecpali, zatím co Ron jim oznamuje jak bude tiskovka probíhat.

Pán Jeskyně
9.9.2019
21:34:57
Jedna z Kate, těžko říct která, se na Mika usměje, když ten navrhne cedulky. “Byla jsem jen připravená pro případ...“ Nedokončí. Nemusí. Všichni víte pro jaký případ. “Chvíli jsem si říkala, že bych šla na tiskovku já a odpovídala buď za sebe a nebo s Kate na vysílačce.“ Pokrčí bezradně rameny. A do té doby přesný hlas kate se změní na hlas Iriny. “Ale místnost je proti tomu odcloněna.“ Irininy rysy se roztečou a před vašima očima se změní z Kate na Irinu. Je to docela děsivý pohled. Není to ani tak odporné jako spíš zneklidňující.

“Až se novináři nachystaj v Modrým salonku, tak tam nakráčíš, odpovíš na pár otázek a šmitec. Pak přijde na řadu tanec. Nikdo po tobě nemůže chtít, abys se promenádovala na parketu až do rána. Až tě to přestane bavit, tak odejdeš. Ta řeč byla dobrá. Spustila lavinu. Mocipáni o tom mluví. Linda Lee je na Tvé straně. Bude to v pohodě.“ Řekne Ron nečekaně lehkomyslně. Jakoby náhle nic neřešil. Do té doby Kate tvrdě hnal do všeho možného a náhle povolil tlak.

“S chlastem ještě vydrž. I když nikdo nemá zbraň, může si chtít třeba jen sáhnout, aby se pak mohl chlubit že se dotkl kněžny. I takový magoři tady můžou být. A i když je sonda odhalí, nemuseli by jsme se k němu dostat včas, kdybychom nebyli komplet v cajku.“ Na okamžik se zarazí a pak kývne. Tak jo. Hyeny...oh..novináři, jsou nachystaný. Jdem na to.“

Projdete dveřmi do chodby a dalšími dveřmi vstoupíte do nevelkého salonku, kde je vše v různých odstínech modré a v menší části červené či zelené. Ron Kate ukáže k malému stolku s polstrovanou židlí. Ostatním pokyne, aby se rozmístili po místnosti. Novináři jsou dílem nadšení a dílem nemile překvapeni a pokukují po vás s nejistotou v očích.

“Žádné překřikování a skákání do hovoru. Kdo to poruší, opustí místnost. Žádné vulgarity. Otázky, na které kněžna Kathryn nebude chtít odpovídat, nebudou vytisknuty.“ Nezní to nepřátelsky. Je to prostě konstatuje.

Mike "Iron" Collins
6.9.2019
15:44:48
Kate mě nemusí dvakrát pobízet, abych ji následoval. Jen co se pohne od řečnického pultu, paralelně s ní si klestím cestu davem, neohlížeje se na výtky některých hostí, že jsem jim přišlápl nohu či šaty.

Jakmile se dostanu do salónku, kývnu všem přítomným na pozdrav. To že jsou zde dvě kněžny mě už ani moc nepřekvapí, nicméně poznámku si přesto neopustím.

"Měly byste nosit jmenovky." ušklíbnu se nejdřív na Irinu a poté na Kate nebo snad nejdřív na Kate a až pak na Irinu? Kdo ví....

Poté však Kate, tedy snad je to Kate, přijde se skvělým nápadem.
"Něco ostřejšího by bodlo." zazubím se vesele.

"U skleničky se vždycky líp myslí a aspoň u toho mužeme v klidu probrat náš další plán."

Kathryn Prescott
5.9.2019
12:02:28
Když je po všem, konečně se můžu rozhlédnout pořádně kolem sebe a v tom davu zahlédnu i některé z nás. Už jsem se začínala bát, že mě v tom nechali samotnou. Nenápadně na Mika kývnu. Když si oddechnu, že to mám celé za sebou, nahrnou se k nám novináři a žádají interview.
“Co, cože?“ Linda se ke mně přitočí a bohužel mě nejde zachránit, spíš naopak. Strčit mě do jámy lvové.
“Skvělý!“
“Výborně, to by mohlo stačit. Ukojíme jejich zvědavost.“ Odpovím Lindě a už to chci mít za sebou. Stejně pochybuji, že potom začne nějaká zábava. Pohledem přejedu k Mikovi a nenápadně mu naznačím, že se přemisťujeme. Následuji Lindu a míjím s úsměvem přihlížející.

Sejdeme se všichni ve vedlejší místnosti a když se zavřou dveře, můžu si konečně nahlas oddechnout. To, že vidím Irinu ve své podobě, mě opět překvapí.
“Tfuj!“
“Díky za přípravu...“ Otráveně vyprsknu na Rona. Irinu jen přejedu pohledem a nenacházím nic, čím by se lišila, až na nepatrné maličkosti na náhrdelníku, který mám od Damona.
“Fajn, takže teď mám už padla? Nebo co máte vy dva v plánu?“ Hodím očkem po Irině a Ronovi. A otočím se k Lise.
“Nejradši bych si dala panáka a slavila po našem. Tohle není nic pro mě.“ Kývnu hlavou k davu ve vedlejší místnosti.
"Zvlášť když není co slavit."

Lisa Hamilton
5.9.2019
9:48:27
Chvilku jsem jen tak odpočívala a hlavou se mi honily vzpomínky. Pohled na hodiny mě zvednul z křesla. Sprcha mě osvěžila i probrala a tak jsem se cítila docela dobře. Oblékla jsem se, pero dala do malé kabelky, kterou jsem měla na řetízku přes rameno. Vlasy jsem nejdřív rozpustila a pořádně vykartáčovala. Nakonec jsem je jen jednoduše sepla na spáncích ozdobnými sponami a nechala je volně splývat.

Společenský sál byl plný lidí, stolů s jídlem a pitím. Zahlédla jsem o kus dál Mika a pak taky Ginu. Rozhlížím se, kde je Kate a Ron, ale ty zatím nikde nevidím. " Už aby to bylo za námi. Copak se to děje?" Gong utišil sál překvapivě rychle. Když Kate prochází sálem, snažím se dostat co nejblíže k místu, odkud bude zjevně mluvit k davu. Celou cestu si přidržuji kabelku u těla.

Nenápadně při jejím proslovu sleduji okolí, zatím si jen všimnu pár lidí, kteří se od ostatních odlišují tím, že nevypadají moc nadšeně. " Za tak krátkou dobu ji dali dobře dokupy i proslov se stihla naučit. Kdopak ho asi dával dohromady? Znělo to moc dobře."

Pak už Kate vedou do vedlejší místnosti a tak se tam taky snažím dostat. Nakonec se mi to podaří a tak neprošvihnu příchod Rona a Iriny. Málem zakroutím hlavou, ale pak si to rozmyslím. " Takže zase výměna, mohlo mě to napadnout. "

Gina Torres
4.9.2019
22:23:53
Stihla jsem to tak tak. V salonku se postavím kousek od kate. Za chvilku přijde i Ron s Irinou. Ani nemrknu nad tím, že Irina vypadá stejně jako Kate.

" Už zase, ach jo."

Pán Jeskyně
4.9.2019
18:07:41
Kate dokončí projev a sálem se rozezní potlesk. Novináři se tlačí, aby získali pro své plátky co nejlepší záběry a ochranka je drží v bezpečné vzdálenosti.
Oficiální část skončila. Je čas a prostor pro tanec a volnou zábavu. Že se vše bude točit okolo kněžny je každému jasné. Novináři žádají tiskovku, někteří dokonce osobní setkání a ohánějí se právem na informace.

Linda Lee se na Kate podívá s otázkou v očích. “Přistoupíte na rozhovor s novináři? Je to sice na vás, ale dřív nebo později vás to nemine. Co takhle Modrý salonek? Pošleme je tam. Pár otázek a máte to z krku. Pak už bude klid. Lepší než se stresovat, že vás ještě čekají povinnosti.“ Říká tiše a pohledem komunikuje s některým ze svých lidí. Ti jdou Modrý salonek hned připravit.

Přesun je krátký. Linda Lee odvede Kate pryč z hlavního sálu vedle do místnosti, kde s k ní můžete připojit. Dorazí tam i Ron s Irinou. V tu chvíli máte pocit, že máte rozdvojené vidění. Jsou nachlup stejné.

Mike "Iron" Collins
2.9.2019
20:15:24
"Už je čas..." pomyslím si a unaveně vstanu z postele. Následně se nasoukám do obleku, do kapsy strčím ono zázračné pero a vydám se do sálu.

Jakmile tam dorazím, překvapí mě početná účast. Počítal jsem, že tu bude širší okruh lidí, ale že až tolik? Znovu začnu pochybovat o tom, že je to tu bezpečné a být to na mě, hned bych odtud kněžnu odtáhl pryč nebo aspoň vyhodil půlku publika. Avšak nic naplat, situace je jaká je a já s tím nic nenadělám. Začnu se tedy mezi lidmi proplétat směrem k pódiu.

Vtom se ozve dunivý zvuk a do sálu vstoupí kněžna. Většina obecenstva je touto událostí příjemně překvapena, ale někteří mají jiný názor. Kupříkladu mladík s motýlkem u krku, okolo kterého se zrovna snažím protáhnou, potichu zaprská cosi ne zrovna slušného. Okamžitě do něho "omylem" vrazím loktem.

"Pardón, moc se omlouvám, já nechtěl..." pronesu co nejpříjemnější hlasem, ve chvíli, kdy se chytá za břicho.

Dále si ho nevšímám a pokračuji ve své cestě. Jakmile se mi podaří prodrat blíže k pódiu, usadím se a poslouchám Kate u řečnického pultu.

"Hezká řeč, opravdu hezká." pomyslím si "Ale celá tahle situace bude potřebovat víc než jen slova...."
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.