abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online již brzy offline:
Co s abarinem? Zapoj se do diskuze zda ukončit a jak...Končíme poslední zhasne....(Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Battlestar Fenix ::
družina
stránkovat po:  
 

Violet G. Adams
25.1.2019
17:37:35

Potácím se oní, ještě stále částečně hluchá. Všude jsou lidi a já se to promenáduji v roztrhaných jeanech a košili z automatu. Nakonec se dopotácím až do společnského sálu, kde zahlédnu i jednu známou tvář. Dostane se mi od ní malého pozdravu, který opětuji a chci se vydat na cestu za ní. Vážně, Vi? Vždyť jsi ještě stále hluchoň. Nakonecse ozve Ron. Nebo mám ten pocit. A tak musím své plány zrušit.

Do jeho kajuty se docourám jako poslední, snažím se vyslechnout co říká, ale e všechno slyším. Jen chápu, že Kate se má stát hvězdou večera, ale opravdu se na to necítí. Nic raději neříkám, dnes se taky na moc necítím.

"Je tu jedna má stará známá Nikdy jsem ji ale neviděla osobně. Linda Lee." vyklopím ze sebe jen tak mimoděk a dál už nic moc neříkám, pokud nemusím a nakonec se ztratím. Zkusím ji najít a pokecat si...

Gina Torres
23.12.2018
18:39:15
Kouknu na Rona a musím se usmát. " My nebudeme ani tančit, jsme jenom pistole. Ostatně větší nebezpečí než na plese kněžně hrozit nejspíš nebude. Mezi těmi všemi tančícími, procházejícími a podobně, to nebude jednoduché. Takže budeme mít daleko větší práci ji hlídat na plese než před ním, když budete separé. Jestli je porada u konce, tak bych šla."

Najednou jsem jako na jehlách. Zvednu se a vyrazím ze dveří. Ještě tak po očku kouknu na Mika, ale nic neříkám.

Mike "Iron" Collins
22.12.2018
17:19:54
Sedím ve své kajutě, popíjím whiskey a přemýšlím o tom, co mi Ron řekl.

"Lhal mi?...Nejspíš ne...Řekl celou pravdu...Určitě ne."

Vtom se ozve bzukot interkomu a rozhodí mi tok myšlenek. V reproduktoru se ozve zkreslený Ronův hlas, který nás svolává k sobě do kajuty. Kopnu do sebe zbytek alkoholu a odejdu.

K Ronovi dorazím jako poslední. První na čem hned při vstupu ulpí můj pohled je Irina, tedy myslím, že je to Irina, občas jsou s kněžnou k nerozeznání.

"Tobě to sakra sekne." prohodím k ní s úsměvem.

Vzápětí si uvědomím, že je v místnosti i Lisa.

"Rád tě tu opět vidím." chci ještě něco dodat, ale slova se ujme Ron.

Mezitím, co mluví, pozoruji všechny přítomné a přemýšlím, kdo z nich zná Ronův plán a ví, proč vlastně kněžnu takto podporuje. Oči se mi zastaví na Kate. Její stav je mírně řečeno nereprezentativní.

"Už jí to Ron řekl? Nebo je to snad kvůli Damonovi? Nebo kvůli obojímu?"

Ostatní se jí ale zastanou. Ne že bych s ní také nesoucítil, ale už jen kvůli těm lidem, co pro ní umřeli, by se měla dát dohromady. Psychicky zhroutit se může až bude po všem. Nic však neříkám, nebylo by to taktní a přeci jenom je to stále kněžna, nemůžu si jen tak otevřít hubu na kněžnu.

Ron se zmíní o plese a já protočím oči. Naposledy jsem byl na něčem podobném ještě než mě vykopli z práv.

"No dobrá, ples bude zábava. Myslíš, že by nám sem mohl kníže poslat s některou delegací taky svoje lidi? Respektive jak moc očekáváš, že by mohli nastat komplikace?" zeptám se, když Ron Gině vysvětluje naši úlohu v celé téhle maškarádě.

"V každym případě by to chtělo mít, pro všechny případy, někde po ruce schovaný pořádný zbraně, přece jen do obleku nebo šatů těžko nenápadně nacpeš útočnou pušku." dodám a s úšklebkem se otočím na Irinu "A do některejch šatů neschováš ani tu pistoli."

Lisa Hamilton
5.12.2018
9:15:30
" Prohibice, cha chaaa, tak jsme to stihly akorát. Někdy je potřeba se uvolnit. Kathryn to potřebovala jako sůl. A já? I když jsem taky pila, tak podstatně méně a hlavně jsem byla odpočinutá a najedená. Pro ni to musí být strašně náročné. Převtělit se z navigátorky do nějaké kněžny, zamilovat se a pak o tu lásku zřejmě přijít, do toho ta honička na nás, samé mrtvoly kolem. Nechtěla bych. Možná by to mohl Ron zařídit, aby měla aspoň občas trochu odpočinek."

" Rone, Kathryn nutně potřebuje odpočinek. Nešlo by, aby ji nahradila Irina? Nebylo by to přeci poprvé, takže už by to neměl být takový problém, ne? Je vyčerpaná nejen fyzicky, ale hlavně duševně. Ten nápor v posledních dnech je enormní. Je na pokraji zhroucení. Když ji teď budete ještě nutit hned do tance, pak na ten důležitý rozhovor a navíc na ples... no nevím, nevím."

Přemýšlím, jak to vlastně má Ron vymyšlené. Takže se musíme ustrojit tak, abychom mohli u sebe mít pistole. Rozhodně žádné vysoké podpatky ani dlouhé šaty, které by překážely. Kouknu na Ginu a pak i na Mika a povzdechnu si. " Ach jo Thomasi, kampak ses poděl."

Pán Jeskyně
2.12.2018
21:14:12
Když se Kathryn zvedne a vrávoravě odejde, zdá se, že to Rona vyvedlo z rovnováhy. Chvíli na ní, a pak za ní nevěřícně civí. Semkne k sobě rty a na čele mu vyjedou vrásky. Kate mu svým stavem asi rozhodila plány.
“Dej jí čas, Rone.“ ozve se náhle Irina tiše “Je to jenom člověk. A za pár posledních dní se toho kolem ní stalo dost. Je div, že se ještě nesesypala. Kor s Tvým citlivým chováním.“
Ron se na ni pomalu otočí a náhle se uvolní. “Dobře. To zvládneme. Odpočine si. My všichni. A přichystáme se na večer.“ zamyšleně se zadívá do zdi. Pak si uvědomí, že na něj směřovaly nějaké otázky.

“Zástupci měst se sem slétají a do večera jich tu bude dost. Nebude mluvit s každým zvlášť, to by bylo příliš vyčerpávající. Pro ní. Rozhovor proběhne v salonku. Budou tam oni, Kate, Violet, která je teď někde venku, Irina a já. Vy ostatní budete přede dveřmi na strategických postech. Jinými slovy – budete tam, kde budete mít přehled o situaci okolo. Neočekávám, že by ty hovory byly příliš na dlouho, ale chvilku to zabere. Pak dáme pauzu, při které se převlékneme na večerní ples, kde kněžna promluví k lidu. S tím jsem nepočítal, takže proslov není připraven a Kate to bude muset zvládnout bez větší přípravy.

My se s nikým nebudeme bavit, Gino. Jsme jenom pistole, nejsme řečníci. Hádám, že jediný, co budeme říkat, bude ve stylu „ustupte“. Bylo by fajn, kdyby se nám podařilo, udržet od ní novináře bez prolití jejich krve. Za těch pár dnů už máme dost strašnou pověst, takže by to mělo být v pohodě, ale nějaký pitomec se najde všude.

No, a než tohle všechno začne, tak Kate ještě čeká rychlokurz tance. Byl vybrán jeden, který se našrotí a kdykoli pak vlez..vstoupí na parket, hudba ho začne hrát. Aby nedošlo k nějakému faux pas.“
Vysvětlí svůj plán a znovu se zadívá na dveře, kterými odešla Kate. “A odteď prohibice. zamumlá tvrdě. Natáhne se k interkomu a stiskne knoflík. “Spusťte taneční kurz. A za hodinu k ní pošlete detoxikační tým.“

Uvolní se. “Tohle bude těžká noc. Pokud někdo z vás chce, může si taneční výuku spustit taky. Irino? Ty jdi za ní. Nechci, aby se dostala k lahvi jakéhokoli alkoholu. Dneska půjde o hodně.“

Když kolem něj Irina odchází, všimnete si, jak mu přejela konečky prstů přes ramena. Lehký uklidňující dotek.

Gina Torres
25.11.2018
10:33:54
Sedím u zrcadla a přemýšlím, jestli si opět vlasy upletu do copu, tak jako vždycky, když se ozve interkom. Zasměju se jen stáhnu na každé straně několik pramenů do týlu a tam je sepnu, jinak nechám vlasy spadat v měkkých vlnách až k pasu. Vezmu si na sebe květovanou kombinézu, s lehoučké látky. Obuju si sandálky a vyrazím k Ronovi.

Jen kývnu na pozdrav a usadím se do křesla. Netrvá to dlouho a vejde Kathryn a s ní Lisa. Vypadá to, že je už úplně v pořádku, alespoň navenek. Vedle ní Kathryn vypadá pořád stejně, jako cestující v tunelu pod městem. Podivím se tomu, ale nemá smysl něco komentovat. Nejspíš neměla čas odpočívat stejně jako já. " Kněžna, jeden by si myslel, že to musí být pěkný život. Jak vidím, opak je pravdou. Nezávidím."

Ron se pustí do řeči a tak přestanu přemýšlet o různých zákrutách života a poslechnu si, o co tady jde." Takže my jsme směřovali sem, ať bychom se usnesli o čemkoliv jiném, i tak bychom se dostali sem. Taky dobré vědět. Večer bude nejspíš vážně náročný, pro Kathryn určitě hodně, ale nejspíš i pro nás."

První zareagovala Kathryn, zvedla se, hodila všechno na Irinu a odvrávorala si konečně odpočinout. " Nejspíš toho vypila víc a všechno na ni padlo asi až teď. Chudák holka." Pomyslím si a chápu ji.

" Možná bychom se měli nějak domluvit, co budeme říkat. Jestliže budeme muset držet novináře a další vlivné osoby, aby každý z nás případně neříkal něco jiného. Pochopila jsem to dobře, že Kathryn nebo Irina v její roli, budou jednat s představiteli měst jinde než budeme my? Takže budou obě místnosti vedle sebe? Jak to máš Rone promyšlené organizačně? Pak bych si ráda prohlídla i místa konání, myslím, že my všichni."

Lisa Hamilton
19.11.2018
19:15:04
Vejdeme s Kathryn do Ronovy kajuty. Když uvidím irinu, mirně nadzvednu obočí, ale pak se usměju a řeknu: " Ahoj všichni, konečně jsem zase s vámi."

Pak se uvelebím někam nedaleko Kathryn a čekám co bude. Ron se ujal slova a tak jsem doufala, že se dozvíme něco víc než do teď. " To by vysvětlovalo jednu, pro mě, záhadu. Ať jsme totiž přišli kamkoliv, oba bratři to tam znali snad do posledního koutku. Kolik roků asi budovali ty základny? Sama jsem viděla, že zajištěné byly a zásobené taky."

Jinak jsme se nedozvěděli nic nového. Vlastně jo, večer bude Kathryn mít něco jako tiskovku. To jí moc nezávidím, ale nejspíš je to nezbytné. "Novináři, obchodníci, vlivní lidé? No pane jo, to jsem zvědavá jak se to zvládne."

" Chceš říct, že Kathryn bude mluvit se zástupci měst, ano? Takže nebudeme muset putovat od města k městu, jak to zkraje vypadalo? To by šlo. Jak to máš vymyšlené? Bude to nějaká hostina a u té se budou bavit nebo to bude oficiální jednání?"

Kouknu na Kathryn, jak se na to tváří.

Kathryn Prescott
19.11.2018
19:13:50
Dorazíme s Lisou k Ronovi a není pochyb, že jsem se zatím na lodi věnovala jedinému a to chlastu. Můj vzhled je úplně stejný, jako byl před vstupem na loď. Žádná koupel, žádné čisté šaty, jen vrávoravá chůze a zhoršené vnímání. Posadím se, abych si vyslechla, co má Ron na srdci. Poslouchám ho, ale vypadám jak duchem jinde, stále nemůžu z hlavy dostat rozhovor, který jsme vedli s Lisou. Probere mě až Ronův upřený pohled.
“Co? Prošvihla jsem něco?“
“Já?“ Vyhrknu na informaci, že budu muset mluvit. V hlase je znát, že těch skleniček nebylo jen pár. Po zmínce o Damonovi Rona sjedu zamračeným pohledem, který jasně říká, že se s ním o něm bavit nebudu. Pro mě je Damon stále naživu. Když se dovídám, co mě čeká, rozesměje mě to.
“Sorry Rone, ale nemyslím si, že jsem ve stavu, kdy bych mohla s někým mluvit.“ Vrávoravě se postavím.
“Máš tu Irinu. Bavte se. Kdyby mě někdo hledal, jsem ve své kajutě a dávám si sprchu.“ Oznámím bez problémů a otočím se k odchodu. Je evidentně znát, že je mi v tuhle chvíli nějaká kněžna ukradená. Pro mě je rozhovor u konce a mám v plánu se jen někam uklidit a dát si koupel.

Pán Jeskyně
18.11.2018
17:49:19
Dáte se dohromady a chvíli si odpočinete. Automat na oblečení vám udělá na co si vzpomenete a stevardi vám donesou jídlo a pití dle vašeho přání. Po posledních dnech po boku kněžny se poprvé cítíte opravdu v pohodě a ne jako psanci na útěku.

Pak si vás, přes interkom, svolá Ron, do své kajuty. Ta je vybavená stejně, jako ty vaše. Je slušně oblečený. Světlé volné kalhoty a košile s ohrnutými rukávy. Vymydlený a navoněný. Rozhodně nevypadá na člověka, který si prostřílel cestu skrz město. Je tam i Irina. I ona má volné šaty, které jsou částečně průsvitné.

Nechá vás se usadit.
Mno...“ začne pomalu a s jistou nejistotou mluvit “abych vás malinko uvedl do obrazu. Od začátku naší cesty, jsme směřovali sem. Na tuto loď. Když se objevila kněžna, dostal o tom Damon zprávu a zjevně nejen on. Zatímco Damon a já, jsme po celém světě budovali různá útočiště a základny, která by odolala útoku čehokoli, Atlantida budovala tuhle loď.

Musím říct, že jsem opravdu rád, že jsme tady a ne ve městě. Tam je teď docela rušno. Zatímco se v jedné ulici pije a tančí, tak o dvě ulice dál probíhají tvrdé boje. Ale to v tuhle chvíli není náš problém.

My si teď můžeme prohlédnout loď a připravit se na večer, který bude pro některé z nás trochu náročnější.“
upře pohled na Kate “Všichni očekávají, že jim něco řekneš. Vím, že jsi unavená a rozhozená kvůli Damonovi...“ semkne k sobě rty a pokrčí rameny “Ale prostě tady není a Ty musíš jít dál.“ na okamžik se odmlčí a zhluboka se nadechne “Novináře, velké obchodníky a kupu dalších vlivných lidí Ti zatím budeme držet od těla. Ale s jinými se budeš muset setkat a promluvit.“

Rozhlédne se po vás. “Nějaké otázky?“
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.