abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > PORADNA PRO NOVÁČKY

FAQ aneb To už tu bylo [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Marín dne: 25.6.2012 18:09:17]
  [oblíbené]
  Čo a ako dať do FAQ pre PJe [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [poslední: Poslední od: Marín dne: 25.6.2012 18:09:17]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<    < novější <   

Asassi 12.7. 2004 19:38:01
Už sem s tím asi otravná, ale mám další dotaz..Neznám povolání theurg a pyrofor.. můžete mi to prosím objasnit? díky ;)

xARGx 12.7. 2004 18:16:57
Durin
Jen to klidně napiš, ať se zasnmějem :D jak třeba dělalaten průzkum přez verbíře, jaký by tady xhtěli lidi jeskyně a přišel tam ňákej týpek a napsal :"Jsem elf válečník. Můj meč nikdo nezastaví a mé magii nikdo neunikne" nebo tak ňák :D...fakt by si to měli číst :-D

Asassi 12.7. 2004 18:16:26
takže.. abych byla bonusovej hráč tak stačí prostě hrát od nevidim do nevimdim a hvězdička je na světě? ;)

Durin Mahalul 12.7. 2004 18:04:05
xARGx
No lidí, který to nečtou je vcelku dost... ani ti rači nebudu povídat co se mi hlásilo do Jména růže hehe....

xARGx 12.7. 2004 17:51:01
RE
To už je pryč...teď stačí hrát dostatečně dlouho...proto se tady taky vedou ty slovní bitvy o hvězdičkách

Jinak lidi...proboha čtěte si ten text ve verbířích...ne jako jeden nejmenovanej hráč, kterej do jeskyně která se odehrává na palubě vesmírný lodi, přihlásí Začínajícího Alchimistu, kterej by se snad moch hodit :-D

Asassi 12.7. 2004 17:34:57
příspěvek?
díky za radu s tou ikonou.. ale mám další dotaz ;) pořád se tu píše o nějakém příspěvku (hráč bez něj prý nemůže mít hvězdičku). Ale jak ho zaplatit a kolik to je? díky moc..

Durin Mahalul 11.7. 2004 9:46:21
ikona
běž přesně podle instrukcí níže...
:: osobní menu :: klickni na odkaz MOJE POSTAVY a tam budeš mít seznam tvých postav a budeš tam mít rovnou i možnost změnit si tu ikonu....

Durin Mahalul 11.7. 2004 9:45:29
pravidla
Mno tak Slim vám asi ukázal, že el. podoba existuje.. já o ní vim taky... ale rozhodně ji nešířim.... a jsem za nešíření...

Slim 10.7. 2004 20:52:11
Kuzlo
Omlouvám se za ten link, neměl jsem v úmyslu kazit nováčky a naši budoucnost. Jen sem viděl, že někteři lidi by meli zájem mit pravidla i v el. podobě.

Daevorn 10.7. 2004 19:27:17
Kuzlo
Určitě taky zásah zhora :-)

Kuzlo 10.7. 2004 19:22:57
???
Wow....komu a ako sa podarilo preklopiť sem celé FAQ? Ja som bol v tom, že fóra sa premiestňovať nedajú.

Kuzlo 10.7. 2004 19:13:59
Zásah zhora
Vymazal som práve jeden príspevok, kde bol uvedený link na nascenované pravidlá.
Poprosím Vás, nešírte tieto info ďalej. Sám za seba viem, že ak by som si na začiatku svojho hrania stiahol pravidlá z netu, tak asi by som si ich potom už nikdy nekúpil. A ak sa to stane bežnou vecou, tak jedného dňa tá podpora, ktorá je hráčom DrD od Altaru venovaná môže skončiť na škodu nás všetkých a našich detí, vnúčať a pravnúčat...

Daevorn 10.7. 2004 13:33:59
Pravidla
Já osobně mám už druhá pravidla (první záhadně zmizela mezi mímy hráči :-() a k tomu nešíření, jednoznačně souhlasím, je to sice smůla pro nováčky, ale na vyskušenou se dají vždy pravidla někde půjčit či vysvětlit a když vás tahle závislost na DrD opravdu chytne tak nějakou tu kačku objetujete (a nejen za pravidla).

Ramirez 10.7. 2004 13:21:36
Pravidla
má to svou výhodu mít věci v elektronický podobě, ale souhlasím se všema co říkaj NEŠÍŘIT.

Galenius 10.7. 2004 11:53:54
Pravidla
Navíc, když si v práci člověk roztáhne pravidla, zaměstnavatel by se na to asi nekoukal zrovna přívětivě... 8-) Ale taky jsem hledal a nikde jsem je nenašel...

PEEPA 9.7. 2004 21:41:14
Pravidla
Abych řekl rpavdu, tak já bych si pravidla, kdyby byla k dispozici, klidně stáhnul. Asi bych je dál nešířil, ale máloco je pohodlnější, než pravidla v elektronický podobě. Možná jsem zloděj, ale je to tak :-)
Jinak je mam samosebou i v papírový podobě, ale stejně!
Nicméně nejsou, nejsou :-(((
Každopádně V:TM mám 1,5GB a taky mi to nevadí...

Sheen 9.7. 2004 21:35:35
PRAVIDLA - NEŠÍŘIT
Já myslím, že to tu snad Kuzlo řekl jasně. Pravidla se dle nepsaného pravidla na netu nešíří! Je možné je zakoupit nebo vypůjčit od jiného hráče.
Samozřejmě pokud si chcete DrD pouze vyzkoušet, zcela postačí domluvit se s PJ, aby vám objasnil těch pár drobností, které můžete ve hře potřebovat a zbytek řešil za vás. Většina pravidel se tu jak bylo řečeno níže stejně nedodržuje a řada PJ háže vše podstatné za hráče a hráči pouze hlásí, co v daný okamžik jejich postava chce dělat. Díky tomu hráč ani nemusí pravidla znát.

Armes 9.7. 2004 13:16:22
Pravidla?
V hodne jeskynich se podle DrD ani nehraje. V jedne jeskyni treba hraju podle DnD 3.5 pravidel, ktery se daji stahnouy. Hodne bonusovejch jeskyni je take zalozenejch na RP a ne ani tak na pravidlech.

Navic DrD pravidla sem na netu pokousel sehnat ale nikde sem je nenasel ani na DC++, takze pochybuji ze to vubec nekdo nekdy prepisoval nebo skenoval.

Kuzlo 8.7. 2004 21:26:20
Eithné
S tými FAQmi je to fajn nápad. Nechce sa ti tu vytvoriť tiež také podfórum a nakopčiť ich aj sem? (Viem, že je to dvojitá robota, ale čo by sme nespravili pre nováčikov :)

Kuzlo 8.7. 2004 21:24:34
ID
ID číslo je tvoje registračné číslo. Ono ani tak nepočíta ako označuje. Na pozadí Abarinu má každý hráč, každá jaskyňa, každý príspevok svoje ID a vďaka nim to tu funguje :)

Kuzlo 8.7. 2004 21:23:05
Pravidla??
Medzi hráčmi DrD je nepsané pravidlo, že pravidla sa v elektronickej a vlastne ani v inej forme nešíria (nekopíriu) ďalej. Môžeš si ich kúpiť v kníhkupectve, požičať od kamaráta, prípadne môžeš začať na Abarine hrať aj bez nich. Je tu množstvo jaskýň kde sa hraje bez pravidiel.

Bigy 8.7. 2004 21:21:17
ID
jsem tu již déle ale pořád mi uniká co je to ID číslo(osobní číslo) a co vlastně počítá.Dík za odpověď

Eithné 8.7. 2004 18:28:01
Ještě doporučuju nováčkům si pročíst fórum FAQ aneb To už tu bylo. Je tam spousta odpovědí na otázky, které by vám mohly vrtat hlavou :-)

Galenius 8.7. 2004 7:12:38
Slovo úvodem
Tak jsem tak jednoho dne bloumal po netu, jsa bombardován žádostmi, bych stvořil jeskyni pro nováčky, aby se tu lépe zadaptovali a naučili zdejším zvykům.
Pak ale, po zvážení příběhu, času na vedení a podobných záležitostí, jsem se rozhodl pro toto.
Možná to tu nebude tak populární, jako by byla jeskyně, ale třeba to pomůže o hodně více lidem než pouhá jedna jeskyně a alespoň to umožní dotazy nováčků z různých fórek sehnat pod jednu hlavičku.

Tímto též vyzývám ostatní, kteří dávají rady v jiných fórkách, aby občas přišli i sem a případné zde objevivší se otázky zodpovídali.

No, tak to je na úvod všechno a očekáváme první otázku za 1000... 8-)

<< nejnovější <<   << novější <<  
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.