abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > O online DrD > Stará Říše

Svět a vše kolem [přímé podkategorie: 3]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Serath dne: 8.2.2017 21:35:10]
  [oblíbené]
  Vaše postavy [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  NPC [přímé podkategorie: 1]
  [oblíbené]
  Kniha přání a stížnosti [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  Otázky a odpovědí [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<    < novější <    > starší >    >> nejstarší >>

Lunggg 26.11.2016 21:12:01
Serath
Proč ne? :D

Serath 26.11.2016 20:19:58
Lunggg
Jasně.....ale zapomeň na to, že ti u toho budu assitovat....

Lunggg 26.11.2016 17:19:10
Jsou v pekle Bordely? :D

Hamaluso 26.11.2016 10:27:27
Serath
ok dík

Serath 25.11.2016 21:55:16
Hamuluso
No, když pominem Glura.....já bych se držel, toho, že by k tomu mohl existovat rituál...Nicméně někdo kdysi řekl, že když někoho vzkřísíš z mrtvých tak to stejně nebude on....Záleželo by na schopnostech démona a provedeném rituálu ale v každém případě by to byl velmi složitý a drahý proces.....

Kupříkladu pokud by si chtěl skutečně někomu vdechnout opět život musel bys ten život někde jinde vzít...kromě dalších podmínek...ale není to nemožné..a fáze dočasné zombie by ani nemusel být zvlášť složitá magie.

Hamaluso 25.11.2016 19:07:18
Serath
Pouze technická. Dokážu démoni probouzet mrtvý lidi ?

.Sinthoras. 25.11.2016 16:06:48
Morn
Stejnou otázku bych mohl mít já i v případě Enry si myslim :D :D I když je fakt, že teďka už je tam report, takže jsem na tahu já :)

To je čistě Tarkův problém - jestli si myslíš, že nepočítám i s ním ve svých kalkulacích, tak se pleteš ;)

Morniel Modrý 25.11.2016 14:11:41
Sinth
Tos mi připomněl...považují se ještě Počátky za jeskyni v chodu, když tam od srpna nenapsal ani jejich PJ?3:-)
A stran Tarka...právě zjistil (pravda dost velkou oklikou), že Crux tak docela není bůh hodný jeho uctívání...hádej, co z toho zjištění vyvodí;-)

.Sinthoras. 24.11.2016 22:15:02
Morn
Dobrá, píšu si technickou poznámku: Telepatovi rovnou sekáme hlavu s mírným přesahem v podobě chřadnutí trpasličího národa a rozpadu spirálové hory poté, co z ní skočí Adamas toho času páchající sebevraždu kvůli marnosti života.
Duchové obyvatel Enry následně poskytnou Tarkovi pár dobře míněných rad - kterak vytrhnout Selmijci ostrůvek ;)

Poučení: Radši se začni loučit s křidýlkama. Pokud chceš být ušetřen zbytečné bolesti - usekni si je sám a dones naložené na hřebíčku a skořici.

AndyLendragon 24.11.2016 16:46:41
Já bych chtěl pochvlit PJ za jeho prozíravost.. :3 Už jsem se hctěl zeptat, ale zjisitl jsem, že příspěvěk s vysvětlením tam rovnou vysí.. :D Však on bude vědět co tím myslím.. XD

Serath 24.11.2016 16:11:27
Morn
Já bych to viděl tak, že určitě stárnou jak věkově tak fyzicky sice hrozně pomalu ale určitě ano....na druhou stranu by určitě bylo logické aby to někde mělo svou hranici neboť co se týče smrtí věkem tak toho bych se u nich asi nebál...

A rozhodně bych tu sešlost netáhl někde do bodu stařecké demence...takový ten lehký dědkovský věk třeba v případě Azmaka dejme tomu....Ale samozřejmě to bude démon od démona jiné.....když vezmeš třeba Glura....nebo Graze....tam toho k stárnutí moc není....

Takže tomu aby démon byl věkem sešlý se nebráním ale ber v potaz, že co se stáří týče tak jste nesmrtelní....

Morniel Modrý 23.11.2016 22:01:23
Hele, tak mě napadlo...už jsme řešili něco podobnýho, ale-jak to maj démoni se sešlostí věkem?

Serath 23.11.2016 20:21:39
Jak chcete chlapci....skřetí sezóna je v plném proudu...

Hamaluso 23.11.2016 19:54:42
Andy
Takový menší omyl

AndyLendragon 23.11.2016 19:51:34
Jo Andy nestíhal.. :D

A jen ttakový detail, aby nedošlo k mistifikaci... abychom si uspořádali takový menší lov.. Uspořádali... my.. On chtěl jít od začátku.. ;) :D

Serath 23.11.2016 17:48:19
Morn
Dokvaď si pleteš foro s jeskyní výhrůžka platí...muhehe...Sem s tím meteoritem!!

Morniel Modrý 23.11.2016 16:09:18
Tůdle! Mefisto žije!
...jenom se tak nějak zrušil sám spánkovou deprivací...ale jen tak pro zajímavost, na Enru toho času letí meteorit...rozmyslel bych si případnou účast v grilování/sekání/vázání křídel do mašličky...

Serath 22.11.2016 18:16:15
Hamaluso
Jen to posunu...všichni budou žít...třeba Andy jen nestíhá...Mefista jsme taky hned nezrušili...jen si připravujem půdu...

.Sinthoras. 22.11.2016 18:03:53
Serath
Já osobně kromě drobnější poznámky k Azmakovi toho asi moc mít nebudu. A to se týká i nakupování (leda bych narazil na nějaký opravdu pěkný vak). Takže já bych to rozhodně nebrzdil :)

Myslím, že to všem došlo :d Alespoň v tom komolení jmen nejsem sám :D :D
A tý ježibaby bych naopak využil - ono není nad to, když si můžeš "namnožit" budoucí vybranou kulinářskou specialitu :)

.Sinthoras. 22.11.2016 17:58:54
Nairon
Způsobů je mnoho a rozhodně bych se pokusil o jejich důkladnou kombinaci.
Takže: napřed mu utrhneme křidýlka, naložíme je a budeme prodávat jako místní specialitu (Telepatická chroupací bašta pro fajnšmekry), pak ho dáme do výkrmny k babě a budeme důkladně pozorovat - zda-li mu křidýlka dorůstají či nikoliv. Pokud dorůstají, pak jsme právě rozjeli nový výdělečný byznys. Pokud ne, pak bude potřeba přitlačit na ceně a prodávat další pro život ne nezbytné součástky našeho šikovného telepata.

Z výše uvedeného postupu je doufám patrné, že mým zájmem je, aby všechny postavy žily co nejdéle - čili namletí do salámu Gwillion určitě nehrozí ;)

Hamaluso 22.11.2016 17:40:42
Serath
Ok. co se stane s jeho ,,vojáky" pokud Andy nenapíše ?

Serath 22.11.2016 17:39:55
Hevrik, Hervik, Harvik
Já vím, že by si PJ měl pamatovat jména svých NPC...ale dokonalost se mi vyhnula obloukem takže pro budoucí reference Hevrik = (Hervik, Harvik) pokusím se to už neopakovat.

Serath 22.11.2016 17:32:04
Narion
Lahůdka nepochybně..ale taky pěkně koštuje......

Nač ježibabu...To něco málo voškrabem na tatarák a ze zbytku uděláme vánoční ozdoby....

Serath 22.11.2016 17:30:09
Hlášení
Tak máme tu další Pjský....nebudu vám extra bránit pokud chcete ještě Azmaka zdržet...ale myslím, že je zbytečné to protahovat do nekonečna..takže pokud již se na něj nikdo neobrátí počítejte s tím, že odejde.

Jakmile tohle ukončíme tak budeme víceméně připravení vás poslat do lidského světa. S tím, že se samozřejmě ještě na pár příspěvků můžete rozprchnout po Devastopoli spolu či sami....když uvidím, že se nic neděje teď ukončím večerní pasáž a dostanete čas na raní nákupy ;) než bude úplný posun.

Tohle všechno jsou samozřejmě možnosti, které pokud chcete můžu vyškrtnout a můžeme se posunout rovnou k posunu, záleží tedy na vás...řekněte si většina vyhrává..menšinu uspokojím jinak.

Hamaluso
Bez Andyho o Andym....dáme mu ještě čas do pátku;) než mu začnu vyhrožovat....

<< nejnovější <<   << novější <<   >> starší >>   >> nejstarší >>

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.