abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Zašivárna (SPAM 8)

REKLAMY [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: skaven dne: 7.9.2020 15:34:45]
  [oblíbené]
  taková Abarinská rodinka [přímé podkategorie: 2]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  ULTIMÁTNÍ ABARINSKÉ PÍSKOVIŠTĚ [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  tst [přímé podkategorie: 1]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<    < novější <    > starší >    >> nejstarší >>

Aldiana 19.8.2011 10:27:03
Carliste
Dnes večer určitě. Někde u českého piva.... Juhuuu! :)

Carlist Rieekan 19.8.2011 8:28:49
Bré... Tady je nějak mrtvo, rozproudíme to dneska?

Aldiana 18.8.2011 8:43:57
No... Když já chci nějak efektivně o dovolence postíhat co nejvíc lidí... :) Efektivně znamená, že když už pojedu do takové Prahy, snažím se najít co nejvhodnější termín, který by seděl co největšímu procentu přátel co chci vidět, a vyhnout se tak neustálému trckání se z jedné strany republiky na druhou a zpátky. Cestování je parádní věc pro odpočinek a potkání zajímavých lidí (aneb ve vlaku vždy někoho příjemného, zajímavého najdu :) ), ale žere to hrozně času...
A peněz, uh. :)
A představ si... oni všichni prostě musí mít čas v naprosto odlišné doby!
Murphyho zákony v praxi :D

Jinak dobré ránko. :)

Margit 18.8.2011 7:40:47
Tak proč plánuješ tak daleko? :-)

Aldiana 18.8.2011 0:40:25
Uf... Nevěřili byste, jak těžké je naplánovat si den po dni na celé dva týdny dopředu...
...pro člověka, co ani neví, co bude zítra náplň jeho dne...
Umřu!

NightWind 17.8.2011 21:46:19
Ah teď sem si všiml, že co jsem napsal, se může chápat dvěma způsoby. Myslel sem to ale tak, že se to CR zdá :) čili že mě ne :)

Margit 17.8.2011 21:09:27
Tirian: Na srpen :-)

NW a CR: Kvůli tomu, že loví kulatá čísla po stovce příspěvků? :-)
Jeho projev je prostě... rozverný :-D

NightWind 17.8.2011 20:56:54
CR
Asi jo :))

Carlist Rieekan 17.8.2011 20:52:56
Zdá se to jenom mě, nebo Tirian na něčem jede?

NightWind 17.8.2011 16:14:06
Margid
Tomu se ani nedivím, že se zastydí. :)

Tirian 16.8.2011 23:09:29
Sakrááá! 300!

Tirian 16.8.2011 23:02:54
300, cucáci! =D Špajska je srandovní slovo =D
Hádanka na kerejpak měsíc? =)

Margit 16.8.2011 21:22:33
NightWind: Ona má podobné připomínky ke každému, kdo se chová mimo pravidla - mluví sprostě, chodí na červenou... Kupodivu se lidi, když je pokárá takhle malé děcko zastydí - tihle důchodci čučeli, že se nezmohli ani na "á" a my mezitím odjely :-)

Tiriane, ohledně najímání armády mrkni do Objevitele ;-)

Tirian 16.8.2011 21:17:35
Jojo, jsem zpět... a tohle opravdu přehnal... ztracený článek nneí jeho jediné provinění, to se táhne od děctví... A taky zaplatí... Tvrdě... Bude pykat pěkně bolestivě... pro něj... pomalu a bolestně ]:->

Tirian 16.8.2011 18:59:51
Co byste řekli na oprávněnou otcovraždu? Už sem skoro měl příběh Do mysimže Tajuplnejch příběhů... Hodně textu, hodina práce!!! Ale ne, nejdřív peníze, armáda papá penízky...
Kde se dá beztrestně najmout armáda? =D

NightWind 16.8.2011 16:19:50
Hezky, snad si to bude pamatovat co nejdéle co se má a nemá :) A co ti důchodci na to? :))

Margit 16.8.2011 15:12:46
Já mám narozeniny na jaře - v souladu s přírodou a rozením mláďat :-)

Já ještě nevím, co se bude hrát, brácha toho má slušnou zásobu... asi se toho vystřídá povícero, navíc i lidí bude povícero.

Jo, vození potomka na kole je docela sranda :-D

Zrovna včera:
Dosti prudce brzdím - z kopce, v poněkud nepřehledném terénu: křižovatka chodníků, navíc se zatáčkou vlevo i v pravo, a proti mě na konci sjezdu z onoho kopečka podchod (s podjezdem pro cyklisty). Naštěstí tam nejezdím nikdy rychle, ale i tak mě k brždění přiměli dva důchodci, kteří se vynořili z podjezdu. Zabráni do živého hovoru, doprovázeném gestikulací, pohybující se v protisměru, netečně k okolí a s naprosto nejasnými úmysly, kam se chtějí dál vydat.
Val ke mě: "Oni povídají a nedávají pozor na cestu! Nekoukají před sebe, ani nalevo, ani napravo, ani po kolech! Mohly jsme je zajet!"
Val rozhořčeně a dosti nahlas, když už jsme na úrovni oněch důchodců (kteří stále povídají a gestikulují stylem, jako by celá cesta patřila jim): "Vy povídáte a nekoukáte! Mohly jsme vás přejet! Máte dávat pozor, a nepovídat! Mohly jsme vás zajet!"

Carlist Rieekan 16.8.2011 15:07:51
Já myslel to vození potomka na kole ;)

Ale nějaký to mojito a víno a hraní Bangu a případně Intrik plánujeme na čtvrtek.

Jo a podzimní narozeniny se taky pomalu blíží...

Margit 16.8.2011 14:55:46
Carliste, ten herní maratón? Já ho mám taky před sebou, za dva týdny :-)

Carlist Rieekan 16.8.2011 12:05:36
Margit
Hehe, to mě teprve čeká :D

Margit 16.8.2011 10:32:54
Kami, dík :-)

Brácha připravuje oslavu narozenin, to bude zase maratón deskových her, můj brácha je milovník těchto "malých fetišů :-)

Jo, cesty na kole v dešti, moje oblíbené... zvláště když já mokrá jak myš, a Val, hezky v suchu schovaná v připraženém vozíku pod igelitem povykuje, že nám dát pozor, že na ní cáklo pár kapek z kaluže :-)

Carlist Rieekan 16.8.2011 10:05:16
Jojo, slejvák byl pěknej ;)
A dnešní ranní cesta na kole taky nic moc...

Kuraookami 15.8.2011 22:58:31
Já chci zpátky Carcassone! :( Sledovat ten slejvák z těch hradeb by bylo úchvatné...

Margit: Ok, to by šlo... Kdyžtak kdybys něco chtěla, tak bývám na ICQ (447613440, ale pokud si mě budeš přidávat, tak mi napiš, že to jsi ty :D)
Kdyžtak se dá klidně i jen tak pokecat ;)

Carlist Rieekan 15.8.2011 20:36:56
Tak, zase zpátky, všechno hotovo a vůbec :D

<< nejnovější <<   << novější <<   >> starší >>   >> nejstarší >>
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.