abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Technická podpora > Nová verze

Archiv návrhů [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Morghot dne: 22.8.2010 11:30:15]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<    < novější <   

Miastro 26.9.2014 12:14:03
Html tagy určitě, pro takové jako jsem třebas já k nezaplacení.

Hlavní dle mého je spíše komunitní strana Abarinu, jsem tu chvilku, ale vše si tu žije tak nějak v ústraní.
Tyhle stránky jistě prvně vznikaly ke spojení hráčů a jejich komunikaci. Lidé sobě měli blíž. Já na Abarinu postrádám čistej klasickej pokec, to je základ komunity.
Když jsem jako novej přijdu, je tu ticho...
Chat stojí, napíši žádost do jeskyně pro začátečníky po tom co rozlouskám nápovědu, která se může zdát být děsivá ( nic proti podání je dobře napsaná), a pak čekám a loguju a loguju jestli se něco hnulo, a v chatu pořád ten samej přízpěvek.

To samo o sobě tomuhle krásnýmu projektu děsně škodí. Postrádám tu radost prvního přihlášení, kde se představíte do chatu a už vás vítaj a radí, písni sem a mi ti řeknem. Na Abu jsem zůstal díky lásce k RP a fantasy, ale spousta mladejch lidiček co s DrD začaly a o RP slyší prvně, tak trpěliví nebudou.

Možná to tu řešením prošlo, ale stejnak to napíši, protože to svoji váhu má.

hasonm 3.2.2014 8:14:16
Myslím ty HTML tagy.

hasonm 7.1.2014 13:29:54
Podle mě dobrý nápad.

Berengar 23.5.2013 13:49:12
HTML tagy
Ahoj,

kdo hrál Tribal Wars bude vědět.

Napadlo mě, tam to bylo, nad polem pro text, by mohl být soubor tlacitek a kdyz by se zmacklo tak by do textoveho pole vložilo napr. < b > < /b > (bez mezer) a hráč bz tam pak jen vložil{vepsal co by chtel. Myslim to tak jako tlačitka ve Wordu na upravu textu akorat ze tady by to vkladalo preddefinovane HTML tagy, co vy na to?

lopidas 26.4.2012 7:52:53
A este jedna vec z hviezdiciek vypadli aj Japan a Ami. Co sa stalo?

ashuas 18.4.2012 21:52:46
ashuas asi to precet a v nove verzi se to nekde urcite v najake forme objevi mozna to nekde ve spefikaci dokonce uz je :-)

Aldiana 18.4.2012 9:37:13
Vash
Mně osobně se nápad líbí, má pointu. Pošoupnu Ashuasovi, co na to řekne.
Díky! :)

Vash 16.4.2012 15:28:59
Zdravím,

dneska jsem tak uvažoval, jestli by nestálo za to (aspoň zvážit), že by hráč měl možnost, někde vedle svého jména, fotky, či prostě v profilu, měnit situaci svého stavu (něco jako třeba na ICQ), třeba i pár slovy, aby bylo jasné, že je momentálně dostupný, případně zaneprázdněný a tak podobně.

Jde mi o to, když člověk odjíždí třeba na pár dní pryč, musí to dávat ve všech jeskyních vědět na foru (což není až tak nepřekonatelný problém) ale proč si to neulehčit jen změnou stavu (statusu) ?

Aldiana 2.4.2012 16:21:12
lopidas
Shimie to řekl správně, vývoj AII pokračuje, víc se k tomu asi zatím říct nedá.

Co se tvého původního účtu týče, napiš poštou Ashuasovi. Se svým původním nickem a nejlíp i původním e-mailem u daného účtu.

Shimie 2.4.2012 14:32:30
lopidas
No myslím, že v otázkach stratených a starých účtov je povolaným ashuas. Takže svoje prosby v prípade zaslania či zmeny hesla by si mal smerovať jemu do pošty.

K tvojej otázke na vývoj Aba II. myslím, že stále pokračuje. Ostatne, aj v aktuálnom editoriále je písané niečo v tom zmysle.

lopidas 21.3.2012 17:27:33
Neviem či to patrí sem ale je to skôr otázka mam novy ucet lebo na stary neslo prihlasit a asi na 2 roky som to vzdal, ale ako to dopadlo z vývinom abarinu II? vopred ďakujem za odpoveď

sCZot 13.4.2011 19:40:48
drobný zlepšovací návrh

Ve verbířích opatřit jeskyně volitelnými ikonami. Aby bylo na první pohled jasné jestli jde o jednorázové dobrodružství, komplexní tažení, svobodné pobíhání po světě, nebo krátkou hru jako je třeba CRho Můj život s Pánem.

Morghot 2.3.2011 21:43:39
slunicko: ano, tyto programy jsou velmi užitečné, sám je někdy využívám. Na druhou stranu v nové verzi tyto programy nemůžeme propagovat lépe, než dát někde odkaz na stažení...
A tvá pomoc? Určitě rádi využijeme jakoukoliv pomoc, jen potřebujeme vědět co v tvých silách je. :-)
Jsi schopný dělat něco do počítačové grafiky?
Umíš programovat v asp, php, popřípadě v něčem jiném? (ne HTML nám nepomůže)
Umíš poutavě a bez chyb psát?
Cokoliv můžeš nabídnout, tak rádi využijeme. :-)
Každopádně díky.

slunicko 2.3.2011 18:23:35
Napadlo mě, že by nová verze mohla být konfigurovatelná i s nějakými užitečnými programy. Například AutoRealm, Heroes studio, Word a tak... :)

Nevím jestli by to šlo nějak udělat, ale určitě by to přišlo v hod. :)

A kdyby jste s něčím chtěli na nové verzi pomoci a bylo by to v mých silách, rád pomůžu. :)

Aldiana 6.12.2010 15:10:41
Ebilain, mohla bys mi, prosím, do pošty poslat své icq, popřípadě se mi rovnou ozvat na 220-673-080? :)

Ebilain 6.12.2010 7:06:00
Knihovna
Hráčská literatura

Mohlo by se u článků zavést nějaké bodování, kde by čtenáři hodnotili kvalitu díla. Když by povídka/básnička dosáhla určitého hodnocení, kouknul by se na ní knihovník (někdo, kdo by měl na starost knihovnu), opravil by dílo a zařadil ho do knihovny.
Výhody:
- Tím, že by nejdřív musel pisatel dosáhnout ohlasu čtenářů, by se šetřil čas knihovníkovi. Nebylo by potřeba prolézat všechna díla, ale jen ta s dobrým hodnocením.
- Tím pádem by se do oficiální knihovny dostala jen ta kvalitní a líbivá díla, a tak by nezmizela postupem času v propadlišti dějin (pod dalšími a dalšími články).
- Server by měl vlastní knihovnu a považte si, knihovna! To už něco znamená :P
Nevýhody:
- Bude se muset najít někdo, kdo se o to bude starat (ideálně víc dobrovolníků). Ale řekla bych, že takových nadšenců se vždycky pár najde.

Odborná literatura

Sem by se řadily spisky týkající se popisů povolání a ras, která se dají na Abarinu hrát. Muselo by to být oficiálně schválené admin týmem a bylo by to tedy směrodatné pro hráče i PJ. Samozřejmě ne povinné, spíš jako vodítko.
Dál by sem patřila nápověda, různé tipy a triky, rady, zkušenosti. Zn. přesunulo by se to z fora do knihovny.
A další věci, co ještě někoho možná napadnou...
Výhody:
- Vodítko pro hráče a PJ (hlavně ty začínající, co přemýšlí, jak by co vlastně měli hrát)
- Přehlednost. Ihned bude jasné, kam si mají skočit pro radu a nebudou muset prolézat fora a tak dále.
Nevýhody:
- Bude se muset najít někdo, kdo to sepíše.
- Admin tým to bude muset schválit (vzhledem k tomu, že to bude jednorázová akce, to zas taková nevýhoda není)

A pak je tu ta podmínka, že to musí někdo naprogramovat, žejo... :)

Jak by to podle mě mělo vypadat:
Položka v menu "Knihovna"
Po rozkliknutí výběr z:
Beletrie
Poezie
Popisy ras a povolání
Rady, tipy a triky
Nápověda pro nováčky
FAQ

A pak už tam jen naházet hezky naformátované texty a případně i obrázky :) To by bylo pěkné, ne?

ashuas 5.12.2010 16:12:22
Zajimavy napad - ale kdyz se koukam do clanku - tak jsou tam jednotlive kategorie a pod nimi jsou videt vsechny clanky, ktere pod tuto kategorii patri.

Myslim ze to potrebuje promyslet. Jakym zpusobem by jsi chtela rici ze je dilo kvalitnejsi nezli jine?

Kdo bude provadet ten vyber? Kdo provede opravy? Jakym zpusobem by jsi si predstavovala usporadani te knihovny? Mel by to byt nejaky seznam či prehled? V cem by se odlisoval od nynejsich clanku?

Ebilain 4.12.2010 7:24:46
Ehm, doufám, že píšu do správného fóra...

Líbilo by se mi, kdyby tu byla nějaká knihovna. Něco, jako jsou teď články, ale přehlednější. Články by pořád fungovaly tak, jak fungují teď a do knihovny by se dávala jen ta kvalitní (a opravená) díla. Plus třeba díla ze soutěží atd.
A pak druhá část knihovny, kde by byl popis ras a povolání, která se na Abarinu nachází. Jsou jich tu mraky a mraky a bylo by hezké mít k nim nějaký úvodní text, jako jsou ty v pravidlech DrD :)
Pokud by se o tom reálně uvažovalo, klidně bych s psaním pomohla...

Kuzlo 23.8.2010 15:46:12
Chcete nám pomôcť s vývojom novej verzie? Máte programovacie schopnosti na nadštandardnej úrovni?
Prípadne máte nápad o ktorom ešte nevieme (viď podfórum) čo v novej verzii zrealizovať/urobiť inak?

Neváhajte a napíšte vašu ponuku, váš nápad do tohto fóra.

<< nejnovější <<   << novější <<  
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.