abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Technická podpora > Připomínky a nápady

Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  

Tiara
17.12. 2002 9:52:25
Dreimor

Právě jsem tedy byla označena jako nikdo. Já jsem svůj návrh na zkvalitnění verbířské stanice podávala hned ze začátku řešení toho problému. Byl zamítnut aniž by o něm někdo uvařoval déle než 5 minut.

Tiara
10.12. 2002 9:32:14
Dreimor

Zajímavý nápad.
To s tím dotazníkem.

Ami
5.12. 2002 9:41:54
odpověď pro papir1234:

Ok, víme že to není dokonalé, ale co tedy takhle navrhnout jak to udělat???
Ami

Fistandantilus
26.11. 2002 14:54:56
Komentář

Chtěl jsi komentář, máš ho mít. No, Goraku s tím co jsi napsal o těch záložkách nebo té "skupině" to by nemuselo být až zas tak od věci. Já sám to sice zatím nepociťuju, stalo se mi to jen párkrát - co jsem musel nazpátky pročítat si ty hordy nových příspěvků (když začínal Komplex) ale, mě to tehdy ani zas tak moc nevadilo, jako Pánovi jeskyně - já jsem si v tom člověče tak říkajíc "liboval" kochal jsem se tím, že jsem konečně nechal hráče ať si hrají to svoje - a nemusel jsem jim do toho pořád "kecat" jak to mám obvykle naučené z mých her naživo - ale časem jsem zjistil, kdy je lepší hráče nechat a kdy je nechat promluvit ať si melou to své - i když jsou to třebas žvásty ... ale pestří hru a mě nechávají klidu a odpočinku. Ale zpět k tomu tvému nápadu, no ten nápad není špatný a odpověděl jsem ti na něho tímto komentářem, který právě píšu proto, protože už se mi pár informací o tom, že hráč neví, kde je a co se událo ten a ten den a potom je celý zmatený - to už se mi bohužel párkrát stalo, ale nedávám to za vinu abarinskému systému fór. Spíš to bude tím, že hráč nemá v té chvíli dostatek času - a zatím co on si čte tak doslova pod rukama mu ubíhají desítky - ne-li stovky dalších příspěvků (když je hra doopravdy dobrá a má spád) a pak je to bohužel velice těžké - někoho informovat co se všechno událo a Pán jeskyně není ten první člověk, na kterého by se měl dotyčný "který minule chyběl" bezelstně obracet. Ale co jiného mu zbývá, že ?

Takže poslední větou - abych to dále nerozpitvával - byla by to dobrá věc, jak si urychlit orientaci v dobrodružství. Můj návrh okolo tohoto tématu by byl asi ve smyslu - udělat nějakou poznámku - aspoň, v kterém datumu, nebo bodě ten který hráč byl naposledy - a systém by to sám vyhledal - nebo něco podobného jako mají na serveru DrD.cz ve fórech, kde označení je vždy červenou barvou (mimochodem, tak trošku můj nápad, ale jen velice trošku - přišel s tím původně Ethan - budiž mu za to dík - správce serveru) ...

Zatím Fistandantilus

Gorak
12.11. 2002 22:25:27
Napad?

Tak me pri uzivani napadly dve veci, ktere by alespon me pomohli: 1. Na herni obrazovku dobrodruzstvi umistit nahoru alespon dva linky a to "starsi" a "novejsi". Docela dost mi nevyhovuje kdyz musim vzdy sjet az dolu ke strankam. 2. Nedala by se upravit zalozka "skupina" tak aby se do ni daly vepisovat alespon zakladni informace o spolecnicich, napr. rasa, povolani..... Preci jen pri mnozstvi spoluhracu v tm obcas plavu. Uvitam jakykoliv komentar.

Anonym
29.10. 2002 7:05:09
Ormrin

Tohle neni barvitost, ale barevnost, to je trosku neco jineho ;) Link z obrazku je sice hezka vec, ale v tomto pripade absolutne nesouvisi s dobrodruzstvim. Spise mi prijde, ze si tu jen delas reklamu, nic vic, nic min ;)

Anonym
27.10. 2002 2:06:26
No zvuk.......

A co modemari... ja posloucham na pc hudbu a tak proste nejakej zvuk by mi tu dost vadil....

Jakuz jsem psala jinde tak by se mi libilo kdyby:

1) Verbirske kancelare byli serazeny ne podle abecedy, nybrz PODLE datumu kdy vznikli... tak by hraci poznali jestli ma vubec cenu davat zadost!

2) Ve verbirske kancelari by vedl primi link na jeskyn, kde ma PJ prece jen vetsi moznost se vyjadrit o cem jeskyne je a tak.

3) V jeskyni nekam nahoru umistnit moznost trvaleho odkazu na url nejake stranky, kterou bude pj delat pro svou jeskyni. Vim ze to mozna vsichni nevyuziji, ale nekdo treba jo...

4) Znovu otevreni verbirske kancelare treba uprostred dobrodruzstvi... Treba pomre pulka druzinky, nekdo prestane hrat, a tak ja chci ziskat dalsi hrace....

5) moznost aktualizovat pj text v verb. kancelari....

Anonym
25.10. 2002 13:50:44
Překvápko

Co tkhle ZVUK?:

Ami
25.10. 2002 9:33:19
Ormrin

Jsem rád, že se ti tu líbí, ale musím tě upozornit, že žádný ze scriptů ti zde nebude fungovat. Pokud, ale přeci jen najdeš nějakou skulinu, věř tomu, že bude okamžitě zacelena :)

Jinak spoustu zábavy a díky za uznání :)

Anonym
25.10. 2002 9:24:38
Barvitost

Tak takto nyní komunikuji s hráči (HTML):
Herní čas: 25.10.02 14:00.
Sefrenie bude čekat 3 měsíca a pak pošle další (větší) výpravu či i vojáky. (městské listy od ní pak nebudou platit!)" Sefrenie připravená k akci vypadá takto:
Kliknutím lze přjít na web společnosti, kterou jsem založil a kterou vedu...
Obrázek obsahuje aktivní odkaz! Jsem zvědavý, zda bude fungovat JS či VBS - zatím je to super i tak!

Fistandantilus
3.10. 2002 10:44:15
:: Deník ::

Byla by možná inovace současného deníku ?

Nesplňuje mnohdy náročné požadavky při hraní ...

Stínové životy, aktuální životy (viz systém životů mnou navrhnutý) dále kolonku přítel případně i logo erbu a další kolonky navíc - např. některé údaje o magickém vybavení, stavu lucerny apod ... chybí toho tam spousta ... (ale základ je jinak vcelku dobrý)

Např. mě osobně tam chybí možnost volby pohlaví, přesvědčení, malá historie postavy - zkrácena samozřejmě

::muž::/::žena:: volba

Díky ... za projednání a konzultaci na vyšších místech ...

Fist

Anonym
25.6. 2002 18:38:40
Diky

Diky moc, uz jsem to zjistil!

Ami
14.6. 2002 16:14:43
Re:Postavy

Vlastnosti, vybavení postav apod. se nastavují ve spolupráci s PJ u které postava je přiřazena

Jinak bližší informace najdeš v nápovědě

Anonym
14.6. 2002 15:47:20
Postavy

Jak se, prosim , nahazuji postavy?? Diky

Ami
11.6. 2002 18:06:54

zhruba v tuhle dobu jsem pracoval na tom aby se zobrazovaly nové příspěvky, takže proto.
Tímto se také omlouvám, ale dnes ani zítra to ještě nestihnu dokončit - mnoho práce :

Tiara
11.6. 2002 17:33:15

Mě by zase zajímalo, Proč mi nejde dostat se do vlastního dobrodružství.
Všechno ostatní funguje, jenom když se chci nalogovat do Údolí stínů ( jako PJ ), napíše mi to, že "stránku nelze zobrazit.

Co to má být?!?

Ami
11.6. 2002 16:33:03
RE:Ikona

Vždyť ji tu máš :)

Fistandantilus
11.6. 2002 11:47:53
Ikona

Zajímalo by mě proč mě u všech Temných bohů nefunguje má skvělá ikona ? Je to snad že by to ještě nefungovalo ????

Japan
4.6. 2002 19:56:04
4john..

Nejprve si skus přečíst nápovědu... tam je takovej základ... jestli máš ICQ tak mě kontaktuj (číslo je v sekci O nás).. jinak ti rád pošlu mejla o tom jak to tady má fungovat...
<< nejnovější << << novější << 
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.