abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Zašivárna (SPAM 8)

REKLAMY [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: skaven dne: 7.9.2020 15:34:45]
  [oblíbené]
  taková Abarinská rodinka [přímé podkategorie: 2]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  ULTIMÁTNÍ ABARINSKÉ PÍSKOVIŠTĚ [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  tst [přímé podkategorie: 1]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<    < novější <    > starší >    >> nejstarší >>

Morniel Modrý 30.9.2020 19:47:43
Posledního hrdinu mám teď doma, ale ještě nepřečtenýho...Smrďa by byl fakt vtipnej akorát vymysli jak ho dostat na palubu, a máš dveře otevřený...Jo a přitáhni další veterány co by měli zájem! :)

DarthJurri 29.9.2020 20:18:06
A ještě jedna lahůdka pro jazykové fetišisty - Trainspotting v překladu Ondřeje Formánka je absolutně geniální (pokud teda ten fetiš není zaměřený na nadbytek slov - tenhle fetiš uspokojený nebude)

DarthJurri 29.9.2020 20:11:55
Každej může mít jazykový fetiš na něco jinýho, zkus se podívat třeba na Pygmeje od Palahniuka :D

Takže tak trochu Poslední hrdina? :) Já chtěl krysáka jen kvůli jeho omezené slovní zásobě, nemám problém ani se Starým smrďou a Knihovníkem, stačí říct, co ti víc zapadá do příběhu :D

A nikdo z adminů se stále nevyjádřil, jestli mi bude ponechaná černá známka (možná bych se měl chvilku odmlčet i tady, abych si to pojistil).

Morniel Modrý 29.9.2020 18:18:14
No tak hádám, že Tolkien je pro nás jazykový fetišisty:-)

Hele kostra příběhu je že se skupinka dobrodruhů vydává na břicho Velké Želvy...jestli si tam najdeš svojí roli tak já proti nejsem, jenom bych radši měl napřed normálnější postavy;-)

DarthJurri 28.9.2020 16:04:04
Přesně jak říká Ash - příběh je fajn, knížka ne :) Vadily mi takové ty popisy míst, kdy se po třech stránkách popisu okolí čtenář dostal zpět do místa, kde autor s popisem začínal, a už vůbec netušil, jak že to tam vlastně vypadá. Takže naprosto zbytečné tři stránky textu. A před příchodem do dané lokality vybudovanou atmosféru to jen zabilo. Z praktických důvodů (příprava táborové hry) jsem trilogii četl dvakrát, ale podruhé jsem si dovolil některé pasáže přeskakovat (včetně skoro celého putování Froda se Samem) a to na čtivosti výrazně přidalo.

Neřeknu ti, jakou má motivaci, když nevím, o čem by měl ten příběh být... Ale může to být třeba zatoulaný kamarád havran, problémy s Auditory, pokud by se hrálo v době příběhu Sekáče, tak se najde spousta motivace. A jak mu budou ostatní rozumět - není to problém spíš těch ostatních?
KVÍK.

ashuas 27.9.2020 19:52:51
tedy ta rozsahlost ma sve duvody -ale dela knihu tezko stravitelnou

ashuas 27.9.2020 19:49:26
no Pan Prstenu je priserna knizka na cteni

pribeh je dobry, jen je to strasne roztahle....

Morniel Modrý 27.9.2020 14:49:55
Jurri, no že se ti to nelíbí je jedna věc, ale že to "nejsou dobrý knížky", to sis dovolil dost!

Besides, asi by ten krysí Smrť byla dost těžká postava na hraní...jakou má motivaci? Jak mu budou ostatní rozumět?

Myrkul 27.9.2020 11:46:18
Ashuas
Tak tak, tento článek jsem měl na mysli. :) Duchové z řetězu, autor: Sardirius.
Až něco odešlu přes "Napsat článek", dám vědět. :) Zkusím do toho zapojit víc lidí.

ashuas 27.9.2020 11:31:31
no posledni clanek je ten Duchove retezu - prvni cast

Myrkul jestli chces clanek tak ho asi budes muset napsat :-)

DarthJurri 27.9.2020 11:26:35
Články vypadají, že *už zase* fungují (nějakou dobu zpátky článek při rozkliknutí vracel nějakou error hlášku).

@Morn - počkej, počkej, to jen proto, že nemám rád knižního Pána prstenů? Není to nějaká diskriminace, nebo tak něco?

@Bludička - díky :) Když už jsme u toho, tak třeba Gaimana mám z těch profláknutých autorů fakt hodně rád. Ale obecně (pokud pominu komiksy), poslední dobou fantastiku tolik nečtu a sklouzávám spíš k autorům jako Palahniuk, McCarthy a tak.

ashuas 27.9.2020 11:26:28
jestli vam nekomu visi clanek na chvaleni tak to pingnete sem - vetsina adminu si tohle cte takze bud nekdo zareaguje nebo se to pak hodi na admin chat aby to nekdo precetl a schvalil

on byl delsi dobu s clanky jako takovymi problem... ale ted je to opraveno takze by melo jit cist, psat jako vzdy - kdyby nekdo prisel na chybu tak piste do technicke podivam se na to

Myrkul 27.9.2020 8:40:37
V jeskyních se píše, že byla naposledy online 10.09.2020. Tak to je docela nadějné. Zkusím něco poslat do článků, kdyby se náhodou ještě někdy přihlásila. :) Díky. <3

Morniel Modrý 26.9.2020 20:27:46
No d3stiny by se měla starat, ale kde je jí konec ví Om...

sally.owens 26.9.2020 19:12:33
To je dobrá otázka. Já bych si tipla, že fungují a přidat můžeš, ale kdo se o ně teď stará... tak to si nejsem jistá.

Myrkul 26.9.2020 18:56:21
Vím, že je to spíš dotaz do poradny pro nováčky, ale jednou je to SPAM, tak jdu SPAMovat. :D
Prosím vás, přátelé a kamarádi/kamarádky, fungují ještě články? Kdo je spravuje? Je možné něco přidat? Chtělo by to trošku oživit. Poslední článek tam někdo (Sardirius) přidal ještě v době, kdy bylo v módě nosit brnění.

Bludička 26.9.2020 16:03:58
Hmm, Tolkien, veľmi citlivá téma. Čítala som Pána prsteňov 1 a 2, 3 sa ku mne nedostala, ale ani to nejak extra neľutujem. Celkom som bojovala už s tými prvými dvoma. Ale Hobit ma bavil (kniha, o filmoch radšej pomlčím). Ale mala som obdobie kedy som si na PP fičala, ale už ma to až tak neberie. Napr taký Zaklínač ma baví omnoho viac.

@DarthJurri - milujem tvoju ikonku ♥

sally.owens 26.9.2020 15:35:36
Hmmm tak já nečetla ani Tolkiena :) Mě ty profláknutí autoři nějak nelákají.

Morniel Modrý 26.9.2020 14:22:58
To bys ale měl! A na Krysího Smrtě zapomeň!:D

DarthJurri 26.9.2020 13:13:17
Jestli tě to uklidní, já sice Pána prstenů přečetl komplet i včetně Silmarillionu, ale vlastně tu knižní verzi nemám rád (Tolkien je strašně ukecanej/rozvláčnej, prostě to nejsou dobrý knížky). Jediné, co se mi na těch knížkách líbí, jsou dodatky.

A jako zrádce se necítím.

Bludička 26.9.2020 12:36:34
(inak som úprimne a veľmi milo prekvapená, koľko príspevkov tu pribudlo od toho môjho ♥♥)

Bludička 26.9.2020 12:35:52
Ja sa úprimne vždy cítim ako taký zradca, lebo osobne som Pratchettovi a Zemeploche nikdy neprepadla. Prečítala som jednu knihu (Čaroborci - bola vo výpredaji po požiari v mojom vtedy obľúbenom kníhkupectve), ktorá nebola zlá, aj ma celkom bavila (Smrť je môj top charakter), ale nejak ma to nemotivovalo si prečítať nič ďalšie.

sally.owens 26.9.2020 9:37:04
Tak množství by mi asi nedělalo problém, ale hádám, že bych asi nedočetla ani jednu jeho :D

Morniel Modrý 26.9.2020 9:35:53
Já spíš myslel kvůli tomu že JEHO knížek je víc než padesát a ještě žije, takže ročně minimálně jednu napíše;-)

<< nejnovější <<   << novější <<   >> starší >>   >> nejstarší >>
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.