abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Zašivárna (SPAM 8)

REKLAMY [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: sally.owens dne: 2.9.2019 18:33:22]
  [oblíbené]
  taková Abarinská rodinka [přímé podkategorie: 2]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  ULTIMÁTNÍ ABARINSKÉ PÍSKOVIŠTĚ [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  tst [přímé podkategorie: 1]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<    < novější <    > starší >    >> nejstarší >>

ashuas 6.10.2019 12:17:07
destiny - ja myslel upraveny/novy kod pod jinou url ve chvili kdy to bude ready pro testovani - v ramci nejake faze to muze sdilet stejnou db nezli se ten test stane plnou verzi...

ohledne funkci - to co popisujes jako automaticke hody apod tim je ted zbytecne ztracet cas - to lze vzdy pridat ve chvili, kdy mas funkcni hlavni veci

d3stiny 6.10.2019 1:46:06
A protože mi to začalo připadat málo komplikované, tak úplně měním způsob výpisu oblíbených, aby byli vždy pohromadě jeskyně, herní podfórko a všechna přidružená fórka. A protože už nikde nebude figurovať jméno jako teď, ale jen id, nebude se muset vymýšlet sto padesátý sedmý způsob, jak pojmenovat družinu (už jen proto, že družina bude fungovat jinak) nebo jiná podfórka, která se u herních často opakují.
Jeskyně už jsou jinak snad konečně kompletní, se všemi funkcemi jako kostky, stránkování nebo filtrování příspěvků. Ještě pracuju na pjském menu, ale jeskyně si už brzo definitívne odškrtnu jako připravené na druhou fázi (nahrazení natvrdo vloženého obsahu funkcemi a dotazy na databáze)

Řeknu vám, vymyslet občas, kam to všetko nacpat, aby to zůstalo přehledné a pokud možno intuitivní, je fakt fuška... A asi nejtěžší část práce... A už teď se mi kupí další funkce, které do toho časem chci zapracovat (NPC a jejich třízení a volba při psaní pjského příspěvku, random encounter, automatické hody pro útok, obranu, kouzla, vkládání map/obrázků skrze abarin, vícestránkový popis jeskyně, který by nahradil část podfórek, možná snad časem upozornění na nové příspěvky v reálném čase, jak to třeba funguje u FB, etc...)
A druhá drbačka budou databáze a jejich provázání, protože musím spoustu věcí změnit, navrhnout jinak a pár tabulek nejspíš vytvoriť úplne nově.
To byl ale blbej nápad tohleto! Ale já se nevzdám! To prostě dokončím! A stůj co stůj ještě letos!

d3stiny 5.10.2019 19:07:55
Nová nezávislá na staré by byla poslední hřebík do rakve... Jestli se má abarin zase rozjet, je potřeba nová verze se stávajícím obsahem, dvě souběžné verze nebo zelená louka by vedly akorát k tříštění aktivit a hráčů a k jejich odchodu jinam...
Jediné lapsy může udělat transfer dat mezi databázemi, nové kódy jsou komplet všechno php a ve chvíli přechodu navíc smažu staré soubory, zůstanou jen nové vztahující se k jediné verzi.

Jinak novinky: už je prakticky celá pošta (zbývá seznam konverzací v pravém menu) a předělala jsem podle nové pošty i jeskyně, teď už nejsou problém ani jednořádkové příspěvky, kód je zjednodušený a celkově je to mnohem stylově čistší a přehlednější. A jako bonus to lépe nese dlouhé přezdívky. 8)

ashuas 3.10.2019 22:37:15
jsem ji otocil pred nejakou dobou kdyz me nekdo zmenil hvezdu na cervenou
(pentagramova ikona je porad v adresari staci prejmenovat)

jo je tam nejaka mysql vytvorena ale aktualne se urcite nepouziva - takze pokud tam neco je doporucuji smazat a pak ji pouzit

kdyz budes uploadovat verzi - co udelat dns v3.abarin.cz pod kterym by to mohlo bezet nezavisle na nynejsi verzi - at nezkoumame pripadne overlapsy....

d3stiny 3.10.2019 0:39:28
Hej! Jak to, že je ta rudá naráz na dvou vrcholech? Má být a jednom! A byly, když jsem tenhle úlet vymýšlel. Se kvůli tomu snad zítra vyhrabu do města na WiFi... :P

d3stiny 2.10.2019 22:16:47
Tam už nějaká je? O.o já to zatím nezkoumala, dokud nejdu uploadovat nic co by s ní pracovalo, nebyl moc důvod... Všechno zatím dělám u sebe na virtuálním stroji...

Jinak už je i šablona na nový seznam uživatelů a profily. Až dodělám i ten zbytek a odladím zobrazování, tak to zas hodím na ftp ke kouknutí a pustím se pořádně do funkcí. Tohle je ale rozhodně největší pakárna...

ashuas 2.10.2019 20:53:45
s registraci ne

u registrace byl problem s -n a bez n verzi abarinu - to by melo byt ted opraveno - byl tam jeden spatny odaz...

ohledne SQL - takze pouzivas tu mysql co je vytvorena? (pokud ne tak ji kdyztak smaz a vytvor novou pro novou verzi)

d3stiny 1.10.2019 22:06:42
Teď to beží na mssql, na MySQL to předělávám. A přesun je v plánu, stejně dělám do tabulek takové zásahy, že námaha na to je upravit a nedokurvit za to nestojí.

Jako že by dělal bonus i problémy s registrací, který mi taky už několik lidí reportovalo?

ashuas 1.10.2019 20:59:15
destiny - pokud delas komplet cele znovu tak ma mozna smysl vytvorit novou DB (v ramci hostingu muzeme mit dve - ta mysql se muze smazat)

import export dat z jedne do jine je otazka si srovnat co kde chces mit a pak je to otazka chvilky (klidne to udelam)

ashuas 1.10.2019 20:56:51
ja tak nejak vim cim to je zpusobene - souvisi to s bonusem, kteri nekteri lide maji

ale nevim proc to zacalo blbnout ted :-(

d3stiny 30.9.2019 10:46:59
Twl, co to je zas za virtuální chybu? -.-" díky Ashuasi, že ses toho ujal, já teď moc nefungovala...

Jinak asi rezignuju na to vyvěštit, proč to někomu blbne a někomu ne, prostě for no fuckin' reason, místo toho raději zaberu s psaním nové verze. Ta jinak pokračuje. Často u toho řeším vlastní blbost a proč kódy, které mi před lety fungovaly, teď vyhazují chyby. Největší drbačka je ale navrhnout šablonu a odladit ji, aby se ukazovala jak má...
Momentálně je zase o chlup grafičtější, je udělaná úvodní stránka, výpis jeskyní, verbířů, formulář pro založení verbíře, jeskyně, registraci, znovu udělané vypsání jeskyně, znova celá kostra, upravené rozdělení na celky, hromada víceméně kosmetických změn... U některých stránek pořád musím vymyslet, jak je rozvrhnout, protože tohle se mění skoro u všeho, někde zkrátka pro lepší ergonomii, jinde si to vyžaduje změna celkového řešení a nové "funkce"... O předělání struktur tabulek nemluvě...
Ale postupujeme stále kupředu! Doslova a do písmene to bude úplně nový Abarin, jen obsah nikam nezmizí.

Morniel Modrý 24.9.2019 10:05:51
Vyšlo to-díky moc!:)

ashuas 24.9.2019 0:38:50
tak nevim - ted jsem ti zmenil heslo a prihlasil se bez problemu

nove heslo najdes ve svem emailu

doporucuji zkusit jiny prohlizec nebo vycisti cache atd prohlizece - minimalne vse co se tyka abarinu a zkusit znovu

MornielTheBlue 23.9.2019 18:01:06
Zkus co tě ještě napadá Ashuasi, třeba změnit heslo...mohlo by to být prohlížečem?

ashuas 23.9.2019 17:31:01
mohlo - stale ti nefunguje prihlaseni - stale stejna chyba?

muzu ti zkusit vypnout bonus - to je asi jedinny rozdil mezi tvymi ucty

MornielTheBlue 23.9.2019 9:33:22
Psal jsem d3stiny, zatím neodpověděla...mohlo by se mi ručně překlopit PJování mých jeskyněk na tenhle nový účet?

ashuas 22.9.2019 17:41:47
a co ted?

MornielTheBlue 22.9.2019 16:26:15
Takže pořád to samé:

"jmail.SMTPMail error '8000ffff'

The message was undeliverable. All servers failed to receive the message

/login.asp, line 181"

MornielTheBlue 19.9.2019 20:29:03
Jsem teď na mobilu ale na tom to nejde zkusím z domova a napíšu

ashuas 17.9.2019 21:33:11
nebo dorucenky - zkus ted

ashuas 17.9.2019 21:29:17
neexistujici prednastavena jeskyne nebo postava - jdu to opravit

MornielTheBlue 16.9.2019 19:52:52
Uživatelské jméno Morniel Modrý...

MornielTheBlue 16.9.2019 19:50:28
Při přihlášení to napíše:
"jmail.SMTPMail error 8000ffff
The message was undeliverable. All servers failed to receive the message"

Heslo i jméno zadávám dobře, nerozumím tomu...

ashuas 16.9.2019 14:19:48
clovece a jaky problem

<< nejnovější <<   << novější <<   >> starší >>   >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.