abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Jeskyně v ohrožení

Čierna listina [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: 3]
  [poslední: Poslední od: Aldiana dne: 25.10.2018 22:07:00]
  [oblíbené]
  Zmazané jaskyne (archív) [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  Letopisy [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<    < novější <    > starší >    >> nejstarší >>

Samgar 17.1.2017 17:10:35
Lišák, Janika
Poznamenal jsem do tabulky :-)

Lišák 17.1.2017 15:54:38
Corky
Jeskyně se hraje. Ne zrovna rychle, ale hodláme pokračovat, takže prosím nemazat.

Janika 17.1.2017 15:26:25
Příběhy
Prosím nezavírat, pokračujeme, děkuji ;)

jaguar12 18.6.2015 19:39:21
v obležení
Ahoj

Jak už řekl Reflame nemám moc času PJovat, ale teď doufám,že se to změní.

d3stiny 20.4.2015 19:32:46
1001. dračák
Prosím jménem zůstávajících na Abarin chodících hráčů nemazat! Ruard už tu holt dlouho nebyl a podobně jako na dobu neurčitou převzal Knihovníka Samgar, shodli jsme se mezi sebou, že bych PJování 1001. zkusila převzít já a hru zase rozhýbat. Margit už jsem psala. Díky. :)

Osud 3.4.2015 20:37:04
Povídky Anneanské, Pod červenými plachtami
Hráči majú stále záujem hrať, jaskyne sa budú posúvať, už čoskoro.
Ďakujem

Lord Matej IX. 3.4.2015 16:58:46
Lovci a Korysť+Arkána
Ako Pj som sa spýtal hráčov a aspoň zopár prejavilo záujem o pokračovanie, čiže lovci aj arkána by sa do týždňa mali pohnúť, ak by to prišlo k tomu že sa dohodneme náhodou na opaku, oznámim to sem, inak počítajte že tieto jaskyne budú pokračovať

Lescou 2.4.2015 22:28:22
Reflame
Jsme vstřícní a já taky nerada zmražuji jeskyně. Takže to necháme prostě tak ať si s tím můžeš hýbat dle situace. V každém případě je jisté že do podzimu tě prostě do černé řadit nebudeme.

Není zač.

Reflame 2.4.2015 22:20:42
LOTR_jinak a Ilarie
Díky, Lescou,

Harrieta mně psala, že mám požádat adminy o dočasné "zmrazení a skrytí" jeskyně a že s tím Janika vyslovila souhlas.

Byl bych ale mnohem radši, kdybyste jeskyně nechali, jak jsou - tj. to zmrazení zůstane pouze slovní. To mně dá mnohem větší pružnost - třeba to "zkusit" a když to nepůjde, tak to ještě odložit.

Předem děkuju, že mně v tom vyjdete vstříc.
Reflame

Lescou 2.4.2015 20:45:01
Perlový opasek, Stíny Aluvisu, Ikarie, Pán prstenů, V obležení, Služebníci zla
Jeskyně obhájené a přesunuté do skupiny Jiné.

Reflame

Beru v potaz jakoukoliv situaci která se stane a omezí tak schopnost Pje psát. Sama jsem to zažila a zažívám takže z první ruky vím jak je to těžké. Více méně se tu jeskyně ocitli proto, že musíme být fér k ostatním abychom nemuseli řešit vzkazy o nadržování či jiném zacházení, kterým tu občas lidi vyjadřují svůj osobní stres. Bohatě pak stačí omluvit se a obhájit jeskyni jako teď. Nicméně jelikož je tvá situaci zdravotní a ne z nějakého nezájmu nemám problém si u tebe udělat poznámku a brát jeskyně nadále jako hájené až do podzimu. Povinnosti a zájmu je uděláno za dost a snad i vyřešen problém.

Jeden speciální vzkaz pro Harrietu

Je fajn že někoho ze své vůle hájíš, ale pro příště bych ráda abys věci kolem černé a jeskyní v ní zařazených řešila se mnou a ne s jiným adminem, který má svých starostí dost. Od toho máme každý své úkoly aby nám řešení přes tři strany nekradlo čas. Za pochopení díky.
...

Brzy tu vyvěsíme pravidla černé listiny aby jste si je mohli pročíst, protože si uvědomujeme že obzvláště nováčci a dnešní zelení je nemají moc zažité a vzniká tak spousta nedorozumění. Aneb černá nutně neznamená že vaše jeskyně končí.

Janika 2.4.2015 20:06:57
Perlový opasek, Stíny Aluvisu
Prosím ještě o strpení, k Perlovému opasku otevřu verbíře pro doplnění stavu, se Stíny Aluvisu pohnu přes víkend.

Reflame 2.4.2015 18:43:38
Ilarie a LOTR_jinak
Ad zmrazené jeskyně "Pán prstenů trochu jinak" a "Ilarie 1":

Já doufám, že se moje osobní situace rozlouskne do cca dvou měsíců (abych viděl, zda jeskyně oživím anebo zruším; rozhodně doufám v to první), ale může to být i mnohem víc nebo naopak míň. Proto bych se chtěl zeptat, zda mně na to dáte půl roku, tedy do října.

Já opravdu nevím, jak se moje životní situace vyřeší. Hráči říkají, že jsou z obou jeskyní nadšení, tak se mně zdá, že mazat je může pro Abarin být větší újma, než je nechat půl roku zmražené.

A samozřejmě mě osobně by to převelice mrzelo, kdyby mně smazáním bylo znemožněno za pár měsíců oživit jeskyně, do kterých jsem vložil hodně své vynalézavosti a úsilí.

Navíc obě jeskyně mají charakter na Abarin do jisté míry unikátní: Ilarie tím, že je to sandbox (nepřipravil jsem děj, ale jen svět, ve kterém si hráči dělají, co chtějí, a mohou si zvolit jakoukoli kariéru a sledovat kteroukoli z mnoha zápletek). A v LOTR_jinak hráči netvoří tým (spolupracující družinu), ale vedou hlavní říše ve Středozemi a tím musím vyhodnocovat i souboje a pletichy mezi nimi - čímž jsem si ale vzal hodně těžký oříšek. Rád bych věřil, že jeskyně i touto netypičností Abarin obohacují, ale to posuďte sami, zda to tak je.

Pokud s půlroční lhůtou nesouhlasíte, tak prosím o vysvětlení - je to proto, že když uživatel hledá jeskyni a prochází jejich seznam, tak je otravné narážet příliš často na jeskyně neaktivní?

Díky

Reflame

Lišák 2.4.2015 18:26:56
Služebníci Zla
Prosím nemazat.
Vím, že jeskyně už dlouho stojí (převážně mou vinou), ale opravdu ji hodlám opět aktivně rozpohybovat (bude li ovšem zájem od hráčů).

Dějkuji.

Reflame 2.4.2015 18:26:51
Jeskyně V obležení
Přimlouvám se za jeskyni V obležení. Je to výborná jeskyně, ale PJ Jaguar12 holt bývá nárazově zaneprázdněný a neaktivní. Prosím dejte mu příležitost, aby mohl pokračovat, až někdy bude mít čas.

Morniel Modrý 2.4.2015 18:24:45
Pán Prstenů, Ilarie
PJ sám v nich obhajuje svojí nepřítomnost, která je dlouhodobějšího rázu, ale rozhodně ne trvalá. Jeskyně sice stojí, ale PJ komunikuje a rozhodně neplánuje je hodit do kopřiv, pouze teď není v jeho možnostech chodit na Ab, aby je spravoval, popř. aby se tady obhajoval...
GH
Co říct...snažil jsem se:-|Řekl bych, že na archivaci nemá nárok, ale než ji smažete, prosil bych nějakou dobrou duši, aby mi její obsah v nějaké formě poslala, než zmizí...byla to moje první a rozehrával jsem se v ní spolu s Canisem a Josefem, kteří oba zanechali na Abu stopu...

Lescou 2.4.2015 17:37:38
Černá listina 2. 4. 2015
Pj bez hvězdičky

Dračí tajemství – Pj Elissar, poslední příspěvek 27. 1. 2015

Pj s hvězdičkou

1001.Dračí jseskyně – Pj Ruard, poslední příspěvek 30. 1. 2015
Akadémia Rubínová pečať – Pj Ravenja, poslední příspěvek 15. 12. 2014
Cesta moci a krve – Pj Lescou, poslední příspěvek 10. 1. 2015
Galaktická hra – Pj Morniel Modrý, poslední příspěvek 24. 1. 2015
Hľadanie Veľkej Arkány II. - Pj Lord Matej IX., poslední příspěvek 5. 1. 2015
Ilarie 1 (komplexní, dýchající svět) – Pj Reflame, poslední příspěvek 2. 2. 2015
Lovci a Korysť-Prekliatie Noci II. - Pj Lord Matej IX., poslední příspěvek 17. 12. 2014
Na kameni kámen – Pj Whurgan, poslední příspěvek 10. 11. 2014
O Asken – Pj Lescou, poslední příspěvek 21. 12. 2014
Pán prstenů trochu jinak – Pj Reflame, poslední příspěvek 7. 2. 2015
Perlový opasek – Pj Janika, poslední příspěvek 6. 1. 2015
Pod Červenými Plachtami – Pj Osud, poslední příspěvek 3. 2. 2015
Povídky Anneanské – Pj Osud, poslední příspěvek 5. 1. 2015
Služebníci zla – Pj Lišák, poslední příspěvek 25. 11. 2014
Stíny Aluvisu – Pj Janika, poslední příspěvek 16. 1. 2015
v obležení – Pj jaguar12, poslední příspěvek 17. 1. 2015

Lescou 10.1.2015 18:35:19
Černý listina 10. 1. 2015
Pj bez hvězdičky

Království Středozemě (Pán Prstenů) - Pj Kolecekmat, poslední příspěvek 25.11. 2014
Vzestup Temnoty - Pj Trauxxihz, poslední příspěvek 26. 11. 2014

Pj s hvězdičkou

Poslední z nás - Pj Tartar, poslední příspěvek 5. 11. 2014
První krůčky... - Pj Artemian, poslední příspěvek 5. 11. 2014

Lescou 3.1.2015 18:52:51
Bludička
Moc děkuji, alespoň někdo má rozum být vstřícný když je vůle. Jeskyně samozřejmě zůstane otevřená.

Bludička 3.1.2015 18:03:52
Odkaz prsteňa - Obhajoba
Píšem, nech je to aj tu medzi ostatnými obhajobami:
Poprosíme ponechať jaskyňu - PJ dlho sám nevedel, či bude vôľa pokračovať z jeho alebo našej strany, ale už sme to dúfam prekonali a je tam túžba ďalej pokračovať.
A ďakujeme za možnosť dodatočnej obhajoby.

Cliff5 5.12.2014 15:17:57
Na divokém západě
Obhajoba

Po domluvě s PJ Weltkriegem, bych převzal PJování této jeskyně na svá bedra aktivita dvakrát týdně.
Weltkrieg mi pošle podklady, jaký měl scénář. Já mám doufám dost fantazie, abych vedl příběh dále.

Lescou 3.12.2014 2:30:04
Černá listina 2. 12. 2014

Pj bez hvězdičky

Toulky po lesech - Pj Johan mac Gregorian, poslední příspěvek 20. 10. 2014

Pj s hvězdičkou

Na Divokém západě - Pj Weltkrieg, poslední příspěvek 27. 9. 2014
Odkaz prsteňa - Pj nkTobias, poslední příspěvek 2. 10. 2014
Zima v Černých horách - Pj Hauser, poslední příspěvek 16. 9. 2014

Janika 29.11.2014 20:47:54
Perlový opasek, Stíny Aluvisu
Prosím nemazat, menší zásek je má vina, co nejdříve napravím, děkuji...

jaguar12 28.11.2014 18:20:01
V obležení
Prosìm, ještě nemažte. Jeskyně stála, protože jsem na ni neměl čas. Čas již mám a hodlám se k ní co nejrychleji vrátit.

Margit 2.11.2014 17:13:36
Časová brána
Myslím, že by byla škoda ukončit tuhle jeskyni, ale konečné slovo má PJ...

<< nejnovější <<   << novější <<   >> starší >>   >> nejstarší >>
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.