abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Technická podpora > Komplikace

FAQ aneb To už tu bylo [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Marín dne: 25.6.2012 18:09:17]
  [oblíbené]
  Jak se přidat do hry? [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [poslední: Poslední od: Marín dne: 25.6.2012 18:09:17]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  

Japan
30.9. 2002 13:56:27
WW

Hmm.. tak prohlížeč máš v pohodě :_)))))
Jediná možnost co sme tady s Amim vykoumali je že máš malí připojení, nebo ho hodně zatěžuješ a dlouho ti trvá než se stránka s pavučinou natáhne, takže než se natáhne vydíš býlí pozadí a když se natáhne je to černý :_)) a tim vznikne to blikání :_))))

Japan
29.9. 2002 21:26:24
WW

co máš za prohlížeč? už jsem tohle od jednoho člověka slyšel - že mu bliká pavučina, ale zatím se neví čím to je... mě to jde normálně v kanclu i doma... tak mi plz napiš jakej máš prohlížeč (i verzi).. dík :_))

Japan
25.9. 2002 15:00:38
Tiara

Ami je dnes mimo kancelář.. ale vypisuje ti to nějakou chybovou hlášku? Nebo při jakém ůkonu tě to odhlašuje? Potřebujem vědět kdy/jak :_)) atd.. abychom to mohli co nejrychlejc vyřidit...
Noc ať mě kontaktuje přes ICQ, má ho na mě. Já to s ní proberu... :_D

Tiara
25.9. 2002 10:10:55
Ami

Mám dvě stížnosti:

1. Noc se sem prý vůbec nemůže dostat.
2. Dneska mě to dvakrát odlogovalo ( dvakrát během 15 minut ).

Ami
23.9. 2002 18:15:36
Tak...

to bych potřeboval vědět jakej error - můžeš mi to poslat plz?

Ami
12.9. 2002 14:41:02
...

tohle se řeší - v bonusech to pak bude propojený i s adresářem na pavučině

Ami
12.9. 2002 14:19:18
ikona

Tu jsem našel když jsme spouštěli Abarin - nevím co to je - prostě se mi líbila :))))

Ami
12.9. 2002 9:48:44
Re: Nová jeskyně

1) jaký používáš prohlížeč?
2) můžeš mi sem zkopírovat či napsat co to píše?
3) po té chybě - vytvoří se ta jeskyně či ne?
Dik Ami

Ami
12.9. 2002 9:48:44
Re: Nová jeskyně

1) jaký používáš prohlížeč?
2) můžeš mi sem zkopírovat či napsat co to píše?
3) po té chybě - vytvoří se ta jeskyně či ne?
Dik Ami

Ami
11.9. 2002 14:36:58
hmm

obávám se jestli by to nemohlo být buď tvým připojením nebo počítačem - přeci jenom okno pro konverzaci i okno pavučiny jsou jakoby nové programové instance Exploreru a zabírají dost paměti (stejně jako ostatní prohlížeče) a neustále komunikují se serverem pro nové informace. Zkusím se ještě pak na tebe přihlásit a uvidíme...

Ami
30.8. 2002 9:44:49
Pavučina

Napiš mi prosím tě poštou co přesně ti to píše a případně jaký máš prohlížeč a zkusíme to dát do kupy. Dík Ami

Anonym
8.8. 2002 4:17:32
...

jojo supa Dik :o)

Ami
7.8. 2002 11:03:58
...

V noci spím - občas - teď už to jde :)

Anonym
7.8. 2002 0:49:09
...

už je zítra a stále ňyc :o)))))

Anonym
6.8. 2002 22:41:29
Od Bronxe

Díky. Doufám, že to zítra poběží, protože teď už se nemůžu ani připojit. Už se tomu musím smát, protože nikdo jinej vám asi tolik potíží nedělá.

Ami
6.8. 2002 17:24:29
Re problém

Už jsem na to koukal - musím ale sehnat hlavního správce serveru, aby nastavil určitá práva - zítra to poběží - nejpozději :)

Ami
12.6. 2002 9:44:27
ještě drobnost...

neznamená to abyste vypínali FIREWALL, ale stačí zakázat právě pouze tu funkci, která činí Váš prohlížeč pro stránky neviditelným.

Ostatní by mělo fungovat.

Ami

Ami
12.6. 2002 9:40:55
k níže popsanému problému

Tak, to co Palda psal se skutečně dělo, tak jak nám to mailem popisoval, tak to vypadalo na chyby, které by vyhazovaly prohlížeče verzí 2.0 a níže.

Nakonec jsme na chybu přišli. Palda byl za SW FIRWALLEM a ten ho učinil pro navštívené stránky zcela neviditelným. Důsledek byl ten, že si prohlížeč naprosto nepamatoval stránky které dříve navštívil a protože pro provádění některých funkcí Abarinu je toto nutné, objevovaly se ty chyby.

Závěr, který z toho plyne - pokud se vám objeví stejná chyba, podívejte se zda za to nemůže právě nějaká taková "Ohnivá zeď"
S tímto problémem dělat my nic nemůžeme :(

Ami

Ami
10.6. 2002 18:37:39
Re: Problem

Můžeš mi to prosím tě upřesnit? Třeba do pošty, nebo zde. Potřebuju přesně vědět při čem k čemu dochází (třeba si zkopíruj to co ti napíše a vlož to do příspěvku). Jo a taky mi napiš co máš za prohlížeč

Dik Ami
<< nejnovější << << novější << 
Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.