abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Hra > Abarinské RP večery > 20. večer - Plavba Temným Mořem

Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  > starší >  >> nejstarší >>

Sardirius
7.12.2018 22:03:10

"Nemáme moc času." řikám z težka. "Budu mít na vás velkou prosbu. Musíme prostudovat knihu. Musíme to zapudit. Pomůžete?" Mluvím roztřeseným hlasem. Je na mě znát velké psychické napětí.

Harrieta
7.12.2018 21:55:41

Konečně jsme venku, ale jestli jsem si myslela, že budeme mít vyhráno, krutě jsem se mýlila. Jen tak tak jsme se schovali a já z hrůzou pozoruju ty námořníky. Jejich masky... jsou jako hemžící se chobotnice.

Pak najednou ozářil blesk obrovskou chobotnici. Na hladině je plno rybích hlav, zvedá se mi žaludek. Snad žádný další pasažér nezmizel, jen ryby.

Kuraookami
7.12.2018 21:41:20

" Uh... tohle nevypadá dobře."
Na jednu stranu, nikdo si nás nevšímá. Na druhou stranu, vypadá to bledě.

AlaCz
7.12.2018 21:01:58

Všichni začnete mířit ven, povede se vám vyběhnout na poslední chvíli a schovat se než se k vratům začnou hrnout členové posádky. Všichni si natahují kapuce a navlékají masky, které způsobují, že jejich obličeje vypadají jako chobotnice.

Při pohledu na oceán něco jasně nesedí a když zašlehne blesk vidíte obrys obrovské chobotnice od, které k hladině stoupají stovky a stovky rybích hlav, které někteří členové posádky stále zoufale chytají do sítí.

Posádka byli jediní na palubě, všichni pasažéři už byli určitě slezlí u sebe v kajutách.

Sardirius
7.12.2018 20:58:01

po pár fackách se proberu. "Musíme pryč hned. Nejlíp z celé lodi hned. Tu knihu možná budem potřrbovat. To co jde přivolat musí jít zapudit."
Pevně sevřu ruku kolem knihy a dám si jí do podpaží. a s pomocí se vydám ven.

//Možná ted nebudu tak 1h hrát promiňte

Harrieta
7.12.2018 20:54:36

"Pojďte pryč. Popadni ho z jedné strany a já ze druhé. Musíme pryč! Nebo zešílíme všichni."
Ani nevím, kde se ve mě ta rozhodnost vzala. Přiskočím ke chlapům a pak se snažím je pohnout k odchodu.

Kuraookami
7.12.2018 20:50:52

Nejistě se oukám na křičícího angličana. Musíme odtud co nejdřív vypadnout a ideálně být potichu, což zrovna není. Přiskočím k němu a vlepím mu pár facek na probrání. Primitivní, alenicjiného mě nenapadá.

Sardirius
7.12.2018 20:47:01

"Aaaa. Ne ne to neni pravda. Cthulhu ftaghn, Cthulhu ftaghn ne to né. Bože prosím že existuješ. Cthulhu ftaghn. Co ve věčnosti leží, mrtvé není, v záhadě věků i smrt se ve smrt změní. On tam leží. Bože"

Odskočím od knihy a ječím, pak skočím na kolenech. Napůl se modlím, napůl opakuji to co řiakli námořníci. Třeštím oči do prázdna.

AlaCz
7.12.2018 20:41:45

Kniha se prudce otevře na prostřední straně jak angličana mírně ozáří zelená záře. A uvnitř knihy je - Vědění. Neuvěřitelné vědění, ačkoliv slova byla v angličtině bylo těžké jim rozumět.

Kniha hovořila o Prastarých, o mocných bytostech spících pod mořem a o moci, kterou měli a kterou nabízeli. Mluvili o tom jak je přivolat. Jeden řádek obzvláště přitahoval pozornost.

„Co ve věčnosti leží, mrtvé není, v záhadě věků i smrt se ve smrt změní.“ - Ta slova - za sebou skrývala moc. Podivnou, které se nedalo rozumět.

Sardirius
7.12.2018 20:38:13

Cthulhu ftaghn, Cthulhu ftaghn

Harrieta
7.12.2018 20:34:16

Zírám na toho, sakra v tom strachu jsem zapomněla jména, co šel ke knihovně. Celé moje vnitřní já křičí: vypadněte pryč, dokud jste naživu! Přitom napínám uši, jestli už se nevrací námořníci s dalšími pytli.

Kuraookami
7.12.2018 20:33:46

Koukám, co angličan vytváří. Já bych na jeho místě na tuhle knížku rozhodně nešahal.
Třeba mu to vymyje mozky jako posádce
" Kašli na to. Tohle vypadá moc nebezpečně na knížku. Beztak to bude hošrí než ta chobotnice."
Řeknu k němu

Sardirius
7.12.2018 20:30:32

Hlava mi třeští. CO se to tady děje? Kam jsem dal rozum? Při pohledu na knihu mi v hlavě vytane jedno slovo kdysi zaschletnuté, ale baz jakékoliv spojitosti. Nekronomicon. Cthulhu. Neodolám, musím znát pravdu. Na táhnu ruku s nechám ousd, chaos cokoliv rozhodnout kde se otevře.

AlaCz
7.12.2018 20:26:29

Cesta ke knihovně zdánlivě trvá věky. Ornament na zemi je nakreslen něčím zelené barvy a zdá se jakoby by mírně ve tmě svítil. Když Brit přejde ke knihovně zjistí však, že v ní leží pouze jediná kniha.

Černý přebal, ze strany se zdálo, že snad i stránky jsou černé. Na deskách byl další podivný ornament, kniha jakoby volala a chtěla být otevřena. Chtěla aby se do ní nahlédlo aby byla spatřena pravda jenž ukrývá.

Po žádných chobotnicích není ani vidu ani slechu a schody zatím stále nevydávají žádné zvuky.

Sardirius
7.12.2018 20:22:00

Kývnu hlavou na srozumněnou a pomalu se vydám a bedlivě se rozhlížím kolem sebe. Všechno útočí na moje smysli. Nějak podvědomě drmolím do kola."Cthulhu"
V Hlavě se mi pořád mísí obrazy toho basreliefu a a obrazů na stěnách. Proč jsou tak podobné proč? Proč?!

Harrieta
7.12.2018 20:21:28

Stojím na místě jako přibitá, strachy. Poslouchám oba společníky, vnímám jednotlivá slova... knihovna... důkazy... vzpoura... smrt... Dál už nečekám a otočím se, ke schodům nahoru. Dojde mi, že je možná potkáme na schodech. Co teď?

Kuraookami
7.12.2018 20:16:51

" Jo. Možná dobrej nápad vzít něco sebou, aby tomu ostatní věřili. Tak hurá do toho, budu ti krýt záda, kdyby zas z nějakého rohu něco vyskočilo."
Jen tak mimochodem se odmlčím, jestli zas neslyším nějaké srkání.

Sardirius
7.12.2018 20:14:03

Tohle jsem nečekal. To .. to je děsivé. Cthulhu R'lyeh. Musím se soustředit.
Zhluboka se nadechnu.
"Fajn navrhuji jít ke knihovně nabrat důkazy a vypadnout."

Kuraookami
7.12.2018 20:09:23

Cestou nic nenajdu, tak si s povzdechem zas vytáhnu nožík.
" Jistým uměním? Tohle moc umělecky nepřijde. Možná tak z hororu."
Zamumlám jako odpověď. Poté ale dojdeme... tam. Vyděšeně se rozhlídnu po vysušených tělech zmizelých.
Super, takže jsou opravdu mrtí a posádka je obětovala...
Chvíli mlčím, ale pak se pokusím něco říct.
" Těmhle už asi není pomoci... Ale co teď? Říct to ostatním a udělat vzpouru? To by mohla být naše smrtzrovna tak."
Hlavně odtud utéct, než se někdo vrátí...
<< nejnovější << << novější << >> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.