abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Level
 
  Bila Listina Novacku [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: 3]
  [poslední: Poslední od: AlaCz dne: 31.12.2019 13:44:16]
  [oblíbené]
  Pridelenie hviezdy (archív) [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [poslední: Poslední od: AlaCz dne: 31.12.2019 13:44:16]
  [oblíbené]
  Černá listina [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: ]
  [poslední: Poslední od: AlaCz dne: 31.12.2019 13:44:16]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

 

<< nejnovější <<    < novější <    > starší >    >> nejstarší >>

  Lunggg 15.10.2016 22:30:35
Lord Tarkaurius
To beru! Už se hlásím ihned :D Nebo napíšu Pjjoj... Za chviličku :D Ale jdu do toho :D
 
  Lord Tarkurius 15.10.2016 19:09:24
Lunggg
No hele mě rozsekala spíš ta moje gramatika, ale děkuju :).
Pokud si s námi chceš někde zahrát tak Valcie je tuším furt ještě na jedno království volná, ale tam si se mnou moc srandy neužiješ. Ta mám dost dark a depresivní postavu.
Kde by se ti mohlo líbit jsou Lovci a Kořist od Lorda Matěje... tam hraju sám sebe, sice upíra, ale já piju lidem krev docela běžně čili se to ztratí. Každopádně v té jeskyni je teď... dost mrtvo... chtělo by to novou krev... trochu to oživit... vnést tam trochu slunce. To poslední teda radši nedělej, ale jinak tě tam Marty určitě rád uvítá.

Mor

Já ti dám rádio Jerevan! Počkej po reportu! To ti bude z každý přístavní putiky vyřvávat hotovej Slobodnej Vyse!rač! A to budeš koukat až tvoji poddaný zjistěj že seš kapitalistickej, elitářskej vykřisťovatel a tajně jezdíš na zasedání rady jezinek! To budou stávky, to bude hlas lidu chlapečku! My tě z tý demokracie vyléčíme!

War

Hele já se bednout asi nepůjdu protože je to pravda, ale jestli máš mezi žebrama někde ještě místo, tak znám jednoho moc šikovnýho elfa... ale to až po tom spojenectví proti Morovi jo? Neboj, jelikož vyhodnocuju bitvy tak to bude takovej fofr, že jediný co na nich bude na konci roku připomínat piráty budou dřevěný nohy a pásky přes voči.
 
  warsong 6.10.2016 19:41:43
Tark
Proč ne... Dobrá půda stranou od všech těch zapálených eldagských politiků a nasraných jezdců mi vždy přijde vhod. Tëšim se, co bude dál :D

Ale s tou chválou se jdi vys... Bodnout :D
Nechci ti radit, ale možná by teď mohl mít jeden nejmenovaný pouštní vládce nebývalé štěstí... Třeba bys to pak dotáh až na admina :D
 
  Morniel Modrý 3.10.2016 21:04:46
Lunggg
Odteď dělá Valcii! Sám, když je chytrej jak rádio Jerevan!:-D
 
  Lunggg 2.10.2016 18:20:43
No... Nechci to tu nějako spamovat... Ale tohle mě opravdu rozsekalo :D
Kdyby jsi Lorde někdy dělal nějakou jeskyni, řekni, hlásím se jako dobrovolník :)

 
  Lord Tarkurius 29.9.2016 23:16:28
Ostuda
No není moc trapnějších věcí než po udělení nejvyžší (na kterou sem kdy měl ambice) hvězdičky skoro měsíc prakticky nepřijít na Abarin, ale kdo ví co všechno se mi v poslední době plete pod nohy, ten snad chápe.

Každopádně chci se vší pokorou a obří radostí poděkovat. Téhle hvězdičky si opravdu moc vážím a snad mě nakopne rychle do hraní až se mi život zase vrátí do kolejí kde člověk nezvažuje užívání zakázaných substancí aby nahnal pár volných hodin týdně.

Rád bych taky poukázal na Warsongovy morální kvality, protože pokud mě na hvězdu navrhne někdo, kdo díky mému vyhodnocování v jeskyni projel už asi tři bitvy za sebou. Tomu vážení přátelé říkám schopnost odlišit se od postavy (vlastnost, která na Abarinu velice často chybí) a hluboce před ním smekám.

War

Velice ti děkuju za nominaci i ty hezké slova kolem. Navrhuji, aby sme na oslavu vyplenily jeden nafrněnej ostrůvek plnej mořskejch myší a rozdělily si poklady... prachatý jsou prej dost :)! Co ty na to, nemáš s nima náhodou nevyřízený účty? :)

Morn

Ha! Kde jsou tvoji bohové teďka co?
Já ti dám šarže ty jeden zmoklej, vypelichanej racku... já ti dám kočírování! Tss, jak si myslí že když mu něco velkoryse dovolím tak je to jeho zásluha... víš co teďka udělám? Vytáhnu notýsek nadepsaný "Věci které Morn neudejchá" a začnu odškrtávat položky :P ! To bude žůžo! To se zapotíš! Ještě uvidíme kdo tu bude nosit náhubek MUheHEheHE.

*Ždímajíc energii z mocné hvězdičky, shodí ze sebe okovy despotického Morniela Modrého (familiérně přezdívaného Mor)... načež vytáhne zářící, zlatem a drahokamy vykládaný, notýsek posledního soudu... a jde Morovi udělat ze života peklo.*
 
  Lunggg 2.9.2016 23:26:28
Ouuu... Moc díky... Čas se jít chlubit novou hvězdičkou a začít být aktivní :D
A všem ostatním... "CG" jak mi hráči říkáme :D
 
  AlaCz 2.9.2016 14:37:37
I já všem gratuluji k "povýšení". A já děkuji za tyrkys :D Sice dočasný ale i tak to pro mě je hodně..
 
  Perel 2.9.2016 10:21:56
Díky :)
 
  Harrieta 2.9.2016 1:49:57
Gratuluji všem, kteří byli povýšeni a dostali hvězdičku:-)
 
  Morniel Modrý 8.2.2016 21:55:36
Stran lorda Tarkuria
Hlavně mu tu modrou nedávejte! Jediný, proč ho ještě ukočíruju, je že je nižší šarže!:-D

Ale jo, zasloužil by...
 
  ashuas 8.2.2016 17:52:11
Ja bych k tomu rekl jedno: kdo moc mluvi bude po zasluze pove/ysen...
 
  warsong 28.12.2015 20:46:42
Tak já bych navrhnul na povýšení těcto hráčů:
Attyloe- aktivní, kvalitně píšící hráč
Kooky- viz. Podfórum
Lunng- viz. Hasonm pode mnou
Andylendragon- viz. Lunng a morn
Lord Tarkurius- již nehraje v mnoha jeskyních, ale dle těch pár ukázek, kterých jsem byl svědkem rozhodně náleží k abarinské elitě :)
 
  hasonm 13.12.2015 11:08:28
Taky se k vám připojím a u této příležitosti doporučuji povýšit Kookyho a Lunggga. Oba si to dle mého názoru zaslouží.
 
  Lunggg 2.12.2015 19:30:41
To víš, admini si dávaj oraz :D

Jo, za Andyho se klidně můžu přimluvit i já. Znám ho z jiného portálu, před abarinem i tam je to profík :)

Vlastně všichni tři jsou dobří a se všemi jsem hrál, nebo stále hraji :)
 
  Morniel Modrý 2.12.2015 19:03:12
Nerad přerušuju vaši debatu, tak se do ní radši nejdřív zapojím:-)

Jako znám a znal jsem lidi, kteří např. přišli, psali líp než já od prvního příspěvku, dostali za to zelenou, blížili se k bílé-a pak najednou odešli a nikdo už o nich neslyšel. Mnozí hvězdičkoví hráči mají občas prostě okno, během kterého s nimi nemůžete počítat, ať u z jakéhokoli důvodu, ale píšou kvalitně a proto tu hvězdu mají. Třeba já mám tu svojí víceméně za to, že jsem se tu vypsal k jakémus takémus stylu a nikdo si na mě moc nestěžoval...

A teď co jsem to chtěl...Jo: další hvězdičky!:-) Jako vážně, už jste tu debatovali dost dlouho, ale udělování nebylo už půl roku!:-)

A já bych při té příležitosti chtěl doporučit hráče AndyLendragon, warsong a hasonm na bílou. Jsou tu sice krátce...ale když já jí mohl dostat za půl roku, tak oni by měli taky!:-) A při té příležitosti ještě na bílou aspiruje Dunnion, ale bohužel toho tolik neznám, takže by ho spíš měli doporučit jeho PJové a spoluhráči.
 
  Lunggg 18.7.2015 20:33:23
Míastro
To jsem opravdu zvědavej co vymyslíš.... Doufám, že budeš brát připomínky a kritiku a nebudeš kritiky odstřelovat tou svou kuší :D

Ale v zásadě souhlasím s tím co říkáš :)
 
  Miastro 18.7.2015 18:36:17
Janika
Já po těch lidech nechci doktorát z ČJ. Dokonce ani referát na A1.
Já po nich chci, aby mi byly schopní odepsat na příspěvek napsaný 10 tého ... do 12 tého večer.... pokud to nedokážou sepsat, tak nemá cenu dělat jeskyně.... ani dávat hvězdy.... Myslím, že tady je zásadní problém v tom...
,že je tu x lidiček co se hlásí do jeskyně kvůli jejímu programu a nehledí na termín psaní.
Ale to nedělaj jen nováčci i mazáci.
Druhej problém je jak to řešit s aktivitou...

Tady opravdu máte svázané ruce, ale já je svázané nemám...

Takže si připravuji něco ve své verzi.
 
  Janika 18.7.2015 12:57:29
Jo, aktivta, jenže to máte těžké. Stává se dost často, že třeba v době, kdy hráč dostane zelenou hvězdičku, je opravdu v jeskyních aktivní a pak jeho aktivita opadne. To třeba nikdo nemůže ovlivnit a předvídat. Pro to se prostě stává to, že má někdo hvězdičku a jeho aktivita je nic moc... za neaktivitu se hvězdičky i odebírají, tedy přichází o ně zelení, vyšší levely získávají "veteránskou", která sice není vidět v menu v levelu, ale je u nich vidět při přihlášení a u jejich příspěvků. Jediné, co by možná šlo, je zkrátit tu dobu posuzování... a je pravda, že se posuzuje, kdy byl naposledy přihlášený na Abu, ne jak často píš, to by bylo opravdu náročné...

Třeba taky občas zazní, že by se měl klást důraz na kvalitu, že "nekvalitní" hráči by hvězdičku jen tak dostat neměli. Jenže to by bylo hodně subjektivní posuzování, pokud kvalitu berete podle kvality příspěvků. Kdo a jak tu "kvalitu" bude posuzovat? Co je "kvalitní" příspěvek?

Někdo má větší dar k psaní a někdo menší. Někdo si zakládá na pravopise, někomu holt ty chyby ujíždí....
Jenže, my jsme tady snad pro to, abysme se bavili a bavit se chce i ten, kteráho prostě ta můza políbí míň, než někoho druhého. A to je v pořádku...

Něco jiného je nějaké nevhodné chování, ignorace, nespolupráce a podobně. Ale od toho je tady Černá listina, když si to nezvládne s takovým vyřídit PJ a hráči v té které jeskyni nebo když už to pžesáhne únosné meze...

Jinak, pokud máte někdo nějaký nápad, co se přidělování hvězdiček týká, sem s tím. Nikdo neříká, že admini a moderátoři mají patent na rozum ;)
 
  Lunggg 18.7.2015 11:53:50
Miastro
Velice zajímavý návrh, ale to by poté ten co se stará o lvly měl opravdu moc práce.. Pokaždé, když by někdo někoho navrhl, musel by projet pár jeho jeskyní kvůli aktivitě a tak a to by bylo hodně práce na víc... Nebo se pletu? :)

A doufám, že se do toho hodnocení nebude započítávat i čeština... Pak bych se mohl se svojí zelenkavou hvězdičkou rovnou rozloučit :D
 
  Miastro 8.7.2015 18:43:38
Janika
- myslím, že by to mělo být zaměřené na Aktivitu!
Aktivní hráč se prosadí, taky jsem tak začínal.

Admin a pod, půl barva aktivity a druhá hodnosti....
 
  Janika 8.7.2015 18:15:15
Miastro
Nikdo netvrdí, že přidělování hvězdiček je dokonalé. Myslím si, že nikdo by se nebránil systému lepšímu, než je tenhle.

Tak nestřílej do tmy a zkus navrhnout, jak by sis to představoval, aby to bylo lepší, spravedlivé a únosné ;)
 
  Miastro 8.7.2015 15:39:51
Asi si to u hodně lidí pokazím, ale myslím, že se to s hvězdami přehání. Chápu, že slouží jako popostrčení do další hry, ale taková hvězda má o hráči vypovědět i něco jiného. K čemu je někomu stříbrná, když píše jednou za měsíc?

Tucet lidí tu běhá se zelenou hvězdou, to je děsně hezký, ale aktivnost je ta tam. Když se mi do jeskyně přihlásí hráč se zelenou, tak si řeknu no fajn...jenže tady v rozmezí dvou dnů napíše max. Janika, já....Niniane...

Hvězda se má zasloužit, né být časovou ozdobou... není to nadávání těm co to rozdávají, ale berte to jako výstřel do tmy od někoho, kdo tenhle servr fakt uctívá a začíná přemejšlet, že s tím sekne.
 
  Canis lupus albus 1.6.2015 21:35:43
Hviezdokopa našej abarinskej pospolitosti sa pekne rozširuje :) Gratulujem všetkým...
 
<< nejnovější <<   << novější <<   >> starší >>   >> nejstarší >>
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.