abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Hra > Level

Bila Listina Novacku [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Sardirius dne: 14.12.2017 22:21:49]
  [oblíbené]
  Pridelenie hviezdy (archív) [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  Černá listina [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  > starší >  >> nejstarší >>

Lunggg
2.9.2016 23:26:28

Ouuu... Moc díky... Čas se jít chlubit novou hvězdičkou a začít být aktivní :D
A všem ostatním... "CG" jak mi hráči říkáme :D

AlaCz
2.9.2016 14:37:37

I já všem gratuluji k "povýšení". A já děkuji za tyrkys :D Sice dočasný ale i tak to pro mě je hodně..

Perel
2.9.2016 10:21:56

Díky :)

Harrieta
2.9.2016 1:49:57

Gratuluji všem, kteří byli povýšeni a dostali hvězdičku:-)

Morniel Modrý
8.2.2016 21:55:36
Stran lorda Tarkuria

Hlavně mu tu modrou nedávejte! Jediný, proč ho ještě ukočíruju, je že je nižší šarže!:-D

Ale jo, zasloužil by...

ashuas
8.2.2016 17:52:11

Ja bych k tomu rekl jedno: kdo moc mluvi bude po zasluze pove/ysen...

warsong
28.12.2015 20:46:42

Tak já bych navrhnul na povýšení těcto hráčů:
Attyloe- aktivní, kvalitně píšící hráč
Kooky- viz. Podfórum
Lunng- viz. Hasonm pode mnou
Andylendragon- viz. Lunng a morn
Lord Tarkurius- již nehraje v mnoha jeskyních, ale dle těch pár ukázek, kterých jsem byl svědkem rozhodně náleží k abarinské elitě :)

hasonm
13.12.2015 11:08:28

Taky se k vám připojím a u této příležitosti doporučuji povýšit Kookyho a Lunggga. Oba si to dle mého názoru zaslouží.

Lunggg
2.12.2015 19:30:41

To víš, admini si dávaj oraz :D

Jo, za Andyho se klidně můžu přimluvit i já. Znám ho z jiného portálu, před abarinem i tam je to profík :)

Vlastně všichni tři jsou dobří a se všemi jsem hrál, nebo stále hraji :)

Morniel Modrý
2.12.2015 19:03:12

Nerad přerušuju vaši debatu, tak se do ní radši nejdřív zapojím:-)

Jako znám a znal jsem lidi, kteří např. přišli, psali líp než já od prvního příspěvku, dostali za to zelenou, blížili se k bílé-a pak najednou odešli a nikdo už o nich neslyšel. Mnozí hvězdičkoví hráči mají občas prostě okno, během kterého s nimi nemůžete počítat, ať u z jakéhokoli důvodu, ale píšou kvalitně a proto tu hvězdu mají. Třeba já mám tu svojí víceméně za to, že jsem se tu vypsal k jakémus takémus stylu a nikdo si na mě moc nestěžoval...

A teď co jsem to chtěl...Jo: další hvězdičky!:-) Jako vážně, už jste tu debatovali dost dlouho, ale udělování nebylo už půl roku!:-)

A já bych při té příležitosti chtěl doporučit hráče AndyLendragon, warsong a hasonm na bílou. Jsou tu sice krátce...ale když já jí mohl dostat za půl roku, tak oni by měli taky!:-) A při té příležitosti ještě na bílou aspiruje Dunnion, ale bohužel toho tolik neznám, takže by ho spíš měli doporučit jeho PJové a spoluhráči.

Lunggg
18.7.2015 20:33:23
Míastro

To jsem opravdu zvědavej co vymyslíš.... Doufám, že budeš brát připomínky a kritiku a nebudeš kritiky odstřelovat tou svou kuší :D

Ale v zásadě souhlasím s tím co říkáš :)

Miastro
18.7.2015 18:36:17
Janika

Já po těch lidech nechci doktorát z ČJ. Dokonce ani referát na A1.
Já po nich chci, aby mi byly schopní odepsat na příspěvek napsaný 10 tého ... do 12 tého večer.... pokud to nedokážou sepsat, tak nemá cenu dělat jeskyně.... ani dávat hvězdy.... Myslím, že tady je zásadní problém v tom...
,že je tu x lidiček co se hlásí do jeskyně kvůli jejímu programu a nehledí na termín psaní.
Ale to nedělaj jen nováčci i mazáci.
Druhej problém je jak to řešit s aktivitou...

Tady opravdu máte svázané ruce, ale já je svázané nemám...

Takže si připravuji něco ve své verzi.

Janika
18.7.2015 12:57:29

Jo, aktivta, jenže to máte těžké. Stává se dost často, že třeba v době, kdy hráč dostane zelenou hvězdičku, je opravdu v jeskyních aktivní a pak jeho aktivita opadne. To třeba nikdo nemůže ovlivnit a předvídat. Pro to se prostě stává to, že má někdo hvězdičku a jeho aktivita je nic moc... za neaktivitu se hvězdičky i odebírají, tedy přichází o ně zelení, vyšší levely získávají "veteránskou", která sice není vidět v menu v levelu, ale je u nich vidět při přihlášení a u jejich příspěvků. Jediné, co by možná šlo, je zkrátit tu dobu posuzování... a je pravda, že se posuzuje, kdy byl naposledy přihlášený na Abu, ne jak často píš, to by bylo opravdu náročné...

Třeba taky občas zazní, že by se měl klást důraz na kvalitu, že "nekvalitní" hráči by hvězdičku jen tak dostat neměli. Jenže to by bylo hodně subjektivní posuzování, pokud kvalitu berete podle kvality příspěvků. Kdo a jak tu "kvalitu" bude posuzovat? Co je "kvalitní" příspěvek?

Někdo má větší dar k psaní a někdo menší. Někdo si zakládá na pravopise, někomu holt ty chyby ujíždí....
Jenže, my jsme tady snad pro to, abysme se bavili a bavit se chce i ten, kteráho prostě ta můza políbí míň, než někoho druhého. A to je v pořádku...

Něco jiného je nějaké nevhodné chování, ignorace, nespolupráce a podobně. Ale od toho je tady Černá listina, když si to nezvládne s takovým vyřídit PJ a hráči v té které jeskyni nebo když už to pžesáhne únosné meze...

Jinak, pokud máte někdo nějaký nápad, co se přidělování hvězdiček týká, sem s tím. Nikdo neříká, že admini a moderátoři mají patent na rozum ;)

Lunggg
18.7.2015 11:53:50
Miastro

Velice zajímavý návrh, ale to by poté ten co se stará o lvly měl opravdu moc práce.. Pokaždé, když by někdo někoho navrhl, musel by projet pár jeho jeskyní kvůli aktivitě a tak a to by bylo hodně práce na víc... Nebo se pletu? :)

A doufám, že se do toho hodnocení nebude započítávat i čeština... Pak bych se mohl se svojí zelenkavou hvězdičkou rovnou rozloučit :D

Miastro
8.7.2015 18:43:38
Janika

- myslím, že by to mělo být zaměřené na Aktivitu!
Aktivní hráč se prosadí, taky jsem tak začínal.

Admin a pod, půl barva aktivity a druhá hodnosti....

Janika
8.7.2015 18:15:15
Miastro

Nikdo netvrdí, že přidělování hvězdiček je dokonalé. Myslím si, že nikdo by se nebránil systému lepšímu, než je tenhle.

Tak nestřílej do tmy a zkus navrhnout, jak by sis to představoval, aby to bylo lepší, spravedlivé a únosné ;)

Miastro
8.7.2015 15:39:51

Asi si to u hodně lidí pokazím, ale myslím, že se to s hvězdami přehání. Chápu, že slouží jako popostrčení do další hry, ale taková hvězda má o hráči vypovědět i něco jiného. K čemu je někomu stříbrná, když píše jednou za měsíc?

Tucet lidí tu běhá se zelenou hvězdou, to je děsně hezký, ale aktivnost je ta tam. Když se mi do jeskyně přihlásí hráč se zelenou, tak si řeknu no fajn...jenže tady v rozmezí dvou dnů napíše max. Janika, já....Niniane...

Hvězda se má zasloužit, né být časovou ozdobou... není to nadávání těm co to rozdávají, ale berte to jako výstřel do tmy od někoho, kdo tenhle servr fakt uctívá a začíná přemejšlet, že s tím sekne.

Canis lupus albus
1.6.2015 21:35:43

Hviezdokopa našej abarinskej pospolitosti sa pekne rozširuje :) Gratulujem všetkým...

Samgar
1.6.2015 20:18:42
Gratulace

Gratulace všem :-)
<< nejnovější << << novější << >> starší >> >> nejstarší >>

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.