abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Zašivárna (SPAM 8)

REKLAMY [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: sally.owens dne: 2.9.2019 18:33:22]
  [oblíbené]
  taková Abarinská rodinka [přímé podkategorie: 2]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  ULTIMÁTNÍ ABARINSKÉ PÍSKOVIŠTĚ [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  > starší >  >> nejstarší >>

d3stiny
31.8.2019 15:26:53

Tak bylo tam hlavně ještě hlasování, mikrovky k vyhlášení vítěze/vyhlášení vítěze obecně a dál tyjo nlsi nevzpomenu, jak to bylo přesně členené... Výsledky Austina a miktovka k němu taky byli součástí Namra.

.Sinthoras.
31.8.2019 14:56:45
Ashuas

Zatím se spíš snažím rozběhat opět posílání článků jako takové, aby ta rubrika byla zase aktivní.

Jinak forum na starost nemám (bo stejně nevím, co tam přesně všechno bylo). Ale o články se klidně postarám, nicméně na rekonstrukci se bude muset podílet víc lidí (hlavně ti, kteří si pamatují, co všechno tam má být :D).

d3stiny
31.8.2019 14:14:56

Jo, je to komplet pryč, nezbylo nic než záznam v diskuzeVztah, v názvech, popisech a příspěvcích je pryč. Co jsem koukala do zdrojáků, tak ty taky mají mazat záznamy, nikoli zrušit viditelnost.

Ad namro já jsem redaktor už hodně dlouho, jenže sama prostě celé číslo nenaplním. AlaCz už se mi hlásil, ještě by to chtělo ale další...

Hvězdu jsem ti změnila já. Aby odpovídala realitě. Protože co děláš je skutečně ta technická stránka věci. Jestli jsi měl jinou ikonu jako obrázek, s tím nemám nic společného.

ashuas
31.8.2019 12:15:45

ala jedinna sance na namro je, ze budes redaktory nejak motivovat nebo lepe stanes se jednim z nich ...

ashuas
31.8.2019 12:08:44

a priznejte se kdo mi zmenil ikonu

ashuas
31.8.2019 12:08:06

sinthoras - polozil bych jeden dotaz - kdyz uz se staras o forum clanky nechces se o ne starat v abarinu komplet? (tedy i schvalovani....)

ashuas
31.8.2019 12:05:23

des fakt jsou smazane prispevky daneho fora?
pokud se nepletu abarin v administraci pri smazani fora ho jen odebira z viditelnosti - pokud najdes puvodni id toho fora tak by mely byt dohledatelne...

Melker
31.8.2019 10:38:17

Díky Des ....

A.

.Sinthoras.
30.8.2019 23:08:58

Mě to rozhodně nevadí. Já jsem pro změnu dneska psal Aldianě ohledně oné soutěže :) Tak snad ty články brzo oživíme ;)

d3stiny
30.8.2019 22:52:04

Články opět žijí! Snad .Sinthorasovi nebude vadit, že jsem si vzala první slovo a napsala to v původním Melkerově duchu (nebo jsem se o to aspoň pokusila). ;)

d3stiny
30.8.2019 21:48:29

tak jo, oživeno, přiřazeno. ;) k vašim službám 8)

d3stiny
30.8.2019 21:27:38

ok, najdu, vrátím. :)

.Sinthoras.
30.8.2019 21:18:39

Jsou to: Apsalar, Silvercobs a Iselin (doufam, že jsem nic nezkomolil :d)

AlaCz
30.8.2019 21:14:11

NAMRO bych byl rád kdyby se vrátilo. Klidně bych pomohl jen momentálně mě nic nenapadá tak se kdyžtak ozvu.

Jinak děkuji za zvýraznění verbířů

d3stiny
30.8.2019 21:11:04

tak blbá zpráva, fórka k článkům a jejich obsah jsou smazané z databází úplně, zůstal jen záznam v tabulce které fórum je v které kategorii, což je prd platné... chjo...

d3stiny
30.8.2019 20:51:50

dej mi seznam postav a nahodím je zpátky ;)

.Sinthoras.
30.8.2019 20:41:04

Paráda :) Díky moc :)

Prosímtě, ještě jedna věc - koukám, že v jeskyni Na útěku před vírou zmizely nějaké postavy a jsem si celkem jistej, že my jsme je nemazali...

d3stiny
30.8.2019 20:19:25

tak, hotovo. nějaké další přání? :) z těch, co se dají realizovat takhle z fleku? ještě teda procházím hvězdy a vytřizuju veterány, k začátku nového školního roku zkusíme nahodit nové hvězdy se vší parádou, sama jsem zvědavá, kdo se nám posune výš. ;) a ještě teda budu křísit články (fórka) a chtěla bych zkusit vzkřísit NAMRO - kdo má nápad na článek, směle mi napiště, po odchodu Margit tak nějak obecně z Abu a Janiky z Admin týmu to vypadá, že je ze mě jediný člen redakce a tedy šéfredaktor...

d3stiny
29.8.2019 18:23:46

Bývalo to, když nové přibývaly, teď se to ještě nestihlo. Do administrace je trochu na houby přístup, tak je přidávám ručně v databázi, pokud to zbytek adminů nenahodí, tak to udělám zítra já (musela bych do města, pořád mám ještě jen pomalá data na mobilu, a to už dneska nestíhám - brzké odpadnutí kvůli ranní).
<< nejnovější << << novější << >> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.