abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > PORADNA PRO NOVÁČKY

FAQ aneb To už tu bylo [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Cliff5 dne: 22.11.2013 14:31:19]
  [oblíbené]
  Čo a ako dať do FAQ pre PJe [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [poslední: Poslední od: Cliff5 dne: 22.11.2013 14:31:19]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  > starší >  >> nejstarší >>

Miastro
5.5.2015 16:41:26

Jde.
V záložce jeskyně, (levá část webu) je seznam jeskyní.
V něm si najdi tu svoji a na konci řádky je oblíbit. To zmáčkneš a hodí se ti do výběru.

hukihuki123
29.4.2015 14:27:42

Ahoj. Rád bych se zeptal, jestli jde jeskyně hodit nějak do "oblíbených."

Miastro
17.3.2015 22:27:47
Camino

Tak pokud máš zájem tak si tě vezmu pod ochraný křídlo ;) Neni to moc dlouho co jsem tu taky bejval zoufalej. Jestli máš zájem stačí mi sem napsat. Ano.

Lord Tarkurius
22.2.2015 10:58:13
Camino

Jseš si jistý, že tohle je pro tebe to správné dobrodružství? Zachraňování skřetů a mlácení princezen nemusí sednout úplně každému... takový bikros je vlastně svým způsobem bezpečnější :).

No pokud sem tě neodradil, ujmu se tě rád... každého nás tu kdysi někdo provedl. Hned tě poprosím, ať si pro začátek rozklikneš v menu položku "Nápověda" a pročteš si co budeš potřebovat (PJe hned ze začátku asi dělat nebudeš), včetně častých dotazů (hlavně HTML tagy na psaní různých typů textů... to budeš ve hře potřebovat). Pak mi klidně do pošty napiš co ti není jasné, popřípadě na co by ses chtěl poptat a nějak to spolu dáme dohromady.

Jo a mimochodem, vítej mezi námi nevyléčitelnými snílky.

Camino
19.2.2015 16:59:57
Nováček/zelenáč

Ahoj,dlouho jsem hledal nějaké dobrodružství v životě a zaujalo mě toto "virtualní" dobrodružství.Jak už napovída nadpis jsem úplným nováčkem v této hře.Ujal by se mě někdo s kapkou trpělivostí a napsal mi zhruba o co tu jde,jak hrát a průběh celého hraní?:) Jak říkám nevím vůbec nic,takže bych byl rád za co "nejpolopatější" vysvětlení... děkuji

Margit
25.7.2014 18:11:42
Ssyk

Pokud ke své jeskyni chceš i fórko (není podmínkou), je třeba, aby sis ho založil sám.

ssyk
25.7.2014 0:13:17
forko

Ahoj chtěl bych se zeptat, jestli si musím fórum k jeskyni (popřípadě jak se to dá udělat) vytvořit sám, nebo bude vytvořeno automaticky? děkuji za odpověď

Margit
16.7.2014 12:55:40
Miastro

Také můžeš zkusit dát přihlášku do některých dalších jeskyních ve verbířích, případně oslovit PJ, kteří mají vedle jeskyně "volno".

Miastro
15.7.2014 20:15:07
Dracullia

No to jistě chápu, taky na ni čekám, ale zdá se mi, že je to tu poněkud mrtve.

Dracullia Natalia Elrond
14.7.2014 19:29:46

Myslím, že jeskyně pro nováčky není zbytečná, přeci jen se tam naučíš jak zacházet s místním prostředím dřív, než do něčeho skočíš naostro :).

Miastro
13.7.2014 13:55:19

Klidnej den přeji... Jsem tu novej a rád bych si zahrál. S RP už zkušenost mám jen ne a ne něco splašit. V jeskyni pro nováčky už žádost mám, ale myslím si, že je to v mém případě zbitečné. Děkuji.

Miastro

Harrieta
1.3.2014 19:04:04

Doporučuju se přihlásit ve verbířích do jeskyně pro nováčky a tam se všechno naučíš. Případně se mrkni i doNápovědy, jak se tady hraje:-)

Syrion
27.2.2014 22:10:33

Zdravím, kde se mohu naučit kouzla, popř. koupit vybavení? kde mám počet peněz atd? Je tu něco takového? Díky

Margit
12.2.2014 19:50:46

Postavy nebo hráče?

- - - - -

Jak si změnit ikonku postavy?

Jestliže se vám nelíbí ikona vaší postavy, která byla postavě přiřazena, můžete jí bez problémů změnit - stačí kliknout na položku Moje postavy v :: osobním menu ::.

Nyní vidíte seznam vašich postav. Pokud umístíte kurzor na jméno postavy, objeví se její ikonka, chcete-li tuto ikonu změnit, klikněte na položku Změnit ikonu nacházející se za jménem příslušné postavy. Pak už stačí vyhledat ikonu na disku vašeho počítače a vše potvrdit.

Ikony se nejlépe zobrazují, mají-li rozměr 50 (šířka) × 60 (výška) pixelů. Možné jsou i násobky těchto hodnot, ale počítejte s tím, že Abarin takové ikony automaticky zobrazuje zmenšené, tudíž mají horší kvalitu.
Ikony by měly být ve formátu GIF (přípona *.gif) nebo JPEG (přípona *.jpg), v jejich názvu se vyvarujte mezery a znaků % a '. Ikony s takovými znaky v názvu se totiž nemusí vůbec zobrazit!

- - - -

Jinak doporučuji zkouknout nápovědu a faq
- nápověda
- faq

janek
12.2.2014 13:43:27
Ahoj

Prosím jak si změním ikonu?

Harrieta
27.8.2013 18:24:18

Pokud potřebuješ víc postav, zkus napsat nějakému adminovi. Jinak víc než 10 postaviček lze mít, když máš nějakou hvězdičku u jména :-) Harri

Pidzey
20.8.2013 22:21:13

Zajímalo by mě kolik postav vlastně můžu mít. Mám jich 12, ale vybrat do hry můžu jen 10. Tak to je tak že můžu hrát max s 10 postavami?

Margit
29.5.2013 21:26:44

Články prochází schvalováním, článek se objeví po schválení - má je na starosti moderátor Melker, a neboj, je aktivní :-)

Pidzey
29.5.2013 20:04:27

Rád bych se zeptal jak to je s těmi články. Chtěl jsem upnout jednu svou povídku. Klikám na články pod redaktor-> udělám všechno co se tam píše -> uložím povídku. Jenomže ji nemůžu nikde najít. Co sem udělal špatně?
<< nejnovější << << novější << >> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.