abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Technická podpora > Nová verze

Archiv návrhů [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Morghot dne: 22.8.2010 11:30:15]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  > starší >  >> nejstarší >>

d3stiny
28.2.2017 21:50:34

sally - odhlašování už by mělo být opravené

to záhlaví mi vrtá hlavou... vidět by mělo být, ve firefoxu i vidět je, ale chrome/opera jsou zase něco extra...

d3stiny
28.2.2017 21:41:27

postavy opraveny, mazání už funguje jak má

d3stiny
28.2.2017 21:36:57

perpetum mobile, alo. :P u těch postav vím, co by mohlo být problém, předělávala sem tam jednu poměrně zásadní věc, asi trochu diltantsky - popravdě, napůl sem u toho spala...

sally - mrknu na to.

AlaCz
28.2.2017 21:21:21
Postavy

Nu já mám postavy které nejsou v jeskyních a je u nich lebka. Ale přišel nový problém a to je že když se je pokusím smazat udělá mi to tohle -

Pokud to není tak dobře vidět tak se mi v tom okýnku na postavy prakticky otevře nová stránka s těma postavama a takhle to jede do kola

sally.owens
28.2.2017 21:01:16

Nefunguje odhlaseni.

d3stiny
28.2.2017 17:37:11

ta lebka je pouze u postav, které smazat můžeš - tedy u těch nezařazených. alespoň podle starých kódů by nemělo jít smazat postavu, která je v jeskyni, a vyhodit hlášku o tom.
ikonky momentálně nejsou - místo najíždění myší (u mobilu nepoužitelné) se bude zobrazovat podobný profil postavy, jako je v té tabulce vlevo nahoře s přihlášenou postavou. chvilku to ale ještě potrvá, aktuálně to není priorita (budu to řešit až po přechodu na novou verzi, pro tuhle chvíli mi to přijde jako dostatečný stav, aby to bylo použitelné ;))

Harrieta
28.2.2017 16:35:04
moje postavy

V nové verzi nejde postava nijak smazat, chybí ta lebka, na kterou se kliklo, aby se to smazalo. Taky už nejde náhled na ikonu. V této sekci na Abarinu jen najedeš nad jméno a objeví se ti ikona, v nové verzi ne.

d3stiny
11.2.2017 2:10:32

tak i jeskyně už fungují kompletně, na nové šabloně. zpětnou vazbu uvítám. teď začínám s poštou, tam by to možná mohlo už v téhle fázi vypadat jako v konceptu, ale zatím nic nezaručuju. minimálně přiblížení budoucí podobě se ale konat bude.

d3stiny
2.1.2017 18:47:54

pasuju prozatimně staré kódy do nové šablony. a nevíc, jestli se mi chce víc brečet, nebo někomu pořádně natáhnout. (nejde jen o otrocké roubování, při té příležitosti ty kódy i trochu upravuju a hlavně v nich uklízím)

Morniel Modrý
30.12.2016 16:35:31

Co se zase děje mě je, že u prázdných podfórek se jako datum posledního příspěvku do nich ukáže datum posledního příspěvku do kteréhokoli z nich...Jinak docela obsáhlá a plodná diskuze, snad to bude stát za to, dej si záležet;-)

d3stiny
30.12.2016 16:02:37

To zní spíš na problém s prohlížečem... jaký používáš deafaultně? Mně se tohle ještě nestalo, upřímně... a abarin v kódech nemá u loginu žádné předvyplňování

Jacobo
30.12.2016 15:48:44

Jo a ještě jedna věc na, kterou dost často narážím. Při snaze přihlásit se na jiný účet, než na ten co mám obvykle. Například kamarádův, či mé přítelkyně, se nelze přihlásit.
Neustále to odkazuje na původní účet.

Příklad:

jsem na účtu Jacobo, odhlásím se a mám rovnou vyplněné jméno i heslo pro účet Jacobo.

Oboje smažu a zadám nové jméno a jeho heslo. Například AnonymousXX ... a jeho heslo.

Odešlu příkaz na login a login se nezdaří, jelikož heslo neodpovídá účtu Jacobo.

Možná jen dělám něco špatně, ale stalo se mi to již na 5 počítačích a u různých účtů.
I při snaze přihlásit se na svůj účet u kamaráda.
Jediné co proti tomu fungovalo je zcela jiný prohlížeč. ( Chrome a Mozilla, či tak).

Pokud je to pouze na mé straně tak se omlouvám.

Jacobo
29.12.2016 22:08:47

Krom hodně dobrých návrhů co už tu padly, šepot více lidem, apostrof, dovolená postav ( počítadlo pod ikonu postavy), by mi přišlo dobré vytvořit zjednodušený způsob vkládání obrázků.

Stačila by ikona, po jejímž zmáčknutí by se otevřelo okno s: Zde vložte html obrázku. Tam by se zadal link, a zbytek by se vytvořil automaticky.

Bylo by i super, kdyby měl uživatel možnost zakliknout jednu z možností obtékání textu.

Vím, že téma obrázků je poměrně časté, ale takhle by se to poměrně jednoduše vyřešilo i pro nové hráče.

d3stiny
27.12.2016 20:19:04

pokud chceš prostor pro grafiku, rozhodně mám v plánu využít prostor po stranách - uvažovala sem, že by se vždycky mohlo udělat něco sezóního. kdyžtak se můžem na téma grafiky pobavit bokem. ;) kdyžtak mi ohledně toho napiš do pošty, trochu ti upřesním některé věci, které ještě nejsou zahrnuty v šablonách zatím.

Liraell
27.12.2016 19:18:02

Nevím, jak moc moc velké a čeho všeho se budou tvé úpravy týkat...a některé, již vyřčené návrhy se mi nechtějí opakovat (např. šeptání pro více postav), ale jábych brala trochu víc prostoru pro záhlaví :-) šířku klidně nechat, ale na výšku bych pár pixelů naví ocenila.---

d3stiny
26.12.2016 15:43:30

je vidět, žes to nemusel na mobilu dělat dlouhodobě... nebo máš mobil plachtu. já na tom svém musím neustále něco zvětšovat, zmenšovat a snažit se trefit správný odkaz. a i když si prostředek vcelku úzkého abarinu zvětším na celou šířku, tak to s velikostí písma není žádná sláva. na tabletu by ta defaultní verze ještě šla, i když cokoli spojené s najetím kurzoru nehrozí ani tam. z vlastní dloudobé zkušenosti můžu říct, že abarin přes mobil není zrvona user friendly. (mimochodem, to s tlačítky, s čím docela souhlasím, je jedna z věcí, která na mobilu dělá ráda problémy, zažila sem to s jiným servrem a už během prvního příspěvku se ukázalo být jednodušší a rychlejší ty tagy napsat ručně)

Josef1
26.12.2016 14:56:30

Jinak mně ještě napadlo, nad okýnkem kde se píše příspěvek by mohla být tabulka s různými barvami a tagy (tučné písmo, myšlenky atp... Jako že vy se třeba kliklo na modrou barvu a dalo by se hned psát a člověk by nemusel vypisovat ty šílenosti..

Josef1
26.12.2016 14:47:28

Co se nové verze týče:

Šeptání pro více postav přijde rozhodně vhod. Ale verze abu pro mobil mi přijde jako hovadina... Já mobil používám a nevidím v tom jak tu stránku mám žádný problém (vlastně je to úplně stejné jako na PC)

ashuas
25.12.2016 22:38:25

d3stiny - jak apostrof tak uvozovky se daji osetrit (nektere frameworky se o to jiz u text imput fieldu straraji samy)
<< nejnovější << << novější << >> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.