abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Technická podpora > Připomínky a nápady
 
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  > starší >  >> nejstarší >>

Carlist Rieekan
4.2.2012 19:43:34
Problém s nápovědou?
 
Mám pocit, že v Nápovědě vedou odkazy na neexistující (pravděpodobně dlouhodobě smazaná) vlákna.

Morghot
6.9.2011 21:02:27

 
Azuzula: Díky za tip, programátoři jsou s tím již obeznámeni, brzy bude opraveno. ;)

Azuzula
28.8.2011 20:57:15

 
Jen upozorním na maličkost v sekci Pošta. Odkaz "Poznámky
(pop-up)" funguje jak má, ale ikona má odkaz na psaní zprávy.

Jan P.
26.7.2011 13:54:17
ashuas
 
Umět programovat, tak o tom nepíši zde a bez řečí to udělám. Ale bohužel.

ashuas
24.7.2011 23:11:32
Utilita
 
Slo.
Udelas to?

Mario Black
24.7.2011 22:24:32
Jan P.
 
Myslím, že tohle je možno poznat na Opeře. Ta tě upozorní malým modrým kolečkem, že na oné stránce došlo k nějaké změně. Alespoň já jsem to tak měl.

Jan P.
24.7.2011 21:32:46
Utilita
 
Být adminem, tak mě za takový nápad odstřelím, ale - nešlo by vytvořit nějakou utilitku (nejlépe do Firefoxu), která by oznamovala nový příspěvek v jeskyni, aby člověk mohl okamžitě reagovat, ale zároveň aby nemusel hodinu v kuse refreshovat stránku s příspěvky a mohl se nerušeně věnovat své činnosti? --- Tak trochu pochybuji, že jsem první, koho tohle napadlo - v tom případě pardon, že se asi opakuji.

Mario Black
11.7.2011 18:21:05
Morghot
 
Samozdřejmě že jsem nemyslel teď ale někdy po prázdninách. Navíc já bych to védst nemohl, já bych se jich spíše rád přiučil :-D

Morghot
11.7.2011 18:18:21

 
Mario: myslím, že teď je těch jeskyní celkem dost a vedou je kvalitní Pjové, ale vlastní iniciativě bránit nebudu, pokud chceš, můžeš něco zkusit založit.

Mario Black
5.7.2011 12:02:41

 
No myslím si, že by se mohla otevřít jeskyně pro nováčky ( no spíše ty, kteří neznají pravidla drd - jako já například ) Aby se zde něco z toho naučili v praxi. Kdyby si sami chtěli zahrát v nějakých jeskyní, které jsou právě na základě drd, nebo by si chtěli takovou jeskyni později založit.

Harrieta
27.6.2011 8:12:55
Attia
 
Myslím, že ve Všehochuti je založené forko přímo s názvem NAMRO :-) H.

Attia von Asgard
26.6.2011 18:04:36
NAMRO
 
nevim kam to napsat, kdyztak me opravte a ja to prepostnu...;-)

tak sem si pročítal články v NAMRU ale přijde mi to strašně nepřehledný. Články jsou super ale než se člověk prolistuje těma článkama, je to na týden rollování kolečkem. Když rozkliknu vlevo číslo NAMRA, mnohem víc bych uvítal kdyby se mi uprostřed oběvilo 8 řádků s názvem článku, který by šli rozkliknout a až pak sem se dostal k samotnýmu článku. Takhle musím zavařit kolečko abych se dostal na článek kterej si chci přečíst, okomentoat nebo jen ho někomu doporučit...nešlo by s tím něco udělat??? díky...;-)

a ještě jedna věc, k těm 8. řádkům, ideál by byl kdyby pod tím bylo i info o počtu komentářů, abych věděl jsetli na mě třeba někdo reagoval...;-) *A*

Aldiana
26.6.2011 13:46:51
Attia
 
O náhledech se uvažuje v nové verzi, v téhle už bohužel ne.
Pokud ti to pomůže, zkus zkopírovat text do wordu. Tagy se ti tam změní na tučné/kurzívu stejně, jako na abarinu a podtrhne ti to možné chyby (máš-li zapnutou kontrolu pravopisu). ;)

Attia von Asgard
26.6.2011 13:40:04
Náhled
 
nevim jestli se to tu někdy někde řešilo, ale neuvažovali jste někdy nad tím přidat sem tlačítko "náhled" na napsaný příspěvek? ať už sem na fórum nebo do jeskyní? často se mi stane že píšu příspěvek, několikrát zkontroluju ale i tak po jeho odeslání vidim nějaký chyby? vetšinou kdyz je příspěvek dlouhy a často se střídají myšlenky a přímá řeč ve formátování textu (b) a (/b) atd, takže musím cely příspěvek mazat a opravovat. Stačilo by přidat vedle tlačítko náhled, který je vesměs na všech fórech který by mi ukázal příspěvek ve finální podobě a pak bych ho mohl v klidu odeslat. díky *A*

Morghot
2.6.2011 15:46:16

 
Mario Black:
Celkem ti rozumím, ale jak říká Kuzlo, tohle by to moc neposunulo dál.
Umíš si představit jakej by tu z toho byl holubník?
PJ si řekne, že založí jeskyni, po měsíci si na čtvrt roku dá pauzu, vrátí se a zase to otevře, pak zas po čtvrt roce zmizí a dokola.
1) Jedna ze cností PJů by měla být také určitá zodpovědnost. Jestliže si vezmu na triko jeskyni, budu se o ni starat a jestliže nestíhám, anebo se mi porouchá počítač, najdu způsob, jak se omluvit (a že jich je; knihovny, škola, přátelé...)
2) Co by si o tom asi tak pomyslel nováček, který natěšený přijde do hry, měsíc aktivně hraje, jeskyně jej úplně dostane a pak PJ prostě zmizí? Já být jím, tak sem už nevlezu.

aitan

Pro doplnění ashuase: Počítá se s tím. ;)

Kuzlo
1.6.2011 14:28:06
MB
 
Čierna listina slúži na to aby bola daná jaskyňa obhájená a nezmazaná. Ak v neprítomnosti PJa nemajú hráči záujm o jej zachovanie tak nemá význam ju ponechávať. A každý PJ má určite nejakú možnosť ako sám (net kaviareň) alebo cez nejakého hráča či priateľa doručil odkaz na Abarin a jaskyňu si obhájil.

Tvoj návrh na "vylepšenie" by spôsobil, že by sa nám tu kopili desiatky, časom stovky jaskýň, ktoré by sa na 99% aj tak nikdy nerozbehli. To tu už bolo v čase keď som Abarin objavil a ver, že by to nebolo vylepšenie, práve naopak.

Mario Black
31.5.2011 18:13:41
Možné vylepšení pro déle neaktivní hráče
 
Jsem zpět a mám hned jeden nápad, pro takové případy, který se mi už po druhé udál. Nastane chvíle, kdy se člověk nějakou delš dobu nemůže dostat na net. Tím se jeho jeskyně dostane na černou listinu a posléze je ukončeno dobrodružství. Pak se onen hráč vrátí a zjistí co se stalo.

Nešlo by uzavřené dobrodružství někam uschovat, a na žádost onoho Pje směrem k adminům požádat o znovuotevření jeskyně i s příspěvky, které tam byli do té doby napsány. Admin by zvážil ohledně žádosti PJe zda jeskyni znovu otevře, či ji smaže nadobro.

Co si o tom myslíte ??

ashuas
29.4.2011 16:59:12

 
co se mysli pomocka ikonka?

pocita se s ikonkami pro editaci textu v nove verzi

aitan
28.4.2011 21:28:57
Otázka?
 
přemýšlelo se o zavedení, alespoň pomocné ikony pro písmo tučné, kurzívu ?
<< nejnovější << << novější << >> starší >> >> nejstarší >>
Liraell


 

Liraell


 


 


 

Liraell


 

 
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.