abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Hra > Level

Bila Listina Novacku [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Sardirius dne: 14.12.2017 22:21:49]
  [oblíbené]
  Pridelenie hviezdy (archív) [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  Černá listina [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

<< nejnovější <<  < novější <  

ashuas
6.2.2006 18:57:22
sh0rty

a ja myslel ze tu jsi dyl

xawiercz
6.2.2006 14:10:58

Vyborne, tak by to melo fungovat! Jen me udivuje, kdyz na Abu jsem cca pul roku a jsem bran jako nahodny kolemjdouci. No co, nahodou sem se tu prosel...

ashuas
3.2.2006 19:51:57

ohledne zobrazovani zelenych levelu v jeskynich - myslim ze by to nemel byt az tak velky problem - protoze se to tam jiz stejne overuje a pote vypisuje ostatni hvezdicky, takze by to ani nemely byt nejake velke upravy, snad jen dodani jedne podminky. Ale je to jen odhad - blize to muzou vedet jen Ami a Japan

Kuzlo
3.2.2006 9:47:09
Ivory

:)

Ivory
3.2.2006 8:18:18
Sheen

Víc než myslíš. Pomohla jsi mi ztratit ostych (můj letitý problém), a to se počítá.
A úúúúúž jsem zticha, nebo mě tu hvězdu Kuzlo za OT v tomhle fóru sebere :-)

Sheen
2.2.2006 22:01:52
IVORY

Gratuluji, i kdyz jsem Ti k ni asi moc nepomohla, coz? :-)))

Sheen
2.2.2006 22:00:58
TEPIC

On ten nekdo uz tuhle jeskyni stehoval pred mnoha lety z jineho serveru sem netuse, ze to po roce zase vsechno zbuchne. Ale mozna se to zase vsechno znova rozjede. :-)))))

Kuzlo
1.2.2006 19:03:17
Těpic

Poučenie do budúcna: Dva krát meraj a raz strihaj :)

Těpic
1.2.2006 16:01:44
zachrante FÁZI

ok.nezdálo se mi to ale ted je mi to jasné příde mi divné že někdo v tak rozvinuté jeskyni ukončí hru

Kuzlo
1.2.2006 11:37:19
Těpic

1.Ako sa spojiť? - veľmi jednoducho...to čo si napísal tu si mohol napísať do fóra Jeskyne v ohrožení, tak ako je to popísané v novinkách :)

2. PJ Sheen tu bola naposledy 24.11.05, posledný herný príspevok bol 28.5.05 - stále máš pocit, že sa tam hraje?

3. So Sheen som sa osobne (ICQ) rozprával minulú stredu. Vravela, že buď sa tu cez víkend ukáže, alebo môžem jej jaskyne pomazať.

Těpic
1.2.2006 10:27:51
Kouzlo

nevím jak se stebou jinak spojit ale měl bych ti doporučit aby si ze sloupce JESKYNĚ V OHROŽENÍ vymazal jeskyni zachrantě FÁZI nejspíš ses koukal do verbířů ale podívej se do jeskyní docela tam jedou

Kuzlo
31.1.2006 7:59:49
Zelená

Áno je to tak, zelená sa nezobrazuje pri herných príspevkoch....je to BONUS, ktorý ti umožní mať neobmedzený počet postáv. Uvažoval som aj nad tým prečo by sa to nemohlo zobrazovať aj pri príspevkoch, ale momentálne to asi nebudeme priešiť.
Príjemné hranie :)

Ivory
31.1.2006 7:35:34
Zelená

Díky za zelenou hvězdu. A jeden dotaz k ní - je správně, že ji vidím jen já? V mých příspěvcích se neobjevuje, takže na první pohled se nerozezná, kdo má aspoň tu zelenou a kdo ne.

Těpic
29.1.2006 20:23:41
´Kouzlo

dik a sledujte mne:-)

Kuzlo
29.1.2006 19:06:43
Durin

Zatiaľ neplánujeme nejaké uberanie hviezdičiek....dôvody som tuším aj rozviedol v diskusii k článku o Leveloch....skús pozrieť...

Durin Mahalul
29.1.2006 18:19:23
Kuzlo:

Tyjo, ty musíš mít hrozně moc času, nebo nevím, jak to všechno zvládáš.
A chcu se en zeptat. Tetkons sem zůstal jen v některých málo jeskyních, v kterých jsem ve většině tak nějak mimo a na zapojení po roce se mi nějak nechce. Plánuješ nějaké ubírání hvězdiček taky??

Kuzlo
29.1.2006 17:02:08
Těpic

V podstate stačí hrať...ale samozrejme, že pomáha aj ak na nejakých diskusiách radíš novým, prípadne ak píšeš aj nejaké články....čiže si všeobecne aktívny....ale napríklad aj to ak by si už aktívne hral s tromi postavami a bolo by evidentné, že potrebuješ aj štvrtú.....mimochodom sledujem ťa :_)

Těpic
28.1.2006 19:25:02
Těpic

Mam jen dotaz za jak dlouho vyfasuju tak zelenou mam o tenhle web dostatečnej zájem a hraju tu už dvě hry a zatim zdařile a na tu stříbrnou bych se pak taky asi vymák ale hlavně mi please někdo řekněte co musim udělat na zelenou

Kuzlo
25.1.2006 21:17:37
Téma

Všetko o Leveloch, Bonusoch, hviezdičkách a iných starostiach bežných smrteľníkov, ktorí sa z neutíchajúcim entuziazmom starajú o pohodlie svojích hrdinných, svetovznalých a božských postáv.
<< nejnovější << << novější << 

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.