abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Rozloučení s Janikou

Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

Stefan 4.10.2020 19:50:51
Ještě jednou Pro Janiku
Zdar všem, co hodlají být aktivní na Abu a aspoň občas myslí na Janiku. Chci se nejprve poradit, jestli nápad co mám je realizovatelný.

Navrhuji dát dohromady Jeskyni pro všechny, kteří se chtějí stát, nebo již jsou PJ. Mám příběh ( většinu příběhu a pro Janiku jej rád uzavřu. )

První kapitola se jmenuje- Jak ukrást Popelku z plesu. U názvu jeskyně si nechám poradit.

Hra je pro všechny, kdo si chtěj zahrát na Pj- PM( Pláč a Mráz ) začneme na 10. úrovni pro PJ. Tedy pokud se přidáte. Pokud ne, otevřu to do 14 dnů,abychom si užili Prymulovy prázdniny. A aby Janika měla co číst.

Mirelaridon 19.9.2020 22:51:38
Rozlučka s Janikou
Ahoj všem,

je to právě 14 dní, co proběhlo v Pardubicích rozloučení s Janikou. Pozvolna se vracíme do “režimu normálního života”, protože ten se nezastaví kvůli žádnému z nás.

V Podkově, obvyklém místě Abarinských srazů v Pardubicích, se nás nakonec sešlo 16 plus jeden pidižvík. Ageolite, Ashuas, Destiny, Dragel, Elving, Fili, Gale, Hauser, Kairo, Mirelaridon, PEEPA, Pidzey, Pudil, Sally.Owens, Sheen, Wedge a Max (pidižvík).

Skromný oltář na oválném stole, zapálená svíčka a meč. Obřad rozloučení vedený žrecem slovanské tradice… myslím, že by se jí to líbilo. Zvláště pak ta část, kdy byly přivolány duchové všech živlů a obsluha začala nosit na stůl objednaná jídla.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří dorazili. Všem, kteří dorazit nemohli a aspoň na nás mysleli. I těm, kteří se rozhodli s Janikou rozloučit po svém.
A zvláště Dragelovi, který se ujal vedení obřadu.

V neposlední řadě pak děkuji i těm, kdož přispěli na Janičin pohřeb. V průběhu příštího týdne se pokusím zajistit předání.

Janika byla legendou Abarinu a zároveň jeho nejproduktivnější hráčkou a vypravěčkou. Napsala 26 572 z celkového počtu 227 858 příspěvků v jeskyních. Od května 2020 napsala 846 z celkového počtu 2045 příspěvků.
Jestli je tedy něco, co můžeme my všichni pro Janiku i Abarin udělat, pište příspěvky do jeskyní, hrajte a bavte se. Neb zlí jazykové tvrdí, že bez Janiky to můžeme zavřít…

A seznamujte se. Kdo ví, koho v jeskyních a na fórech potkáte...
Kolem oválného stolu seděly tři páry, které se potkaly na Abarinu, a syn jednoho z nich. Další tři ratolesti čekaly na rodičovstvo doma...

Sláva Janice!

Mirelaridon

Mirelaridon 5.9.2020 8:20:29
Rozloučení s Janikou
Ahoj všem,

se spoustou z vás jsem mluvila přes různé kanály, nicméně jsem slíbila, že to dám i sem.

Rozloučení s Janikou se koná dnes, jak již bylo předestřeno. Scházet se jest možno už v průběhu odpoledne u nás (Milheimova 513, Pardubice - zvonek Holendovi). Na šestou hodinu půjdeme na večeři do restaurace Podkova, kde proběhne i rozloučení jako takové. A pak se případní zájemci mohou vrátit k nám, kde bude povídat a pít...

V případě dotazů jsem k dispozici na tel. čísle 777 014 553.

Těším se na vás.

Mirelaridon

Aldiana 25.8.2020 23:03:12
Ahoj všem,

je mou smutnou povinností informovat vás, že tuto sobotu 22.8. srdce Abarinu vynechalo a Janika odešla do Abarinského nebe. Když mi její maminka včera ráno oznamovala, co se stalo, požádala mě, abych tuto informaci předala jejím známým, kamarádům a přátelům.

Mnozí z nás znali Janiku jako skvělou vypravěčku a úžasnou hráčku, jejíž postavy patří k těm, na které se nezapomíná. Mnohým z nás byla inspirací, nejen svým vypravěčským uměním, ale též dobrotou a laskavostí svého srdce.

Ravager zjistil, že pohřeb se bude konat pouze v nejužším rodinném kruhu a účast lidí mimo krevní pouta není možná. Přikládáme tedy alespoň smuteční oznámení.

Maminka Janiky o tom nechtěla mluvit, ale uniklo jí, že na tom finančně nejsou dobře a náklady na pohřeb, byť jen malý, jsou neočekávaná díra do rozpočtu. Ravager proto navrhl udělat něco jako sbírku pro Janičinu rodinu. Když už není možné účastnit se pohřbu, tak alespoň troškou přispět na náklady s ním spojené.

S ohledem na výše uvedené byl založen transparentní účet, na nějž je možné příspěvky zasílat. Jeho číslo je: 2101856122/2010.

Mnozí z vás se ptali, kdy se bude pohřeb konat. Jelikož není naše účast možná, rozhodla jsem se uspořádat alespoň naše společné rozloučení s Janikou zde v Pardubicích. Konec konců, nejeden Abarinský sraz se konal právě zde a troufám si tvrdit, že i Janika sem jezdila ráda.

Setkání se bude konat v sobotu 5.9.2020 v Pardubicích a všichni jste srdečně zváni.

Scházet se můžeme již odpoledne. Zavzpomínáme, popijeme, zajdeme někam na jídlo… Kdo bude chtít přespat, dejte mi prosím vědět. Kapacita není neomezená, ale pár lidí se k nám určitě vejde. Máte-li někdo fotky, vemte je prosím s sebou.

Všechno je samozřejmě dobrovolné, jak samotná účast, tak i případný příspěvek.
Každý jsme znali Janiku po svém a pro každého z nás její odchod znamená něco jiného.

Děkujeme všem, kteří dočetli až sem.

Mír s Tebou, má milá…

Mirelaridon a Ravager

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.