abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > O online DrD > Temná věž > Jak vás vidí ostatní
 
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

 

  Etrian 18.1.2019 14:00:48
Aerdian
Hneď ako ma niekto uvidí je očividne že som mág. mam na sebe čierno-červený habit ktorý prekrýva dlhý čierny plášť s kapucňou. v ruke držím dlhu okovanou hůl. Keď kráčam je však vidno že sa pohybujem svižne a nepotrebujem sa pri chôdzi o niečo opierať. Ostatný ľudia to môžu chápať ako prestíž a ty dôvtipnejší to pochopia ako znak príslušnosti k mágom. Veci ktoré mam pri sebe skladujem v torne. Na opasku z časti vidno mešec s peniazmi a zdobenú dýku, na pravom boku na opasku mam kapsu na alchymisticke prísady ta však nie je vidno cela, teda ak ju celú nenechám zmiznúť pod plášťom. Zvyčajne nosím kapucňu ktorá tvorí dokonalý tieň a v tmavej prázdnoty mi jemne svietia dúhovky, je to zmes zeleno-červenej farby, par krát som počul ako by pri pohľade do mojich oči videli lúku ktorá divoko hory. Ak ma okolnosti donútia dať si dole kapucňu tak sa im objaví pohľad na zdanlivo mladú tvár, nikto však nevie odhadnúť koľko rokov v skutočnosti mám. Vlasi mam na krako ostrihané a čiernej farby, a preto mi vidno elfske špicaté uši. Očividne nemám potrebu schovávať špicaté uši pod hustou "hrivou".
 
  Shaft 15.1.2019 22:10:12
Sargas
Mladý, dlouhovlasý, hnědooký muž vyšší postavy. Jeho lehce opálený obličej lemují kratší, trochu nedbale oholené vousy. Většinou má na tváři chladný, neutrální výraz, takže se těžko odhaduje v jakém psychickém rozpoložení se zrovna nachází. Na první dojem nepůsobí zvlášť silně, hlavně díky k tomu že nemá nijak závratné množství svalové hmoty, ale zdání klame. Chodí oblečen celý v černém, v lehce obnošených kalhotách, plášti a haleně kterou z větší části zakrývá tmavá kožená zbroj. Na zádech nosí společně s vakem také štít, a u pasu se mu houpe pochva s širokým mečem.
 
  Harrieta 23.12.2018 14:12:41
Haniel
Haniel je sotva dvacetiletá půlelfka štíhlé, 180 cm vysoké postavy. Její pohyby jsou tiché, mrštné a dovede být i pěkně rychlá. I když na první pohled by se mohlo říci, že je to křehká dívenka, na druhý už ne. Pohled jejich temně hnědých očí, podmračené čelo a pevně stisknuté rty jí dodávají přísný vzhled. Hnědé, skoro černé vlasy, jí spadají kousíček pod ramena. Oblečená je do zajímavě střižené tuniky, která jí kryje boky, má dlouhé rukávy a hluboký dekoltem. V útlém pase je tunika stažená širokým opaskem. Místo kalhot má černé přiléhavé kamaše, obuta je do vysokých kozaček z měkké, černé kůže. Mají podešev krásně měkkou, aby se dalo tiše našlapovat. Přes tuniku má oblečené světlehnědé bolerko, které ji sahá jen k pasu. Oděv je sem tam natržený, nějaký ten šrám v něm už jistě utržila. Žádné šperky nemá, jen čelo jí zdobí tenká kožená čelenka s malým přívěskem ve tvaru lístečku. Stejná ozdoba je i na levém zápěstí.
 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

 
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.