abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Soutěže > Vánočí povídka
 
  Vaše povídky [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 7]
  [poslední: ]
  [oblíbené]
  Diskuze k vánoční soutěži [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [poslední: ]
  [oblíbené]
  Anketa k vánoční soutěži [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [poslední: ]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.


Liraell
2.12.2018 14:36:30

 

Ve starém elfím královtsví se narodila královská dvojčata - princ a princezna. Jejich maminka - kálovna se jim snažila věnovat jak jen nejvíce to šlo. Avšak pokud něco na dvojčata opravdu platilo - byly to pohádky a příběhy. Báje, legendy, bajky, eposy, pohádky staré či nové, říkanky….A a královna těch příběhů znala opravdu hodně. S oblibou brávala své dvě královské děti do knihovny. Avšak nejlpší příběhy si vždy královna schovávala na vánoční svátky.

Děti každá večer celé nedočkavé každý večer čekaly na vánoční příběhy od své maminky a zároveň odpočítávali dny, když už konečně přijde velká vánoční elfí slavnost u Matky stromů, kam se vždy sešlo mnoho lidí z celého království.

Avšak živo je někdy krutý a královna jednoho dne ochořela a upadla do spanku. Spala celé dny…týdny…měsíce. Až nakonec opět přišel vánoční čas. Princ s princeznou začali být ještě nešťastnější ale především - chyběli jim vánočí příběhy od jejich maminky. A tak zkoušel příběhy dětem vyprávět král, tak jak to dělávala jejih matka, ale nic nepomohlo. Zkoušela to chůva, rádce, jejich učitelé, snad i kuchař…ale děti byli stále nešťastně žádná pohádka jim nevykouzlila ani maličký úsměv na tváři.

A tak dal král vědět do všech koutů světa, že věnuje vzácnou tyrkysovou hvězdu tomu, kdo řekne jeho dětem příběh, který by je zahřál u srdce a dal jim opět radost k životu. budeš to právě ty, kdo napíše vánoční příběh, jež by zase obveselil sdrce královských dětí?>

Ano vážení abariňané, pochopili jste dobře. Vyhlašujeme soutěž o nejhezčí vánoční povídku. Je jedno, do jaké doby bude zasazena. Zda bude fantasy, sci-fi nebo jen nějaký dorbný vánoční zázrak všedních dnů. Vše je na vás. Čas příspět vaší povídkou máte do 18.12. 20:00. Pak bude zahájena anketa a bude rozhodnuto, kdo si odnese hvězdu pro vítěze.

Hodně zdaru!

 

Liraell


 

 
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.