abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Hra > Abarinské RP večery > 20. večer - Plavba Temným Mořem

Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

Aldiana
12.12.2018 0:18:47
Karman

Tohle byla jen jednovečerní akce. Pokud hledáš jeskyně, doporučuji nahlédnout do Verbířů v levém menu. :)

Karman
11.12.2018 18:59:40
Karman

Ehm kdo je pj

AlaCz
7.12.2018 23:59:03

A jak tak hledíte do knihy a průběžně vstáváte najdete ji - Formuli, kterou stačí vyřknout když si přitisknete knihu k hrudi. Ta slova sice byla v tom podivném jazyce a přesto se zdála být jasná jako den. ,,Ia Ia Cthulhu Fhtagn!"

,,A’uk Neb Em Hu, Em Heka, Em Sia, Em Sekhem." Pokračovala daná slova. ,,A’uk Tem Atum, Neter Ankh En Shen!" A jakmile to bylo dořčeno opět. ,,Ia Ia Cthulhu Fhtagn!"

A pak - Se rozjasnilo nebe. Mraky se vyčistili a moře uklidnilo a před vámi stála naprosto klidná noc. Vypořádat se s posádkou bude ještě jeden úkol ale bez podivné bytosti, kterou by mohli uctívat jste měli šanci - Dokázali jste zastavit síly Prastarých a spasit sami sebe.

Kuraookami
7.12.2018 23:48:37

Po chvíli koukání do knížky začínám mít divné pocity. Něco mumlám a kývu se. Otřesu hlavou a natáhnu se dál od knížky.
Ne, tohle není knížka pro mě.
" Ale jo, klidně se napiju." zamumlám, zatímco do sebe cpu další chlebíček.

Harrieta
7.12.2018 23:42:57

Dožvýkám chlebíček a začnu se trochu ošívat. Pléd si dám jen na ramena, protože mi začíná být tak nějak, podivně. Vysvětlit bych to teda neuměla, ale jako kdybych pořád slyšela někoho šeptat podivné slovo.

Vstanu, potřesu hlavou, pak dojdu k baru, pustím si na ruce trochu vody a opláchnu si obličej. " Zdá se mi to nebo ne? Jak kdyby ta kniha chtěla okouzlit mou mysl. Jakmile jsem na ní přestala koukat a odešla dál, přestává to působit."

" Kdepak já si panáka nedám, spíš ještě chlebíček. Hele, nechcete tu knihu zavřít a někam ji schovat nebo ji hodit oknem do moře? Já se jí začínám bát. Jako kdyby nás chtěla začarovat, nezdá se vám?"

Sardirius
7.12.2018 23:32:29

Jsem bledý a snažím se soustředit. Něco se nám snaží dostat podkůži, ale já se nenechám. Pochvilce čtení vzhlednu a vstanu.

"Potřebuji se napít, dá si někdo se mnou?"

panák mě snad srovná jinak to semnou šlehne.

//Usínám jdu spát viz diskuze promiňte

AlaCz
7.12.2018 23:21:59

Jakmile je první strana otevřena nějakým způsobem se vám v hlavě rozezní slovo - Nekronomicon. Bylo to podivné ale bylo silně vázané s touto knihou, která opět začala vydávat matnou zelenou záři. Na první straně bylo jméno - Abdul Alhazred.

Kniha mluvila podivných Prastarých. Kteří žijou pod temnými vlnami, spí tam a čekají až budou vypuštěni. Byli tam sepsány rituály pro to jak je vypustit - určitě tam musí být i rituál jak je zapudit, že ano?

Zjistili jste, že dívat se na knihu dlouho není dobrý nápad. Když jste tak dělali brzy jste začali drmolit nesmysli a začali ztrácet kontrolu nad vlastním tělem.

Harrieta
7.12.2018 23:10:49

Taky přikývnu, s plnou pusou nějak nemůžu nic říci. Oči otočím ke knize a zírám, co se bude dít.

Kuraookami
7.12.2018 23:08:55

"Pokud se při studování té knihy něco stane, rád bych se před tím najedl. "
Chvíli ještě jím a pak si dopřeju pár loků pálenky. Potom přijdu v angličanovi.
"Dobrá, já jsem připraven."

Sardirius
7.12.2018 23:06:33

Zatěkám očima po místnosti
"Ne děkuji nemám had, ale můžem už začít? V mém hlase je nedočkavost, která se tam vzala a nevím kde.

Harrieta
7.12.2018 23:03:58

Když jsme zalezli do salónku, zkoukli jsme "zásoby". Teprve teď mi došlo, že mám hlad, ale nejdřív, nejdřív se musím něčeho napít. Otevřu nějakou flašku a loknu si. Okamžitě se rozkašlu, hned si sednu na první židli a flašku pro jistotu postavím na stůl. Já snad nemám vnitřnosti! Uslzenýma očima koukám na tu flašku. " No, ty vole, whisky Ty seš ... nána."

Utřu si oči a vezmu si chlebíček. Konečně už můžu zase dýchat a tak se do něj zakousnu. S plnou pusou pak řeknu: " Pro... promiňte, nejsem zvyklá pít."

Kuraookami
7.12.2018 22:59:50

Jídloooo
Po prozkoumání salónku najdu nějaké jídlo. Nebo teda něco, z těch se dá jídlo vytvořit. Okamžitě se pustím do přípravy pár chlebíčků, spokojeně se při tom usmívám.
"Kdo si dá?"

Sardirius
7.12.2018 22:58:34

Znova na začátku. Stálo mě to neuvěřitelnou psychickou sílu dotýkat se té knihy. Rukou jsem si utřel čůrek potu. Skoro hmatatelně jsem cítil myšlenky jež se na mě dobývají.

"Připraveni? Můžem to otevřít?"

Pokud souhlasí tak začnu na první straně.

AlaCz
7.12.2018 22:53:23

Nakonec se vaším útočištěm stává salónek, který je naprosto opuštěn v této hodině. Salónek skrývá pár flašek alkoholu a několik zásob na chlebíčky. Je zde zároveň ponechaná baterka někým ačkoliv kniha zdánlivě sama vytváří záři když je otevřena.

Kromě kapek deště a rozbouřeného moře byla paluba naprosto klidná. Nikde ani živáčka.

Harrieta
7.12.2018 22:47:32

Rychle přikývnu a pak jdu z s nimi. " Snad něco brzo najdeme, už si potřebuju sednout nebo se zhroutím."

Kuraookami
7.12.2018 22:45:44

Pokrčím rameny.
" Tak nás veď."
Ale před chvílí jsi tu mekoval stejné blbosti jako zbytek posádky. Ať se tu děje cokoliv, leze mu to na mozek. Měl bych se mít na pozoru. I před ním.
Načel nechám angličana hledat 'prázdnou místnost',
Prosím, ať je to sklad s jídlem, prosím, ať je to sklad s jídlem.

Sardirius
7.12.2018 22:41:34

"Vidím na svých společnících strach.
"Teď je pravá chvíle. Najdeme nejbližší místnost kam si mužem zalést a zkusit to nějak rozlousknout. To co uvidíte bude ško, proto to budem dávkovat."
Dle svých slov se vydám najít místo kde se můžem schovat prozatim.

Kuraookami
7.12.2018 22:29:30

" No... dobře. Nevím, jestli to je dobrý nápad, ale co nám zbývá"
Že já blázen chtěl do Ameriky...

AlaCz
7.12.2018 22:25:49

Jakmile kult sešel do podpalubí vše se uklidnilo. Paluba je zdánlivě prázdná, příležitost je vaše stejně jako čas.

Harrieta
7.12.2018 22:08:10

" Když to pomůže, tak jo. Jen nevím, jestli budu vědět jak. Já tomu vůbec nerozumím."

Snad to pochopí, protože moje lámaná angličtina, no uvidíme.
>> starší >> >> nejstarší >>

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.