abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > O online DrD > Morndun > Postavy Morndunu
 
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.


Manhunt
9.11.2018 8:10:37
Bringk
 
Bringk je mladě vypadající kluk, muž... Od pohledu tak kolem dvaceti. Vysoký asi 176 centimetrů. Vypadá téměř jako člověk až na pár detailů. Malé výstupky kůže na čele, většinou schované pod delšími tmavě hnědými načechranými vlasy. Co se těla týká, to je lidské a svalnatější atletické postavy, takové štíhle mrštné. Rysy Bringkova oblyčeje jsou mladistvé, víc ostřeji řezané. S velkou pusou která se většinu času jen směje. Černé panenky které jsou zvláštně uhrančivé, jsou posazené v žlutooranžových očích jako u šelmy. Poslední nelidský fakt jsou špičaté uši připomínající ty elfí, jen robustnější. Na sobě nosí volné bavlněné kalhoty pískové barvy které sahají po kolena. V pase má sytě oranžovou bederní roušku se zdobením, přepásanou pevným koženým páskem z tmavé kůže. Na opasku, vzadu, nosí středně velkou koženou brašnu ve které nosí cenosti, kusy jídla a malý skicák s tuhou. Nebo cokoliv se tam vejde. Od kolen dolů má na nohou kožené sandále vyrobené z kožených řemínků které často sundavá pro bosou chůzi. Na pravé ruce nosí kožený náramek s talismanem ve tvaru srdce. Ten ovšem není většinou vidět, protože na vrchní části těla nosí taktéž volnou bavlněnou košili bez rukávů. Košili má strčenou pod onu roušku a opasek a sahá mu do půli stehen. Talisman je ale schovaný pod tmavě hnědým pláštěm s modrým zdobením který překrývá jen pravé ramneo a kus zad.

d3stiny
7.11.2018 20:48:33
Frančeska
 
Blonďatá modrooká forever lesana elfka, čupr šik v lese ušitých kožených kalhotách z věcí, které nejspíš sama ulovila a raději nechtějme vědět, jakých konkrétně,zatímco vršek, ehm, přesněji pouze partie v oblasti hrudníku, kryté jakýmsi pseudopancířem, neboť elfské orgány jsou odolné vůči útokům zbraní dle vlastního výběru - s výjimkou poprsí. Ne že by nějaké pořádně měla, v dětství patrně čekala, že ten strom uhne, strom neuhnul, a zůstal jí z toho placatý nos pořádně nahoru a hruď plochá jak vietnamská dívka. Navíc nosí jako fancy pláštík, co vypadá, té byl původně psí dečka obšitá kožešinou. Dále u sebe má standartní výbavu správné lesa- ehm, druidky a lovecké náčiní, jako patřičně velký žabikuch a dlouhý luk s šípy.


Avari
6.11.2018 23:56:50

 
První věc, kterou Olívie zaujme, jsou její dlouhé, husté, jasně rezavé vlasy. Na první pohled jsou příliš jemné a opečovávané na to, aby patřily nějaké vesnické děvečce, která by je při polních a jiných pracích vystavovala na milost a nemilost nelítostnému slunci a prachu.

Vskutku, když člověk očima zabloudí pod bujnou hřívu, jež lemuje jemně řezaný oválný obličej, ti bystřejší si mohou všimnout, že i pokožka vykazuje známky výjimečné péče. Medové oči se dívají na svět vstřícným, pronikavým výrazem, a plné rty dodávají jinak velmi mladému, možná dvacetiletému obličeji na smyslnosti.

Když Olívie promluví, činí tak klidně a jasně, s jistou autoritou v hlase. Také její pohyby jsou sebevědomé; dívá se zpříma do očí, pohybuje se ladně a hlavu nosí hrdě zdviženou na dlouhém krku. Není příliš vysoká, ale nějakým způsobem člověku ani nepřijde, že se k ní musí sklánět, když s ní mluví.

Ošacení, které má na sobě, je jednoduché a bez ozdob, v žádném případě však není laciné. Naopak, kdo se podívá pozorněji, může si všimnout, že vše je nově ušito na míru z nejkvalitnějších materiálů. Přiléhavé kalhoty z černé kůže, které zdůrazňují její dlouhé nohy. Vysoké tmavě hnědé kožené boty, dobře uzpůsobené chůzi i jízdě na koni. Jednoduchá tmavě zelená bavlněná halena, přes kterou má oblečenou černou koženou vestu sahající do půlky stehen. To vše částečně zakryto šedým půlkolovým pláštěm s kápí sepnutým jednoduchou stříbrnou broží.

Jedinou viditelnou zbraní, kterou má Olívie u sebe, je kovaná dýka, již nosí připnutou u pasu. Je z velké části zakrytá pláštěm, ale při občasném neopatrném pohybu je možno postřehnout, že na obyčejnou dýku je neobyčejně bohatě vykládaná drahými kameny...

NightWind
6.11.2018 22:10:06

 
Herní postava Tomáš Ďuriš. Věk 20 let výška 180 cm a váha 80 kg. Krátké tmavé vlasy a černé oči. Ruce jsou drsné a jde poznat, že dělám kováře a jestli ne tak to bez obav hned řeknu. Na sobě budu mít kroužkové brnění, pod tím prošívanici, helmu, pobyté kalhoty, železné boty a rukavice. Dále je vidět meč, vlastnoručně vykovaný a štít. Takže kovář ale i bojovník. Trénink byl s otcem, který byl dříve v armádě.

V osudný den jsem v reálném životě byl s mojí Ruskou snoubenkou v Itálii u moře na dovolené. Užíval jsem si teplý den, slané moře a její + její kamarádky z Moskvy společnost ve městě Rimini, když v tu ránu jsem se nějak teleportoval

Caney
5.11.2018 0:16:00
El , hobitka
 
Věk 35 let (lidsky vypadá na cca 25)


Výška 110cmEl je postavy normální, až štíhlé, byť rozhodně ne hubené, která tvoří pěkné „přesýpací hodiny“ pomocí velkých ňader a přiměřené protiváhy v (jak jinak… ) kulatém zadečku. Na hobitku má malá chodila, víc lidsky přiměřená k postavě, nicméně samozřejmě jsou na horní straně chlupatá a ve spot vybavená tvrdou kůží. Boty zdá se nevede. Kaštanové kadeře sahají někam do půl zad, hezkou tvář zdobí dvojice zelených očí. Uprostřed čela, na zelené sametové čelence, schované jinak pod vlasy, má El šperk v podobě safíru usazeného do stříbrného lůžka zdobeného (překvapení) drobnými lístečky.


Na sobě má zelenou sukni posetou lístečky v tmavším odstínu zelené, bílou lněnou halenku a černý sametový živůtek s pár decentními výšivkami (vlnovky s listy) na spodním okraji. Přes rameno má zavěšenou bílou brašnu(žebradlo) , na zádech pak tornu a na ní připevněné cosik ze zelené vlny, nejspíš plášť. Na tenkém koženém opasku visí pochva s dlouhým nožem, vzhledem k velikosti El bychom mohli říct i krátkým tesákem. V ruce má mírně pokroucenou hůl ze světlého dřeva s hlavicí představující docela pěkně zpracovanou liščí hlavu, s drobnými safíry vsazenými do očí.

Cliff5
1.11.2018 1:16:40
Libor Kupka
 
výška 180cm
váha 70 kg
věk 25let


Štíhlý mladý muž . Hnědé vlasy lemují rozesmátý, oválný, opálený obličej.
Hnědozelené oči středně velký nevýrazný nos nevýrazné lícní kosti doplňují ústa stále mírně pootevřená v úsměvu. Prostě tuctový obličej který není ani přehnaně hezký a ani ošklivý. Pro mé povolání ideální, ničím nevyniká co by pozorovatel mohl poskytnout jako popis.
O mém způsobu obživy pohrdavě hovoří jako o povolání zloděje. Já o sobě hovořím jako o špehovi a neviditelném muži, který pronikne i za zamčené dveře a do tajných pokladnic, často chráněných důmyslným mechanismem.

Nevýrazné tmavě hnědé oblečení které splývá s okolím. Rukávy košile se dají manžetami na zápěstí upravit tak, aby nevlály a nezachytávaly. Stejné opatření můžou doznat i nohavice kalhot. Opasek má brašničky na různé nářadíčko, mince, cennosti a dvě pouzdra na dýky. Jemné kožené boty vhodné pro šplhání. Vesta má vnitřní prostorné kapsy.

Mé zbraně jsou dvě dýky, malá kuše která je připnutá na levé či pravé zápěstí podle okolností a bandalír s házecími dýkami křížem přes prsa pod vestou. Okovaná pastýřská hůl která mi slouží i jako opora při chůzi na delší vzdálenosti.

Jsem veselé povahy, má životní filosofie vychází z přesvědčení že s úsměvem jde všechno líp.
Rád jím, piji, zpívám a tančím. Rád jsem středem pozornosti hlavně krásných, nebo movitých dam a dívek.
Mám rád zlaťáčky, ale život mne naučil , že nad zlaťáky je věrný druh. Proto bych nikdy nezradil přítele či druha ve zbrani a to samé očekávám i od nich. I když jsem se několikrát spálil, stále slepě věřím v poctivost druhů s kterými mne svede osud.

Boggy
30.10.2018 20:04:05
Fry
 
Výška: 178 cm
Váha: 70 kg
Barva očí: Modrá
Barva vlasů/ochlupení: Zrzavá/rudá

Fry je kočkočlověk, což se dá velice snadno poznat dle jejích kočičích uší a šelmího ocasu. Tyto dvě dominanty tvoří základní charakteristiku, které si na první pohled všimne každý. Ovšem její celkový vzhled nenechává na pochybách, že se jedná o pozoruhodně krásnou, živelnou a opečovávanou ženu. Do dlouhých vlasů spletených do dredů si ráda zaplétá po straně rudé peří tak, aby téměř vypadalo součástí její hlavy. Na pravém uchu nosí náušnici taktéž z peří, tentokrát zelenkavého. Levé obočí, často nadzvednuté v upřímném výrazu zvědavosti zkrášlují čtyři malé kuličky a takto společně podtrhují rudá ústa stále stažena do jemného úsměvu. Ať už je její make up jakýkoliv (dle situace, pochopitelně), velice si dává pozor, aby měla vždy na tvářích viditelné dvě rudé čárky symbolizující její příslušnost ke kočičímu kmeni.
Ať už je na cestách nebo se pohybuje ve městech, dává přednost jednoduchým oděvům hnědé nebo modré barvy vyráběných z kůže, jezdeckým kalhotám a vysokým pevným botám.
Jedenapůlruční meč u pasu, vrhací nože na předloktí a malá kuše na zádech tvoří její viditelnou výzbroj a urostlý hnědák je jejím hlavním způsobem přepravy...


Harrieta
27.10.2018 16:29:16
Eliška Heřmánková
 

Eliška je čtyřiadvacetiletá žena, vysoká 170 cm, se štíhlou, pružnou postavou. Hnědé vlasy rámují její souměrný obličej, oříškově hnědé oči bývají často zahleděné kamsi do neznáma. Pleť má bledou, téměř průsvitnou. Dost často bývá zasněná či zadumaná a když se usmívá je to spíš takový jemný náznak úsměvu.

Její nejoblíbenější oblečení je černé. Volnější kalhoty z tenké, pevné kůže, které jsou po stranách zdobeny šněrováním. K nim obléká hedvábnou košili ve stejné barvě, se stojáčkem a širokými rukávy, jenž jsou nad zápěstím staženy do širokých manžet. Košile se zapíná na malé knoflíčky, z nichž horní čtyři bývají rozepnuté. Přes košili má oblečenou korzetovou vestu z rudé kůže a ze stejného materiálu má ušité i černé polovysoké kozačky.

Její zbraněmi jsou levoruká dlouhá dýka, kord a dýka.
Liraell


 

Liraell


 


 


 

Liraell


 

 
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.