abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > O online DrD > Na útěku před vírou

Charaktery [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Perel dne: 14.7.2019 15:33:52]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

Fangorn
16.10.2019 18:04:51

ještě jednou se omlouvám, horečka se rozhodla že když slezla na 37.. tak zase vyleze na 40tku skoro.. a s tím se faaakt nedalo psát. ale resty dohnány :)

Fangorn
13.10.2019 11:55:27

omlouvám se, nečekaně mě skolila horečka. nebyla jsem schopná dát dohromady ani větu. Dneska, nebo zítra bych to už mohla zvládnout.

Fangorn
8.10.2019 15:43:31

omlouvám se, zas záda. zítra něco napíšu.

.Sinthoras.
28.9.2019 23:36:44
Fangorn

Koukal jsem na to a vypadá to opravdu zajímavě. Já sám se akupresuře věnuju čistě amatérsky a vim, že to funguje. Zkusim tam nahnat manželku, kterou záda taky často zlobí...

Jinak zítra zkusím odepsat, poslední dobou moc nestíhám...

Fangorn
17.9.2019 15:17:28

Tak jsem měla včera rozepsaný příspěvek a spadl net :D :D
Jdu to znova sepsat. snad se to už dneska nezopakuje :D

Fangorn
16.9.2019 15:21:16

Nene, byla jsem u jednoho pána v praze.. on se vyloženě zaměřuje na svaly, šlachy a různé bloky na těch drahách.. 1200 za hodinu plus cesta tam a zpátky no. Se mnou popracoval.. málem jsem myslela že mu tam z toho stolu uteču. Já jsem sice zvyklá že masáž občas bolí ale teď mě bolely i svaly které jsem ani nevěděla že mám.. a řekl mi mimo jiné že mám natržený vaz na pravém kotníku (kde jsem měla úraz před pěti lety asi.. nic jsem mu neříkala ale je fakt že ten kotník občas zlobí - a on to poznal).

Pro zajmavost http://hoshino.cz/cs/uvod/
Dostala jsem i nějaké cvičení ale říkal že je to práce na dýl než se ty šlachy dají úplně dohromady. takže tam holt musím občas zajet a ty peníze obětovat. Kdybych měla 20k čistého měsíčně tak je mi to fuk. s 14k si člověk moc vyskakovat nemůže a je to dost pálka no. Ale když mi to dá záda dohromady..

.Sinthoras.
16.9.2019 11:46:38

Tak to je skvělé :) Pomohla ta Vojtovka? A nebo jsi zkoušela něco jiného (Dornovo metodu?)?
Jinak manželka teďka cvičí jógu speciálně zaměřenou na záda a moc si to chválí...

Fangorn
15.9.2019 17:33:55

Záda mi povolily.. stálo mě to jen 2 000Kč.. zkusím během zítřka něco sepsat. Dneska jsem dojela a jdu spát :D

Fangorn
7.9.2019 9:53:33

Ani ne, je taková.. divná :D

Kluci.. chodím na rehabky od dubna.. různé typy a nic nepomáhá. To je na tom to nejhorší.. akorát v sprnu jsem neměla nic napsané. teď mi začla vojtovka.. takže.. uvidím..

Morniel Modrý
7.9.2019 9:28:58

Ta hvězdička co ohlašuje novej příspěvek;-)
Jinak se Sinthem souhlas...chce to hledat nový cesty...

.Sinthoras.
7.9.2019 8:16:01
Fangorn

V pohodě, hlavně se dej brzo dohromady... Chodíš i za nějakým fyzioterapeutem? Třebas by mohl pomoct trochu víc.

Fangorn
6.9.2019 22:42:18

Která hvězdička?

Morniel Modrý
6.9.2019 21:10:54

Jo, v pohodě, my počkáme:) Mimochodem, zdá se vám ta nová hvězdička hezká?

Fangorn
6.9.2019 16:03:48

Morne, Sinthe.. omlouvám se ale Aldiana vůbec nepíše, touhle dobou už měla být u vás. Asi je jí zle.. tak poprosím o strpení. Musím trochu tu zápletku pozměnit. Promyslet to. a jde to pomalu když jsem dost času pod práškama proti bolesti.

Perel
2.9.2019 22:02:24
REKLAMA

Byl jsem požádán, jestli bych mohl upozornit na nový verbíř od sally.owens, tak jestli máte chvilku čas, tak na to mrkněte :)

Fangorn
1.9.2019 19:02:47

no minule to taky udělalo dvakrát v krátké době.. a pak byl zas dlouho klid.

.Sinthoras.
1.9.2019 16:37:45

A to už jsem jí nechával jednou oživit :d Včetně Apsalara a Silvercobse... Řádí nám tu nějaký ten démon...

Fangorn
1.9.2019 9:45:19

Člověk chce napsat a zjistí že má pjovskou postavu zase na hřbitově :D tak musím počkat až budou mít čas je oživit :D

Fangorn
27.8.2019 21:29:20

Já bych se ráda uzdravila.. už od dubna bojuju se zablokovanými zády.. týden je to lepší a pak se to zas zhorší.. a rehabky jsou k ničemu.. ty to jen trochu zmírní. :-/

Perel
23.8.2019 10:20:23

Tak se hlavně brzy uzdrav :)

Jinak já hlásim od dneška týdenní nepřítomnost.
>> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.